Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 190 | ČADEK Jakub | 2008 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 1. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:03:03.9 | 0:00:00.0 | 0:03:03.9 | |
2 | diplom | 192 | SVÍTIL Štěpán | 2008 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 2. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:03:04.2 | 0:00:00.3 | 0:03:04.2 | |
3 | diplom | 210 | LUČANOVÁ Anna | 2008 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 1. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:23.4 | 0:00:19.5 | 0:03:23.4 | |
4 | diplom | 217 | ČÁSTKOVÁ Agáta | 2008 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 2. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:25.3 | 0:00:21.4 | 0:03:25.3 | |
5 | diplom | 211 | STRIŽOVÁ Róza | 2007 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 3. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:26.3 | 0:00:22.4 | 0:03:26.3 | |
6 | diplom | 214 | TOBIÁŠOVÁ Emma | 2008 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 4. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:03:33.7 | 0:00:29.8 | 0:03:33.7 | |
7 | diplom | 194 | PRAIZLER Jan | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 3. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:03:33.8 | 0:00:29.9 | 0:03:33.8 | |
8 | diplom | 216 | LEHEČKOVÁ Nikola | 2009 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 5. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:04:01.2 | 0:00:57.3 | 0:04:01.2 | |
9 | diplom | 228 | VESELÁ Ema | 2008 | Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk | 6. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:04:02.7 | 0:00:58.8 | 0:04:02.7 | |
10 | diplom | 103 | KVĚTOŇ Václav | 2008 | ZŠ Povážská Strakonice | 4. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:07.4 | 0:01:03.5 | 0:04:07.4 | |
11 | diplom | 191 | BERAN Jan | 2007 | ZŠ TGM Vimperk | 5. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:11.8 | 0:01:07.9 | 0:04:11.8 | |
12 | diplom | 184 | HOMOLKA Marek | 2009 | MŠ a ZŠ K.Klostermanna Železná Ruda p.o. | 6. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:12.0 | 0:01:08.1 | 0:04:12.0 | |
13 | diplom | 197 | VONDRÁŠEK Tomáš | 2008 | ZŠ Smetanova Vimperk | 7. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:23.5 | 0:01:19.6 | 0:04:23.5 | |
14 | diplom | 182 | MAJER Petr | 2008 | ZŠ TGM Vimperk | 8. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:04:59.3 | 0:01:55.4 | 0:04:59.3 | |
15 | diplom | 213 | KLASOVÁ Daniela | 2008 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:05:03.9 | 0:02:00.0 | 0:05:03.9 | |
16 | diplom | 222 | WÖLFOVÁ Ester | 2008 | Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk | 8. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:05:09.1 | 0:02:05.2 | 0:05:09.1 | |
17 | diplom | 126 | HERDOVÁ Jolana | 2009 | ZŠ Povážská Strakonice | 9. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:05:14.0 | 0:02:10.1 | 0:05:14.0 | |
18 | diplom | 207 | DUBĚDA Marek | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | 9. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:05:21.5 | 0:02:17.6 | 0:05:21.5 | |
19 | diplom | 199 | STRNAD Aleš | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 10. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:05:22.3 | 0:02:18.4 | 0:05:22.3 | |
20 | diplom | 230 | VOLDŘICHOVÁ Adéla | 2009 | ZŠ Smetanova Vimperk | 10. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:05:29.1 | 0:02:25.2 | 0:05:29.1 | |
21 | diplom | 181 | VANDA Jakub | 2007 | ZŠ Dukelská Strakonice | 11. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:05:33.5 | 0:02:29.6 | 0:05:33.5 | |
22 | diplom | 202 | DOJČAR Adam | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 12. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:05:35.5 | 0:02:31.6 | 0:05:35.5 | |
23 | diplom | 212 | SLÁDKOVÁ Sára | 2008 | ZŠ TGM Vimperk | 11. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:06:00.8 | 0:02:56.9 | 0:06:00.8 | |
24 | diplom | 208 | SLÁDEK Václav | 2007 | ZŠ Dukelská Strakonice | 13. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:06.3 | 0:03:02.4 | 0:06:06.3 | |
25 | diplom | 193 | LEŠEK Vojtěch | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 14. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:06.8 | 0:03:02.9 | 0:06:06.8 | |
26 | diplom | 201 | SPORKA Tomáš | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | 15. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:20.7 | 0:03:16.8 | 0:06:20.7 | |
27 | diplom | 187 | EIGNER Lukáš | 2008 | ZŠ TGM Vimperk | 16. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:28.0 | 0:03:24.1 | 0:06:28.0 | |
28 | diplom | 220 | LE Majka | 2007 | ZŠ TGM Vimperk | 12. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:06:39.0 | 0:03:35.1 | 0:06:39.0 | |
29 | diplom | 188 | VLADYKA Vít | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 17. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:06:54.8 | 0:03:50.9 | 0:06:54.8 | |
30 | diplom | 224 | LE Vanesa | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 13. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:07:01.2 | 0:03:57.3 | 0:07:01.2 | |
31 | diplom | 205 | KOSTKA Milan | 2007 | ZŠ TGM Vimperk | 18. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:07:33.0 | 0:04:29.1 | 0:07:33.0 | |
32 | diplom | 183 | BÍLEK Ondřej | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 19. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:07:44.5 | 0:04:40.6 | 0:07:44.5 | |
33 | diplom | 186 | FRNKA Tomáš | 2007 | ZŠ TGM Vimperk | 20. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:07:49.2 | 0:04:45.3 | 0:07:49.2 | |
34 | diplom | 198 | GALBAVÝ Vojtěch | 2007 | ZŠ Dukelská Strakonice | 21. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:08:18.5 | 0:05:14.6 | 0:08:18.5 | |
35 | diplom | 185 | MARTÍNEK Tobias | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | 22. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:08:59.2 | 0:05:55.3 | 0:08:59.2 | |
36 | diplom | 219 | SUŠILOVÁ Izabela | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 14. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:09:20.3 | 0:06:16.4 | 0:09:20.3 | |
37 | diplom | 221 | SLAVÍKOVÁ Gabriela | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | 15. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:10:07.5 | 0:07:03.6 | 0:10:07.5 | |
38 | diplom | 218 | SOUKUPOVÁ Nikola | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | 16. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:11:11.3 | 0:08:07.4 | 0:11:11.3 | |
39 | diplom | 227 | KÁLALOVÁ Lucie | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 17. / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | 0:13:38.1 | 0:10:34.2 | 0:13:38.1 | |
40 | diplom | 196 | KOZLER Roman | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | 23. / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | 0:25:41.2 | 0:22:37.3 | 0:25:41.2 | |
--- | 215 | CÍFKOVÁ Julie | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNF | --- | --- | ||
--- | 225 | KOTOUNOVÁ Kristýna | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNF | --- | --- | ||
--- | 239 | BISHOPOVÁ Karolína | 2006 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNF | --- | --- | ||
--- | 195 | ŠKOP Jan | 2007 | ZŠ F.L.Čelakovského Strakonice | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 200 | BÍLEK David | 2009 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 203 | PROCHÁZKA David | 2007 | ZŠ TGM Vimperk | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 206 | RYBA Ivan | 2008 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 209 | MORAVCOVÁ Zuzana | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNS | --- | --- | ||
--- | 223 | HONESOVÁ Adéla | 2009 | ZŠ a MŠ Borová Lada | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNS | --- | --- | ||
--- | 226 | VYKYDALOVÁ Sofie | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNS | --- | --- | ||
--- | 229 | BEDNAŘÍKOVÁ Hana | 2008 | ZŠ a MŠ Borová Lada | . / 5. - 6. třída neregistrovaní - dívky | DNS | --- | --- |