Duatlon Pezinok

Triatlon
DATUM :19.5.2019 MÍSTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 109 detail závodníka VAŠKO Martin 1994 - nezistený - 1. /  Muži 0:36:13.2 0:00:00.0 10:43.7 [1] 1 00:37.3 [10] 1 17:17.6 [2] 2 00:24.5 [8] 1 07:09.9 [1] 1
2 101 detail závodníka KARABA Ľubomír 1982 - nezistený - 2. /  Muži 0:36:27.2 0:00:14.0 10:44.6 [2] 2 00:46.9 [12] 2 17:05.7 [1] 1 00:36.3 [12] 2 07:13.6 [2] 2
3 111 detail závodníka PIVARČIOVÁ Lucia 1983 ŠK Atóm Levice 1. /  Ženy 0:40:46.9 0:04:33.7 11:43.3 [4] 4 00:23.9 [1] 3 20:15.0 [10] 4 00:23.6 [7] 5 08:01.0 [3] 3
4 108 detail závodníka ŠTRBÍK Jakub 1988 - nezistený - 3. /  Muži 0:41:12.9 0:04:59.7 11:43.2 [3] 3 00:27.7 [5] 4 19:26.9 [6] 3 00:33.2 [10] 3 09:01.8 [8] 4
5 268 detail závodníka ŠIKULOVÁ Renáta 1993 ŠTK Pezinok 2. /  Ženy 0:41:25.9 0:05:12.7 11:49.5 [5] 5 00:30.3 [6] 5 20:35.3 [12] 6 00:21.8 [4] 6 08:08.8 [4] 5
6 239 detail závodníka VAJGLOVÁ Nikola 1997 PROefekt team Bratislava 3. /  Ženy 0:41:46.4 0:05:33.2 12:24.8 [6] 6 00:24.1 [2] 6 19:33.5 [9] 5 00:17.3 [1] 4 09:06.5 [9] 6
7 98 detail závodníka DANIEL Martin 1979 MTB Kolečko 4. /  Muži 0:42:49.2 0:06:36.0 13:34.5 [11] 11 00:35.7 [9] 10 19:29.4 [8] 9 00:21.1 [3] 9 08:48.4 [6] 7
8 107 detail závodníka ŠKARBA Roman 1978 ŠK Atóm Levice 5. /  Muži 0:42:56.4 0:06:43.2 12:54.5 [7] 7 00:24.9 [4] 7 20:23.5 [11] 10 00:21.8 [4] 10 08:51.5 [7] 8
9 103 detail závodníka KUČERA Tomáš 1991 - nezistený - 6. /  Muži 0:43:00.4 0:06:47.2 13:04.0 [9] 9 00:39.9 [11] 8 19:15.2 [5] 7 00:33.3 [11] 7 09:27.8 [11] 9
10 104 detail závodníka SLÁVIK Milan 1978 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Muži 0:43:00.7 0:06:47.5 13:02.0 [8] 8 00:59.4 [17] 9 19:02.0 [4] 8 00:41.3 [15] 8 09:15.8 [10] 10
11 105 detail závodníka SLOTÍK Tomas 1983 Športový Triatlonový Klub Pezinok 8. /  Muži 0:44:44.2 0:08:31.0 14:30.8 [15] 15 00:57.4 [15] 15 18:56.0 [3] 11 00:38.5 [14] 11 09:41.4 [12] 11
12 113 detail závodníka NEUVIRTHOVÁ Monika 1988 - nezistený - 4. /  Ženy 0:45:49.7 0:09:36.5 14:10.0 [14] 14 00:52.7 [13] 12 19:28.5 [7] 12 00:53.6 [18] 12 10:24.8 [15] 12
13 110 detail závodníka VITKO Róbert 1977 Športový Triatlonový Klub Pezinok 9. /  Muži 0:46:27.2 0:10:14.0 13:23.9 [10] 10 00:55.1 [14] 11 20:51.5 [14] 13 00:38.0 [13] 13 10:38.6 [16] 13
14 265 detail závodníka SALAZAR Mario 1975 3NT Bratislava 10. /  Muži 0:47:27.5 0:11:14.2 15:15.5 [16] 16 00:24.7 [3] 16 20:45.2 [13] 14 00:19.1 [2] 14 10:42.8 [17] 14
15 116 detail závodníka ŠTRBÍKOVÁ Petra 1987 - nezistený - 5. /  Ženy 0:47:56.2 0:11:43.0 14:06.0 [13] 13 01:09.7 [18] 13 21:57.0 [16] 15 00:44.2 [16] 15 09:59.1 [13] 15
16 97 detail závodníka ČECHOVIČ Róbert 1987 - nezistený - 11. /  Muži 0:49:31.7 0:13:18.5 15:30.5 [18] 18 00:57.7 [16] 17 21:00.0 [15] 16 00:52.8 [17] 16 11:10.5 [18] 16
17 114 detail závodníka SOKOLÍKOVÁ Andrea 1981 - nezistený - 6. /  Ženy 0:50:48.7 0:14:35.5 14:02.0 [12] 12 01:14.4 [19] 14 24:14.7 [19] 17 00:59.5 [19] 18 10:17.9 [14] 17
18 115 detail závodníka SPORYSHEV Julia 1983 Triax Bratislava 7. /  Ženy 0:51:39.2 0:15:26.0 15:58.3 [19] 19 00:33.7 [7] 18 23:01.0 [18] 18 00:22.1 [6] 17 11:44.0 [19] 18
19 102 detail závodníka KESZÖCZE Martin 1965 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Muži 0:53:08.7 0:16:55.5 15:30.0 [17] 17 01:21.7 [20] 19 22:57.2 [17] 19 01:23.3 [20] 19 11:56.3 [20] 19
20 266 detail závodníka NOVOTNÁ Natália 2001 HAPPY FEET 8. /  Ženy 0:55:07.7 0:18:54.5 17:47.0 [20] 20 00:33.9 [8] 20 27:47.0 [20] 20 00:29.1 [9] 20 08:30.5 [5] 20

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru