Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 1.8.2020 | MÍSTO : | Zadov - Churáňov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Nový Kýz | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2350 | ŠELLER Luděk | 1995 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1. / Muži 17-29 let | 0:55:56.1 | 0:00:00.0 | 0:43:49.5 | 7 | ||
2 | diplom | 2015 | HONSA Antonín | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Muži 17-29 let | 0:56:02.7 | 0:00:06.5 | 0:43:49.8 | 8 | ||
3 | diplom | 2004 | ŠTULA Daniel | 2003 | ETHIC SPORT CYCLING TEAM | 3. / Muži 17-29 let | 0:56:29.6 | 0:00:33.4 | 0:43:45.8 | 1 | ||
4 | diplom | 2197 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Maloja - Rocky Mountain Team | 4. / Muži 17-29 let | 0:56:42.4 | 0:00:46.3 | 0:43:50.3 | 12 | ||
5 | diplom | 2006 | LOLACHER Tomáš | 2003 | CBC České Budějovice | 5. / Muži 17-29 let | 0:56:51.7 | 0:00:55.5 | 0:43:45.8 | 1 | ||
6 | diplom | 2009 | MATĚJKA Jakub | 1986 | Dovedové Křešín | 1. / Muži 30-39 let | 0:56:55.3 | 0:00:59.2 | 0:43:49.8 | 10 | ||
7 | diplom | 2001 | HORYNA Vlastimil | 2005 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 1. / Kadeti 14-16 let | 0:56:56.2 | 0:01:00.0 | 0:43:50.0 | 11 | ||
8 | diplom | 2005 | PETRŽÍLKA Radek | 1987 | --- | 2. / Muži 30-39 let | 0:57:12.7 | 0:01:16.5 | 0:43:48.0 | 5 | ||
9 | diplom | 2007 | VONDRÁČEK Matyáš | 2004 | Rouvy Specialized Cycling Team | 2. / Kadeti 14-16 let | 0:57:12.8 | 0:01:16.6 | 0:43:46.8 | 4 | ||
10 | diplom | 2010 | SMRČKA Jan | 1981 | Eurofoam Sport Team | 3. / Muži 30-39 let | 0:57:12.9 | 0:01:16.8 | 0:43:45.8 | 1 | ||
11 | diplom | 2017 | ŠÍSL Bořek | 2004 | LYKO klub Prachatice | 3. / Kadeti 14-16 let | 0:58:13.2 | 0:02:17.0 | 0:43:49.8 | 9 | ||
12 | diplom | 2360 | ŘEŽÁB Martin | 1995 | Time is Ltd. | 6. / Muži 17-29 let | 0:58:31.6 | 0:02:35.4 | 0:43:48.0 | 6 | ||
13 | diplom | 2028 | ŽENÍŠEK Martin | 2005 | LYKO klub Prachatice | 4. / Kadeti 14-16 let | 0:58:38.3 | 0:02:42.2 | 0:44:56.5 | 14 | ||
14 | diplom | 2021 | PROKEŠ Tomáš | 1996 | CBC České Budějovice | 7. / Muži 17-29 let | 0:58:43.1 | 0:02:46.9 | 0:44:57.2 | 15 | ||
15 | diplom | 2008 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži 40-49 let | 0:58:54.3 | 0:02:58.2 | 0:44:35.5 | 13 | ||
16 | diplom | 2032 | FORMÁNEK Zdeněk | 1979 | MTB Šumava Riders | 2. / Muži 40-49 let | 0:58:59.6 | 0:03:03.4 | 0:44:58.3 | 18 | ||
17 | diplom | 2013 | ŠOLAR Pavel | 1977 | --- | 3. / Muži 40-49 let | 0:59:00.4 | 0:03:04.2 | 0:44:58.0 | 17 | ||
18 | diplom | 2016 | PATRY Martin | 1995 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 8. / Muži 17-29 let | 0:59:00.7 | 0:03:04.5 | 0:44:57.3 | 16 | ||
19 | diplom | 2339 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / Muži 17-29 let | 0:59:48.8 | 0:03:52.7 | 0:45:59.7 | 19 | ||
20 | diplom | 2014 | KYSELA Patrik | 1973 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 4. / Muži 40-49 let | 1:00:11.6 | 0:04:15.4 | 0:46:12.3 | 21 | ||
21 | diplom | 2003 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | Alltraining | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:00:12.7 | 0:04:16.5 | 0:46:15.0 | 26 | ||
22 | diplom | 2092 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 10. / Muži 17-29 let | 1:00:13.1 | 0:04:16.9 | 0:46:15.0 | 27 | ||
23 | diplom | 2041 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | Gepard Finance Cycling Team | 11. / Muži 17-29 let | 1:00:15.6 | 0:04:19.4 | 0:46:14.8 | 25 | ||
24 | diplom | 2037 | MLEJNEK Daniel | 2004 | All training.cz | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:00:25.1 | 0:04:28.9 | 0:46:14.3 | 24 | ||
25 | diplom | 2031 | JELÍNEK Ondřej | 1989 | --- | 4. / Muži 30-39 let | 1:00:36.8 | 0:04:40.7 | 0:46:12.8 | 22 | ||
26 | diplom | 2012 | HVOLKA Petr | 1975 | KILPI racing team | 5. / Muži 40-49 let | 1:00:43.9 | 0:04:47.7 | 0:46:12.0 | 20 | ||
27 | diplom | 2019 | CHRUDIMSKÝ Radek | 1982 | Česká Spořitelna | 5. / Muži 30-39 let | 1:00:56.1 | 0:04:59.9 | 0:46:13.5 | 23 | ||
28 | diplom | 2011 | KOŠŤÁL Tomáš | 2002 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 12. / Muži 17-29 let | 1:01:05.1 | 0:05:08.9 | 0:46:25.2 | 28 | ||
29 | diplom | 2050 | VILÍMEK Ondřej | 1996 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 13. / Muži 17-29 let | 1:01:09.8 | 0:05:13.7 | 0:47:35.5 | 39 | ||
30 | diplom | 2022 | ZACH Lubomír | 1984 | --- | 6. / Muži 30-39 let | 1:01:09.8 | 0:05:13.7 | 0:47:11.8 | 29 | ||
31 | diplom | 2020 | VÁGNER Daniel | 1973 | Cyklo VAPE | 6. / Muži 40-49 let | 1:01:34.3 | 0:05:38.2 | 0:47:34.0 | 34 | ||
32 | diplom | 2002 | POLÁK Matyáš | 2006 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:01:35.1 | 0:05:38.9 | 0:47:34.3 | 35 | ||
33 | diplom | 2024 | SEDLAČEK Jiří | 1978 | Ramala Muška | 7. / Muži 40-49 let | 1:01:36.4 | 0:05:40.3 | 0:47:11.8 | 29 | ||
34 | diplom | 2101 | MALÝ Lukáš | 1988 | Trek radsport de Graaf | 7. / Muži 30-39 let | 1:01:50.6 | 0:05:54.4 | 0:47:33.8 | 33 | ||
35 | diplom | 2108 | ŘEZNÍK Jan | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 14. / Muži 17-29 let | 1:01:51.8 | 0:05:55.7 | 0:47:14.8 | 32 | ||
36 | diplom | 2045 | FRÜHBAUER Tomáš | 2004 | --- | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:02:14.6 | 0:06:18.4 | 0:47:35.8 | 40 | ||
37 | diplom | 2034 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | ACT leraK Blansko | 8. / Muži 40-49 let | 1:02:17.6 | 0:06:21.4 | 0:47:34.3 | 36 | ||
38 | diplom | 2033 | VETROVSKY Ales | 1982 | Brdska Krasojizda | 8. / Muži 30-39 let | 1:02:17.8 | 0:06:21.6 | 0:47:34.5 | 37 | ||
39 | diplom | 2030 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 1. / Muži nad 60 let | 1:02:20.9 | 0:06:24.8 | 0:47:35.3 | 38 | ||
40 | diplom | 2026 | BLAŽEK Jakub | 1998 | Gepard Finance Cycling Team | 15. / Muži 17-29 let | 1:02:34.4 | 0:06:38.3 | 0:47:12.3 | 31 | ||
41 | diplom | 2193 | VOJTA Radek | 1970 | GHOST Team | 1. / Muži 50-59 let | 1:02:39.9 | 0:06:43.8 | 0:47:46.8 | 43 | ||
42 | diplom | 2029 | PÍSAŘ Martin | 1984 | Team CykloTrener | 9. / Muži 30-39 let | 1:02:50.1 | 0:06:53.9 | 0:47:58.0 | 46 | ||
43 | diplom | 2044 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:02:56.3 | 0:07:00.2 | 0:47:53.5 | 44 | ||
44 | diplom | 2035 | DIBLÍK Robert | 1978 | sporttym Dibla | 9. / Muži 40-49 let | 1:03:01.8 | 0:07:05.7 | 0:47:36.8 | 42 | ||
45 | diplom | 2018 | TOMAN Vladimír | 1984 | WWW.COREX.CZ | 10. / Muži 30-39 let | 1:03:07.3 | 0:07:11.2 | 0:47:36.3 | 41 | ||
46 | diplom | 2158 | MAYER Jakub | 2005 | KC Slavia Praha | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:03:20.1 | 0:07:23.9 | 0:48:37.3 | 49 | ||
47 | diplom | 2338 | FRÝBERT Jiří | 1973 | Česká spořitelna MTB Hobby B | 10. / Muži 40-49 let | 1:03:20.2 | 0:07:24.0 | 0:47:58.0 | 47 | ||
48 | diplom | 2340 | BEYEROVÁ Katřina | 2006 | LYKOKLUB Prachatice | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:03:27.6 | 0:07:31.4 | 0:47:54.3 | 45 | ||
49 | diplom | 2039 | KOUBA Miroslav | 1960 | MTB Šumava Ridees | 2. / Muži nad 60 let | 1:03:29.6 | 0:07:33.4 | 0:47:58.8 | 48 | ||
50 | diplom | 2081 | ZAVADIL Jan | 1972 | Krumlov Riders | 11. / Muži 40-49 let | 1:03:46.6 | 0:07:50.4 | 0:48:38.3 | 50 | ||
51 | diplom | 2040 | KRUPKA Eduard | 1962 | Košířská šlapka | 2. / Muži 50-59 let | 1:04:00.8 | 0:08:04.7 | 0:48:39.0 | 51 | ||
52 | diplom | 2023 | KOMÁREK Miloslav | 1968 | --- | 3. / Muži 50-59 let | 1:04:15.9 | 0:08:19.8 | 0:48:40.3 | 53 | ||
53 | diplom | 2038 | HRNČÍŘ Martin | 1971 | GAPP System - Kolofix | 12. / Muži 40-49 let | 1:04:47.6 | 0:08:51.4 | 0:49:23.3 | 54 | ||
54 | diplom | 2077 | SMOLA Miloš | 1963 | --- | 4. / Muži 50-59 let | 1:04:51.4 | 0:08:55.2 | 0:48:39.5 | 52 | ||
55 | diplom | 2373 | ŠVARC Petr | 2005 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:04:55.6 | 0:08:59.4 | 0:50:32.5 | 63 | ||
56 | diplom | 2042 | ZVOLSKÝ Roman | 1965 | KROSS Bikeranch Team | 5. / Muži 50-59 let | 1:05:16.3 | 0:09:20.2 | 0:50:01.5 | 59 | ||
57 | diplom | 2380 | HUJER Ondřej | 1997 | SPORT TEAM HRÁDEK | 16. / Muži 17-29 let | 1:05:20.6 | 0:09:24.4 | 0:49:59.5 | 57 | ||
58 | diplom | 2057 | STEINBACH Jakub | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:05:22.4 | 0:09:26.3 | 0:49:59.3 | 56 | ||
59 | diplom | 2062 | BÍM ML. Jiří | 1995 | ŠKODA Auto team | 17. / Muži 17-29 let | 1:05:28.8 | 0:09:32.7 | 0:50:54.3 | 70 | ||
60 | diplom | 2111 | KATUŠ David | 2002 | HR Racing Team České Budějovice | 18. / Muži 17-29 let | 1:05:49.6 | 0:09:53.4 | 0:50:52.5 | 67 | ||
61 | diplom | 2309 | FENCL Marek | 1997 | TCV Jindřichúv Hradec | 19. / Muži 17-29 let | 1:05:56.3 | 0:10:00.1 | 0:50:42.5 | 64 | ||
62 | diplom | 2047 | TAUTZ Aleš | 1990 | --- | 11. / Muži 30-39 let | 1:06:07.8 | 0:10:11.7 | 0:50:13.0 | 60 | ||
63 | diplom | 2146 | DAVID Ondřej | 2003 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 20. / Muži 17-29 let | 1:06:11.6 | 0:10:15.4 | 0:50:13.8 | 61 | ||
64 | diplom | 2049 | ŠEBELA Sláva | 1979 | 66 Sixty six team | 13. / Muži 40-49 let | 1:06:19.1 | 0:10:22.9 | 0:50:00.0 | 58 | ||
65 | diplom | 2063 | NEHÉZ Radek | 1969 | GHOST Team | 6. / Muži 50-59 let | 1:06:32.3 | 0:10:36.2 | 0:49:24.5 | 55 | ||
66 | diplom | 2075 | PLZENSKÝ Aleš | 1978 | Brdonoš Team | 14. / Muži 40-49 let | 1:06:34.0 | 0:10:37.8 | 0:50:15.0 | 62 | ||
67 | diplom | 2349 | JUERGEN Langhans | 1970 | RSC Neukirchen | 7. / Muži 50-59 let | 1:07:12.6 | 0:11:16.4 | 0:50:56.5 | 71 | ||
68 | diplom | 2059 | DOSTÁLOVÁ Anna | 2005 | LYKO klub Prachatice | 3. / Kadetky 14-16 let | 1:07:17.9 | 0:11:21.8 | 0:50:53.8 | 68 | ||
69 | diplom | 2036 | ELSNIC Petr | 1991 | --- | 21. / Muži 17-29 let | 1:07:29.7 | 0:11:33.5 | 0:51:48.5 | 78 | ||
70 | diplom | 2323 | ČERVENKA Radek | 1977 | --- | 15. / Muži 40-49 let | 1:07:37.1 | 0:11:40.9 | 0:51:50.0 | 79 | ||
71 | diplom | 2344 | VIKTOROVÁ Nela | 2004 | Rouvy Specialized Cycling Team | 4. / Kadetky 14-16 let | 1:07:39.6 | 0:11:43.4 | 0:50:50.5 | 65 | ||
72 | diplom | 2051 | TUHÁČEK Vladimír | 1963 | BikeSport Skála | 8. / Muži 50-59 let | 1:07:46.6 | 0:11:50.4 | 0:50:51.8 | 66 | ||
73 | diplom | 2115 | TRANGOŠ Miroslav | 1977 | Příbram | 16. / Muži 40-49 let | 1:07:49.8 | 0:11:53.6 | 0:50:58.0 | 72 | ||
74 | diplom | 2342 | HANZAL Ondřej | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 22. / Muži 17-29 let | 1:07:50.6 | 0:11:54.4 | 0:51:26.5 | 73 | ||
75 | diplom | 2139 | FAZEKAŠ Martin | 1988 | --- | 12. / Muži 30-39 let | 1:07:51.1 | 0:11:54.9 | 0:51:53.3 | 80 | ||
76 | diplom | 2080 | GARGELA Jan | 1977 | --- | 17. / Muži 40-49 let | 1:07:58.7 | 0:12:02.5 | 0:51:36.3 | 74 | ||
77 | diplom | 2304 | LUDVÍK Jan | 1975 | Č. BUDĚJOVICE | 18. / Muži 40-49 let | 1:08:01.0 | 0:12:04.9 | 0:52:11.0 | 82 | ||
78 | diplom | 2095 | BAJČÍK Pavel | 1975 | MTB Šumava Riders | 19. / Muži 40-49 let | 1:08:09.1 | 0:12:12.9 | 0:51:47.5 | 77 | ||
79 | diplom | 2052 | ŠMÍD Petr | 1983 | GHOST Team | 13. / Muži 30-39 let | 1:08:13.2 | 0:12:17.0 | 0:51:39.3 | 75 | ||
80 | diplom | 2358 | KELNER Miroslav | 1967 | Dům barev Český Krumlov | 9. / Muži 50-59 let | 1:08:18.9 | 0:12:22.7 | 0:52:37.3 | 90 | ||
81 | diplom | 2053 | SLABÝ Karel | 1975 | Biketime Bulls Písek | 20. / Muži 40-49 let | 1:08:19.2 | 0:12:23.0 | 0:51:41.0 | 76 | ||
82 | diplom | 2058 | DRBOHLAVOVÁ Eliška | 2003 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 1. / Ženy 17-29 let | 1:08:30.1 | 0:12:33.9 | 0:50:53.8 | 69 | ||
83 | diplom | 2096 | LISÝ Adolf | 1979 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 21. / Muži 40-49 let | 1:08:34.3 | 0:12:38.1 | 0:52:24.3 | 84 | ||
84 | diplom | 2082 | SÁSKA Luděk | 1968 | Rouvy Specialized Cycling Team | 10. / Muži 50-59 let | 1:08:36.4 | 0:12:40.3 | 0:52:10.5 | 81 | ||
85 | diplom | 2321 | HLAVÁČ Jan | 1979 | CBC TEAM | 22. / Muži 40-49 let | 1:08:38.4 | 0:12:42.3 | 0:52:36.3 | 89 | ||
86 | diplom | 2071 | JAMBOR Luděk | 1963 | CK Lovosice | 11. / Muži 50-59 let | 1:08:49.1 | 0:12:52.9 | 0:52:30.0 | 88 | ||
87 | diplom | 2331 | ČERNÝ Martin | 1962 | NEUMĚTEL | 12. / Muži 50-59 let | 1:08:49.2 | 0:12:53.0 | 0:52:42.5 | 92 | ||
88 | diplom | 2070 | LOJÍK Martin | 1968 | copr přeštice | 13. / Muži 50-59 let | 1:08:53.4 | 0:12:57.3 | 0:52:25.8 | 85 | ||
89 | diplom | 2105 | KOTAS Pavel | 1972 | --- | 23. / Muži 40-49 let | 1:09:03.3 | 0:13:07.1 | 0:52:43.8 | 93 | ||
90 | diplom | 2076 | ZAVADIL Zdeněk | 1974 | --- | 24. / Muži 40-49 let | 1:09:04.5 | 0:13:08.4 | 0:52:13.0 | 83 | ||
91 | diplom | 2106 | KVÁČ David | 2004 | KC KOOPERATIVA | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:09:08.9 | 0:13:12.8 | 0:52:27.5 | 86 | ||
92 | diplom | 2288 | ŠEBÁNEK Radim | 1986 | --- | 14. / Muži 30-39 let | 1:09:09.1 | 0:13:12.9 | 0:52:39.3 | 91 | ||
93 | diplom | 2060 | KORBEL Luboš | 1985 | --- | 15. / Muži 30-39 let | 1:09:16.4 | 0:13:20.3 | 0:52:29.0 | 87 | ||
94 | diplom | 2347 | SLÁDEK Jakub | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 23. / Muži 17-29 let | 1:09:28.0 | 0:13:31.9 | 0:53:26.0 | 101 | ||
95 | diplom | 2703 | KAHUDA Jiří | 2000 | Šutri Prachatice | 24. / Muži 17-29 let | 1:09:42.8 | 0:13:46.7 | 0:53:08.3 | 98 | ||
96 | diplom | 2072 | KRATOCHVÍL Václav | 2006 | KC KOOPERATIVA | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:09:54.7 | 0:13:58.5 | 0:53:29.3 | 102 | ||
97 | diplom | 2362 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | Čistý sport | 5. / Kadetky 14-16 let | 1:10:12.8 | 0:14:16.7 | 0:53:30.3 | 103 | ||
98 | diplom | 2091 | ZÁSTAVA Karel | 1969 | AISIN Písek | 14. / Muži 50-59 let | 1:10:16.3 | 0:14:20.1 | 0:52:56.5 | 94 | ||
99 | diplom | 2068 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:10:19.6 | 0:14:23.4 | 0:52:58.8 | 95 | ||
100 | diplom | 2104 | PLUHÁČEK Petr | 1985 | --- | 16. / Muži 30-39 let | 1:10:24.6 | 0:14:28.4 | 0:53:19.3 | 99 |