Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :1.8.2020 MÍSTO :Zadov - Churáňov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 6340 detail závodníka ZÍTKA Samuel CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:29.0 0:00:00.0 03:04.1 [1] 1 03:42.4 [4] 3
2 6353 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 VELO Akademie Kladno 2. /  Žáci 8-9 let 0:10:29.3 0:00:00.2 03:06.1 [3] 3 03:37.9 [2] 2
3 6410 detail závodníka SEMERÁD Mára Semiš CZE 2012 CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha 3. /  Žáci 8-9 let 0:10:32.0 0:00:03.0 03:08.6 [4] 4 03:38.2 [3] 4
4 6399 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 4. /  Žáci 8-9 let 0:10:34.0 0:00:04.9 03:04.8 [2] 2 03:37.2 [1] 1
5 6350 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 Čistý sport kids racing team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:11:01.1 0:00:32.1 03:11.9 [5] 5 03:52.9 [5] 5
6 6365 detail závodníka ŠKOPEK Patrik CZE 2011 Author Team Stupno 5. /  Žáci 8-9 let 0:11:04.3 0:00:35.2 03:13.1 [7] 7 03:59.7 [8] 7
7 6377 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 --- 6. /  Žáci 8-9 let 0:11:10.5 0:00:41.4 03:12.1 [6] 6 03:59.9 [9] 6
8 6366 detail závodníka GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:24.3 0:00:55.2 03:18.1 [8] 8 04:03.4 [10] 8
9 6456 detail závodníka JANATA Jakub CZE 2011 --- 8. /  Žáci 8-9 let 0:11:25.0 0:00:55.9 03:32.3 [12] 12 03:54.4 [6] 9
10 6393 detail závodníka TOBRMAN Robin CZE 2011 COPR TJ PŘEŠTICE 9. /  Žáci 8-9 let 0:11:49.5 0:01:20.4 03:28.6 [10] 10 04:10.4 [11] 10
11 6476 detail závodníka ŠEDIVÝ Antonín CZE 2011 Bicykl Team Ústí nad Labem 10. /  Žáci 8-9 let 0:11:50.3 0:01:21.2 03:30.3 [11] 11 04:10.4 [11] 11
12 6457 detail závodníka JANATA Lukáš CZE 2011 --- 11. /  Žáci 8-9 let 0:11:50.5 0:01:21.4 03:45.8 [15] 15 03:59.7 [7] 12
13 6358 detail závodníka FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žákyně 8-9 let 0:12:23.6 0:01:54.5 03:27.7 [9] 9 04:21.7 [14] 13
14 6373 detail závodníka ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team 3. /  Žákyně 8-9 let 0:12:29.6 0:02:00.5 03:39.9 [13] 13 04:19.9 [13] 14
15 6427 detail závodníka PETERKA Šimon CZE 2011 Bike Club Kralovice 12. /  Žáci 8-9 let 0:12:34.8 0:02:05.7 03:56.1 [19] 19 04:26.9 [16] 18
16 6386 detail závodníka HALLER Maxmilián CZE 2011 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:12:40.0 0:02:10.9 03:55.1 [18] 18 04:25.7 [15] 16
17 6413 detail závodníka ZAVADIL Tobiáš CZE 2012 --- 14. /  Žáci 8-9 let 0:12:46.0 0:02:16.9 03:45.6 [14] 14 04:33.7 [19] 15
18 6498 detail závodníka IGLER Tobiaš CZE 2012 LYKO klub Prachatice 15. /  Žáci 8-9 let 0:12:46.3 0:02:17.2 03:53.4 [17] 17 04:31.1 [18] 19
19 6596 detail závodníka SAJFRÍD Ondřej CZE 2011 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:12:53.5 0:02:24.4 03:51.6 [16] 16 04:30.9 [17] 17
20 6430 detail závodníka RICHTR Tomáš CZE 2012 Author Team Stupno 17. /  Žáci 8-9 let 0:13:25.5 0:02:56.4 04:14.8 [28] 28 04:43.4 [21] 24
21 6547 detail závodníka FILIP Jáchym CZE 2012 Tatran Železná Ruda 18. /  Žáci 8-9 let 0:13:29.0 0:02:59.9 04:06.1 [23] 23 04:45.4 [23] 23
22 6468 detail závodníka DINKA Miroslav CZE 2012 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:13:30.3 0:03:01.2 04:21.3 [30] 30 04:40.2 [20] 25
23 6382 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMULET TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:13:30.9 0:03:01.8 04:01.9 [20] 20 04:47.9 [25] 21
24 6339 detail závodníka ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 Praha Troja 5. /  Žákyně 8-9 let 0:13:45.6 0:03:16.5 04:02.9 [21] 21 04:43.7 [22] 20
25 6342 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 6. /  Žákyně 8-9 let 0:13:48.4 0:03:19.3 04:03.9 [22] 22 04:46.9 [24] 22
26 6421 detail závodníka FRÝBERTOVÁ Adéla CZE 2012 Česká spořitelna - Accolade cycling team 7. /  Žákyně 8-9 let 0:13:48.9 0:03:19.8 04:12.7 [27] 27 04:52.4 [26] 27
27 6389 detail závodníka NOVÁ Alice CZE 2011 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:13:52.4 0:03:23.3 04:06.2 [24] 24 05:00.9 [28] 28
28 6388 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Tereza CZE 2011 ACT leraK Blansko 9. /  Žákyně 8-9 let 0:14:04.6 0:03:35.5 04:08.2 [25] 25 04:55.2 [27] 26
29 6483 detail závodníka VAŠÍČEK David CZE 2012 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:14:39.8 0:04:10.7 04:20.6 [29] 29 05:03.7 [30] 29
30 6449 detail závodníka ŠVANTNER Štěpán CZE 2011 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:14:42.8 0:04:13.7 04:10.8 [26] 26 05:16.2 [31] 30
31 6362 detail závodníka KAVALÍROVÁ Ela CZE 2011 IVAR CS – AUTHOR TEAM 10. /  Žákyně 8-9 let 0:14:57.6 0:04:28.5 04:27.4 [32] 32 05:00.9 [29] 31
32 6394 detail závodníka TOUŠKOVÁ Anna CZE 2012 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 0:15:56.4 0:05:27.3 04:23.4 [31] 31 05:34.4 [32] 32
33 6433 detail závodníka SCHUSOVÁ Marie CZE 2011 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:16:44.9 0:06:15.8 05:00.4 [36] 36 05:55.7 [38] 36
34 6546 detail závodníka JAKŠOVÁ Šarlota CZE 2012 Ski klub Šumava Vimperk 13. /  Žákyně 8-9 let 0:16:46.1 0:06:17.0 05:09.4 [38] 38 05:51.2 [37] 38
35 6455 detail závodníka JASAN Radim CZE 2011 Velosport Domažlice 22. /  Žáci 8-9 let 0:10:29.3 - 1 Lap(s) 04:44.1 [34] 34 05:45.2 [34] 33
36 6575 detail závodníka AMLER Bruno CZE 2012 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:10:31.0 - 1 Lap(s) 04:43.6 [33] 33 05:47.4 [36] 34
37 6458 detail závodníka MANSFELD Matyáš CZE 2012 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:10:32.3 - 1 Lap(s) 04:46.3 [35] 35 05:45.9 [35] 35
38 6581 detail závodníka MZIGOD Jan CZE 2011 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:10:58.5 - 1 Lap(s) 05:20.6 [40] 40 05:37.9 [33] 37
39 6562 detail závodníka HORÁČEK Daniel CZE 2012 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:11:22.3 - 1 Lap(s) 05:06.3 [37] 37 06:15.9 [40] 39
40 6584 detail závodníka JIROUŠEK Marek CZE 2011 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:11:43.5 - 1 Lap(s) 05:24.3 [42] 42 06:19.2 [41] 40
41 6490 detail závodníka BLAHOVA Nelly CZE 2011 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:11:44.6 - 1 Lap(s) 05:16.2 [39] 39 06:28.4 [43] 41
42 6480 detail závodníka SEKAVOVÁ Eliška CZE 2011 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:11:47.9 - 1 Lap(s) 05:36.9 [43] 43 06:10.9 [39] 42
43 6440 detail závodníka ANÝŽ Martin CZE 2012 MONDRAKER racing team 28. /  Žáci 8-9 let 0:11:50.8 - 1 Lap(s) 05:22.8 [41] 41 06:27.9 [42] 43
44 6426 detail závodníka ANÝŽOVÁ Zuzana CZE 2012 MONDRAKER racing team 16. /  Žákyně 8-9 let 0:12:24.4 - 1 Lap(s) 05:54.7 [46] 46 06:29.7 [44] 44
45 6530 detail závodníka NETÍKOVÁ Linda CZE 2012 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:13:04.6 - 1 Lap(s) 05:51.7 [45] 45 07:12.9 [46] 45
46 6471 detail závodníka BOŘÍKOVÁ Berenika CZE 2012 RSC Czech Marathon Team 18. /  Žákyně 8-9 let 0:13:08.4 - 1 Lap(s) 05:48.4 [44] 44 07:19.9 [47] 46
47 6563 detail závodníka LÁZNIČKOVÁ Barbora CZE 2011 GHOST Junior team 19. /  Žákyně 8-9 let 0:13:10.4 - 1 Lap(s) 06:11.4 [47] 47 06:58.9 [45] 47
--- 6367 detail závodníka WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 Beany . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6406 detail závodníka KUDRNA Matyáš CZE 2012 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6408 detail závodníka ROTHBAUEROVÁ Julie CZE 2012 Biketime Bulls Písek . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6445 detail závodníka KNOBLOCHOVÁ Kristýna CZE 2012 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6486 detail závodníka POKORNÝ Quido SVK 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6615 detail závodníka NOVÁ Alice CZE 2011 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6618 detail závodníka VONDRÁK Antonín CZE 2012 PivoMan . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru