Duatlon Pezinok

Triatlon
DATUM :19.5.2019 MÍSTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 215 detail závodníka CIBULA Roman 2010 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  Žiaci nádeje B 0:08:46.9 0:00:00.0 02:25.5 [2] 2 00:20.2 [1] 1 04:26.2 [3] 1 00:16.5 [1] 1 01:18.4 [2] 1
2 219 detail závodníka KAŠIAR Hugo 2010 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiaci nádeje B 0:08:53.1 0:00:06.2 02:21.5 [1] 1 00:27.9 [9] 2 04:29.7 [5] 4 00:19.2 [4] 4 01:14.6 [1] 2
3 237 detail závodníka REBIDÁŠOVÁ Eliška 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 1. /  Žiačky nádeje B 0:08:57.1 0:00:10.2 02:26.7 [3] 3 00:24.2 [4] 3 04:28.0 [4] 3 00:18.5 [3] 3 01:19.6 [3] 3
4 235 detail závodníka GRMANOVÁ Nelly 2011 Chlpaté Gazely 2. /  Žiačky nádeje B 0:09:01.1 0:00:14.2 02:31.7 [6] 6 00:24.7 [6] 4 04:21.2 [1] 2 00:19.5 [6] 2 01:23.9 [6] 4
5 216 detail závodníka FIRÁK Matej 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 3. /  Žiaci nádeje B 0:09:10.6 0:00:23.7 02:41.2 [15] 15 00:23.2 [3] 9 04:22.2 [2] 5 00:19.7 [7] 5 01:24.1 [7] 5
6 217 detail závodníka HRIČINA Andrej 2010 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiaci nádeje B 0:09:11.9 0:00:25.0 02:30.7 [4] 4 00:28.4 [10] 6 04:34.2 [7] 8 00:18.0 [2] 6 01:20.3 [5] 6
7 214 detail závodníka BRŇÁK Dávid 2011 - nezistený - 5. /  Žiaci nádeje B 0:09:17.9 0:00:31.0 02:35.0 [8] 8 00:23.2 [2] 5 04:34.2 [8] 7 00:19.5 [5] 7 01:25.9 [8] 7
8 227 detail závodníka TAHA Adam 2011 - nezistený - 6. /  Žiaci nádeje B 0:09:30.9 0:00:44.0 02:31.5 [5] 5 00:29.2 [11] 7 04:30.7 [6] 6 00:26.0 [20] 8 01:33.3 [13] 8
9 218 detail závodníka JENDEK Jakub 2010 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  Žiaci nádeje B 0:09:41.9 0:00:55.0 02:35.5 [9] 9 00:29.9 [12] 11 04:47.0 [10] 10 00:29.5 [25] 10 01:19.9 [4] 9
10 220 detail závodníka KLÚČIK Andrej 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 8. /  Žiaci nádeje B 0:09:42.9 0:00:56.0 02:40.5 [13] 13 00:34.9 [17] 13 04:35.2 [9] 9 00:25.2 [18] 9 01:26.9 [9] 10
11 234 detail závodníka GAJDOŠOVÁ Barbora 2010 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky nádeje B 0:09:53.2 0:01:06.2 02:39.2 [11] 11 00:36.9 [21] 14 04:47.2 [11] 12 00:21.3 [10] 11 01:28.3 [10] 11
12 222 detail závodníka MIHAĽOV Boris 2010 Športový Triatlonový Klub Pezinok 9. /  Žiaci nádeje B 0:09:59.9 0:01:13.0 02:40.5 [14] 14 00:27.7 [8] 12 04:52.2 [12] 11 00:24.7 [17] 12 01:34.6 [14] 12
13 228 detail závodníka ANTALOVÁ Ema 2011 - nezistený - 4. /  Žiačky nádeje B 0:10:13.2 0:01:26.2 02:36.7 [10] 10 00:25.7 [7] 8 05:05.0 [14] 13 00:19.7 [8] 13 01:45.9 [23] 13
14 223 detail závodníka MIKUŠKA Tomáš 2011 ŠK Atóm Levice 10. /  Žiaci nádeje B 0:10:21.7 0:01:34.7 02:40.0 [12] 12 00:24.4 [5] 9 05:24.7 [19] 15 00:21.5 [11] 14 01:30.9 [11] 14
15 244 detail závodníka FEJDI Filip 2011 3NT Bratislava 11. /  Žiaci nádeje B 0:10:25.9 0:01:39.0 02:52.5 [21] 21 00:34.7 [16] 20 05:00.5 [13] 14 00:23.1 [13] 15 01:35.0 [15] 15
16 229 detail závodníka BÚZEKOVÁ Laura 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiačky nádeje B 0:10:31.9 0:01:45.0 02:42.7 [16] 16 00:33.4 [14] 14 05:20.5 [17] 16 00:24.0 [16] 16 01:31.1 [12] 16
17 230 detail závodníka BÚZEKOVÁ Lucia 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky nádeje B 0:10:52.9 0:02:06.0 02:53.5 [22] 22 00:34.9 [18] 21 05:19.7 [16] 18 00:25.5 [19] 18 01:39.1 [21] 17
18 233 detail závodníka FLIMELOVÁ Petra 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiačky nádeje B 0:10:53.9 0:02:07.0 02:50.0 [20] 20 00:38.7 [23] 22 05:26.5 [20] 19 00:21.2 [9] 19 01:37.4 [18] 18
19 236 detail závodníka KNÍŽOVÁ Katarína 2010 Triax Bratislava 8. /  Žiačky nádeje B 0:10:58.9 0:02:12.0 02:49.2 [19] 19 00:32.2 [13] 17 05:36.2 [23] 20 00:23.5 [15] 20 01:37.6 [19] 19
20 260 detail závodníka VAJDOVÁ Ivana 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Žiačky nádeje B 0:10:59.1 0:02:12.2 02:34.0 [7] 7 00:52.2 [26] 19 05:14.2 [15] 17 00:28.2 [23] 17 01:50.4 [25] 20
21 240 detail závodníka VIRÁGOVÁ Natália 2011 Športový Triatlonový Klub Pezinok 10. /  Žiačky nádeje B 0:11:06.1 0:02:19.2 02:43.2 [17] 17 00:36.2 [20] 16 05:43.2 [24] 21 00:26.2 [21] 21 01:37.1 [16] 21
22 238 detail závodníka TADLÁNKOVÁ Lucia 2011 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 11. /  Žiačky nádeje B 0:11:11.4 0:02:24.5 02:59.2 [24] 24 00:37.2 [22] 23 05:31.0 [21] 22 00:26.5 [22] 22 01:37.3 [17] 22
23 221 detail závodníka KUJAN Richard 2010 Športový Triatlonový Klub Pezinok 12. /  Žiaci nádeje B 0:11:24.9 0:02:38.0 02:57.2 [23] 23 00:46.2 [25] 25 05:24.5 [18] 23 00:38.0 [26] 24 01:38.9 [20] 23
24 224 detail závodníka MOTAJ Michal 2011 Prestigio Realiz team Bratislava 13. /  Žiaci nádeje B 0:11:29.4 0:02:42.5 03:06.2 [25] 25 00:34.4 [15] 24 05:35.5 [22] 24 00:28.5 [24] 23 01:44.6 [22] 24
25 225 detail závodníka NOGA Andrej 2010 Športový Triatlonový Klub Pezinok 14. /  Žiaci nádeje B 0:11:38.4 0:02:51.5 02:47.7 [18] 18 00:35.7 [19] 18 06:05.9 [26] 25 00:22.0 [12] 25 01:46.9 [24] 25
26 232 detail závodníka DANIELOVÁ Petra 2010 MTB Kolečko 12. /  Žiačky nádeje B 0:12:01.6 0:03:14.7 03:09.0 [26] 26 00:42.7 [24] 26 05:55.0 [25] 26 00:23.2 [14] 26 01:51.6 [26] 26

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru