Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | SKAT | Kategorie | Čas | Ztráta | Lap1 | # | Lap2 | # | Lap3 | # | Lap4 | # | Lap5 | # | Lap6 | # | Lap7 | # | Lap8 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | SKAT | Kategorie | Čas | Ztráta | Lap1 | # | Lap2 | # | Lap3 | # | Lap4 | # | Lap5 | # | Lap6 | # | Lap7 | # | Lap8 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | HEKELE Emil | 1977 | Zekof team | --- | 1. / Muži | 1:02:31.1 | 0:00:00.0 | 07:40.3 [3] | 3 | 07:42.1 [6] | 3 | 07:47.4 [2] | 3 | 07:39.9 [3] | 3 | 07:46.4 [1] | 1 | 07:42.1 [1] | 1 | 08:01.4 [1] | 1 | 08:11.1 [3] | 1 | ||
2 | 3 | KOPECKY Tomas | 2000 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Muži U23 | 2. / Muži | 1:03:06.9 | 0:00:35.7 | 07:39.8 [1] | 1 | 07:41.4 [5] | 2 | 07:48.1 [3] | 1 | 07:32.2 [1] | 1 | 07:55.6 [3] | 3 | 07:56.6 [2] | 2 | 08:12.9 [4] | 2 | 08:19.9 [6] | 2 | ||
3 | 1 | BOROŠ Michael | 1992 | ČEZ Cyklo Team Tábor | --- | 3. / Muži | 1:03:22.4 | 0:00:51.2 | 07:40.3 [2] | 2 | 07:40.6 [4] | 1 | 07:48.6 [4] | 2 | 07:38.4 [2] | 2 | 07:48.9 [2] | 2 | 08:09.6 [3] | 3 | 08:08.6 [2] | 3 | 08:26.9 [8] | 3 | ||
4 | 6 | JELÍNEK Josef | 1998 | Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek | Muži U23 | 4. / Muži | 1:04:13.1 | 0:01:41.9 | 07:52.1 [10] | 10 | 07:39.4 [3] | 6 | 07:45.4 [1] | 4 | 07:58.9 [5] | 4 | 08:05.9 [5] | 5 | 08:12.9 [4] | 4 | 08:10.9 [3] | 4 | 08:27.4 [9] | 4 | ||
5 | 43 | ŤOUPALÍK Jakub | 2001 | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | Muži U23 | 5. / Muži | 1:04:25.1 | 0:01:53.9 | 07:45.8 [7] | 7 | 07:38.6 [2] | 4 | 07:53.1 [5] | 5 | 07:58.4 [4] | 5 | 08:02.1 [4] | 4 | 08:16.9 [6] | 5 | 08:30.4 [10] | 5 | 08:19.4 [5] | 5 | ||
6 | 10 | PETRUŠ Lubomír | 1990 | CYKLO TEAM KOLARNA | --- | 6. / Muži | 1:04:32.6 | 0:02:01.4 | 07:46.6 [8] | 8 | 07:38.1 [1] | 5 | 08:03.1 [10] | 6 | 08:08.9 [9] | 7 | 08:13.4 [7] | 6 | 08:12.9 [5] | 6 | 08:18.9 [6] | 6 | 08:10.4 [2] | 6 | ||
7 | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | --- | 7. / Muži | 1:04:39.8 | 0:02:08.7 | 07:45.3 [4] | 4 | 07:53.1 [9] | 8 | 08:02.6 [9] | 9 | 08:03.9 [8] | 9 | 08:10.1 [6] | 9 | 08:18.9 [7] | 9 | 08:15.6 [5] | 7 | 08:09.9 [1] | 7 | ||
8 | 7 | MAYER Daniel | 1997 | KC HLINSKO | --- | 8. / Muži | 1:04:47.6 | 0:02:16.4 | 07:45.8 [6] | 6 | 07:47.4 [7] | 7 | 08:01.9 [7] | 7 | 07:59.9 [6] | 6 | 08:17.6 [10] | 7 | 08:19.4 [9] | 7 | 08:20.4 [7] | 8 | 08:14.9 [4] | 8 | ||
9 | 8 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | TJ Auto Škoda Mladá.Boleslav | Muži U23 | 9. / Muži | 1:05:13.8 | 0:02:42.7 | 07:51.8 [9] | 9 | 07:48.9 [8] | 9 | 07:56.9 [6] | 8 | 08:01.4 [7] | 8 | 08:14.6 [8] | 8 | 08:18.9 [8] | 8 | 08:23.4 [8] | 9 | 08:37.6 [11] | 9 | ||
10 | 17 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | Ethic Sport cycling team | --- | 10. / Muži | 1:06:26.3 | 0:03:55.2 | 08:00.6 [14] | 14 | 08:02.1 [11] | 11 | 08:13.4 [12] | 13 | 08:20.1 [11] | 13 | 08:22.6 [11] | 11 | 08:39.6 [13] | 11 | 08:26.9 [9] | 11 | 08:20.6 [7] | 10 | ||
11 | 15 | JEŽEK Tomáš | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | Muži U23 | 11. / Muži | 1:06:34.6 | 0:04:03.4 | 08:00.6 [13] | 13 | 08:08.1 [14] | 14 | 08:01.9 [8] | 11 | 08:21.4 [12] | 12 | 08:26.6 [12] | 10 | 08:28.9 [10] | 10 | 08:35.9 [12] | 10 | 08:30.9 [10] | 11 | ||
12 | 11 | CAMRDA Karel | 2001 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Muži U23 | 12. / Muži | 1:07:15.3 | 0:04:44.2 | 07:45.6 [5] | 5 | 07:55.6 [10] | 10 | 08:19.9 [14] | 10 | 08:30.1 [15] | 11 | 08:36.4 [15] | 12 | 08:31.4 [11] | 12 | 08:50.4 [13] | 12 | 08:45.6 [13] | 12 | ||
13 | 12 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Muži U23 | 13. / Muži | 1:07:20.1 | 0:04:48.9 | 08:06.3 [15] | 15 | 08:10.1 [15] | 15 | 08:23.6 [15] | 15 | 08:22.6 [13] | 14 | 08:29.4 [13] | 14 | 08:36.1 [12] | 14 | 08:31.6 [11] | 13 | 08:39.9 [12] | 13 | ||
14 | 13 | HULA Robert | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Muži U23 | 14. / Muži | 1:07:49.0 | 0:05:17.9 | 08:00.1 [12] | 12 | 08:04.6 [13] | 13 | 08:06.6 [11] | 12 | 08:19.6 [10] | 10 | 08:37.7 [17] | 13 | 08:44.9 [15] | 13 | 08:53.9 [15] | 14 | 09:01.4 [15] | 14 | ||
15 | 14 | KUČERA Jakub | 2001 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Muži U23 | 15. / Muži | 1:08:43.6 | 0:06:12.4 | 08:06.8 [16] | 16 | 08:17.1 [18] | 17 | 08:17.4 [13] | 16 | 08:23.6 [14] | 15 | 08:42.9 [18] | 15 | 08:54.9 [18] | 15 | 09:00.9 [16] | 15 | 08:59.6 [14] | 15 | ||
16 | 9 | VANÍČEK Šimon | 1999 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Muži U23 | 16. / Muži | 1:08:54.8 | 0:06:23.6 | 07:59.6 [11] | 11 | 08:04.4 [12] | 12 | 08:33.4 [20] | 14 | 08:34.1 [18] | 16 | 08:50.1 [20] | 16 | 08:58.9 [19] | 17 | 08:51.4 [14] | 16 | 09:02.6 [16] | 16 | ||
17 | 29 | RAJCHART Jan | 1996 | Ethic Sport cycling team | --- | 17. / Muži | 1:09:12.0 | 0:06:40.9 | 08:07.8 [17] | 17 | 08:10.9 [16] | 16 | 08:31.9 [19] | 17 | 08:45.4 [21] | 17 | 08:42.9 [19] | 18 | 08:41.1 [14] | 16 | 09:04.6 [17] | 17 | 09:07.1 [17] | 17 | ||
18 | 28 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ROUVY Specialized | Muži U23 | 18. / Muži | 1:09:45.5 | 0:07:14.4 | 08:21.8 [22] | 22 | 08:17.6 [19] | 20 | 08:26.6 [17] | 20 | 08:33.6 [17] | 18 | 08:36.6 [16] | 17 | 08:50.1 [17] | 18 | 09:09.6 [18] | 18 | 09:29.1 [18] | 18 | ||
--- | 16 | BAKUS Tomáš | 1998 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Muži U23 | . / Muži | Running | --- | 08:17.8 [20] | 20 | 08:19.4 [20] | 19 | 08:27.9 [18] | 19 | 08:41.9 [20] | 19 | 08:51.9 [21] | 19 | 09:02.4 [21] | 20 | 09:36.6 [21] | 20 | --- | --- | ||
--- | 18 | SMOLA Lukáš | 1992 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. | --- | . / Muži | Running | --- | 08:24.6 [23] | 23 | 08:34.6 [22] | 22 | 08:38.4 [21] | 21 | 08:38.6 [19] | 21 | 08:54.1 [23] | 21 | 09:01.4 [20] | 21 | 09:16.2 [19] | 21 | --- | --- | ||
--- | 19 | BENDA Michal | 1983 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | --- | . / Muži | Running | --- | 08:18.3 [21] | 21 | 08:31.1 [21] | 21 | 08:48.6 [24] | 22 | 08:55.4 [22] | 22 | 09:10.6 [24] | 22 | 09:23.8 [22] | 22 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 20 | PECHOUT Matěj | 2001 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | Muži U23 | . / Muži | Running | --- | 08:17.3 [19] | 19 | 08:11.1 [17] | 18 | 08:24.9 [16] | 18 | 09:05.1 [24] | 20 | 08:52.1 [22] | 20 | 08:49.4 [16] | 19 | 09:27.9 [20] | 19 | --- | --- | ||
--- | 21 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1992 | NUTREND SPECIALIZED RACING | --- | . / Muži | Running | --- | 08:45.8 [25] | 25 | 08:58.9 [25] | 25 | 09:04.9 [26] | 24 | 09:02.1 [23] | 24 | 08:16.3 [9] | 23 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 22 | ŠŤASTNÝ Radim | 2001 | N1 TEAM | Muži U23 | . / Muži | Running | --- | 09:38.6 [28] | 28 | 09:58.6 [29] | 28 | 08:40.9 [22] | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 23 | POSPÍŠIL Filip | 1998 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Muži U23 | . / Muži | Running | --- | 08:16.3 [18] | 18 | 08:51.1 [23] | 23 | 09:50.1 [29] | 25 | 09:20.4 [26] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 24 | STRNAD Roman | 2001 | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS | Muži U23 | . / Muži | Running | --- | 09:46.3 [29] | 29 | 09:51.8 [27] | 29 | 08:49.9 [25] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 25 | SVATOŠ Václav | 1986 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | --- | . / Muži | Running | --- | 09:33.1 [27] | 27 | 09:53.9 [28] | 27 | 08:41.1 [23] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 26 | SVOBODA Jan | 1985 | YOGI RACING OSTRAVA | --- | . / Muži | Running | --- | 09:00.6 [26] | 26 | 09:09.6 [26] | 26 | 09:26.4 [28] | 26 | 08:31.5 [16] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 47 | KUBÍN Michael | 1993 | ROHOZEC AMULET TEAM | --- | . / Muži | Running | --- | 08:33.3 [24] | 24 | 08:57.6 [24] | 24 | 09:05.4 [27] | 23 | 09:07.1 [25] | 23 | 08:34.5 [14] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |