Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :12.9.2020 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 7668 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:47:37.5 0:00:00.0
2 7665 detail závodníka BAJER Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 1. /  Žáci 14-16 let 0:47:37.8 0:00:00.2
3 7670 detail závodníka MAŘÍK Petr CZE 2006 Biketime Bulls Písek 2. /  Žáci 14-16 let 0:47:49.4 0:00:11.8
4 7638 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 2. /  Žáci 12-13 let 0:48:35.5 0:00:57.9
5 7698 detail závodníka HRDINA Adam CZE 2008 --- 3. /  Žáci 12-13 let 0:48:37.1 0:00:59.6
6 7678 detail závodníka VÝBORNÝ Kryštof CZE 2007 SkiAndBike Kunratice 4. /  Žáci 12-13 let 0:48:41.4 0:01:03.8
7 7682 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 14-16 let 0:51:09.5 0:03:31.9
8 7699 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 IVARCS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 12-13 let 0:51:27.7 0:03:50.2
9 7659 detail závodníka HOFFMANN Ondra CZE 2007 --- 6. /  Žáci 12-13 let 0:52:00.2 0:04:22.7
10 7657 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 IVAR CS – AUTHOR TEAM 1. /  Žákyně 12-13 let 0:53:02.2 0:05:24.7
11 7692 detail závodníka MELICHAR Pepa CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 14-16 let 0:53:24.7 0:05:47.2
12 7637 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 Skiandbike Kunratice Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:54:20.7 0:06:43.1
13 7669 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 14-16 let 0:54:24.2 0:06:46.6
14 7622 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 Velo Akademie Kladno 1. /  Žáci 8-9 let 0:54:37.7 0:07:00.1
15 7620 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc 7. /  Žáci 12-13 let 0:54:40.0 0:07:02.5
16 7658 detail závodníka HOFFMANN Šíma CZE 2010 --- 2. /  Žáci 10-11 let 0:54:40.5 0:07:02.9
17 7643 detail závodníka HORÁČEK jakub CZE 2007 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:54:44.7 0:07:07.1
18 7649 detail závodníka ŽITNÝ Adam CZE 2008 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz Praha MTB Team 9. /  Žáci 12-13 let 0:55:59.9 0:08:22.4
19 7633 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 MLADÁ BOLESLAV 10. /  Žáci 12-13 let 0:56:32.9 0:08:55.4
20 7629 detail závodníka STRÁNSKÁ Sofie CZE 2008 ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM 2. /  Žákyně 12-13 let 0:56:37.2 0:08:59.6
21 7679 detail závodníka NERAD Ondřej CZE 2008 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 11. /  Žáci 12-13 let 0:57:53.4 0:10:15.9
22 7634 detail závodníka TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka 3. /  Žákyně 12-13 let 0:58:34.7 0:10:57.1
23 7683 detail závodníka POPELKA Filip CZE 2007 Adastra Sokol Veltěž 12. /  Žáci 12-13 let 0:58:38.4 0:11:00.9
24 7686 detail závodníka KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 3. /  Žáci 10-11 let 0:58:55.9 0:11:18.4
25 7636 detail závodníka DOLEŽAL Marek CZE 2008 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:59:00.2 0:11:22.6
26 7681 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 1975 --- 1. /  JTM Doprovod 0:59:19.5 0:11:41.9
27 7632 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 2008 BSK Cyklo-Market juniors 14. /  Žáci 12-13 let 0:59:21.0 0:11:43.5
28 7685 detail závodníka KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:59:29.5 0:11:52.0
29 7626 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 4. /  Žákyně 12-13 let 1:00:38.7 0:13:01.1
30 7656 detail závodníka MOLHANCOVA Nikol CZE 2008 SK VELO PRAHA 5. /  Žákyně 12-13 let 1:00:40.2 0:13:02.6
31 7696 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žákyně 10-11 let 1:02:45.3 0:15:07.8
32 7650 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 4. /  Žáci 10-11 let 1:03:02.9 0:15:25.3
33 7647 detail závodníka JOHÁNEK štěpán CZE 2010 BSK cyklomarket juniors 5. /  Žáci 10-11 let 1:03:14.4 0:15:36.8
34 7652 detail závodníka PLANÍK Martin CZE 2006 --- 5. /  Žáci 14-16 let 1:04:23.9 0:16:46.3
35 7677 detail závodníka DLOUHÝ Jonáš CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2. /  Žáci 8-9 let 1:04:25.1 0:16:47.6
36 7690 detail závodníka ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 Praha Troja 1. /  Žákyně 8-9 let 1:04:38.9 0:17:01.3
37 7646 detail závodníka VENCBAUER Ondřej CZE 2010 --- 6. /  Žáci 10-11 let 1:05:00.0 0:17:22.5
38 7662 detail závodníka LIENERTOVÁ Monika CZE 2008 Bikeclinic Junior team 6. /  Žákyně 12-13 let 1:05:17.1 0:17:39.5
39 7661 detail závodníka LIENERTOVÁ Ema CZE 2011 Bikeclinic Junior team 2. /  Žákyně 8-9 let 1:05:21.9 0:17:44.3
40 7639 detail závodníka HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 1:06:10.4 0:18:32.8
41 7623 detail závodníka STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM 7. /  Žáci 10-11 let 1:06:20.1 0:18:42.6
42 7640 detail závodníka KUBELKOVÁ Nikola CZE 2008 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 7. /  Žákyně 12-13 let 1:06:57.1 0:19:19.6
43 7697 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 4. /  Žákyně 10-11 let 1:07:00.9 0:19:23.3
44 7642 detail závodníka HORÁČEK adam CZE 2008 --- 15. /  Žáci 12-13 let 1:07:37.1 0:19:59.5
45 7641 detail závodníka MAŠKOVÁ Eliška CZE 2008 Velo Akademie Kladno 8. /  Žákyně 12-13 let 1:07:58.8 0:20:21.3
46 7689 detail závodníka ROBERT Johánek CZE 1976 --- 2. /  JTM Doprovod 1:08:02.6 0:20:25.0
47 7644 detail závodníka KOPECKÝ Matyáš CZE 2008 SkiAndBike Kunratice 16. /  Žáci 12-13 let 1:08:04.6 0:20:27.0
48 7663 detail závodníka LUKÁŠ David CZE 2006 --- 6. /  Žáci 14-16 let 1:08:08.9 0:20:31.3
49 7695 detail závodníka KUBÍK Vojtěch CZE 2012 --- 3. /  Žáci 8-9 let 1:09:53.6 0:22:16.0
50 7694 detail závodníka RUSŇÁKOVÁ Kamila CZE 2011 Velo Akademie Kladno 3. /  Žákyně 8-9 let 1:10:20.3 0:22:42.8
51 7693 detail závodníka BRABEC Jakub CZE 2011 BikePuzzle 4. /  Žáci 8-9 let 1:11:02.8 0:23:25.3
52 7666 detail závodníka POKORNÁ Adéla CZE 2009 Bitters Superior Cyklofit Team 5. /  Žákyně 10-11 let 1:11:48.7 0:24:11.1
53 7630 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMULET TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 1:11:50.6 0:24:13.0
54 7627 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 5. /  Žákyně 8-9 let 1:11:55.3 0:24:17.8
55 7625 detail závodníka GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 5. /  Žáci 8-9 let 1:12:02.1 0:24:24.5
56 7667 detail závodníka HONZEJK Tadeáš CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM 6. /  Žáci 8-9 let 1:12:45.1 0:25:07.5
57 7700 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 6. /  Žákyně 10-11 let 1:13:04.8 0:25:27.2
58 7664 detail závodníka DVOŘÁK Radek CZE 2006 --- 7. /  Žáci 14-16 let 1:16:05.6 0:28:28.1
59 7684 detail závodníka SIMON Štěpán CZE 2008 --- 17. /  Žáci 12-13 let 1:17:48.3 0:30:10.7
60 7687 detail závodníka MAŠEK David CZE 1974 --- 3. /  JTM Doprovod 1:21:29.2 0:33:51.6
61 7621 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Sofie CZE 2013 ROHOZEC AMULET TEAM 6. /  Žákyně 8-9 let 1:28:43.4 0:41:05.8
62 7645 detail závodníka HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 TJ Sokol Dobřichovice 8. /  Žáci 10-11 let 1:30:00.2 0:42:22.6
63 7651 detail závodníka HORÁČEK Daniel CZE 2012 TJ Sokol Dobřichovice 7. /  Žáci 8-9 let 1:57:48.8 1:10:11.2
64 7691 detail závodníka HORÁČEK Jaromír CZE 1974 --- 4. /  JTM Doprovod 1:57:48.8 1:10:11.2
--- 7624 detail závodníka FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7628 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7631 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers . /  Žákyně 10-11 let DNS ---
--- 7635 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7648 detail závodníka DÖRNER Jakub CZE 2008 SK Svojkov Haven Team . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7653 detail závodníka KANDOVÁ Tereza CZE 2006 --- . /  Žákyně 14-16 let DNS ---
--- 7654 detail závodníka BONDY Štěpán CZE 2011 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7655 detail závodníka NÝDRLE Miloslav CZE 2008 INOX cycling team . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7660 detail závodníka MILITKÝ Lukáš CZE 2012 --- . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7671 detail závodníka OBDRŽÁLEK Matěj CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7672 detail závodníka VRANÝ Dominik CZE 2004 Skiandbike Kunratice Team . /  Žáci 14-16 let DNS ---
--- 7673 detail závodníka VRANÝ Matěj CZE 2006 Skiandbike Kunratice Team . /  Žáci 14-16 let DNS ---
--- 7674 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 IVARCS - AUTHOR TEAM . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7675 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7676 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7680 detail závodníka KUBELKOVÁ Nikola CZE 2008 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7688 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 12-13 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru