Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Klub | Category | Kategorie | Čas | Ztráta | nájezd | # | okruh-1 | # | okruh-2 | # | okruh-3 | # | okruh-4 | # | okruh-5 | # | okruh-6 | # | okruh-7 | # | okruh-8 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Klub | Category | Kategorie | Čas | Ztráta | nájezd | # | okruh-1 | # | okruh-2 | # | okruh-3 | # | okruh-4 | # | okruh-5 | # | okruh-6 | # | okruh-7 | # | okruh-8 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 115 | PIASKOWY Emanuel | HUROM BDC Development | ELITE | 1. / ELITE | 3:45:47.7 | 0:00:00.0 | 0:05:57.8 | 17 | 0:29:48.2 | 44 | 0:55:00.0 | 9 | 1:18:35.7 | 11 | 1:42:39.2 | 2 | 2:06:50.4 | 1 | 2:31:34.1 | 6 | 2:56:49.9 | 5 | 3:21:25.4 | 4 | |
2 | 136 | ČANECKÝ Marek | DUKLA Banská Bystrica | ELITE | 2. / ELITE | 3:45:50.1 | 0:00:02.3 | 0:05:56.4 | 10 | 0:29:47.6 | 40 | 0:55:01.8 | 35 | 1:18:34.9 | 5 | 1:42:39.1 | 1 | 2:06:50.4 | 1 | 2:31:34.0 | 4 | 2:56:50.7 | 9 | 3:21:25.9 | 6 | |
3 | 156 | PÖLL Stephan | WSA KTM Graz Arbö | ELITE | 3. / ELITE | 3:45:51.1 | 0:00:03.3 | 0:06:03.0 | 51 | 0:29:45.4 | 15 | 0:55:02.3 | 40 | 1:18:35.3 | 9 | 1:42:41.6 | 11 | 2:06:53.4 | 5 | 2:31:34.0 | 4 | 2:56:50.9 | 10 | 3:21:22.8 | 1 | |
4 | 135 | CULLY Ján Andrej | DUKLA Banská Bystrica | ELITE | 4. / ELITE | 3:45:51.5 | 0:00:03.7 | 0:05:56.8 | 12 | 0:29:50.0 | 60 | 0:55:01.2 | 24 | 1:18:35.4 | 10 | 1:42:39.6 | 4 | 2:06:54.3 | 9 | 2:31:33.6 | 1 | 2:56:49.4 | 2 | 3:21:25.3 | 3 | |
5 | 44 | BITTNER Jakub | TEAM FORMAN CINELLI | ELITE | 5. / ELITE | 3:46:03.1 | 0:00:15.3 | 0:05:55.2 | 2 | 0:29:45.6 | 18 | 0:54:59.9 | 6 | 1:18:34.8 | 4 | 1:42:40.1 | 6 | 2:06:53.5 | 6 | 2:31:33.8 | 3 | 2:56:50.2 | 6 | 3:21:25.1 | 2 | |
6 | 138 | TYBOR Patrik | DUKLA Banská Bystrica | ELITE | 6. / ELITE | 3:46:05.0 | 0:00:17.2 | 0:05:57.0 | 13 | 0:29:47.5 | 39 | 0:55:01.3 | 26 | 1:18:35.3 | 8 | 1:42:41.4 | 10 | 2:06:54.1 | 8 | 2:31:34.4 | 10 | 2:56:49.7 | 4 | 3:21:26.0 | 7 | |
7 | 53 | JAKOUBEK Tomáš | CK Příbram - Fany GASTRO | U23 | 1. / U23 | 3:46:11.5 | 0:00:23.7 | 0:05:59.3 | 24 | 0:28:55.3 | 2 | 0:52:51.0 | 2 | 1:17:57.5 | 2 | 1:42:39.5 | 3 | 2:06:53.0 | 4 | 2:31:33.7 | 2 | 2:56:49.4 | 3 | 3:21:40.5 | 8 | |
8 | 5 | LEHKÝ Roman | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | ELITE | 7. / ELITE | 3:46:17.7 | 0:00:30.0 | 0:06:01.9 | 40 | 0:29:46.3 | 27 | 0:55:00.8 | 19 | 1:18:35.1 | 7 | 1:42:40.3 | 8 | 2:06:53.7 | 7 | 2:31:34.3 | 8 | 2:56:50.5 | 8 | 3:21:25.6 | 5 | |
9 | 60 | SCHURAN Michal | AC SPARTA PRAHA | ELITE | 8. / ELITE | 3:46:28.5 | 0:00:40.8 | 0:05:59.2 | 23 | 0:29:47.7 | 41 | 0:55:00.1 | 10 | 1:18:35.1 | 6 | 1:42:40.7 | 9 | 2:06:55.4 | 10 | 2:31:34.2 | 7 | 2:56:49.3 | 1 | 3:21:46.2 | 9 | |
10 | 145 | ŤOUPALÍK Adam | --- | ELITE | 9. / ELITE | 3:47:03.6 | 0:01:15.8 | 0:05:59.7 | 25 | 0:29:45.9 | 22 | 0:54:59.9 | 7 | 1:19:52.1 | 16 | 1:44:03.4 | 14 | 2:09:14.1 | 22 | 2:35:21.6 | 14 | 2:59:17.0 | 13 | 3:23:35.0 | 16 | |
11 | 134 | BELLAN Juraj | DUKLA Banská Bystrica | ELITE | 10. / ELITE | 3:47:04.6 | 0:01:16.8 | 0:06:01.6 | 37 | 0:29:44.1 | 5 | 0:55:02.8 | 48 | 1:20:04.0 | 40 | 1:44:08.1 | 27 | 2:09:16.3 | 36 | 2:35:27.2 | 23 | 2:59:18.6 | 21 | 3:23:34.7 | 13 | |
12 | 26 | HAMPL Petr | TJ FAVORIT BRNO | ELITE | 11. / ELITE | 3:47:07.6 | 0:01:19.8 | 0:06:00.2 | 29 | 0:29:45.4 | 16 | 0:55:00.8 | 18 | 1:19:52.3 | 17 | 1:44:06.3 | 19 | 2:09:12.5 | 14 | 2:35:21.9 | 18 | 2:59:18.4 | 20 | 3:23:34.9 | 15 | |
13 | 2 | ŠTIBINGR Matěj | ELKOV AUTHOR cycling team | U23 | 2. / U23 | 3:47:10.7 | 0:01:22.9 | 0:06:00.1 | 28 | 0:29:46.1 | 23 | 0:55:01.2 | 23 | 1:19:53.1 | 22 | 1:44:02.9 | 12 | 2:09:13.8 | 21 | 2:35:22.0 | 19 | 2:59:17.8 | 17 | 3:23:34.8 | 14 | |
14 | 1 | NEUMAN Dominik | ELKOV AUTHOR cycling team | ELITE | 12. / ELITE | 3:47:20.9 | 0:01:33.1 | 0:06:01.8 | 39 | 0:29:46.8 | 33 | 0:55:00.9 | 20 | 1:19:52.8 | 20 | 1:44:03.7 | 16 | 2:09:12.8 | 16 | 2:35:21.9 | 17 | 2:59:17.5 | 16 | 3:23:35.1 | 18 | |
15 | 10 | KLABOUCH Petr | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23 | 3. / U23 | 3:47:32.8 | 0:01:45.0 | 0:06:02.3 | 44 | 0:29:49.4 | 55 | 0:55:00.6 | 16 | 1:20:02.6 | 35 | 1:44:03.6 | 15 | 2:09:13.0 | 17 | 2:35:22.3 | 21 | 2:59:18.0 | 18 | 3:23:34.7 | 12 | |
16 | 90 | VACEK Karel | Reprezentace ČR | U23* | 4. / U23 | 3:47:33.6 | 0:01:45.8 | 0:05:59.1 | 22 | 0:29:44.8 | 8 | 0:55:00.9 | 21 | 1:19:52.0 | 15 | 1:44:03.3 | 13 | 2:09:12.8 | 15 | 2:35:22.2 | 20 | 2:59:16.9 | 12 | 3:23:34.6 | 11 | |
17 | 63 | HONSA František | AC SPARTA PRAHA | U23* | 5. / U23 | 3:47:34.3 | 0:01:46.6 | 0:06:00.4 | 31 | 0:29:46.3 | 26 | 0:55:01.4 | 28 | 1:19:53.9 | 25 | 1:44:09.1 | 30 | 2:09:16.0 | 35 | 2:35:21.7 | 16 | 2:59:17.3 | 14 | 3:23:35.1 | 17 | |
18 | 45 | BOUBAL Martin | CK Příbram - Fany GASTRO | ELITE | 13. / ELITE | 3:47:57.5 | 0:02:09.7 | 0:06:03.7 | 57 | 0:29:47.0 | 36 | 0:55:02.8 | 50 | 1:19:52.7 | 19 | 1:44:03.9 | 17 | 2:09:15.2 | 29 | 2:35:22.5 | 22 | 2:59:18.2 | 19 | 3:23:35.2 | 19 | |
19 | 27 | PROCHÁZKA Michal | TJ FAVORIT BRNO | U23 | 6. / U23 | 3:50:07.2 | 0:04:19.4 | 0:05:55.8 | 6 | 0:29:45.8 | 20 | 0:55:01.0 | 22 | 1:20:01.9 | 31 | 1:44:08.9 | 29 | 2:07:56.5 | 11 | 2:33:15.2 | 11 | 2:59:16.8 | 11 | 3:24:04.0 | 20 | |
20 | 117 | BUDZINSKI Marcin | HUROM BDC Development | U23 | 7. / U23 | 3:51:42.2 | 0:05:54.4 | 0:05:56.1 | 8 | 0:28:55.1 | 1 | 0:52:50.8 | 1 | 1:17:57.3 | 1 | 1:42:39.7 | 5 | 2:06:52.4 | 3 | 2:31:34.4 | 9 | 2:56:50.3 | 7 | 3:22:04.3 | 10 | |
21 | 7 | PETRUŠ Jiří | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | ELITE | 14. / ELITE | 3:51:50.7 | 0:06:02.9 | 0:06:01.3 | 36 | 0:29:46.1 | 24 | 0:55:00.5 | 13 | 1:20:02.5 | 34 | 1:44:06.0 | 18 | 2:09:13.2 | 18 | 2:35:32.3 | 24 | 2:59:51.4 | 24 | 3:25:47.8 | 26 | |
22 | 94 | SWACZYNA Petr | CK FESO PETŘVALD | ELITE | 15. / ELITE | 3:51:53.3 | 0:06:05.6 | 0:05:56.1 | 7 | 0:29:43.6 | 3 | 0:55:02.2 | 38 | 1:19:52.6 | 18 | 1:44:08.3 | 28 | 2:09:14.6 | 25 | 2:35:39.5 | 30 | 2:59:51.8 | 27 | 3:25:47.3 | 23 | |
23 | 79 | NESVADBA Jan | ČEZ Cyklo Team Tábor | ELITE | 16. / ELITE | 3:51:57.8 | 0:06:10.0 | 0:05:56.5 | 11 | 0:29:45.1 | 13 | 0:55:00.6 | 14 | 1:20:01.6 | 29 | 1:44:07.8 | 26 | 2:09:15.1 | 28 | 2:35:38.5 | 25 | 2:59:52.0 | 30 | 3:25:47.1 | 22 | |
24 | 130 | KONCZER Michael | ARBÖ DENZEL Bike friends RC | ELITE | 17. / ELITE | 3:51:58.9 | 0:06:11.1 | 0:06:00.0 | 27 | 0:29:48.0 | 42 | 0:55:02.9 | 51 | 1:19:51.7 | 13 | 1:44:07.3 | 24 | 2:09:18.1 | 43 | 2:35:38.8 | 27 | 2:59:51.8 | 27 | 3:25:48.3 | 29 | |
25 | 82 | MALÍK Michal | LAWI Stars - GIANT | ELITE | 18. / ELITE | 3:51:59.3 | 0:06:11.5 | 0:05:58.7 | 21 | 0:29:44.8 | 9 | 0:54:59.7 | 5 | 1:19:53.6 | 24 | 1:44:06.4 | 20 | 2:09:14.3 | 24 | 2:35:38.8 | 28 | 2:59:51.2 | 22 | 3:25:47.4 | 24 | |
26 | 61 | STÖHR Jan | AC SPARTA PRAHA | ELITE | 19. / ELITE | 3:52:02.4 | 0:06:14.7 | 0:05:57.5 | 15 | 0:29:45.8 | 19 | 0:55:00.2 | 12 | 1:19:55.9 | 28 | 1:44:07.7 | 25 | 2:09:14.2 | 23 | 2:35:39.3 | 29 | 2:59:51.5 | 25 | 3:25:47.6 | 25 | |
27 | 17 | KRAUS Jan | TEAM DUKLA PRAHA | ELITE | 20. / ELITE | 3:52:06.1 | 0:06:18.3 | 0:06:03.5 | 56 | 0:29:49.0 | 51 | 0:55:01.2 | 24 | 1:20:06.8 | 49 | 1:44:07.0 | 22 | 2:09:13.8 | 20 | 2:35:40.4 | 31 | 2:59:51.3 | 23 | 3:25:47.8 | 27 | |
28 | 77 | VANÍČEK Šimon | ČEZ Cyklo Team Tábor | U23 | 8. / U23 | 3:52:55.5 | 0:07:07.8 | 0:06:05.1 | 62 | 0:29:45.8 | 20 | 0:55:02.6 | 46 | 1:20:01.7 | 30 | 1:44:19.4 | 42 | 2:09:18.4 | 44 | 2:35:38.7 | 26 | 2:59:52.0 | 29 | 3:25:48.7 | 30 | |
29 | 13 | ŘEPA Vojtěch | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23* | 9. / U23 | 3:53:17.3 | 0:07:29.5 | 0:05:58.0 | 18 | 0:29:45.0 | 11 | 0:55:01.3 | 27 | 1:19:51.8 | 14 | 1:44:09.7 | 32 | 2:09:13.4 | 19 | 2:35:21.6 | 15 | 2:59:51.6 | 26 | 3:25:48.0 | 28 | |
30 | 3 | KAŇKOVSKÝ Alois | ELKOV AUTHOR cycling team | ELITE | 21. / ELITE | 3:53:25.9 | 0:07:38.1 | 0:05:58.0 | 19 | 0:29:46.5 | 29 | 0:54:59.7 | 4 | 1:19:32.7 | 12 | 1:44:21.6 | 47 | 2:07:56.6 | 12 | 2:33:15.3 | 12 | 2:59:17.4 | 15 | 3:24:39.2 | 21 | |
31 | 48 | POKORNÝ Jiří | CK Příbram - Fany GASTRO | U23 | 10. / U23 | 3:56:42.9 | 0:10:55.1 | 0:06:04.0 | 59 | 0:29:50.6 | 63 | 0:55:04.0 | 60 | 1:20:03.2 | 37 | 1:44:31.7 | 52 | 2:09:19.6 | 50 | 2:36:05.8 | 42 | 3:02:54.4 | 48 | 3:30:27.8 | 50 | |
32 | 4 | BLAŽKO Matěj | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23 | 11. / U23 | 3:57:58.1 | 0:12:10.3 | 0:06:01.7 | 38 | 0:29:45.2 | 14 | 0:55:00.6 | 15 | 1:19:52.9 | 21 | 1:44:31.9 | 53 | 2:09:15.4 | 30 | 2:36:07.9 | 52 | 3:02:52.8 | 39 | 3:30:25.9 | 35 | |
33 | 91 | BRÁZDIL Jiří | k | ELITE | 22. / ELITE | 3:57:59.2 | 0:12:11.4 | 0:05:56.2 | 9 | 0:29:46.2 | 25 | 0:55:01.6 | 31 | 1:20:05.9 | 47 | 1:44:17.3 | 38 | 2:09:15.9 | 34 | 2:36:03.7 | 38 | 3:02:51.3 | 32 | 3:30:25.8 | 34 | |
34 | 47 | MALIK Rober | CK Příbram - Fany GASTRO | ELITE | 23. / ELITE | 3:58:00.1 | 0:12:12.3 | 0:06:02.1 | 41 | 0:29:49.7 | 57 | 0:55:03.0 | 52 | 1:20:04.8 | 44 | 1:44:21.4 | 46 | 2:09:16.6 | 38 | 2:35:56.2 | 34 | 3:02:52.5 | 37 | 3:30:26.5 | 39 | |
35 | 71 | RUGOVAC Denis | TUFO PARDUS Prostějov | ELITE | 24. / ELITE | 3:58:00.3 | 0:12:12.5 | 0:06:05.2 | 63 | 0:29:49.2 | 53 | 0:55:04.2 | 62 | 1:20:06.6 | 48 | 1:44:18.0 | 41 | 2:09:19.5 | 49 | 2:36:07.2 | 49 | 3:02:56.0 | 55 | 3:30:28.3 | 55 | |
36 | 152 | MICHAL Kollert | HERE TO WIN team | ELITE | 25. / ELITE | 3:58:00.4 | 0:12:12.6 | 0:06:04.4 | 60 | 0:29:48.7 | 48 | 0:55:02.5 | 42 | 1:19:53.4 | 23 | 1:44:06.8 | 21 | 2:09:15.8 | 33 | 2:35:56.9 | 37 | 3:02:52.4 | 36 | 3:30:26.9 | 43 | |
37 | 137 | MAHĎAR Martin | DUKLA Banská Bystrica | ELITE | 26. / ELITE | 3:58:00.6 | 0:12:12.8 | 0:05:55.3 | 3 | 0:29:49.3 | 54 | 0:55:02.5 | 44 | 1:20:05.8 | 46 | 1:44:15.0 | 36 | 2:09:18.6 | 45 | 2:35:56.1 | 33 | 3:02:52.9 | 40 | 3:30:27.2 | 46 | |
38 | 24 | ROTTER Michal | TJ FAVORIT BRNO | U23* | 12. / U23 | 3:58:00.8 | 0:12:13.1 | 0:06:02.2 | 43 | 0:29:48.4 | 45 | 0:55:00.7 | 17 | 1:20:02.3 | 33 | 1:44:10.9 | 34 | 2:09:35.3 | 52 | 2:36:06.8 | 47 | 3:02:53.1 | 41 | 3:30:26.3 | 38 | |
39 | 16 | KAŠPAR Jan | TEAM DUKLA PRAHA | U23* | 13. / U23 | 3:58:01.0 | 0:12:13.2 | 0:05:58.6 | 20 | 0:29:46.8 | 32 | 0:55:01.5 | 30 | 1:20:04.7 | 43 | 1:44:20.6 | 44 | 2:09:15.7 | 32 | 2:36:06.1 | 43 | 3:02:51.7 | 34 | 3:30:25.7 | 32 | |
40 | 59 | FIALA Petr | AC SPARTA PRAHA | ELITE | 27. / ELITE | 3:58:01.5 | 0:12:13.7 | 0:06:00.5 | 32 | 0:29:46.5 | 28 | 0:55:02.2 | 39 | 1:20:03.6 | 38 | 1:44:21.2 | 45 | 2:09:14.7 | 26 | 2:36:06.9 | 48 | 3:02:53.3 | 43 | 3:30:26.0 | 36 | |
41 | 12 | KOHOUT Martin | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23 | 14. / U23 | 3:58:01.9 | 0:12:14.1 | 0:05:55.5 | 4 | 0:29:57.9 | 66 | 0:55:04.3 | 63 | 1:20:27.8 | 61 | 1:44:36.8 | 58 | 2:09:35.5 | 53 | 2:36:22.7 | 56 | 3:02:54.5 | 49 | 3:30:27.8 | 51 | |
42 | 80 | BAKUS Tomáš | ČEZ Cyklo Team Tábor | U23 | 15. / U23 | 3:58:02.0 | 0:12:14.2 | 0:06:01.0 | 34 | 0:29:49.9 | 58 | 0:55:01.7 | 32 | 1:20:08.8 | 54 | 1:44:17.5 | 39 | 2:09:35.7 | 54 | 2:36:07.4 | 50 | 3:02:50.3 | 31 | 3:30:25.7 | 33 | |
43 | 49 | PILEČEK Jakub | CK Příbram - Fany GASTRO | U23* | 16. / U23 | 3:58:02.4 | 0:12:14.6 | 0:06:02.4 | 46 | 0:29:46.7 | 30 | 0:55:01.7 | 33 | 1:20:05.5 | 45 | 1:44:32.0 | 54 | 2:09:16.8 | 39 | 2:36:05.7 | 41 | 3:02:55.0 | 51 | 3:30:27.9 | 52 | |
44 | 22 | ŠORM Jiří | TJ FAVORIT BRNO | U23 | 17. / U23 | 3:58:02.9 | 0:12:15.2 | 0:06:00.3 | 30 | 0:29:45.5 | 17 | 0:55:00.2 | 11 | 1:20:19.2 | 57 | 1:44:30.3 | 51 | 2:09:19.0 | 47 | 2:35:42.2 | 32 | 3:02:53.3 | 42 | 3:30:27.0 | 44 | |
45 | 23 | SEKANINA Adam | TJ FAVORIT BRNO | ELITE | 28. / ELITE | 3:58:03.1 | 0:12:15.4 | 0:06:02.3 | 45 | 0:29:47.3 | 38 | 0:55:02.0 | 36 | 1:20:07.7 | 52 | 1:44:20.2 | 43 | 2:09:15.0 | 27 | 2:36:06.2 | 44 | 3:02:51.5 | 33 | 3:30:26.3 | 37 | |
46 | 19 | KOHOUT Michal | TEAM DUKLA PRAHA | ELITE | 29. / ELITE | 3:58:03.3 | 0:12:15.5 | 0:05:45.2 | 1 | 0:29:43.8 | 4 | 0:55:03.8 | 59 | 1:20:03.8 | 39 | 1:44:32.9 | 55 | 2:09:39.8 | 55 | 2:36:23.0 | 57 | 3:02:56.4 | 57 | 3:30:25.6 | 31 | |
47 | 14 | VENDOLSKÝ Ondřej | TEAM DUKLA PRAHA | ELITE | 30. / ELITE | 3:58:03.6 | 0:12:15.9 | 0:06:03.0 | 52 | 0:29:49.1 | 52 | 0:55:01.4 | 29 | 1:19:54.3 | 27 | 1:44:17.1 | 37 | 2:09:17.6 | 42 | 2:36:06.7 | 46 | 3:02:52.7 | 38 | 3:30:27.1 | 45 | |
48 | 62 | STÖHR Pavel | AC SPARTA PRAHA | ELITE | 31. / ELITE | 3:58:03.9 | 0:12:16.1 | 0:05:57.3 | 14 | 0:29:45.1 | 12 | 0:55:02.8 | 48 | 1:20:08.4 | 53 | 1:44:29.6 | 50 | 2:09:19.3 | 48 | 2:36:07.7 | 51 | 3:02:53.6 | 44 | 3:30:27.4 | 47 | |
49 | 153 | HAMMERSCHMID Raphael | Cycling team Sport.Land Niederosterreich | ELITE | 32. / ELITE | 3:58:04.0 | 0:12:16.3 | 0:05:59.8 | 26 | 0:29:47.1 | 37 | 0:55:02.6 | 45 | 1:20:04.2 | 41 | 1:44:09.4 | 31 | 2:09:15.5 | 31 | 2:36:06.4 | 45 | 3:02:53.8 | 45 | 3:30:26.7 | 41 | |
50 | 119 | KUS Adam | HUROM BDC Development | U23 | 18. / U23 | 3:58:04.1 | 0:12:16.3 | 0:06:07.1 | 66 | --- | --- | 0:55:03.2 | 54 | 1:20:04.5 | 42 | 1:44:17.5 | 40 | 2:09:35.2 | 51 | 2:36:03.9 | 39 | 3:02:54.1 | 46 | 3:30:27.7 | 48 | |
51 | 85 | VOJTĚCH Jonáš | LAWI Stars - GIANT | ELITE | 33. / ELITE | 3:58:04.3 | 0:12:16.5 | 0:06:00.9 | 33 | 0:29:49.7 | 56 | 0:55:02.5 | 42 | 1:20:03.0 | 36 | 1:44:29.3 | 49 | 2:09:17.3 | 41 | 2:36:05.6 | 40 | 3:02:55.3 | 53 | 3:30:26.8 | 42 | |
52 | 81 | JÍLEK Zdeněk | LAWI Stars - GIANT | ELITE | 34. / ELITE | 3:58:05.2 | 0:12:17.4 | 0:05:57.6 | 16 | 0:29:44.9 | 10 | 0:55:00.0 | 8 | 1:19:54.0 | 26 | 1:44:10.0 | 33 | 2:09:18.7 | 46 | 2:35:56.4 | 35 | 3:02:56.1 | 56 | 3:30:28.0 | 53 | |
53 | 55 | KALOJÍROS Tomáš | AC SPARTA PRAHA | ELITE | 35. / ELITE | 3:58:05.2 | 0:12:17.5 | 0:06:03.9 | 58 | 0:29:50.5 | 62 | 0:55:03.3 | 55 | 1:20:24.6 | 59 | 1:44:33.1 | 56 | 2:09:40.4 | 57 | 2:36:21.8 | 54 | 3:02:54.3 | 47 | 3:30:28.1 | 54 | |
54 | 57 | RAJCHART Jan | AC SPARTA PRAHA | ELITE | 36. / ELITE | 3:58:05.4 | 0:12:17.6 | 0:06:03.5 | 55 | 0:29:50.4 | 61 | 0:55:03.6 | 57 | 1:20:02.1 | 32 | 1:44:07.2 | 23 | 2:09:17.1 | 40 | 2:36:08.2 | 53 | 3:02:55.6 | 54 | 3:30:28.5 | 56 | |
55 | 139 | VLČÁK Martin | DUKLA Banská Bystrica | U23 | 19. / U23 | 3:58:06.0 | 0:12:18.2 | 0:06:02.2 | 42 | 0:29:47.0 | 34 | 0:55:02.1 | 37 | 1:20:07.5 | 51 | 1:44:12.7 | 35 | 2:09:16.5 | 37 | 2:35:56.7 | 36 | 3:02:54.8 | 50 | 3:30:27.7 | 48 | |
56 | 98 | DOLEŽAL Adam | ČEZ Cyklo Team Tábor | U23* | 20. / U23 | 3:58:06.4 | 0:12:18.6 | 0:06:01.3 | 35 | 0:29:50.0 | 59 | 0:55:01.8 | 34 | 1:20:19.1 | 56 | 1:44:22.9 | 48 | 2:09:46.6 | 59 | 2:36:22.6 | 55 | 3:02:55.2 | 52 | 3:30:26.5 | 40 | |
57 | 39 | FRKAL Jakub | TEAM FORMAN CINELLI | ELITE | 37. / ELITE | 4:03:27.6 | 0:17:39.8 | 0:06:02.5 | 47 | 0:29:47.0 | 35 | 0:55:03.0 | 53 | 1:20:24.4 | 58 | 1:44:49.2 | 59 | 2:09:40.7 | 58 | 2:36:36.8 | 58 | 3:04:41.2 | 58 | 3:33:05.1 | 57 | |
58 | 84 | NEŽERKA Václav | LAWI Stars - GIANT | ELITE | 38. / ELITE | 4:03:27.9 | 0:17:40.1 | 0:05:55.7 | 5 | 0:29:44.3 | 6 | 0:54:59.5 | 3 | 1:18:34.6 | 3 | 1:42:40.2 | 7 | 2:07:56.7 | 13 | 2:34:13.2 | 13 | 3:02:51.9 | 35 | 3:33:05.2 | 58 | |
59 | 8 | ANDRLE David | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23* | 21. / U23 | 4:04:36.4 | 0:18:48.7 | 0:06:07.4 | 68 | 0:29:48.7 | 49 | 0:55:03.5 | 56 | 1:20:32.7 | 63 | 1:45:47.1 | 67 | 2:09:47.0 | 61 | 2:36:53.4 | 60 | 3:07:40.9 | 65 | 3:36:16.8 | 62 | |
60 | 30 | KULHÁNEK David | TJ FAVORIT BRNO | U23* | 22. / U23 | 4:04:37.2 | 0:18:49.4 | 0:06:04.9 | 61 | 0:29:48.4 | 46 | 0:55:02.4 | 41 | 1:20:09.0 | 55 | 1:44:33.3 | 57 | 2:09:46.8 | 60 | 2:37:32.6 | 61 | 3:07:40.2 | 61 | 3:36:16.4 | 60 | |
61 | 93 | SVOBODA Jakub | KOLOKRÁM | ELITE | 39. / ELITE | 4:04:44.9 | 0:18:57.2 | 0:06:05.8 | 64 | 0:29:51.1 | 65 | 0:55:08.2 | 68 | 1:20:40.4 | 67 | 1:45:14.5 | 63 | 2:11:25.3 | 63 | 2:38:56.9 | 67 | 3:07:40.5 | 62 | 3:36:16.3 | 59 | |
62 | 126 | LAJCHA Juraj | Tj Slavia ŠG Trenčín | ELITE | 40. / ELITE | 4:04:45.1 | 0:18:57.3 | 0:06:06.9 | 65 | 0:30:32.0 | 67 | 0:55:04.1 | 61 | 1:20:34.4 | 66 | 1:45:15.3 | 65 | 2:11:25.5 | 64 | 2:38:56.2 | 64 | 3:07:40.6 | 63 | 3:36:16.7 | 61 | |
63 | 28 | ŠIMEK Milan | TJ FAVORIT BRNO | U23* | 23. / U23 | 4:04:45.3 | 0:18:57.6 | 0:06:03.3 | 54 | 0:29:51.0 | 64 | 0:55:04.9 | 65 | 1:20:32.9 | 64 | 1:44:54.1 | 61 | 2:11:25.6 | 65 | 2:38:55.9 | 63 | 3:07:41.6 | 67 | 3:36:17.1 | 63 | |
64 | 38 | HEINRICH Lukáš | TEAM FORMAN CINELLI | ELITE | 41. / ELITE | 4:04:45.4 | 0:18:57.6 | 0:06:07.3 | 67 | 0:29:48.0 | 43 | 0:55:04.6 | 64 | 1:20:32.6 | 62 | 1:45:15.9 | 66 | 2:11:26.1 | 67 | 2:38:56.4 | 65 | 3:07:41.2 | 66 | 3:36:17.9 | 66 | |
65 | 92 | ČER Tomáš | VITALO FUTURE CYCLING | ELITE | 42. / ELITE | 4:04:47.0 | 0:18:59.2 | 0:06:02.8 | 50 | 0:29:48.8 | 50 | 0:55:02.7 | 47 | 1:20:24.6 | 59 | 1:44:57.4 | 62 | 2:11:25.0 | 62 | 2:38:55.5 | 62 | 3:07:39.9 | 59 | 3:36:18.0 | 67 | |
66 | 155 | GRICK Matthias | WSA KTM Graz Arbö | ELITE | 43. / ELITE | 4:04:47.1 | 0:18:59.3 | 0:06:02.6 | 49 | 0:29:44.5 | 7 | 0:55:05.2 | 66 | 1:20:34.2 | 65 | 1:45:15.2 | 64 | 2:11:26.0 | 66 | 2:38:56.7 | 66 | 3:07:41.8 | 68 | 3:36:17.8 | 65 | |
67 | 74 | MACH Ondřej | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | U23 | 24. / U23 | 4:05:13.7 | 0:19:25.9 | 0:06:02.5 | 48 | 0:29:48.5 | 47 | 0:55:08.1 | 67 | 1:21:00.0 | 68 | 1:47:56.5 | 68 | 2:11:41.1 | 68 | 2:39:16.1 | 68 | 3:07:40.0 | 60 | 3:36:31.1 | 68 | |
68 | 154 | HAMMERSCHMID Marvin | Cycling team Sport.Land Niederosterreich | ELITE | 44. / ELITE | 4:06:22.6 | 0:20:34.8 | 0:06:03.1 | 53 | 0:29:46.7 | 30 | 0:55:03.8 | 58 | 1:20:06.9 | 50 | 1:44:53.9 | 60 | 2:09:40.1 | 56 | 2:36:53.3 | 59 | 3:07:40.8 | 64 | 3:36:17.4 | 64 | |
--- | 6 | PALIČKA Hynek | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:04.6 | --- | 0:30:22.2 | --- | 0:55:39.6 | --- | 1:23:24.7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 9 | ČAPEK Tomáš | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:33.3 | --- | 1:58:11.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 11 | KUBA Karel | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:02.7 | --- | 0:29:47.7 | --- | 0:55:07.7 | --- | 1:21:50.9 | --- | 1:57:41.7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 15 | KOSTIHA Antonín | TEAM DUKLA PRAHA | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:16.3 | --- | 0:38:02.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 25 | KMÍNEK Vojtěch | TJ FAVORIT BRNO | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:04.1 | --- | 0:30:31.5 | --- | 0:59:28.5 | --- | 1:22:56.4 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 31 | NĚMEC František | TJ FAVORIT BRNO | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:08.7 | --- | 0:32:45.2 | --- | 1:02:13.3 | --- | 1:32:44.8 | --- | 2:06:07.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 33 | HRADECKÝ Jaroslav | SportRaces Isaac Team | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:01.1 | --- | 0:30:31.4 | --- | 0:57:33.4 | --- | 1:25:41.0 | --- | 1:54:32.8 | --- | 2:23:26.5 | --- | 2:53:00.9 | --- | 3:28:26.9 | --- | --- | --- | |
--- | 34 | THUMA Miroslav | SportRaces Isaac Team | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:29.8 | --- | 0:34:36.4 | --- | 1:04:13.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 36 | ČECH Martin | SportRaces Isaac Team | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:06.1 | --- | 0:30:24.8 | --- | 0:55:30.1 | --- | 1:20:54.6 | --- | 1:45:31.0 | --- | 2:13:21.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 41 | FIERLA Jan | TEAM FORMAN CINELLI | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:06.7 | --- | 0:30:32.2 | --- | 0:55:03.6 | --- | 1:20:52.2 | --- | 1:52:06.7 | --- | 2:26:42.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 42 | HRACHOVINA Eduard | TEAM FORMAN CINELLI | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:02.3 | --- | 0:30:32.4 | --- | 0:56:27.9 | --- | 1:33:50.8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 50 | HEBÍK Martin | CK Příbram - Fany GASTRO | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:04.4 | --- | 0:31:07.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 52 | GRUBER Pavel | CK Příbram - Fany GASTRO | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:02.0 | --- | 0:29:47.2 | --- | 0:55:00.4 | --- | 1:20:05.0 | --- | 1:45:15.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 58 | RYBA Jan | AC SPARTA PRAHA | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:01.7 | --- | 0:29:48.5 | --- | 0:55:02.3 | --- | 1:20:06.3 | --- | 1:45:27.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 64 | VOLF Michal | AC SPARTA PRAHA | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:06.4 | --- | 0:30:06.3 | --- | 0:55:31.1 | --- | 1:22:32.5 | --- | 1:57:40.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 66 | MIKŠANÍK Vladimír | TUFO PARDUS Prostějov | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:02.8 | --- | 0:29:46.0 | --- | 0:55:02.5 | --- | 1:20:18.9 | --- | 1:45:08.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 67 | DOLNÍČEK Marek | TUFO PARDUS Prostějov | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:01.6 | --- | 0:29:45.5 | --- | 0:55:01.9 | --- | 1:20:34.8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 72 | TYRPEKL Karel | TUFO PARDUS Prostějov | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:00.7 | --- | 0:29:45.3 | --- | 0:55:01.5 | --- | 1:20:07.9 | --- | 1:44:21.0 | --- | 2:09:14.8 | --- | 2:36:33.5 | --- | 3:05:56.3 | --- | --- | --- | |
--- | 76 | VOCHOSKA Jan | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:30.2 | --- | 0:34:36.2 | --- | 1:04:13.9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 78 | ARLT Karel | ČEZ Cyklo Team Tábor | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:01.8 | --- | 0:29:50.2 | --- | 0:55:04.2 | --- | 1:20:34.6 | --- | 1:45:27.8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 83 | ENDLER Filip | LAWI Stars - GIANT | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:01.2 | --- | 0:29:45.7 | --- | 0:55:03.1 | --- | 1:20:32.3 | --- | 1:44:21.8 | --- | 2:09:18.8 | --- | 2:36:07.7 | --- | 3:02:52.1 | --- | 3:33:57.0 | --- | |
--- | 86 | MIROVSKÝ Petr | LAWI Stars - GIANT | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:05.9 | --- | 0:30:31.7 | --- | 0:57:15.2 | --- | 1:26:43.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 89 | KELEMEN Petr | Reprezentace ČR | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:05:58.3 | --- | 0:29:44.5 | --- | 0:55:00.0 | --- | 1:19:53.8 | --- | 1:44:05.9 | --- | 2:07:56.3 | --- | 2:36:32.0 | --- | 3:03:00.0 | --- | --- | --- | |
--- | 99 | SLANAŘ Josef | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:01.5 | --- | 0:29:48.1 | --- | 0:55:09.9 | --- | 1:20:45.6 | --- | 1:47:56.2 | --- | 2:18:45.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 101 | HRDINA Štěpán | SKP DUHA Lanškroun | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:05.5 | --- | 0:31:43.8 | --- | 1:02:13.3 | --- | 1:32:44.8 | --- | 2:06:07.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 113 | COMA Richard | CyS - Akadémia Petra Sagana | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:01.8 | --- | 0:29:47.2 | --- | 0:55:07.9 | --- | 1:22:32.8 | --- | 1:57:40.3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 116 | KOSTECKI Patryk | HUROM BDC Development | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 4:05:27.3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 118 | BUDZINSKI Tomasz | HUROM BDC Development | U23 | . / U23 | DNF | --- | 4:05:27.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 123 | GAVENDA Martin | Tj Slavia ŠG Trenčín | U23* | . / U23 | DNF | --- | 0:06:05.2 | --- | 0:31:05.7 | --- | 1:00:56.2 | --- | 1:29:29.9 | --- | 2:00:33.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 124 | GAVENDA Miroslav | Tj Slavia ŠG Trenčín | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:05.4 | --- | 0:32:29.5 | --- | 1:00:55.9 | --- | 1:29:29.9 | --- | 2:00:33.7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 144 | GRÄSSLE Pavel | Team Bikekcentrum Olomouc | ELITE | . / ELITE | DNF | --- | 0:06:03.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 157 | ILIC Ornjen | WSA KTM Graz Arbö | U23 | . / U23 | DNF | --- | 0:06:03.7 | --- | 0:30:18.1 | --- | 0:55:13.8 | --- | 1:23:02.3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |