Znojmo Burčák Tour České spořitelny

MTB
DATUM :5.9.2020 MÍSTO :Znojmo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6592 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 1. /  Žáci 10-11 let 0:15:03.3 0:00:00.0 03:41.1 [3] 3 03:52.7 [2] 2 03:36.8 [1] 1 03:52.6 [3] 1
2 6613 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 SkiAndBike Kunratice 2. /  Žáci 10-11 let 0:15:13.0 0:00:09.7 03:40.6 [1] 1 03:52.9 [3] 1 03:53.7 [4] 2 03:45.7 [1] 2
3 6678 detail závodníka KOMINAK Michael AUT 2010 KAKTUS-BIKE Team Bratislava 3. /  Žáci 10-11 let 0:15:14.5 0:00:11.2 03:41.3 [4] 4 03:53.4 [4] 4 03:52.7 [3] 3 03:46.9 [2] 3
4 6616 detail závodníka KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:15:27.9 0:00:24.5 03:43.7 [5] 5 03:53.7 [5] 6 03:51.2 [2] 5 03:59.2 [4] 4
5 6625 detail závodníka KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žáci 10-11 let 0:15:38.3 0:00:34.9 03:45.1 [6] 6 03:49.4 [1] 3 03:53.8 [5] 4 04:09.9 [6] 5
6 6641 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:15:49.8 0:00:46.4 03:51.8 [8] 8 03:55.4 [7] 7 04:00.4 [7] 7 04:01.9 [5] 6
7 6603 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 0:15:49.9 0:00:46.5 03:41.0 [2] 2 03:55.2 [6] 5 03:56.9 [6] 6 04:16.7 [9] 7
8 6691 detail závodníka HRUDA Tomáš CZE 2009 Drahanský sport team 6. /  Žáci 10-11 let 0:16:07.8 0:01:04.4 03:54.6 [9] 9 04:00.3 [8] 8 04:02.3 [8] 8 04:10.4 [7] 8
9 6609 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 3. /  Žákyně 10-11 let 0:16:43.9 0:01:40.5 03:50.2 [7] 7 04:10.9 [10] 9 04:16.4 [10] 9 04:26.2 [11] 9
10 6608 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 10-11 let 0:16:46.5 0:01:43.2 03:54.9 [10] 10 04:07.9 [9] 10 04:21.7 [11] 10 04:21.9 [10] 10
11 6684 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- 8. /  Žáci 10-11 let 0:17:03.8 0:02:00.4 04:07.6 [12] 12 04:24.2 [13] 12 04:16.2 [9] 12 04:15.7 [8] 11
12 6652 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 4. /  Žákyně 10-11 let 0:17:12.9 0:02:09.5 04:02.5 [11] 11 04:21.7 [12] 11 04:22.2 [12] 11 04:26.4 [12] 12
13 6659 detail závodníka VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 5. /  Žákyně 10-11 let 0:17:46.1 0:02:42.8 04:17.2 [14] 14 04:14.9 [11] 13 04:30.7 [14] 13 04:43.2 [16] 13
14 6750 detail závodníka BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 9. /  Žáci 10-11 let 0:17:48.5 0:02:45.2 04:24.1 [15] 15 04:24.4 [14] 15 04:28.2 [13] 14 04:31.7 [13] 14
15 6772 detail závodníka MECA Dominik CZE 2010 --- 10. /  Žáci 10-11 let 0:18:23.0 0:03:19.6 04:28.3 [17] 17 04:37.7 [17] 17 04:37.2 [15] 16 04:39.7 [15] 15
16 6754 detail závodníka PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 11. /  Žáci 10-11 let 0:18:26.5 0:03:23.1 04:27.1 [16] 16 04:37.4 [16] 16 04:45.2 [16] 17 04:36.7 [14] 16
17 6633 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 6. /  Žákyně 10-11 let 0:18:30.4 0:03:27.0 04:13.0 [13] 13 04:31.2 [15] 14 04:52.0 [18] 15 04:54.1 [17] 17
18 6768 detail závodníka VENCBAUER Ondřej CZE 2010 --- 12. /  Žáci 10-11 let 0:19:57.8 0:04:54.4 05:17.1 [24] 24 04:54.4 [18] 18 04:47.9 [17] 18 04:58.2 [18] 18
19 6626 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 7. /  Žákyně 10-11 let 0:15:44.7 - 1 Lap(s) 04:46.2 [18] 18 05:29.4 [20] 20 05:28.9 [19] 19 --- ---
20 6713 detail závodníka PÁČ Ondřej CZE 2010 --- 13. /  Žáci 10-11 let 0:16:30.9 - 1 Lap(s) 04:59.2 [19] 19 05:15.6 [19] 19 06:16.0 [24] 20 --- ---
21 6767 detail závodníka MAREK Václav CZE 2010 KC Kutná Hora 14. /  Žáci 10-11 let 0:16:32.3 - 1 Lap(s) 05:14.8 [22] 22 05:37.4 [21] 22 05:39.9 [21] 21 --- ---
22 6779 detail závodníka VESELÝ Daniel CZE 2010 --- 15. /  Žáci 10-11 let 0:16:35.0 - 1 Lap(s) 05:15.7 [23] 23 05:40.8 [22] 23 05:38.4 [20] 22 --- ---
23 6756 detail závodníka BĚLKOVÁ Erika CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 10-11 let 0:17:05.5 - 1 Lap(s) 05:07.1 [20] 20 06:11.7 [25] 25 05:46.7 [22] 23 --- ---
24 6802 detail závodníka LUKÁŠÍK Michal CZE 2009 --- 16. /  Žáci 10-11 let 0:17:06.8 - 1 Lap(s) 05:08.8 [21] 21 05:42.4 [23] 21 06:15.4 [23] 24 --- ---
25 6827 detail závodníka BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 10-11 let 0:18:03.4 - 1 Lap(s) 05:26.5 [25] 25 05:48.0 [24] 24 06:48.8 [25] 25 --- ---
26 6835 detail závodníka ČERNÁ Valentina CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:22:21.7 - 1 Lap(s) 06:24.0 [26] 26 07:37.0 [26] 26 08:20.7 [26] 26 --- ---
--- 6824 detail závodníka MACHYL Lukáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNF --- 04:25.3 [-] --- 09:37.8 [-] --- 14:41.8 [-] --- --- ---
--- 6834 detail závodníka ČERNÝ Ondřej CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNF --- 04:50.8 [-] --- 09:53.6 [-] --- 14:58.3 [-] --- --- ---
--- 6593 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6627 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6651 detail závodníka MAZAL Vojtěch Radek CZE 2010 Drahanský sport team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6661 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6663 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6673 detail závodníka GEBAUER Adam CZE 2010 Sportovní kurzy opava . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6675 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6717 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6731 detail závodníka MĚŘÍNSKÁ Karin CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6781 detail závodníka ŠENEKL Matěj CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6789 detail závodníka BROŽ Daniel CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6794 detail závodníka JAHODOVÁ Tereza CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6858 detail závodníka VALEŠ Martin CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6898 detail závodníka CEJPKOVÁ Adéla Marie CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6900 detail závodníka HOLUB Marek CZE 2010 Hape Brno . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6904 detail závodníka FOJTÍKOVÁ Martina CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6906 detail závodníka ŠTANCLOVÁ Nela CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru