Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 30 | NOVÁK Matěj | 2009 | ZŠ F.L.Čelakovského Strakonice | 1. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:02:27.5 | 0:00:00.0 | 0:02:27.5 | |
2 | diplom | 27 | SVÍTIL David | 2010 | Grundschule Zwiesel | 2. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:02:45.5 | 0:00:18.0 | 0:02:45.5 | |
3 | diplom | 113 | BRANDOVÁ Beáta | 2011 | --- | 1. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:02:50.1 | 0:00:22.6 | 0:02:50.1 | |
4 | diplom | 143 | RANDÁKOVÁ Jana | 2010 | ZŠ a MŠ Borová Lada | 2. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:02:52.3 | 0:00:24.8 | 0:02:52.3 | |
5 | diplom | 34 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | ZŠ Poděbradova Strakonice | 3. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:02:52.9 | 0:00:25.4 | 0:02:52.9 | |
6 | diplom | 26 | IGLER Jan | 2010 | ZŠ Zlatá Stezka Prachatice | 3. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:02:54.7 | 0:00:27.2 | 0:02:54.7 | |
7 | diplom | 42 | ŠÍMOVÁ Viktorie | 2011 | ZŠ Dukelská Strakonice | 4. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:03:04.9 | 0:00:37.4 | 0:03:04.9 | |
8 | diplom | 37 | JANOŠÍKOVÁ Lenka | 2010 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 5. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:03:10.9 | 0:00:43.4 | 0:03:10.9 | |
9 | diplom | 43 | STEHLÍKOVÁ Aneta | 2010 | ZŠ F.L.Čelakovského Strakonice | 6. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:03:21.6 | 0:00:54.1 | 0:03:21.6 | |
10 | diplom | 24 | KOLAFA Jan | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 4. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:03:22.8 | 0:00:55.3 | 0:03:22.8 | |
11 | diplom | 33 | WALTMAN Karolína | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:03:24.0 | 0:00:56.5 | 0:03:24.0 | |
12 | diplom | 28 | JIROUŠ Viktor | 2011 | ZŠ Poděbradova Strakonice | 5. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:03:32.0 | 0:01:04.5 | 0:03:32.0 | |
13 | diplom | 35 | MEDŘICKÁ Eliška | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 8. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:04:16.6 | 0:01:49.1 | 0:04:16.6 | |
14 | diplom | 22 | FOUNĚ Jan | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 6. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:04:29.2 | 0:02:01.7 | 0:04:29.2 | |
15 | diplom | 25 | RADA Vít | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:04:47.8 | 0:02:20.3 | 0:04:47.8 | |
16 | diplom | 23 | SCHRECKINGER Josef | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 8. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:04:57.7 | 0:02:30.2 | 0:04:57.7 | |
17 | diplom | 44 | SMOLOVÁ Natálie | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 9. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:05:09.9 | 0:02:42.4 | 0:05:09.9 | |
18 | diplom | 29 | KOJAN Ludvík | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 9. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:05:10.8 | 0:02:43.3 | 0:05:10.8 | |
19 | diplom | 39 | SOVOVÁ Nikol | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 10. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:05:16.2 | 0:02:48.7 | 0:05:16.2 | |
20 | diplom | 31 | ROUČKA Tomáš | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 10. / 3. - 4. třída registrovaní - chlapci | 0:05:22.1 | 0:02:54.6 | 0:05:22.1 | |
21 | diplom | 41 | PEKOVÁ Vanda | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 11. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:05:29.6 | 0:03:02.1 | 0:05:29.6 | |
22 | diplom | 36 | OLLÉ Viktorie | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 12. / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | 0:06:56.9 | 0:04:29.4 | 0:06:56.9 | |
--- | 32 | SMOLÍKOVÁ Anna | 2010 | ZŠ a MŠ Borová Lada | . / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | DNS | --- | --- | ||
--- | 38 | CZERWENKOVÁ Lucie | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | . / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | DNS | --- | --- | ||
--- | 40 | MALEČOVÁ Lucie | 2009 | ZŠ Katovice | . / 3. - 4. třída registrovaní - dívky | DNS | --- | --- |