Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DATUM : | 15.2.2020 | MÍSTO : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5133 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:09.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5824 | DOHNAL Richard | 2008 | Tsv Leuna | 2. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:14.0 | 0:00:04.3 | ||
3 | diplom | 5449 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2008 | LK Slovan K.Vary | 1. / Holky 11 - 12 let | 0:03:17.0 | 0:00:07.2 | ||
4 | diplom | 5441 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 3. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:26.5 | 0:00:16.7 | ||
5 | diplom | 5428 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:27.2 | 0:00:17.4 | ||
6 | diplom | 5429 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 5. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:34.0 | 0:00:24.2 | ||
7 | diplom | 5458 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Holky 11 - 12 let | 0:03:42.0 | 0:00:32.2 | ||
8 | diplom | 5151 | TOBRMAN Filip albert | 2008 | USK CS Plzeň | 6. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:42.2 | 0:00:32.5 | ||
9 | diplom | 5110 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 7. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:42.7 | 0:00:33.0 | ||
10 | diplom | 5731 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 3. / Holky 11 - 12 let | 0:03:49.2 | 0:00:39.4 | ||
11 | diplom | 5140 | HENNIG Hanna | 2009 | --- | 4. / Holky 11 - 12 let | 0:03:50.7 | 0:00:40.9 | ||
12 | diplom | 5728 | KUNC Adam | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 8. / Kluci 11 - 12 let | 0:03:51.2 | 0:00:41.5 | ||
13 | diplom | 5115 | ELLEDER Jan | 2010 | Hump | 1. / Kluci 9 - 10 let | 0:03:53.0 | 0:00:43.2 | ||
14 | diplom | 5136 | MENCLOVÁ Luisa | 2009 | LK Škoda Plzen | 5. / Holky 11 - 12 let | 0:03:54.5 | 0:00:44.7 | ||
15 | diplom | 5135 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK Škoda Plzen | 6. / Holky 11 - 12 let | 0:03:55.1 | 0:00:45.3 | ||
16 | diplom | 5154 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / Holky 11 - 12 let | 0:04:01.2 | 0:00:51.4 | ||
17 | diplom | 5448 | ŠPERLOVÁ Iva | 2008 | LK Slovan K.Vary | 8. / Holky 11 - 12 let | 0:04:01.3 | 0:00:51.5 | ||
18 | diplom | 5726 | MYSLÍK Antonín | 2008 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 9. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:08.3 | 0:00:58.5 | ||
19 | diplom | 5631 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 1. / Holky 9 - 10 let | 0:04:08.5 | 0:00:58.7 | ||
20 | diplom | 5730 | CHALUPA Šimon | 2009 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 10. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:10.2 | 0:01:00.4 | ||
21 | diplom | 5123 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 2. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:13.7 | 0:01:03.9 | ||
22 | diplom | 5671 | LOHR MAXIMILIAN | 2009 | SV Neudorf | 11. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:14.5 | 0:01:04.7 | ||
23 | diplom | 5586 | VOLFOVÁ Zuzana | 2008 | --- | 9. / Holky 11 - 12 let | 0:04:17.2 | 0:01:07.4 | ||
24 | diplom | 5590 | ŠMEJKAL Štěpán | 2009 | LK Slovan K.Vary | 12. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:22.2 | 0:01:12.4 | ||
25 | diplom | 5599 | VASTL Viktor | 2008 | --- | 13. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:22.2 | 0:01:12.4 | ||
26 | diplom | 5580 | CIPRYSOVÁ Magdalena | 2010 | LK Slovan | 2. / Holky 9 - 10 let | 0:04:24.5 | 0:01:14.7 | ||
27 | diplom | 5490 | KOZÁK Vojta | 2009 | --- | 14. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:25.9 | 0:01:16.2 | ||
28 | diplom | 5583 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan K. Vary | 10. / Holky 11 - 12 let | 0:04:27.0 | 0:01:17.2 | ||
29 | diplom | 5732 | CHALUPA Mikuláš | 2011 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 3. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:27.4 | 0:01:17.7 | ||
30 | diplom | 5111 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 15. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:28.5 | 0:01:18.7 | ||
31 | diplom | 5138 | ŽIŽKOVSKÝ Čeněk | 2009 | LK Škoda Plzen | 16. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:30.9 | 0:01:21.2 | ||
32 | diplom | 5153 | ČECHOCKÁ Nikol | 2009 | BCM Krušné hory | 11. / Holky 11 - 12 let | 0:04:31.8 | 0:01:22.0 | ||
33 | diplom | 5630 | ŠEBESTOVÁ Bára | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Holky 11 - 12 let | 0:04:34.2 | 0:01:24.4 | ||
34 | diplom | 5628 | KRAUS Christian | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:36.7 | 0:01:26.9 | ||
35 | diplom | 5132 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 18. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:37.7 | 0:01:27.9 | ||
36 | diplom | 5598 | KUNEŠ Petr | 2008 | --- | 19. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:39.2 | 0:01:29.5 | ||
37 | diplom | 5719 | KINDL Oliver | 2009 | Iron Stars | 20. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:41.4 | 0:01:31.7 | ||
38 | diplom | 5595 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 21. / Kluci 11 - 12 let | 0:04:42.7 | 0:01:32.9 | ||
39 | diplom | 5574 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | --- | 3. / Holky 9 - 10 let | 0:04:44.7 | 0:01:34.9 | ||
40 | diplom | 5577 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | --- | 4. / Holky 9 - 10 let | 0:04:47.8 | 0:01:38.0 | ||
41 | diplom | 5137 | BÍBA Tadeáš | 2010 | LK Škoda Plzen | 4. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:54.0 | 0:01:44.2 | ||
42 | diplom | 5636 | ANDRESÍK Matyáš | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / Kluci 9 - 10 let | 0:04:54.8 | 0:01:45.0 | ||
43 | diplom | 5530 | NDUWIMANA Lisa | 2009 | KARLOVY VARY | 13. / Holky 11 - 12 let | 0:04:58.7 | 0:01:48.9 | ||
44 | diplom | 5099 | SCHUMANN Julia | 2011 | SV Neudorf | 5. / Holky 9 - 10 let | 0:05:01.2 | 0:01:51.4 | ||
45 | diplom | 5742 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | Biatlon ostrov | 6. / Holky 9 - 10 let | 0:05:02.8 | 0:01:53.0 | ||
46 | diplom | 5134 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 7. / Holky 9 - 10 let | 0:05:19.2 | 0:02:09.4 | ||
47 | diplom | 5593 | SÝKORA Tadeáš | 2009 | Sport Club Plzeň | 22. / Kluci 11 - 12 let | 0:05:21.9 | 0:02:12.1 | ||
48 | diplom | 5581 | ŠPERLOVÁ Anna | 2010 | LK Slovan K. Vary | 8. / Holky 9 - 10 let | 0:05:35.7 | 0:02:25.9 | ||
49 | diplom | 5879 | LHOTKA Matěj | 2009 | --- | 23. / Kluci 11 - 12 let | 0:05:38.9 | 0:02:29.1 | ||
50 | diplom | 5141 | KORELLUS Lukáš | 2009 | Ski klub Karlovy Vary | 24. / Kluci 11 - 12 let | 0:05:41.0 | 0:02:31.3 | ||
51 | diplom | 5587 | KROUPA Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 6. / Kluci 9 - 10 let | 0:05:42.7 | 0:02:32.9 | ||
52 | diplom | 5550 | TURKOVÁ Klára | 2011 | --- | 9. / Holky 9 - 10 let | 0:05:43.7 | 0:02:33.9 | ||
53 | diplom | 5584 | NEDBALOVÁ Kamila | 2008 | LK Slovan K.Vary | 14. / Holky 11 - 12 let | 0:05:44.7 | 0:02:34.9 | ||
54 | diplom | 5677 | RŮŽIČKOVÁ Jana | 2010 | LK Slovan K. Vary | 10. / Holky 9 - 10 let | 0:05:45.2 | 0:02:35.4 | ||
55 | diplom | 5511 | STEHLÍKOVÁ Tereza | 2009 | --- | 15. / Holky 11 - 12 let | 0:05:47.5 | 0:02:37.7 | ||
56 | diplom | 5576 | SUCHÁ Adéla | 2010 | --- | 11. / Holky 9 - 10 let | 0:05:47.5 | 0:02:37.7 | ||
57 | diplom | 5707 | POTŮČEK Adam | 2010 | --- | 7. / Kluci 9 - 10 let | 0:05:47.9 | 0:02:38.2 | ||
58 | diplom | 5519 | NDUWIMANA Ania | 2011 | LK Slovan K.Vary | 12. / Holky 9 - 10 let | 0:05:51.2 | 0:02:41.4 | ||
59 | diplom | 5842 | NEUMANNOVÁ Vanda | 2008 | SK Aritma Praha | 16. / Holky 11 - 12 let | 0:05:51.3 | 0:02:41.5 | ||
60 | diplom | 5119 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 13. / Holky 9 - 10 let | 0:05:56.9 | 0:02:47.2 | ||
61 | diplom | 5633 | LEBEDOVÁ Veronika | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 14. / Holky 9 - 10 let | 0:06:00.2 | 0:02:50.4 | ||
62 | diplom | 5646 | REICHEL Matyáš | 2011 | LK Slovan K. Vary | 8. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:01.9 | 0:02:52.2 | ||
63 | diplom | 5867 | WALDHAUSER Jan | 2010 | TJ Sokol Dolní Chabry | 9. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:07.4 | 0:02:57.7 | ||
64 | diplom | 5144 | KORELLUS Jakub | 2011 | Ski klub Karlovy Vary | 10. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:08.2 | 0:02:58.4 | ||
65 | diplom | 5868 | MATOUŠKOVÁ Šarlota | 2010 | BCM Krušné hory | 15. / Holky 9 - 10 let | 0:06:13.0 | 0:03:03.3 | ||
66 | diplom | 5652 | ŠEBESTOVÁ Sára | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Holky 9 - 10 let | 0:06:13.0 | 0:03:03.3 | ||
67 | diplom | 5551 | VASTLOVÁ Bára | 2011 | --- | 11. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:42.2 | 0:03:32.4 | ||
68 | diplom | 5878 | LHOTKOVÁ Julie | 2011 | --- | 12. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:47.4 | 0:03:37.7 | ||
69 | diplom | 5124 | HAVEL Vojtech | 2011 | --- | 13. / Kluci 9 - 10 let | 0:06:50.4 | 0:03:40.7 | ||
70 | diplom | 5589 | NEDBAL Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 14. / Kluci 9 - 10 let | 0:07:15.4 | 0:04:05.7 | ||
71 | diplom | 5638 | KRATOCHVÍL André | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / Kluci 9 - 10 let | 0:08:38.2 | 0:05:28.4 | ||
72 | diplom | 5634 | BRŠŤÁK Antonín | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Kluci 9 - 10 let | 0:08:50.2 | 0:05:40.4 | ||
73 | diplom | 5100 | LORENZ Miroslav | 2010 | --- | 17. / Kluci 9 - 10 let | 0:11:28.9 | 0:08:19.1 | ||
--- | 5118 | DRAUDVILA Andris | 2011 | Gavaitis | . / Kluci 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5130 | KUDRNA Martin | 2008 | --- | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5131 | FÖRSTER Lilu | 2008 | SV Großwaltersdorf | . / Holky 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5139 | ČERNÝ Jakub | 2009 | LK Škoda Plzen | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5548 | DVOŘÁKOVÁ Nikol | 2011 | --- | . / Holky 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5592 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan K.Vary | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5594 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan K. Vary | . / Kluci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 5644 | REICHEL Jana | 2011 | LK Slovan K. Vary | . / Holky 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 5724 | PRŮCHOVÁ Julie | 2011 | BTT Libochovice | . / Holky 9 - 10 let | DNS | --- |