Duatlon Pezinok

Triatlon
DATUM :19.5.2019 MÍSTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 189 detail závodníka SPORYSHEV Dmitry 2008 Triax Bratislava 1. /  Žiaci nádeje A 0:12:59.9 0:00:00.0 03:58.5 [4] 4 00:20.9 [3] 3 06:16.5 [1] 1 00:16.5 [4] 1 02:07.3 [1] 1
2 179 detail závodníka FOTUL Richard 2008 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Žiaci nádeje A 0:13:11.4 0:00:11.5 03:57.5 [2] 2 00:21.4 [4] 2 06:29.0 [3] 2 00:16.0 [2] 2 02:07.3 [2] 2
3 207 detail závodníka POPOVIČOVÁ Viviana 2008 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  Žiačky nádeje A 0:13:24.7 0:00:24.7 03:58.3 [3] 3 00:22.2 [5] 4 06:37.5 [5] 3 00:16.0 [1] 3 02:10.6 [4] 3
4 183 detail závodníka MIHAĽOV Maxim 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 3. /  Žiaci nádeje A 0:13:49.7 0:00:49.7 04:22.8 [11] 11 00:23.6 [8] 8 06:25.0 [2] 4 00:17.5 [6] 4 02:20.6 [7] 4
5 190 detail závodníka TAHA Marwan 2009 - nezistený - 4. /  Žiaci nádeje A 0:14:11.4 0:01:11.5 04:22.3 [9] 9 00:25.4 [18] 10 06:51.7 [13] 7 00:21.8 [22] 9 02:10.1 [3] 5
6 182 detail závodníka KOSTOLANI Alexander 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 5. /  Žiaci nádeje A 0:14:15.2 0:01:15.2 04:14.8 [6] 6 00:24.2 [14] 6 06:53.2 [14] 6 00:18.8 [11] 5 02:24.1 [10] 6
7 177 detail závodníka ČASTKA Anton 2009 Triax Bratislava 6. /  Žiaci nádeje A 0:14:17.4 0:01:17.5 04:21.0 [8] 8 00:26.7 [21] 9 06:55.5 [15] 9 00:20.3 [18] 10 02:13.8 [5] 7
8 184 detail závodníka MIKUŠKA Richard 2008 ŠK Atóm Levice 7. /  Žiaci nádeje A 0:14:22.9 0:01:23.0 04:28.0 [12] 12 00:23.4 [7] 12 06:49.5 [12] 8 00:20.0 [13] 8 02:21.8 [8] 8
9 201 detail závodníka KOLENIKOVA Ema 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 2. /  Žiačky nádeje A 0:14:25.7 0:01:25.7 04:29.3 [13] 13 00:25.4 [19] 13 06:48.5 [10] 10 00:17.0 [5] 7 02:25.3 [12] 9
10 191 detail závodníka TEŠOVIČ Oliver 2009 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiaci nádeje A 0:14:36.7 0:01:36.7 04:19.0 [7] 7 00:24.9 [17] 7 07:06.0 [17] 11 00:18.0 [8] 11 02:28.6 [15] 10
11 208 detail závodníka RENDEKOVÁ Karolína 2009 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 3. /  Žiačky nádeje A 0:14:38.2 0:01:38.2 04:22.5 [10] 10 00:28.7 [23] 11 07:05.0 [16] 14 00:22.3 [24] 16 02:19.6 [6] 11
12 186 detail závodníka PETRÁŠ Andrej 2008 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 9. /  Žiaci nádeje A 0:14:44.2 0:01:44.2 04:44.8 [20] 20 00:25.6 [20] 18 06:44.0 [7] 13 00:20.0 [16] 13 02:29.6 [17] 12
13 262 detail závodníka ZAČKA Timo 2008 3NT BA 10. /  Žiaci nádeje A 0:14:48.4 0:01:48.5 03:56.3 [1] 1 00:20.8 [2] 1 07:45.1 [23] 18 00:16.5 [3] 17 02:29.6 [18] 13
14 192 detail závodníka ADAMOVÁ Lenka 2009 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Žiačky nádeje A 0:14:49.2 0:01:49.2 04:48.3 [23] 23 00:24.2 [14] 19 06:45.2 [8] 15 00:17.7 [7] 14 02:33.6 [23] 14
15 193 detail závodníka BALUCHOVÁ Nela 2009 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 5. /  Žiačky nádeje A 0:14:49.2 0:01:49.2 04:44.5 [19] 19 00:24.4 [16] 17 06:49.0 [11] 16 00:19.7 [12] 15 02:31.3 [22] 14
16 197 detail závodníka HÁJNIKOVÁ Zuzana 2008 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 6. /  Žiačky nádeje A 0:14:57.2 0:01:57.2 04:38.8 [17] 17 00:23.2 [6] 15 07:06.7 [18] 19 00:18.5 [10] 19 02:29.8 [19] 16
17 195 detail závodníka CÍCEROVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 7. /  Žiačky nádeje A 0:14:59.4 0:01:59.5 04:51.0 [26] 26 00:23.9 [10] 20 06:46.1 [9] 17 00:20.8 [21] 18 02:37.4 [25] 17
18 181 detail závodníka KNÍŽ Filip 2008 Triax Bratislava 11. /  Žiaci nádeje A 0:15:03.2 0:02:03.2 05:00.0 [33] 33 00:23.7 [9] 26 06:29.2 [4] 12 00:20.0 [13] 12 02:50.1 [31] 18
19 185 detail závodníka PEŠKO Adam 2009 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 12. /  Žiaci nádeje A 0:15:11.2 0:02:11.2 04:38.8 [16] 16 00:23.9 [11] 16 07:09.0 [20] 20 00:20.2 [17] 20 02:39.1 [26] 19
20 211 detail závodníka STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia 2009 ŠK Atóm Levice 8. /  Žiačky nádeje A 0:15:11.4 0:02:11.5 04:51.6 [27] 27 00:24.1 [12] 21 07:07.2 [19] 21 00:18.5 [9] 21 02:29.9 [20] 20
21 178 detail závodníka FERIANC Filip 2008 - nezistený - 13. /  Žiaci nádeje A 0:15:45.9 0:02:46.0 04:52.3 [29] 29 00:29.9 [26] 24 07:20.3 [21] 22 00:20.0 [15] 22 02:43.3 [27] 21
22 213 detail závodníka VALENTOVIČOVÁ Lara 2009 - nezistený - 9. /  Žiačky nádeje A 0:15:53.9 0:02:53.9 04:30.3 [14] 14 00:29.6 [25] 14 07:55.0 [25] 23 00:28.0 [35] 23 02:30.8 [21] 22
23 204 detail závodníka MOZOLOVA Romana 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 10. /  Žiačky nádeje A 0:16:20.2 0:03:20.2 04:50.5 [25] 25 00:36.9 [34] 32 08:00.7 [26] 26 00:27.8 [34] 27 02:24.0 [9] 23
24 199 detail závodníka KÁCLOVÁ Dominika 2008 - nezistený - 11. /  Žiačky nádeje A 0:16:21.0 0:03:21.0 04:47.8 [22] 22 00:35.9 [32] 26 08:04.7 [28] 27 00:24.5 [28] 26 02:27.9 [14] 24
25 188 detail závodníka SLÁVIK Ján 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 14. /  Žiaci nádeje A 0:16:23.9 0:03:24.0 04:09.3 [5] 5 00:19.7 [1] 5 06:43.7 [6] 5 00:40.5 [37] 6 04:30.6 [37] 25
26 212 detail závodníka TOMKOVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 12. /  Žiačky nádeje A 0:16:24.4 0:03:24.5 04:57.5 [31] 31 00:29.4 [24] 31 07:52.7 [24] 25 00:20.7 [19] 25 02:43.9 [28] 26
27 206 detail závodníka NOGOVÁ Nina 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 13. /  Žiačky nádeje A 0:16:26.9 0:03:27.0 04:51.8 [28] 28 00:34.4 [30] 30 08:07.5 [29] 28 00:24.5 [27] 28 02:28.6 [16] 27
28 203 detail závodníka MANDÁKOVÁ Karin 2009 ŠK Atóm Levice 14. /  Žiačky nádeje A 0:16:29.7 0:03:29.7 05:10.0 [34] 34 00:32.8 [29] 36 07:28.8 [22] 24 00:25.3 [29] 24 02:52.6 [32] 28
29 196 detail závodníka ČÍKOVÁ Karolína 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 15. /  Žiačky nádeje A 0:16:41.9 0:03:42.0 04:36.0 [15] 15 00:46.4 [37] 25 08:28.0 [32] 32 00:27.0 [30] 32 02:24.4 [11] 29
30 205 detail závodníka NESTEPNA Tereza 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 16. /  Žiačky nádeje A 0:16:45.7 0:03:45.7 04:53.3 [30] 30 00:31.5 [28] 28 08:21.9 [31] 31 00:24.3 [26] 31 02:34.6 [24] 30
31 176 detail závodníka ASHFORD Nicholas 2008 - nezistený - 15. /  Žiaci nádeje A 0:16:53.4 0:03:53.5 04:49.5 [24] 24 00:36.2 [33] 29 08:17.2 [30] 30 00:22.2 [23] 29 02:48.1 [30] 31
32 187 detail závodníka PUTYERA Alex 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 16. /  Žiaci nádeje A 0:16:57.4 0:03:57.5 04:46.3 [21] 21 00:34.4 [31] 22 08:43.0 [35] 34 00:27.8 [33] 34 02:25.8 [13] 32
33 245 detail závodníka FEJDIOVÁ Margareta 2008 3NT Bratislava 17. /  Žiačky nádeje A 0:17:07.7 0:04:07.7 05:10.8 [35] 35 00:27.7 [22] 35 08:02.0 [27] 29 00:27.0 [31] 30 03:00.1 [33] 33
34 198 detail závodníka JAKUŠOVÁ Barbora 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 18. /  Žiačky nádeje A 0:17:14.7 0:04:14.7 04:58.3 [32] 32 00:30.9 [27] 33 08:29.7 [33] 33 00:29.8 [36] 33 02:45.8 [29] 34
35 209 detail závodníka SLOTÍKOVÁ Nikol 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 19. /  Žiačky nádeje A 0:17:43.7 0:04:43.7 05:12.8 [36] 36 00:24.2 [13] 34 08:36.7 [34] 35 00:20.7 [19] 35 03:09.1 [34] 35
36 194 detail závodníka BARTOVÁ Žofia 2009 Prestigio Realiz team Bratislava 20. /  Žiačky nádeje A 0:18:41.5 0:05:41.5 04:43.8 [18] 18 00:37.7 [35] 23 09:35.2 [37] 36 00:23.5 [25] 36 03:21.1 [36] 36
37 202 detail závodníka KUJANOVÁ Kristína 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 21. /  Žiačky nádeje A 0:19:12.2 0:06:12.2 05:26.3 [37] 37 00:44.9 [36] 37 09:17.5 [36] 37 00:27.8 [32] 37 03:15.6 [35] 37

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru