Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6519 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 1. / Žáci 10-11 let | 0:15:04.0 | 0:00:00.0 | 04:10.0 [8] | 8 | 03:26.9 [1] | 1 | 03:39.8 [1] | 1 | 03:47.1 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6342 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:15:25.7 | 0:00:21.7 | 03:56.8 [2] | 2 | 03:52.8 [2] | 3 | 03:44.1 [2] | 2 | 03:51.9 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6365 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 3. / Žáci 10-11 let | 0:15:56.0 | 0:00:52.0 | 03:54.9 [1] | 1 | 03:53.9 [3] | 2 | 04:02.0 [3] | 3 | 04:05.2 [5] | 3 | ||
4 | diplom | 6360 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:15:59.7 | 0:00:55.7 | 03:57.5 [3] | 3 | 03:57.2 [4] | 4 | 04:03.7 [4] | 4 | 04:01.1 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6372 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 5. / Žáci 10-11 let | 0:16:08.5 | 0:01:04.5 | 04:07.0 [6] | 6 | 03:58.7 [5] | 6 | 04:05.4 [6] | 6 | 03:57.2 [3] | 5 | ||
6 | diplom | 6370 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 0:16:34.7 | 0:01:30.7 | 04:03.3 [4] | 4 | 03:59.4 [6] | 5 | 04:06.2 [7] | 5 | 04:25.6 [7] | 6 | ||
7 | diplom | 6410 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 7. / Žáci 10-11 let | 0:16:35.5 | 0:01:31.5 | 04:12.8 [9] | 9 | 04:07.2 [7] | 7 | 04:05.1 [5] | 7 | 04:10.2 [6] | 7 | ||
8 | diplom | 6351 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 8. / Žáci 10-11 let | 0:17:17.0 | 0:02:13.0 | 04:06.0 [5] | 5 | 04:15.2 [9] | 9 | 04:14.4 [8] | 8 | 04:41.2 [9] | 8 | ||
9 | diplom | 6430 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:17:49.0 | 0:02:45.0 | 04:21.8 [10] | 10 | 04:18.9 [10] | 10 | 04:29.4 [9] | 10 | 04:38.7 [8] | 9 | ||
10 | diplom | 6437 | HRDINA ADAM | 2010 | Kross Bikeranch Team Junior | 10. / Žáci 10-11 let | 0:18:04.0 | 0:03:00.0 | 04:09.5 [7] | 7 | 04:10.7 [8] | 8 | 04:29.5 [10] | 9 | 05:14.1 [11] | 10 | ||
11 | diplom | 6442 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 11. / Žáci 10-11 let | 0:19:25.2 | 0:04:21.2 | 04:51.0 [12] | 12 | 04:30.7 [12] | 11 | 05:07.9 [13] | 12 | 04:55.4 [10] | 11 | ||
12 | diplom | 6432 | POSLUSNÝ Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 12. / Žáci 10-11 let | 0:19:48.2 | 0:04:44.2 | 04:54.6 [13] | 13 | 04:27.6 [11] | 12 | 04:57.7 [11] | 11 | 05:28.2 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6529 | ŠTĚRBA Maxmilian | 2009 | Zeal | 13. / Žáci 10-11 let | 0:15:07.1 | - 1 Lap(s) | 04:44.8 [11] | 11 | 05:01.9 [14] | 13 | 05:20.2 [14] | 13 | --- | --- | ||
14 | diplom | 6480 | DIBLÍK Tomáš | 2010 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:15:17.5 | - 1 Lap(s) | 04:54.8 [14] | 14 | 05:18.4 [15] | 15 | 05:04.2 [12] | 14 | --- | --- | ||
15 | diplom | 6416 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | 15. / Žáci 10-11 let | 0:15:18.5 | - 1 Lap(s) | 04:57.0 [15] | 15 | 04:54.5 [13] | 14 | 05:26.8 [15] | 15 | --- | --- | ||
16 | diplom | 6532 | ZADINA Adam | 2010 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:16:19.5 | - 1 Lap(s) | 05:25.1 [16] | 16 | 05:20.7 [16] | 16 | 05:33.7 [16] | 16 | --- | --- | ||
17 | diplom | 6515 | SPÁLENKA Dominique | 2009 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:17:45.7 | - 1 Lap(s) | 05:41.8 [18] | 18 | 05:49.9 [17] | 17 | 06:13.9 [18] | 17 | --- | --- | ||
18 | diplom | 6514 | HOŠEK Vojtěch | 2010 | MTB Klub Sokol Chrudim | 18. / Žáci 10-11 let | 0:18:21.8 | - 1 Lap(s) | 05:34.8 [17] | 17 | 06:50.2 [19] | 19 | 05:56.7 [17] | 18 | --- | --- | ||
19 | diplom | 6521 | VENCL František | 2010 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:19:47.3 | - 1 Lap(s) | 05:51.5 [19] | 19 | 06:32.0 [18] | 18 | 07:23.7 [19] | 19 | --- | --- | ||
--- | 6379 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6397 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6399 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6407 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6412 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6455 | JANEŠ Šimon | 2010 | BMX Pardubice | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6530 | STANEK Jan | 2010 | CC CHOCEN | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |