Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 15 - 16.8.2020 | MÍSTO : | Vysočina Arena – Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6960 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 0:15:41.2 | 0:00:00.0 | 04:56.5 [1] | 1 | 05:18.5 [3] | 1 | 05:26.2 [4] | 1 | ||
2 | diplom | 6119 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 2. / Žáci 10-11 let | 0:15:56.2 | 0:00:15.0 | 05:23.5 [2] | 2 | 05:13.3 [2] | 2 | 05:19.4 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6876 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žáci 10-11 let | 0:16:00.0 | 0:00:18.7 | 05:24.3 [5] | 5 | 05:12.7 [1] | 3 | 05:23.0 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6121 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:16:20.5 | 0:00:39.2 | 05:24.2 [4] | 4 | 05:37.7 [7] | 4 | 05:18.4 [1] | 4 | ||
5 | diplom | 6106 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:16:39.0 | 0:00:57.7 | 05:23.7 [3] | 3 | 05:38.7 [8] | 5 | 05:36.5 [6] | 5 | ||
6 | diplom | 6064 | PRAŽAN Adam | 2010 | F-BIKE KLUB SÁDEK | 4. / Žáci 10-11 let | 0:16:50.5 | 0:01:09.2 | 05:32.8 [8] | 8 | 05:34.9 [4] | 7 | 05:42.7 [9] | 6 | ||
7 | diplom | 6934 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 5. / Žáci 10-11 let | 0:16:53.0 | 0:01:11.7 | 05:27.5 [7] | 7 | 05:45.5 [11] | 8 | 05:39.9 [8] | 7 | ||
8 | diplom | 6147 | MAKOVEC Dominik | 2010 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 6. / Žáci 10-11 let | 0:16:55.2 | 0:01:14.0 | 05:50.5 [18] | 18 | 05:37.0 [5] | 10 | 05:27.7 [5] | 8 | ||
9 | diplom | 6972 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žáci 10-11 let | 0:16:59.2 | 0:01:18.0 | 05:45.0 [12] | 12 | 05:37.3 [6] | 9 | 05:36.9 [7] | 9 | ||
10 | diplom | 6882 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:17:03.3 | 0:01:22.0 | 05:25.2 [6] | 6 | 05:42.5 [10] | 6 | 05:55.5 [13] | 10 | ||
11 | diplom | 6988 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 8. / Žáci 10-11 let | 0:17:27.2 | 0:01:46.0 | 05:34.5 [9] | 9 | 05:54.5 [15] | 11 | 05:58.2 [14] | 11 | ||
12 | diplom | 6925 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:17:28.5 | 0:01:47.2 | 05:48.7 [16] | 16 | 05:56.2 [17] | 17 | 05:43.5 [10] | 12 | ||
13 | diplom | 6912 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:17:40.5 | 0:01:59.2 | 05:40.2 [10] | 10 | 05:52.7 [13] | 12 | 06:07.4 [22] | 13 | ||
14 | diplom | 6005 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:17:41.0 | 0:01:59.8 | 06:10.2 [31] | 31 | 05:40.2 [9] | 18 | 05:50.5 [11] | 14 | ||
15 | diplom | 6129 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:17:43.5 | 0:02:02.2 | 05:46.0 [13] | 13 | 05:56.9 [18] | 14 | 06:00.5 [16] | 15 | ||
16 | diplom | 6995 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 11. / Žáci 10-11 let | 0:17:44.7 | 0:02:03.5 | 05:51.7 [19] | 19 | 05:52.7 [12] | 15 | 06:00.2 [15] | 16 | ||
17 | diplom | 6967 | JIROUT Filip | 2009 | Kilpi kids racing team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:17:53.2 | 0:02:12.0 | 05:46.0 [14] | 14 | 05:58.7 [19] | 16 | 06:08.5 [24] | 17 | ||
18 | diplom | 6902 | KLUČKA Václav | 2009 | Kilpi kids racing team | 13. / Žáci 10-11 let | 0:17:56.7 | 0:02:15.5 | 06:08.2 [27] | 27 | 05:53.7 [14] | 22 | 05:54.7 [12] | 18 | ||
19 | diplom | 6042 | ČERNÁ lucie | 2009 | TUFO CZ OTROKOVICE | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:18:04.7 | 0:02:23.4 | 05:43.2 [11] | 11 | 05:59.2 [20] | 13 | 06:22.2 [28] | 19 | ||
20 | diplom | 6950 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:18:09.2 | 0:02:27.9 | 06:08.7 [28] | 28 | 05:56.2 [16] | 24 | 06:04.2 [17] | 20 | ||
21 | diplom | 6959 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:18:10.5 | 0:02:29.2 | 05:49.5 [17] | 17 | 06:08.7 [25] | 21 | 06:12.2 [25] | 21 | ||
22 | diplom | 6870 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:18:11.0 | 0:02:29.7 | 05:53.7 [21] | 21 | 06:03.5 [23] | 19 | 06:13.7 [26] | 22 | ||
23 | diplom | 6958 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 14. / Žáci 10-11 let | 0:18:25.0 | 0:02:43.7 | 06:09.2 [30] | 30 | 06:09.2 [27] | 27 | 06:06.5 [21] | 23 | ||
24 | diplom | 6916 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:18:25.5 | 0:02:44.2 | 05:46.5 [15] | 15 | 06:11.5 [29] | 20 | 06:27.4 [33] | 24 | ||
25 | diplom | 6240 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 16. / Žáci 10-11 let | 0:18:26.0 | 0:02:44.7 | 06:19.2 [36] | 36 | 06:02.0 [21] | 29 | 06:04.7 [18] | 25 | ||
26 | diplom | 6978 | GEBAUER Adam | 2010 | Sportovní kurzy opava | 17. / Žáci 10-11 let | 0:18:26.8 | 0:02:45.5 | 05:58.8 [23] | 23 | 06:11.7 [30] | 25 | 06:16.2 [27] | 26 | ||
27 | diplom | 6983 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 18. / Žáci 10-11 let | 0:18:27.2 | 0:02:46.0 | 06:13.0 [33] | 33 | 06:06.7 [24] | 28 | 06:07.5 [23] | 27 | ||
28 | diplom | 6179 | LEBEDA Štěpán | 2009 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:18:27.8 | 0:02:46.5 | 06:19.7 [37] | 37 | 06:02.7 [22] | 32 | 06:05.3 [19] | 28 | ||
29 | diplom | 6060 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 20. / Žáci 10-11 let | 0:18:28.5 | 0:02:47.2 | 06:05.7 [25] | 25 | 06:16.2 [32] | 31 | 06:06.4 [20] | 29 | ||
30 | diplom | 6893 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:18:31.5 | 0:02:50.2 | 05:53.0 [20] | 20 | 06:11.2 [28] | 23 | 06:27.2 [32] | 30 | ||
31 | diplom | 6894 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 21. / Žáci 10-11 let | 0:18:45.2 | 0:03:04.0 | 05:56.7 [22] | 22 | 06:25.0 [35] | 30 | 06:23.5 [29] | 31 | ||
32 | diplom | 6180 | HRUDA Tomáš | 2009 | Drahanský sport team | 22. / Žáci 10-11 let | 0:18:46.8 | 0:03:05.5 | 06:08.7 [29] | 29 | 06:08.7 [26] | 26 | 06:29.3 [34] | 32 | ||
33 | diplom | 6059 | ERBANOVÁ Viktorie | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:18:51.2 | 0:03:09.9 | 06:12.5 [32] | 32 | 06:14.5 [31] | 34 | 06:24.2 [30] | 33 | ||
34 | diplom | 6131 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 23. / Žáci 10-11 let | 0:19:09.2 | 0:03:28.0 | 06:15.7 [34] | 34 | 06:19.7 [33] | 35 | 06:33.7 [35] | 34 | ||
35 | diplom | 6205 | SRNSKÁ Amálie | 2009 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:19:19.0 | 0:03:37.7 | 06:01.7 [24] | 24 | 06:24.2 [34] | 33 | 06:53.0 [41] | 35 | ||
36 | diplom | 6908 | MAZAL Vojtyx | 2010 | Drahanský sport team | 24. / Žáci 10-11 let | 0:19:44.0 | 0:04:02.8 | 06:36.8 [39] | 39 | 06:29.4 [36] | 38 | 06:37.8 [36] | 36 | ||
37 | diplom | 6151 | POSLUSNÝ Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 25. / Žáci 10-11 let | 0:19:51.2 | 0:04:10.0 | 06:44.5 [41] | 41 | 06:40.4 [39] | 41 | 06:26.2 [31] | 37 | ||
38 | diplom | 6083 | ŠUDOMA Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 26. / Žáci 10-11 let | 0:19:52.7 | 0:04:11.5 | 06:39.2 [40] | 40 | 06:32.7 [37] | 39 | 06:40.7 [38] | 38 | ||
39 | diplom | 6981 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:20:03.8 | 0:04:22.5 | 06:08.2 [26] | 26 | 06:51.5 [42] | 37 | 07:04.0 [42] | 39 | ||
40 | diplom | 6185 | ŠKARVADA Richard | 2009 | Drahanský sport team | 27. / Žáci 10-11 let | 0:20:11.5 | 0:04:30.2 | 06:18.7 [35] | 35 | 06:37.7 [38] | 36 | 07:15.0 [44] | 40 | ||
41 | diplom | 6008 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 28. / Žáci 10-11 let | 0:20:12.5 | 0:04:31.2 | 06:45.5 [42] | 42 | 06:40.4 [39] | 42 | 06:46.5 [39] | 41 | ||
42 | diplom | 6230 | HRADÍLKOVÁ Zuzana | 2009 | MG Bike Team | 14. / Žákyně 10-11 let | 0:20:15.0 | 0:04:33.7 | 06:22.2 [38] | 38 | 07:02.5 [43] | 40 | 06:50.2 [40] | 42 | ||
43 | diplom | 6944 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 29. / Žáci 10-11 let | 0:20:33.2 | 0:04:52.0 | 07:04.5 [45] | 45 | 06:49.7 [41] | 44 | 06:38.9 [37] | 43 | ||
44 | diplom | 6994 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 30. / Žáci 10-11 let | 0:21:03.6 | 0:05:22.3 | 06:47.8 [43] | 43 | 07:02.9 [44] | 43 | 07:12.8 [43] | 44 | ||
45 | diplom | 6189 | GABRIEL Jakub | 2009 | --- | 31. / Žáci 10-11 let | 0:21:56.0 | 0:06:14.7 | 07:08.5 [47] | 47 | 07:24.7 [46] | 46 | 07:22.7 [45] | 45 | ||
46 | diplom | 6900 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 15. / Žákyně 10-11 let | 0:22:02.0 | 0:06:20.7 | 06:49.2 [44] | 44 | 07:25.2 [47] | 45 | 07:47.5 [49] | 46 | ||
47 | diplom | 6980 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | 32. / Žáci 10-11 let | 0:22:13.7 | 0:06:32.5 | 07:13.0 [48] | 48 | 07:21.0 [45] | 47 | 07:39.7 [48] | 47 | ||
48 | diplom | 6081 | SPĚVÁK Vojtěch | 2010 | --- | 33. / Žáci 10-11 let | 0:22:19.1 | 0:06:37.8 | 07:16.2 [49] | 49 | 07:35.5 [48] | 48 | 07:27.2 [47] | 48 | ||
49 | diplom | 6922 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 16. / Žákyně 10-11 let | 0:22:23.8 | 0:06:42.5 | 07:07.5 [46] | 46 | 07:50.0 [50] | 49 | 07:26.2 [46] | 49 | ||
50 | diplom | 6255 | ZADINA Adam | 2010 | --- | 34. / Žáci 10-11 let | 0:24:00.7 | 0:08:19.5 | 07:53.0 [50] | 50 | 07:48.7 [49] | 50 | 08:19.0 [52] | 50 | ||
51 | diplom | 6214 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 35. / Žáci 10-11 let | 0:24:12.0 | 0:08:30.7 | 07:57.7 [51] | 51 | 08:01.0 [52] | 51 | 08:13.2 [51] | 51 | ||
52 | diplom | 6987 | ŠPOK Stanislav | 2009 | --- | 36. / Žáci 10-11 let | 0:24:43.5 | 0:09:02.2 | 07:58.7 [52] | 52 | 08:52.7 [57] | 55 | 07:52.0 [50] | 52 | ||
53 | diplom | 6237 | SOPČÁK Šimon | 2010 | --- | 37. / Žáci 10-11 let | 0:24:54.2 | 0:09:13.0 | 08:25.5 [57] | 57 | 07:55.1 [51] | 53 | 08:33.5 [53] | 53 | ||
54 | diplom | 6246 | MAYER Adam | 2009 | --- | 38. / Žáci 10-11 let | 0:24:54.7 | 0:09:13.5 | 08:12.7 [54] | 54 | 08:05.5 [53] | 52 | 08:36.5 [54] | 54 | ||
55 | diplom | 6242 | VYCHYTILOVÁ Žofie | 2009 | Penguin team | 17. / Žákyně 10-11 let | 0:26:08.7 | 0:10:27.4 | 08:00.7 [53] | 53 | 08:37.2 [55] | 54 | 09:30.7 [58] | 55 | ||
56 | diplom | 6236 | NEJEDLÍKOVÁ Aneta | 2009 | --- | 18. / Žákyně 10-11 let | 0:26:11.5 | 0:10:30.2 | 08:26.2 [58] | 58 | 08:34.7 [54] | 56 | 09:10.5 [57] | 56 | ||
57 | diplom | 6114 | FOŘT Tomáš | 2009 | --- | 39. / Žáci 10-11 let | 0:26:49.8 | 0:11:08.5 | 08:56.5 [61] | 61 | 08:47.2 [56] | 57 | 09:06.0 [56] | 57 | ||
58 | diplom | 6247 | MAYER Matyáš | 2009 | DC Bike | 40. / Žáci 10-11 let | 0:26:50.3 | 0:11:09.0 | 08:48.0 [60] | 60 | 09:10.5 [58] | 59 | 08:51.8 [55] | 58 | ||
59 | diplom | 6888 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 19. / Žákyně 10-11 let | 0:27:44.0 | 0:12:02.7 | 08:36.7 [59] | 59 | 09:36.2 [60] | 60 | 09:31.0 [59] | 59 | ||
60 | diplom | 6263 | ŠMÍD Matěj | 2010 | --- | 41. / Žáci 10-11 let | 0:28:02.0 | 0:12:20.7 | 08:24.7 [56] | 56 | 09:25.7 [59] | 58 | 10:11.4 [61] | 60 | ||
61 | diplom | 6262 | KOZÁROVÁ Veronika | 2010 | Nové Město na Moravě | 20. / Žákyně 10-11 let | 0:28:14.7 | 0:12:33.4 | 08:24.0 [55] | 55 | 09:53.0 [61] | 61 | 09:57.7 [60] | 61 | ||
62 | diplom | 6113 | DUDEK Štěpán | 2010 | --- | 42. / Žáci 10-11 let | 0:30:54.6 | 0:15:13.3 | 09:38.0 [62] | 62 | 10:06.3 [62] | 62 | 11:10.2 [62] | 62 | ||
63 | diplom | 6165 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | 21. / Žákyně 10-11 let | 0:32:26.2 | 0:16:44.9 | 10:11.0 [63] | 63 | 10:54.5 [64] | 63 | 11:20.7 [63] | 63 | ||
64 | diplom | 6245 | MOONEY Eliska | 2009 | --- | 22. / Žákyně 10-11 let | 0:33:41.0 | 0:17:59.7 | 11:08.7 [64] | 64 | 10:13.9 [63] | 64 | 12:18.2 [64] | 64 | ||
65 | diplom | 6141 | CEJPKOVÁ Adéla Marie | 2009 | --- | 23. / Žákyně 10-11 let | 0:39:31.0 | 0:23:49.7 | 13:11.7 [65] | 65 | 12:59.3 [65] | 65 | 13:19.9 [65] | 65 | ||
--- | 6084 | STANĚK Filip | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | 06:12.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6238 | BOHÁČOVÁ Laura | 2010 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | 09:10.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6027 | JAKUBIŠIN Tobias | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6115 | FOŘTOVÁ Veronika | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6124 | CHROUSTOVSKY David | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6157 | FOLDYNA Marek | 2009 | KILPI KIDS REACING TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6188 | GABRIEL Jakub | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6198 | DRMOLOVÁ Natálie | 2010 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6936 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6954 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |