Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :12.9.2020 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 6917 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 Velo Akademie Kladno 1. /  Žáci 8-9 let 0:09:31.3 0:00:00.0 03:01.5 [1] 1 03:13.2 [1] 1 03:16.5 [1] 1
2 6915 detail závodníka ZÍTKA Samuel CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žáci 8-9 let 0:09:55.0 0:00:23.7 03:10.3 [2] 2 03:23.5 [2] 2 03:21.2 [2] 2
3 6059 detail závodníka BONDY Štěpán CZE 2011 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 3. /  Žáci 8-9 let 0:10:00.3 0:00:29.0 03:12.3 [3] 3 03:23.7 [3] 3 03:24.2 [3] 3
4 6106 detail závodníka HORACEK Jan CZE 2011 Apache Loko Trutnov 4. /  Žáci 8-9 let 0:10:38.8 0:01:07.5 03:28.5 [7] 7 03:38.7 [5] 6 03:31.5 [4] 4
5 6929 detail závodníka GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 5. /  Žáci 8-9 let 0:10:44.5 0:01:13.2 03:27.8 [6] 6 03:39.0 [6] 5 03:37.7 [6] 5
6 6128 detail závodníka DLOUHÝ Jonáš CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 6. /  Žáci 8-9 let 0:10:45.0 0:01:13.7 03:31.8 [8] 8 03:36.5 [4] 7 03:36.7 [5] 6
7 6926 detail závodníka FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žákyně 8-9 let 0:10:51.7 0:01:20.4 03:25.2 [4] 4 03:40.2 [7] 4 03:46.2 [9] 7
8 6089 detail závodníka LIENERTOVÁ Ema CZE 2011 Bikeclinic Junior team 2. /  Žákyně 8-9 let 0:11:01.2 0:01:29.9 03:26.5 [5] 5 03:46.7 [9] 8 03:48.0 [10] 8
9 6057 detail závodníka POLCAR Jonáš CZE 2011 Velo Akademie Kladno 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:06.8 0:01:35.5 03:36.8 [9] 9 03:44.3 [8] 9 03:45.7 [8] 9
10 6003 detail závodníka MALÍK Marek CZE 2012 CK Bítovská 8. /  Žáci 8-9 let 0:11:07.0 0:01:35.7 03:38.8 [11] 11 03:48.5 [11] 11 03:39.7 [7] 10
11 6919 detail závodníka ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 Praha Troja 3. /  Žákyně 8-9 let 0:11:37.0 0:02:05.6 03:51.0 [15] 15 03:53.5 [12] 12 03:52.5 [12] 11
12 6116 detail závodníka OBDRŽÁLEK Matěj CZE 2011 --- 9. /  Žáci 8-9 let 0:11:42.3 0:02:11.0 03:38.5 [10] 10 03:48.2 [10] 10 04:15.5 [20] 12
13 6947 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMULET TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:11:42.7 0:02:11.4 03:45.0 [12] 12 04:00.0 [15] 13 03:57.7 [15] 13
14 6138 detail závodníka VERNEROVÁ Alena CZE 2011 IVAR CS AUTHOR TEAM 5. /  Žákyně 8-9 let 0:11:44.0 0:02:12.7 03:53.2 [17] 17 03:54.7 [13] 14 03:56.0 [13] 14
15 6963 detail závodníka WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 Beany 6. /  Žákyně 8-9 let 0:11:45.0 0:02:13.7 03:49.5 [14] 14 03:59.2 [14] 15 03:56.2 [14] 15
16 6970 detail závodníka FRÝBERTOVÁ Adéla CZE 2012 Česká spořitelna - Accolade cycling team 7. /  Žákyně 8-9 let 0:11:47.7 0:02:16.4 03:56.2 [19] 19 04:00.5 [16] 17 03:51.0 [11] 16
17 6941 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 8. /  Žákyně 8-9 let 0:11:59.7 0:02:28.4 03:52.0 [16] 16 04:02.2 [19] 16 04:05.5 [16] 17
18 6973 detail závodníka LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 POCTA - BikeGallery 9. /  Žákyně 8-9 let 0:12:03.7 0:02:32.4 03:56.5 [20] 20 04:01.0 [17] 19 04:06.2 [17] 18
19 6002 detail závodníka RUSŇÁKOVÁ Kamila CZE 2011 Velo Akademie Kladno 10. /  Žákyně 8-9 let 0:12:04.2 0:02:32.9 03:55.7 [18] 18 04:01.5 [18] 18 04:07.0 [18] 19
20 6990 detail závodníka PABOUČEK Jakub CZE 2012 --- 10. /  Žáci 8-9 let 0:12:32.0 0:03:00.7 03:59.5 [21] 21 04:11.5 [21] 20 04:20.9 [23] 20
21 6007 detail závodníka GROM Viliam CZE 2012 Los Gromos 11. /  Žáci 8-9 let 0:12:37.0 0:03:05.7 04:04.8 [23] 23 04:07.5 [20] 21 04:24.7 [25] 21
22 6137 detail závodníka SVOBODA Martin CZE 2012 PETAS TEAM 12. /  Žáci 8-9 let 0:12:56.0 0:03:24.7 04:10.3 [24] 24 04:24.7 [27] 23 04:21.0 [24] 22
23 6111 detail závodníka HONZEJK Tadeáš CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM 13. /  Žáci 8-9 let 0:13:00.0 0:03:28.7 04:03.0 [22] 22 04:27.0 [30] 22 04:30.0 [27] 23
24 6052 detail závodníka JANOV Martin CZE 2012 --- 14. /  Žáci 8-9 let 0:13:02.0 0:03:30.7 04:32.8 [31] 31 04:17.0 [23] 28 04:12.2 [19] 24
25 6164 detail závodníka MUSIL Jakub CZE 2012 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:13:03.0 0:03:31.7 04:19.8 [28] 28 04:23.5 [25] 26 04:19.7 [21] 25
26 6148 detail závodníka ŽAMPACH Jakub CZE 2011 Cyklo Pejcha RT 16. /  Žáci 8-9 let 0:13:05.5 0:03:34.2 04:13.0 [25] 25 04:32.7 [32] 27 04:19.7 [21] 26
27 6952 detail závodníka KAVALÍROVÁ Ela CZE 2011 IVAR CS – AUTHOR TEAM 11. /  Žákyně 8-9 let 0:13:18.2 0:03:46.9 04:14.7 [26] 26 04:25.0 [29] 25 04:38.5 [31] 27
28 6031 detail závodníka PROCHÁZKA Samuel CZE 2012 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:13:21.3 0:03:50.0 04:36.0 [36] 36 04:16.2 [22] 30 04:29.0 [26] 28
29 6171 detail závodníka BRABEC Jakub CZE 2011 BikePuzzle 18. /  Žáci 8-9 let 0:13:22.0 0:03:50.7 04:19.3 [27] 27 04:32.0 [31] 29 04:30.7 [28] 29
30 6017 detail závodníka MYŠÁK František CZE 2012 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:13:27.0 0:03:55.7 04:29.3 [30] 30 04:23.0 [24] 30 04:34.7 [30] 30
31 6986 detail závodníka GUŽÍKOVÁ Terezie CZE 2011 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:13:29.5 0:03:58.2 03:49.2 [13] 13 04:47.0 [33] 24 04:53.2 [33] 31
32 6997 detail závodníka KOTASOVÁ Laura CZE 2012 --- 13. /  Žákyně 8-9 let 0:13:32.7 0:04:01.4 04:35.7 [34] 34 04:23.5 [25] 33 04:33.5 [29] 32
33 6190 detail závodníka KYSELA Václav CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 20. /  Žáci 8-9 let 0:13:34.5 0:04:03.2 04:28.5 [29] 29 04:24.7 [28] 32 04:41.2 [32] 33
34 6983 detail závodníka ANÝŽOVÁ Zuzana CZE 2012 MONDRAKER racing team 14. /  Žákyně 8-9 let 0:14:19.7 0:04:48.4 04:36.2 [37] 37 04:48.0 [34] 34 04:55.5 [34] 34
35 6188 detail závodníka BYDŽOVSKÁ Lucie CZE 2012 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:14:27.5 0:04:56.2 04:35.0 [32] 32 04:51.5 [35] 35 05:01.0 [35] 35
36 6180 detail závodníka PŘIBYLOVÁ Věra CZE 2012 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:15:18.0 0:05:46.7 04:36.0 [35] 35 05:16.7 [37] 36 05:25.2 [37] 36
37 6064 detail závodníka FEJFAROVÁ Justýna CZE 2012 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:15:23.7 0:05:52.4 05:00.0 [40] 40 04:54.5 [36] 37 05:29.2 [38] 37
38 6071 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Míša CZE 2012 IVAR CS - AUTHOR TEAM 18. /  Žákyně 8-9 let 0:15:44.7 0:06:13.4 05:10.5 [44] 44 05:26.7 [41] 43 05:07.5 [36] 38
39 6015 detail závodníka HANNAY Kateřina Ann CZE 2012 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:16:08.2 0:06:36.9 05:04.2 [42] 42 05:20.2 [39] 40 05:43.7 [40] 39
40 6168 detail závodníka FILIPOVÁ Simona CZE 2011 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:16:10.5 0:06:39.2 04:55.0 [38] 38 05:38.5 [44] 41 05:37.0 [39] 40
41 6136 detail závodníka ZÁZVORKOVÁ Julie CZE 2011 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:16:23.8 0:06:52.4 04:59.2 [39] 39 05:37.0 [43] 42 05:47.5 [41] 41
42 6027 detail závodníka HORÁČEK Daniel CZE 2012 TJ Sokol Dobřichovice 21. /  Žáci 8-9 let 0:09:58.0 - 1 Lap(s) 04:35.5 [33] 33 05:22.5 [40] 38 --- ---
43 6142 detail závodníka ŠAK Sebastian CZE 2011 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:10:21.0 - 1 Lap(s) 05:01.0 [41] 41 05:20.0 [38] 39 --- ---
44 6084 detail závodníka MILITKÝ Lukáš CZE 2012 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:10:42.0 - 1 Lap(s) 05:06.5 [43] 43 05:35.5 [42] 44 --- ---
45 6176 detail závodníka FORALOVÁ Anastázie CZE 2011 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:11:38.5 - 1 Lap(s) 05:34.0 [45] 45 06:04.5 [45] 45 --- ---
--- 6153 detail závodníka POPELKOVÁ Adéla CZE 2012 --- . /  Žákyně 8-9 let DNF --- 05:19.2 [-] --- 10:46.5 [-] --- --- ---
--- 6013 detail závodníka ANÝŽ Martin CZE 2012 MONDRAKER racing team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6020 detail závodníka KNOBLOCHOVÁ Kristýna CZE 2012 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6043 detail závodníka LACHMANNOVÁ Anna CZE 2012 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6058 detail závodníka URBANČÍK Martin CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6081 detail závodníka CIBULKOVÁ Markéta CZE 2012 Kross Bikeranch Team Junior . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6134 detail závodníka HNYK Samuel CZE 2012 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6202 detail závodníka BUBENÍČKOVÁ Aneta CZE 2012 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6910 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 Čistý sport kids racing team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6934 detail závodníka ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6958 detail závodníka BEDĚRKA Dominik CZE 2012 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6976 detail závodníka SCHUSOVÁ Marie CZE 2011 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6984 detail závodníka KUDRNA Matyáš CZE 2012 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 7000 detail závodníka RUSŇÁKOVÁ Lucie CZE 2012 Velo Akademie Klano . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru