Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10,4 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 171 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Rossignol racing team | 1. / M30-39K | 1:08:54.3 | 0:00:00.0 | 0:33:34.1 | 1 | ||
2 | diplom | 183 | BOŘIL Martin | 1998 | Žďárští sokoli | 1. / M15-29K | 1:09:45.3 | 0:00:51.0 | 0:33:43.3 | 2 | ||
3 | diplom | 239 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | Rossignol racing team | 2. / M30-39K | 1:10:47.8 | 0:01:53.5 | 0:34:23.1 | 3 | ||
4 | diplom | 243 | MICHALEK Pietr | 1967 | --- | 1. / M50-59K | 1:11:12.0 | 0:02:17.7 | 0:34:24.1 | 4 | ||
5 | diplom | 225 | KUČERA Josef | 1971 | --- | 1. / M40-49K | 1:14:34.0 | 0:05:39.7 | 0:36:29.1 | 6 | ||
6 | diplom | 172 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 2. / M40-49K | 1:15:39.3 | 0:06:45.0 | 0:36:34.3 | 7 | ||
7 | diplom | 250 | ŠKRABAL Hynek | 2001 | --- | 2. / M15-29K | 1:16:17.0 | 0:07:22.7 | 0:36:28.1 | 5 | ||
8 | diplom | 26 | KRZYWICKI Kamil | 1978 | Team nabiegowkach.pl | 3. / M40-49K | 1:18:08.1 | 0:09:13.7 | 0:37:38.6 | 8 | ||
9 | diplom | 178 | KORYCINSKI Rafal | 1971 | Team nabiegowkach.pl | 4. / M40-49K | 1:18:10.8 | 0:09:16.5 | 0:38:12.8 | 10 | ||
10 | diplom | 18 | VESELSKÝ Martin | 1969 | ZZN HP Žďár nad Sázavou | 2. / M50-59K | 1:18:54.6 | 0:10:00.2 | 0:38:13.1 | 11 | ||
11 | diplom | 191 | BUCHTA Pavel | 1964 | Ski Vysočina 64 | 3. / M50-59K | 1:19:20.3 | 0:10:26.0 | 0:38:56.1 | 12 | ||
12 | diplom | 227 | FORMAN David | 1993 | Žižkovský tygři | 3. / M15-29K | 1:19:46.3 | 0:10:52.0 | 0:38:08.6 | 9 | ||
13 | diplom | 251 | PŮČEK Michal | 2001 | --- | 4. / M15-29K | 1:20:09.3 | 0:11:15.0 | 0:39:41.3 | 13 | ||
14 | diplom | 187 | BURIÁNEK Tomáš | 1989 | Žižkovský tygři | 3. / M30-39K | 1:22:20.1 | 0:13:25.7 | 0:39:44.3 | 15 | ||
15 | diplom | 190 | VESELÝ Jan | 2002 | --- | 5. / M15-29K | 1:22:54.1 | 0:13:59.8 | 0:40:14.6 | 16 | ||
16 | diplom | 244 | KRATOCHVÍL Jaroslav | 1977 | --- | 5. / M40-49K | 1:24:34.3 | 0:15:40.0 | 0:40:50.6 | 17 | ||
17 | diplom | 193 | FIJAŁKOWSKI Grzegorz Fijałkowski | 1987 | Team nabiegowkach.pl | 4. / M30-39K | 1:24:41.1 | 0:15:46.8 | 0:41:23.8 | 18 | ||
18 | diplom | 253 | KŘIVÁNEK Tomáš | 1998 | --- | 6. / M15-29K | 1:25:05.2 | 0:16:10.8 | 0:39:43.3 | 14 | ||
19 | diplom | 235 | KAPLAN Jáchym | 2002 | SK Nové Město na Moravě | 7. / M15-29K | 1:26:09.2 | 0:17:14.8 | 0:41:50.1 | 19 | ||
20 | diplom | 206 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 4. / M50-59K | 1:26:54.8 | 0:18:00.5 | 0:42:34.8 | 21 | ||
21 | diplom | 175 | MARTTUNEN Pentti | 1981 | --- | 5. / M30-39K | 1:28:07.2 | 0:19:12.8 | 0:43:10.1 | 23 | ||
22 | diplom | 238 | MARŠÁLEK Ondřej | 1986 | CYKLO - SKI klub Polička | 6. / M30-39K | 1:28:27.3 | 0:19:33.0 | 0:42:58.3 | 22 | ||
23 | diplom | 242 | HYRNIK Jacek | 1965 | --- | 5. / M50-59K | 1:28:48.1 | 0:19:53.8 | 0:45:01.1 | 27 | ||
24 | diplom | 230 | ZOUREK Pavel | 1960 | PBV MTB Brno | 6. / M50-59K | 1:29:16.1 | 0:20:21.8 | 0:42:33.1 | 20 | ||
25 | diplom | 215 | BAUMSCHLAGER Oliver | 1964 | --- | 7. / M50-59K | 1:31:20.4 | 0:22:26.1 | 0:44:40.8 | 24 | ||
26 | diplom | 197 | DYKAST Robert | 1976 | KKL Hlinsko | 6. / M40-49K | 1:31:48.4 | 0:22:54.1 | 0:44:53.8 | 26 | ||
27 | diplom | 189 | OTRUSINA Jiří | 1982 | XCSPORT.cz Nordic Racing Team | 7. / M30-39K | 1:32:53.6 | 0:23:59.3 | 0:44:51.8 | 25 | ||
28 | diplom | 192 | TAPEREK Robert | 1983 | Team nabiegowkach.pl | 8. / M30-39K | 1:34:15.6 | 0:25:21.3 | 0:45:59.6 | 28 | ||
29 | diplom | 237 | VÁCLAVÍK Jiří | 1991 | SK Nové Město na Moravě | 8. / M15-29K | 1:35:08.2 | 0:26:13.9 | 0:47:49.1 | 33 | ||
30 | diplom | 174 | ŠINDELÁŘ Miroslav | 1995 | --- | 9. / M15-29K | 1:35:51.5 | 0:26:57.1 | 0:47:52.1 | 34 | ||
31 | diplom | 29 | KUNDERA Zdeněk | 1989 | --- | 9. / M30-39K | 1:36:27.1 | 0:27:32.8 | 0:46:26.2 | 30 | ||
32 | diplom | 27 | PAWEŁ Kafarski | 1960 | Team nabiegowkach.pl | 8. / M50-59K | 1:36:55.6 | 0:28:01.3 | 0:46:25.1 | 29 | ||
33 | diplom | 184 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | Slovan Špindlerův Mlýn | 1. / M60+K | 1:37:31.9 | 0:28:37.5 | 0:47:11.1 | 31 | ||
34 | diplom | 249 | PŘICHYSTAL Lukáš | 1981 | Open Cycling Academy | 10. / M30-39K | 1:37:59.6 | 0:29:05.3 | 0:47:53.1 | 35 | ||
35 | diplom | 259 | DYKAST Jaroslav | 1977 | Světice | 7. / M40-49K | 1:39:30.9 | 0:30:36.6 | 0:47:31.9 | 32 | ||
36 | diplom | 25 | KAROŃ Tomasz | 1976 | Team nabiegowkach.pl | 8. / M40-49K | 1:39:57.6 | 0:31:03.3 | 0:48:38.1 | 37 | ||
37 | diplom | 201 | PEK Miroslav | 1958 | TO EUROPE PEKSPORT | 2. / M60+K | 1:40:52.9 | 0:31:58.6 | 0:47:56.4 | 36 | ||
38 | diplom | 1 | DVOŘÁK Miroslav | 1973 | --- | 9. / M40-49K | 1:41:11.2 | 0:32:16.9 | 0:49:28.4 | 41 | ||
39 | diplom | 208 | KULHÁNEK Martin | 1988 | Želivák HK | 11. / M30-39K | 1:41:23.6 | 0:32:29.3 | 0:49:23.2 | 39 | ||
40 | diplom | 219 | LAZECKÝ Petr | 1958 | LK Pustá Polom | 3. / M60+K | 1:42:54.9 | 0:34:00.6 | 0:50:53.6 | 43 | ||
41 | diplom | 180 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 10. / M40-49K | 1:43:18.9 | 0:34:24.6 | 0:49:19.9 | 38 | ||
42 | diplom | 176 | LORENC Lukáš | 1990 | Ski team Jimramov | 10. / M15-29K | 1:43:38.1 | 0:34:43.8 | 0:50:59.6 | 45 | ||
43 | diplom | 263 | FLAŠAR Jan | 1957 | Ski Kleť | 4. / M60+K | 1:45:20.7 | 0:36:26.4 | 0:51:14.4 | 46 | ||
44 | diplom | 210 | VYKOUKAL Ondřej | 1988 | SK Hoochachos | 12. / M30-39K | 1:45:33.4 | 0:36:39.1 | 0:50:54.9 | 44 | ||
45 | diplom | 220 | BUCHTA Jan | 1992 | --- | 11. / M15-29K | 1:46:20.6 | 0:37:26.3 | 0:51:37.9 | 48 | ||
46 | diplom | 22 | PAUL Roman | 1973 | --- | 11. / M40-49K | 1:46:24.4 | 0:37:30.1 | 0:49:24.4 | 40 | ||
47 | diplom | 257 | RŮŽIČKA Michal | 1976 | --- | 12. / M40-49K | 1:47:21.5 | 0:38:27.2 | 0:50:20.6 | 42 | ||
48 | diplom | 202 | RAUCHFUSS Marek | 1969 | REVITBUILD MTB Team | 9. / M50-59K | 1:48:00.9 | 0:39:06.6 | 0:52:02.9 | 50 | ||
49 | diplom | 28 | ŠPALEK Vít | 1982 | KOLOKROUŽEK Zlín | 13. / M30-39K | 1:48:33.5 | 0:39:39.2 | 0:52:07.9 | 52 | ||
50 | diplom | 209 | KADLEC Petr | 1963 | CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV | 10. / M50-59K | 1:48:38.9 | 0:39:44.6 | 0:52:31.4 | 53 | ||
51 | diplom | 188 | SYROVÝ Bořek | 1991 | --- | 12. / M15-29K | 1:49:17.7 | 0:40:23.3 | 0:51:40.4 | 49 | ||
52 | diplom | 19 | SOSNA Vlastimil | 1949 | Pohorská jednota Radhošť | 5. / M60+K | 1:49:19.4 | 0:40:25.1 | 0:53:22.4 | 55 | ||
53 | diplom | 179 | ČERNÝ Tomáš | 1961 | Tenis Třebechovice p.O. | 11. / M50-59K | 1:49:28.9 | 0:40:34.6 | 0:51:17.9 | 47 | ||
54 | diplom | 214 | FALTUS Michal | 1987 | --- | 14. / M30-39K | 1:51:05.2 | 0:42:10.8 | 0:53:06.4 | 54 | ||
55 | diplom | 256 | BEDNÁŘ Jaroslav | 1951 | --- | 6. / M60+K | 1:51:18.9 | 0:42:24.6 | 0:53:33.6 | 56 | ||
56 | diplom | 222 | LORENČÍK Ivo | 1977 | Pustá Polom | 13. / M40-49K | 1:52:50.4 | 0:43:56.1 | 0:54:29.1 | 57 | ||
57 | diplom | 261 | BARTÁK Ronald | 1965 | Brno | 12. / M50-59K | 1:53:48.7 | 0:44:54.4 | 0:55:53.9 | 64 | ||
58 | diplom | 223 | LORENC Bohumil | 1986 | Ski team Jimramov | 15. / M30-39K | 1:53:57.0 | 0:45:02.7 | 0:54:58.9 | 60 | ||
59 | diplom | 224 | MACEJ Patrik | 1990 | --- | 13. / M15-29K | 1:54:48.9 | 0:45:54.6 | 0:52:06.1 | 51 | ||
60 | diplom | 185 | BÍLÝ Zdeněk | 1959 | Maraton klub Pardubice | 7. / M60+K | 1:55:42.4 | 0:46:48.1 | 0:55:46.9 | 63 | ||
61 | diplom | 240 | PRUSÍK Filip | 1977 | Sokol Dobříš | 14. / M40-49K | 1:55:46.5 | 0:46:52.2 | 0:56:40.1 | 66 | ||
62 | diplom | 205 | PETR Tomáš | 1983 | --- | 16. / M30-39K | 1:56:03.2 | 0:47:08.9 | 0:55:26.1 | 62 | ||
63 | diplom | 212 | NOVÁK Pavel | 1985 | --- | 17. / M30-39K | 1:56:25.9 | 0:47:31.6 | 0:54:50.2 | 58 | ||
64 | diplom | 213 | KOTLÁR Matej | 1981 | --- | 18. / M30-39K | 1:56:49.4 | 0:47:55.1 | 0:54:56.9 | 59 | ||
65 | diplom | 195 | KROPÁČEK Vladislav | 1976 | --- | 15. / M40-49K | 2:00:14.0 | 0:51:19.7 | 0:55:24.4 | 61 | ||
66 | diplom | 198 | MATULA Antonin | 1967 | Tasovice | 13. / M50-59K | 2:01:15.2 | 0:52:20.9 | 0:56:24.9 | 65 | ||
67 | diplom | 211 | KADLEC Luboš | 1970 | CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV | 16. / M40-49K | 2:02:05.4 | 0:53:11.1 | 0:58:27.6 | 71 | ||
68 | diplom | 204 | FERENČÁK Libor | 1963 | --- | 14. / M50-59K | 2:02:10.4 | 0:53:16.1 | 0:58:10.4 | 69 | ||
69 | diplom | 186 | RUSNÍK Igor | 1960 | SKI Klub Kadov | 15. / M50-59K | 2:03:21.7 | 0:54:27.4 | 0:57:56.4 | 68 | ||
70 | diplom | 241 | FORETNÍK Ladislav | 1963 | --- | 16. / M50-59K | 2:03:50.0 | 0:54:55.6 | 0:59:49.1 | 74 | ||
71 | diplom | 226 | JASANSKÝ Petr | 1985 | DK Bikeshop RACING Team | 19. / M30-39K | 2:04:05.2 | 0:55:10.9 | 0:57:01.1 | 67 | ||
72 | diplom | 255 | ŠKRDLANT Tomáš | 1976 | Staco | 17. / M40-49K | 2:04:55.6 | 0:56:01.2 | 0:58:20.6 | 70 | ||
73 | diplom | 216 | CHLÁPEK Hynek | 1969 | The Young Boys Majdalenky | 17. / M50-59K | 2:05:06.0 | 0:56:11.6 | 0:58:33.6 | 72 | ||
74 | diplom | 246 | ŠTĚPÁNEK Petr | 1976 | --- | 18. / M40-49K | 2:05:16.2 | 0:56:21.9 | 1:03:51.7 | 78 | ||
75 | diplom | 221 | KARMAZIN Milan | 1981 | --- | 20. / M30-39K | 2:05:49.2 | 0:56:54.9 | 0:58:37.6 | 73 | ||
76 | diplom | 231 | ELIÁŠ Patrik | 1993 | --- | 14. / M15-29K | 2:08:42.7 | 0:59:48.4 | 1:09:11.5 | 81 | ||
77 | diplom | 229 | VANÍČEK Tomáš | 1971 | --- | 19. / M40-49K | 2:09:54.3 | 1:01:00.0 | 1:00:56.4 | 75 | ||
78 | diplom | 217 | VYMAZAL Aleš | 1969 | The Young Boys Majdalenky | 18. / M50-59K | 2:16:31.0 | 1:07:36.7 | 1:04:34.9 | 79 | ||
79 | diplom | 181 | KOPEČNÝ Miroslav | 1973 | --- | 20. / M40-49K | 2:16:34.2 | 1:07:39.9 | 1:02:42.9 | 76 | ||
80 | diplom | 260 | HANÁK Richard | 1977 | --- | 21. / M40-49K | 2:17:12.7 | 1:08:18.4 | 1:03:13.4 | 77 | ||
81 | diplom | 245 | ŠVIHÁLEK Petr | 1967 | --- | 19. / M50-59K | 2:20:17.3 | 1:11:22.9 | 1:06:35.4 | 80 | ||
82 | diplom | 157 | PILÁT Stanislav | 1982 | VHS Brno | 21. / M30-39K | 2:24:49.4 | 1:15:55.1 | 1:32:48.0 | 90 | ||
83 | diplom | 196 | CHROBAK Marcin | 1973 | --- | 22. / M40-49K | 2:32:13.0 | 1:23:18.7 | 1:10:47.9 | 83 | ||
84 | diplom | 262 | LAŠTOVIČKA Ondřej | 1990 | --- | 15. / M15-29K | 2:36:01.6 | 1:27:07.2 | 1:09:46.4 | 82 | ||
85 | diplom | 159 | TOKÁR Pavol | 1981 | Šala | 22. / M30-39K | 2:36:30.1 | 1:27:35.7 | 1:43:55.3 | 91 | ||
86 | diplom | 264 | JÍLEK Petr | 1984 | --- | 23. / M30-39K | 2:39:55.6 | 1:31:01.3 | 1:15:48.4 | 85 | ||
87 | diplom | 200 | MOJŽIŠ Marek | 1981 | --- | 24. / M30-39K | 2:41:26.3 | 1:32:32.0 | 1:15:07.7 | 84 | ||
88 | diplom | 258 | TŘEŠTÍK Martin | 1989 | --- | 25. / M30-39K | 2:48:54.9 | 1:40:00.5 | 1:22:10.2 | 88 | ||
89 | diplom | 254 | HRUBÝ Jiří | 1969 | --- | 20. / M50-59K | 2:51:15.9 | 1:42:21.5 | 1:20:37.0 | 87 | ||
90 | diplom | 218 | HANZLÍK Petr | 1959 | The Young Boys Majdalenky | 8. / M60+K | 2:51:42.9 | 1:42:48.5 | 1:19:27.7 | 86 | ||
91 | diplom | 228 | ŠIMÁČEK Petr | 1983 | Rajče team | 26. / M30-39K | 2:57:23.1 | 1:48:28.8 | 1:22:21.0 | 89 | ||
--- | 20 | DLOUHÝ Jiří | 1983 | --- | . / M30-39K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 21 | SZLENDAK Łukasz | 1983 | Kowary biegają | . / M30-39K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 199 | KOPEČNÝ Josef | 1968 | --- | . / M50-59K | DNS | --- | --- | --- |