Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 1.8.2020 | MÍSTO : | Zadov - Churáňov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6350 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 0:11:01.1 | 0:00:00.0 | 03:11.9 [1] | 1 | 03:52.9 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6358 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 0:12:23.6 | 0:01:22.4 | 03:27.7 [2] | 2 | 04:21.7 [3] | 2 | ||
3 | diplom | 6373 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | 0:12:29.6 | 0:01:28.4 | 03:39.9 [3] | 3 | 04:19.9 [2] | 3 | ||
4 | diplom | 6382 | LHOTÁKOVÁ Kristýna | 2011 | ROHOZEC AMULET TEAM | 0:13:30.9 | 0:02:29.7 | 04:01.9 [4] | 4 | 04:47.9 [6] | 5 | ||
5 | diplom | 6339 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 0:13:45.6 | 0:02:44.4 | 04:02.9 [5] | 5 | 04:43.7 [4] | 4 | ||
6 | diplom | 6342 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 0:13:48.4 | 0:02:47.2 | 04:03.9 [6] | 6 | 04:46.9 [5] | 6 | ||
7 | diplom | 6421 | FRÝBERTOVÁ Adéla | 2012 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 0:13:48.9 | 0:02:47.7 | 04:12.7 [9] | 9 | 04:52.4 [7] | 8 | ||
8 | diplom | 6389 | NOVÁ Alice | 2011 | --- | 0:13:52.4 | 0:02:51.2 | 04:06.2 [7] | 7 | 05:00.9 [9] | 9 | ||
9 | diplom | 6388 | PANTŮČKOVÁ Tereza | 2011 | ACT leraK Blansko | 0:14:04.6 | 0:03:03.4 | 04:08.2 [8] | 8 | 04:55.2 [8] | 7 | ||
10 | diplom | 6362 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 0:14:57.6 | 0:03:56.4 | 04:27.4 [11] | 11 | 05:00.9 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 6394 | TOUŠKOVÁ Anna | 2012 | --- | 0:15:56.4 | 0:04:55.2 | 04:23.4 [10] | 10 | 05:34.4 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 6433 | SCHUSOVÁ Marie | 2011 | --- | 0:16:44.9 | 0:05:43.7 | 05:00.4 [12] | 12 | 05:55.7 [13] | 12 | ||
13 | diplom | 6546 | JAKŠOVÁ Šarlota | 2012 | Ski klub Šumava Vimperk | 0:16:46.1 | 0:05:44.9 | 05:09.4 [13] | 13 | 05:51.2 [12] | 13 | ||
14 | diplom | 6490 | BLAHOVA Nelly | 2011 | --- | 0:11:44.6 | - 1 Lap(s) | 05:16.2 [14] | 14 | 06:28.4 [15] | 14 | ||
15 | diplom | 6480 | SEKAVOVÁ Eliška | 2011 | --- | 0:11:47.9 | - 1 Lap(s) | 05:36.9 [15] | 15 | 06:10.9 [14] | 15 | ||
16 | diplom | 6426 | ANÝŽOVÁ Zuzana | 2012 | MONDRAKER racing team | 0:12:24.4 | - 1 Lap(s) | 05:54.7 [18] | 18 | 06:29.7 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 6530 | NETÍKOVÁ Linda | 2012 | --- | 0:13:04.6 | - 1 Lap(s) | 05:51.7 [17] | 17 | 07:12.9 [18] | 17 | ||
18 | diplom | 6471 | BOŘÍKOVÁ Berenika | 2012 | RSC Czech Marathon Team | 0:13:08.4 | - 1 Lap(s) | 05:48.4 [16] | 16 | 07:19.9 [19] | 18 | ||
19 | diplom | 6563 | LÁZNIČKOVÁ Barbora | 2011 | GHOST Junior team | 0:13:10.4 | - 1 Lap(s) | 06:11.4 [19] | 19 | 06:58.9 [17] | 19 | ||
--- | 6367 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | Beany | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6408 | ROTHBAUEROVÁ Julie | 2012 | Biketime Bulls Písek | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6445 | KNOBLOCHOVÁ Kristýna | 2012 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6615 | NOVÁ Alice | 2011 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |