Duatlon Pezinok

Triatlon
DATUM :19.5.2019 MÍSTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 243 detail závodníka TROCHANOVÁ Ella 2013 --- 1. /  Žiačky nádeje C 0:05:17.9 0:00:00.0 01:33.7 [2] 2 00:32.7 [1] 1 01:45.2 [1] 1 00:20.7 [1] 1 01:05.4 [6] 1
2 246 detail závodníka BARTA Hugo 2012 Prestigio Realiz Team 1. /  Žiaci nádeje C 0:05:25.9 0:00:08.0 01:30.7 [1] 1 00:39.7 [7] 2 01:52.7 [2] 2 00:21.0 [3] 2 01:01.6 [3] 2
3 241 detail závodníka FERIANC Dominik 2012 --- 2. /  Žiaci nádeje C 0:05:37.4 0:00:19.5 01:40.2 [6] 6 00:36.2 [4] 4 01:55.2 [3] 3 00:20.7 [2] 3 01:04.9 [5] 3
4 247 detail závodníka MULLER Vivien 2012 Tri 2 Fly 2. /  Žiačky nádeje C 0:05:38.6 0:00:20.7 01:42.4 [8] 8 00:37.4 [5] 6 01:58.5 [6] 6 00:21.5 [4] 4 00:58.6 [1] 4
5 256 detail závodníka SPORYSHEV Michail 2013 TRIAX 3. /  Žiaci nádeje C 0:05:47.9 0:00:30.0 01:44.4 [9] 9 00:35.4 [2] 6 01:57.3 [4] 5 00:24.9 [5] 5 01:05.6 [7] 5
6 257 detail závodníka SLÁVIKOVÁ Soňa 2012 Prestigio Realiz Team 3. /  Žiačky nádeje C 0:05:50.9 0:00:33.0 01:35.4 [3] 3 00:36.2 [3] 3 02:11.2 [9] 7 00:26.3 [8] 6 01:01.5 [2] 6
7 254 detail závodníka MIKO Radovan 2012 --- 4. /  Žiaci nádeje C 0:05:52.6 0:00:34.7 01:39.9 [5] 5 00:37.7 [6] 5 01:57.5 [5] 4 00:35.2 [12] 7 01:02.1 [4] 7
8 259 detail závodníka SLOTÍKOVÁ Viktória 2012 ŠTK Pezinok 4. /  Žiačky nádeje C 0:06:15.4 0:00:57.5 01:41.7 [7] 7 00:44.7 [9] 8 02:06.5 [8] 8 00:29.0 [11] 8 01:13.4 [11] 8
9 249 detail závodníka GAŠPERANOVÁ Barbora 2012 --- 5. /  Žiačky nádeje C 0:06:17.1 0:00:59.2 01:38.2 [4] 4 01:03.9 [15] 9 02:01.7 [7] 9 00:26.0 [7] 9 01:07.1 [8] 9
10 253 detail závodníka BANÍKOVÁ Kristína 2013 --- 6. /  Žiačky nádeje C 0:06:51.4 0:01:33.5 01:58.9 [13] 13 00:43.5 [8] 10 02:21.1 [10] 10 00:28.8 [10] 10 01:18.9 [14] 10
11 255 detail závodníka NÉČ Nikolas 2013 Sportistri 5. /  Žiaci nádeje C 0:07:05.9 0:01:48.0 01:56.4 [10] 10 00:48.9 [10] 11 02:42.2 [13] 13 00:25.5 [6] 12 01:12.6 [10] 11
12 250 detail závodníka GAŠPERAN Jakub 2014 --- 6. /  Žiaci nádeje C 0:07:36.4 0:02:18.5 01:58.4 [12] 12 00:54.7 [12] 12 02:30.0 [12] 11 00:55.2 [15] 13 01:17.9 [13] 12
13 251 detail závodníka TAHOVÁ Sára 2014 Tri 2 Fly 7. /  Žiačky nádeje C 0:07:37.6 0:02:19.7 01:57.9 [11] 11 01:02.4 [14] 14 02:43.7 [14] 14 00:36.2 [13] 14 01:17.1 [12] 13
14 248 detail závodníka BULÍK Alexander 2015 Tri 2 Fly 7. /  Žiaci nádeje C 0:07:46.6 0:02:28.7 02:05.2 [14] 14 00:49.4 [11] 13 02:29.7 [11] 12 00:28.7 [9] 11 01:53.4 [15] 14
15 242 detail závodníka PEŠKOVÁ Zuzana 2013 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 8. /  Žiačky nádeje C 0:08:28.6 0:03:10.7 02:05.7 [15] 15 00:57.7 [13] 15 03:36.7 [15] 15 00:36.8 [14] 15 01:11.6 [9] 15

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru