Techniserv Cup - Na kole regionem Kyjovského Slovácka
DATUM : | 27.9.2020 | MÍSTO : | Kyjov |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 | VOREL Lukáš | 2008 | Skiandbike Kunratice Team | 0:54:49.0 | 0:00:00.0 | 19:30.7 | 2 | 37:16.9 | 1 | ||
2 | 105 | KUBĚNA Daniel | 2008 | Akademie cyklistických sportů | 0:54:49.9 | 0:00:00.8 | 19:30.6 | 1 | 37:17.2 | 2 | ||
3 | 106 | ŽUFÁNEK Antonín | 2008 | Ck Dacom Pharma Kyjov | 0:54:52.2 | 0:00:03.1 | 19:30.9 | 4 | 37:17.3 | 3 | ||
4 | 120 | HUBÁČEK Jaroslav | 2008 | TJ Favorit Brno | 0:54:53.5 | 0:00:04.4 | 19:32.7 | 8 | 37:18.7 | 7 | ||
5 | 124 | LIPENSKÝ Matouš | 2008 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 0:54:53.7 | 0:00:04.6 | 19:31.5 | 6 | 37:18.1 | 6 | ||
6 | 113 | BRADNA Vítek | 2008 | Kc Kooperativa Jablonec Nad Nisou Z.S. | 0:54:58.1 | 0:00:09.0 | 19:31.2 | 5 | 37:18.0 | 5 | ||
7 | 118 | DUBEC Martin | 2008 | Team Forman Cinelli | 0:55:01.4 | 0:00:12.3 | 19:34.5 | 10 | 37:20.9 | 8 | ||
8 | 102 | FILGAS Matouš | 2008 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | 0:55:58.6 | 0:01:09.5 | 19:30.7 | 3 | 37:17.6 | 4 | ||
9 | 104 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 0:58:12.0 | 0:03:22.9 | 19:32.0 | 7 | 38:17.4 | 9 | ||
10 | 125 | KOTAČKA Robin | 2008 | Vysočina cycling | 0:58:40.4 | 0:03:51.3 | 19:33.1 | 9 | 38:35.4 | 10 | ||
11 | 110 | KANIŠČEV Alexandr | 2009 | cyklo team KOLARNA | 1:00:44.6 | 0:05:55.5 | 19:35.5 | 12 | 38:37.6 | 11 | ||
12 | 111 | BRADÁČ Michal | 2010 | Dukla Praha | 1:02:04.8 | 0:07:15.7 | 19:51.3 | 13 | 41:04.1 | 14 | ||
13 | 119 | BLAŽEK Albert | 2008 | Team Forman Cinelli | 1:02:05.7 | 0:07:16.6 | 19:34.9 | 11 | 39:08.9 | 12 | ||
14 | 103 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | ACT leraK Blansko | 1:02:57.5 | 0:08:08.4 | 19:54.1 | 15 | 41:03.5 | 13 | ||
15 | 128 | MAREK Matěj | 2010 | TJ Favorit Brno | 1:04:30.5 | 0:09:41.4 | 19:51.8 | 14 | 41:37.1 | 15 | ||
16 | 107 | KALKUS Tobiáš | 2010 | Ck Dacom Pharma Kyjov | 1:13:17.8 | 0:18:28.7 | 23:06.0 | 17 | 47:49.1 | 16 | ||
17 | 112 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | Dukla Praha | 1:17:33.8 | 0:22:44.7 | 23:00.0 | 16 | 49:42.8 | 17 | ||
--- | 109 | MARHEFKA Alex | 2008 | Ck Dacom Pharma Kyjov | 1:14:56.6 | OTL | 26:32.7 | --- | 50:16.9 | --- | ||
--- | 115 | LALÁK Lukáš | 2009 | Kovo Praha | 1:17:49.2 | OTL | 24:01.0 | --- | 50:55.5 | --- | ||
--- | 127 | HERŠKOVIČ Oliver | 2009 | TJ Favorit Brno | 1:20:51.0 | OTL | 25:14.3 | --- | 51:54.9 | --- | ||
--- | 126 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | DNF | --- | 20:27.6 | --- | --- | --- | ||
--- | 117 | DRÁBEK Nikola | 2009 | Skp Duha Lanškroun | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 121 | BRANČ Matyáš | 2008 | TJ Favorit Brno | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 122 | TROUSIL Jakub | 2010 | TJ stadion Louny | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 123 | DEDEK Matěj | 2009 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |