Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :12.9.2020 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 6927 detail závodníka MĚŘÍNSKÝ Tobiáš CZE 2013 TUFO Cyklozákladna Otrkovice 1. /  Žáci 6-7 let 0:07:00.6 0:00:00.0 03:18.9 [1] 1 03:41.7 [2] 1
2 6931 detail závodníka MAZALOVÁ Elen CZE 2013 Drahanský sport team 1. /  Žákyně 6-7 let 0:07:13.1 0:00:12.4 03:32.3 [2] 2 03:40.7 [1] 2
3 6948 detail závodníka ZEJFART Jakub CZE 2013 --- 2. /  Žáci 6-7 let 0:07:19.9 0:00:19.2 03:34.6 [3] 3 03:45.2 [4] 3
4 6156 detail závodníka VAJSEJTLOVÁ Tereza CZE 2013 Skiandbike Kunratice Team 2. /  Žákyně 6-7 let 0:07:23.8 0:00:23.2 03:40.3 [7] 7 03:43.5 [3] 4
5 6980 detail závodníka DULANSKÝ Filip CZE 2013 Herby servis 3. /  Žáci 6-7 let 0:07:28.9 0:00:28.2 03:37.6 [4] 4 03:51.2 [6] 5
6 6953 detail závodníka JURIS šimon CZE 2013 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 4. /  Žáci 6-7 let 0:07:29.9 0:00:29.2 03:37.9 [5] 5 03:52.0 [7] 6
7 6922 detail závodníka RŮŽIČKA Mikuláš CZE 2013 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:07:30.6 0:00:30.0 03:38.6 [6] 6 03:52.0 [7] 7
8 6935 detail závodníka MELICHÁREK Matěj CZE 2013 --- 6. /  Žáci 6-7 let 0:07:31.6 0:00:31.0 03:40.9 [9] 9 03:50.7 [5] 8
9 6999 detail závodníka VYBÍRAL Kryštof CZE 2013 POCTA-BikeGallery 7. /  Žáci 6-7 let 0:07:35.1 0:00:34.5 03:41.4 [10] 10 03:53.7 [9] 9
10 6921 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Sofie CZE 2013 ROHOZEC AMULET TEAM 3. /  Žákyně 6-7 let 0:07:55.3 0:00:54.7 03:40.6 [8] 8 04:14.7 [11] 10
11 6955 detail závodníka KAZDOVÁ Rozárie CZE 2013 Cykloklub Jičín 4. /  Žákyně 6-7 let 0:07:59.1 0:00:58.4 03:42.1 [11] 11 04:17.0 [12] 11
12 6975 detail závodníka HRDINKA Viktor CZE 2013 RIDEKO bike shop 8. /  Žáci 6-7 let 0:08:07.6 0:01:07.0 03:53.1 [12] 12 04:14.5 [10] 12
13 6949 detail závodníka RADOVÁ Eliška CZE 2013 SkiAndBike Kunratice 5. /  Žákyně 6-7 let 0:08:27.8 0:01:27.2 04:01.8 [13] 13 04:26.0 [16] 13
14 6932 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 6. /  Žákyně 6-7 let 0:08:38.6 0:01:37.9 04:17.8 [17] 17 04:20.7 [13] 14
15 6107 detail závodníka HORACEK Filip CZE 2013 Apache Loko Trutnov 9. /  Žáci 6-7 let 0:08:42.4 0:01:41.7 04:19.6 [20] 20 04:22.7 [14] 15
16 6203 detail závodníka KEDRŠT Petr CZE 2014 KEDA TEAM Kolín 10. /  Žáci 6-7 let 0:08:45.4 0:01:44.7 04:20.6 [21] 21 04:24.7 [15] 16
17 6972 detail závodníka URBANEK Hana CZE 2013 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:08:50.3 0:01:49.7 04:18.6 [18] 18 04:31.7 [18] 17
18 6014 detail závodníka JOHÁNEK Vojtěch CZE 2014 --- 11. /  Žáci 6-7 let 0:08:51.1 0:01:50.5 04:23.4 [22] 22 04:27.7 [17] 18
19 6117 detail závodníka OBDRŽÁLEK Adélka CZE 2013 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:08:51.8 0:01:51.2 04:15.3 [15] 15 04:36.5 [20] 19
20 6967 detail závodníka NOVÁK Štěpán CZE 2013 BIKE FREAKS HOLICE 12. /  Žáci 6-7 let 0:08:53.9 0:01:53.2 04:14.4 [14] 14 04:39.5 [21] 20
21 6009 detail závodníka POLCAROVÁ Julie CZE 2013 Velo Akademie Kladno 9. /  Žákyně 6-7 let 0:08:58.3 0:01:57.7 04:18.6 [18] 18 04:39.7 [23] 21
22 6960 detail závodníka GAMBA Kryštof CZE 2013 Bitters Superior Cyklofit Team 13. /  Žáci 6-7 let 0:09:07.1 0:02:06.5 04:27.4 [23] 23 04:39.7 [22] 22
23 6173 detail závodníka BRABEC Ondřej CZE 2013 BikePuzzle 14. /  Žáci 6-7 let 0:09:07.9 0:02:07.2 04:31.9 [24] 24 04:36.0 [19] 23
24 6032 detail závodníka RANČÁK Oliver CZE 2014 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:09:13.6 0:02:13.0 04:32.4 [25] 25 04:41.2 [24] 24
25 6026 detail závodníka PŘIBÍK Jan CZE 2013 --- 16. /  Žáci 6-7 let 0:09:15.9 0:02:15.2 04:34.4 [26] 26 04:41.5 [25] 25
26 6964 detail závodníka GROMOVÁ Lujza CZE 2013 Los Gromos 10. /  Žákyně 6-7 let 0:09:16.6 0:02:15.9 04:17.1 [16] 16 04:59.5 [34] 26
27 6186 detail závodníka DROZDOVÁ Anna CZE 2013 --- 11. /  Žákyně 6-7 let 0:09:31.8 0:02:31.2 04:36.3 [27] 27 04:55.5 [29] 27
28 6158 detail závodníka KUBIAS Sáva CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 17. /  Žáci 6-7 let 0:09:32.9 0:02:32.2 04:38.1 [28] 28 04:54.7 [28] 28
29 6219 detail závodníka LHOTSKÝ Miroslav CZE 2013 --- 18. /  Žáci 6-7 let 0:09:40.1 0:02:39.5 04:45.9 [29] 29 04:54.2 [27] 29
30 6012 detail závodníka HORÁK Jakub CZE 2014 Sportík Čáslav 19. /  Žáci 6-7 let 0:09:48.1 0:02:47.5 04:51.4 [31] 31 04:56.7 [31] 30
31 6995 detail závodníka GUŽÍKOVÁ Daniela CZE 2013 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:09:49.1 0:02:48.4 04:52.6 [32] 32 04:56.5 [30] 31
32 6193 detail závodníka KUBÍKOVÁ Markéta CZE 2014 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:09:50.3 0:02:49.7 04:51.3 [30] 30 04:59.0 [33] 32
33 6182 detail závodníka BABIČ Matyáš CZE 2013 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:09:50.6 0:02:50.0 04:53.6 [33] 33 04:57.0 [32] 33
34 6196 detail závodníka LEHKÝ David CZE 2013 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:09:51.9 0:02:51.2 05:02.1 [36] 36 04:49.7 [26] 34
35 6130 detail závodníka ZÁZVORKA Petr CZE 2013 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:10:19.9 0:03:19.2 04:55.6 [34] 34 05:24.2 [37] 35
36 6008 detail závodníka TRÁVNÍČKOVÁ Sara CZE 2013 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:10:20.3 0:03:19.7 04:56.6 [35] 35 05:23.7 [36] 36
37 6143 detail závodníka ŠAK Fabian CZE 2013 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:10:22.4 0:03:21.7 05:04.9 [38] 38 05:17.5 [35] 37
38 6181 detail závodníka MAŘÍK Adam CZE 2014 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:10:37.1 0:03:36.5 05:09.6 [40] 40 05:27.5 [39] 38
39 6145 detail závodníka VOLFOVÁ Valentýna CZE 2014 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:10:39.8 0:03:39.2 05:03.3 [37] 37 05:36.5 [40] 39
40 6140 detail závodníka BEZUCHA Filip CZE 2013 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:10:39.9 0:03:39.2 05:12.6 [41] 41 05:27.2 [38] 40
41 6207 detail závodníka OČENÁŠEK Vojen Jakub CZE 2014 Petas Bike Team 26. /  Žáci 6-7 let 0:10:46.4 0:03:45.7 05:08.6 [39] 39 05:37.7 [41] 41
42 6208 detail závodníka MARŠÁLEK Jakub CZE 2013 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:11:07.4 0:04:06.7 05:15.6 [42] 42 05:51.7 [43] 42
43 6191 detail závodníka KOČÍ Petr CZE 2014 --- 28. /  Žáci 6-7 let 0:11:10.6 0:04:10.0 05:23.4 [43] 43 05:47.2 [42] 43
44 6010 detail závodníka NEŠKOVSKA Sára CZE 2014 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:11:20.8 0:04:20.2 05:28.1 [46] 46 05:52.7 [44] 44
45 6177 detail závodníka FORAL Arnošt CZE 2014 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:11:24.1 0:04:23.5 05:27.4 [44] 44 05:56.7 [45] 45
46 6018 detail závodníka DRÁBIKOVÁ Ema CZE 2014 --- 17. /  Žákyně 6-7 let 0:11:28.3 0:04:27.7 05:31.3 [47] 47 05:57.0 [46] 46
47 6030 detail závodníka VYHLÍDAL Marek CZE 2014 Bike team Píchači 30. /  Žáci 6-7 let 0:11:28.9 0:04:28.2 05:27.9 [45] 45 06:01.0 [47] 47
48 6200 detail závodníka VÁVRA Roman CZE 2013 MTC Poděbrady 31. /  Žáci 6-7 let 0:11:51.4 0:04:50.7 05:48.6 [49] 49 06:02.7 [48] 48
49 6144 detail závodníka ELSTNER Vojtěch CZE 2013 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:11:55.4 0:04:54.7 05:44.6 [48] 48 06:10.7 [49] 49
50 6005 detail závodníka KŘEPELKOVÁ AneŽka CZE 2013 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:12:19.6 0:05:19.0 06:01.8 [50] 50 06:17.8 [50] 50
51 6025 detail závodníka VENCBAUER Matěj CZE 2014 --- 33. /  Žáci 6-7 let 0:12:58.9 0:05:58.2 06:15.4 [51] 51 06:43.5 [52] 51
52 6223 detail závodníka KASKOVÁ Eliška CZE 2014 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:13:07.9 0:06:07.2 06:36.1 [52] 52 06:31.7 [51] 52
53 6149 detail závodníka ŽEMLIČKA Adam CZE 2013 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:13:42.9 0:06:42.2 06:41.1 [53] 53 07:01.7 [53] 53
54 6212 detail závodníka KOPECKÝ Štěpán CZE 2014 --- 35. /  Žáci 6-7 let 0:11:58.1 - 1 Lap(s) 11:58.1 [54] 54 --- ---
--- 6004 detail závodníka GEMBAL Robin CZE 2013 GHOST Junior team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6006 detail závodníka DRHA Jan CZE 2013 Bike Team Špindlerův Mlýn . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6022 detail závodníka DÚCKÁ Edita CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6051 detail závodníka LAMAČ František CZE 2014 Klub lyžařů Turnov . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6088 detail závodníka JAKL Maximilián CZE 2014 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6189 detail závodníka VALENTOVÁ Sofie CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6198 detail závodníka BUBENÍČEK David CZE 2014 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6912 detail závodníka DRONGOVÁ Sofie CZE 2013 TUFO CykloZákladna Otrokovice . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6939 detail závodníka DRÁBEK Tom CZE 2013 BB racing čerčany . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6940 detail závodníka ŠTROFOVÁ Ema CZE 2014 PNEUALU Team . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6957 detail závodníka GIRGALOVÁ Julie CZE 2014 Brdští kanci . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6962 detail závodníka KRÁLÍK Tomáš CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6974 detail závodníka SCHUSOVÁ Eliška CZE 2014 CK Bítovská . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6981 detail závodníka SZÖLLÖS Samuel CZE 2013 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru