Orlík Tour Kooperativy
DATUM : | 1.6.2019 | MÍSTO : | Orlík - Vystrkov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.kolopro.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7151 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 1. / Žáci 14-16 let | 0:38:00.5 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 7152 | KOMÁREK Tomáš | 2004 | ACT leraK Blansko | 2. / Žáci 14-16 let | 0:38:02.4 | 0:00:01.8 | |
3 | diplom | 7104 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1. / Žáci 12-13 let | 0:38:54.7 | 0:00:54.2 | |
4 | diplom | 7174 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | 2. / Žáci 12-13 let | 0:38:55.0 | 0:00:54.5 | |
5 | diplom | 7121 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 1. / Žáci 10-11 let | 0:39:23.7 | 0:01:23.2 | |
6 | diplom | 7162 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Žáci 12-13 let | 0:41:24.7 | 0:03:24.2 | |
7 | diplom | 7187 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 3. / Žáci 14-16 let | 0:41:54.2 | 0:03:53.7 | |
8 | diplom | 7149 | ŠNEK Martin | 2005 | --- | 4. / Žáci 14-16 let | 0:42:56.7 | 0:04:56.2 | |
9 | diplom | 7150 | MAYER Jakub | 2005 | Six Monkeys | 5. / Žáci 14-16 let | 0:43:04.0 | 0:05:03.5 | |
10 | diplom | 7129 | HABR Jakub | 2006 | --- | 4. / Žáci 12-13 let | 0:45:45.7 | 0:07:45.2 | |
11 | diplom | 7156 | KUČERA ADAM | 2005 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 6. / Žáci 14-16 let | 0:45:54.7 | 0:07:54.2 | |
12 | diplom | 7200 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | UNIKOVO MTB | 2. / Žáci 10-11 let | 0:46:03.5 | 0:08:03.0 | |
13 | diplom | 7181 | MACH Miroslav | 2006 | --- | 5. / Žáci 12-13 let | 0:46:17.0 | 0:08:16.5 | |
14 | diplom | 7155 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | 7. / Žáci 14-16 let | 0:46:17.3 | 0:08:16.7 | |
15 | diplom | 7204 | KOLÁŘ David | 2007 | --- | 6. / Žáci 12-13 let | 0:47:01.8 | 0:09:01.2 | |
16 | diplom | 7144 | JANATA Jakub | 2011 | Pocta cycling academy | 1. / Žáci 8-9 let | 0:47:09.5 | 0:09:09.0 | |
17 | diplom | 7193 | JANATA Honza | 1977 | Pocta cycling academy | 1. / JTM Doprovod | 0:47:10.3 | 0:09:09.7 | |
18 | diplom | 7132 | JELÍNKOVÁ Nicol | 2008 | Express CZ SCOTT TEAM Kolín | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:47:22.8 | 0:09:22.2 | |
19 | diplom | 7176 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:47:25.0 | 0:09:24.5 | |
20 | diplom | 7101 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:47:27.5 | 0:09:27.0 | |
21 | diplom | 7115 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 3. / Žáci 10-11 let | 0:47:31.0 | 0:09:30.5 | |
22 | diplom | 7119 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Žáci 10-11 let | 0:47:51.3 | 0:09:50.7 | |
23 | diplom | 7106 | VOBORNÍK FILIP | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 10-11 let | 0:48:04.3 | 0:10:03.7 | |
24 | diplom | 7105 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:49:15.8 | 0:11:15.2 | |
25 | diplom | 7140 | KUBÍČEK Jan | 2009 | SK VELO PRAHA | 6. / Žáci 10-11 let | 0:49:18.0 | 0:11:17.5 | |
26 | diplom | 7196 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | HOUNYK MTB TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:49:20.0 | 0:11:19.5 | |
27 | diplom | 7197 | NEJEDLÝ Jaroslav | 1978 | HOUNYK | 2. / JTM Doprovod | 0:49:23.5 | 0:11:23.0 | |
28 | diplom | 7198 | LUDVÍK Jaroslav | 2000 | CK MTB MARATON HLINSKO | 3. / JTM Doprovod | 0:49:27.5 | 0:11:27.0 | |
29 | diplom | 7114 | SOUKUP Daniel | 2008 | Author Team Stupno | 8. / Žáci 10-11 let | 0:49:43.0 | 0:11:42.5 | |
30 | diplom | 7178 | KUDRNA Tomáš | 2009 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 9. / Žáci 10-11 let | 0:49:47.0 | 0:11:46.5 | |
31 | diplom | 7179 | KUDRNA Miroslav | 1983 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 4. / JTM Doprovod | 0:49:47.3 | 0:11:46.7 | |
32 | diplom | 7182 | SOUKUP Petr | 1980 | Author Team Stupno | 5. / JTM Doprovod | 0:49:48.3 | 0:11:47.7 | |
33 | diplom | 7167 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | --- | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:50:27.0 | 0:12:26.5 | |
34 | diplom | 7202 | SZOLLOS Štefan | 2010 | Adastra Sokol Veltěž | 3. / Žáci 8-9 let | 0:50:45.8 | 0:12:45.2 | |
35 | diplom | 7195 | KAMENÍK Jiří | 2005 | --- | 8. / Žáci 14-16 let | 0:50:48.0 | 0:12:47.5 | |
36 | diplom | 7113 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 4. / Žáci 8-9 let | 0:50:53.5 | 0:12:53.0 | |
37 | diplom | 7145 | JANATA Lukáš | 2011 | Pocta cycling academy | 5. / Žáci 8-9 let | 0:51:33.5 | 0:13:33.0 | |
38 | diplom | 7100 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:52:02.0 | 0:14:01.5 | |
39 | diplom | 7108 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 6. / Žáci 8-9 let | 0:52:03.8 | 0:14:03.2 | |
40 | diplom | 7109 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 10. / Žáci 10-11 let | 0:52:25.0 | 0:14:24.5 | |
41 | diplom | 7133 | LANG Robetr | 2008 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:53:54.3 | 0:15:53.7 | |
42 | diplom | 7199 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:53:55.3 | 0:15:54.7 | |
43 | diplom | 7148 | NOHÁČOVÁ Anna | 2007 | PSK Olymp Praha | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:54:10.0 | 0:16:09.5 | |
44 | diplom | 7107 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:54:26.5 | 0:16:26.0 | |
45 | diplom | 7122 | VOLÁK Ondřej | 2006 | pocta | 7. / Žáci 12-13 let | 0:54:29.5 | 0:16:29.0 | |
46 | diplom | 7123 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 12. / Žáci 10-11 let | 0:54:34.8 | 0:16:34.2 | |
47 | diplom | 7194 | VALÍČKOVÁ Markéta | 1979 | Pocta cycling academy | 6. / JTM Doprovod | 0:54:46.0 | 0:16:45.5 | |
48 | diplom | 7102 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:55:34.8 | 0:17:34.2 | |
49 | diplom | 7191 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 7. / Žáci 8-9 let | 0:55:50.3 | 0:17:49.7 | |
50 | diplom | 7201 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | --- | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:56:05.4 | 0:18:04.8 | |
51 | diplom | 7124 | VÝDOVÁ Thea | 2009 | cyklokroužek Slaný | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:57:47.8 | 0:19:47.2 | |
52 | diplom | 7168 | ZAZVONIL Štěpán | 2008 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:58:44.8 | 0:20:44.2 | |
53 | diplom | 7170 | ZAZVONIL Aleš | 1976 | --- | 7. / JTM Doprovod | 0:58:45.5 | 0:20:45.0 | |
54 | diplom | 7130 | KYSELOVÁ Aneta | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:59:35.5 | 0:21:35.0 | |
55 | diplom | 7190 | KAŠPAROVÁ Anna | 2007 | --- | 8. / Žáci 12-13 let | 1:00:29.5 | 0:22:29.0 | |
56 | diplom | 7139 | KUBÍČKOVÁ Barbora | 2011 | SK VELO PRAHA | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:00:39.3 | 0:22:38.7 | |
57 | diplom | 7117 | KAMENÍK Dominik | 2009 | ADASTRA Cycling Team | 14. / Žáci 10-11 let | 1:00:43.8 | 0:22:43.2 | |
58 | diplom | 7110 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:00:52.0 | 0:22:51.5 | |
59 | diplom | 7161 | DAJČ Miroslav | 1977 | --- | 8. / JTM Doprovod | 1:00:52.5 | 0:22:52.0 | |
60 | diplom | 7147 | NOHÁČ Matěj | 2009 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 1:01:24.8 | 0:23:24.2 | |
61 | diplom | 7116 | KAMENÍK Adam | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 8. / Žáci 8-9 let | 1:02:22.8 | 0:24:22.2 | |
62 | diplom | 7172 | MAŠKOVÁ Eliška | 2008 | VELO Akademie Kladno | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:02:30.5 | 0:24:30.0 | |
63 | diplom | 7203 | KOLÁŘ Dalibor | 2011 | --- | 9. / Žáci 8-9 let | 1:03:13.0 | 0:25:12.5 | |
64 | diplom | 7128 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | S-Sport Hronov | 9. / Žáci 12-13 let | 1:03:34.0 | 0:25:33.5 | |
65 | diplom | 7125 | BERANOVÁ Daniela | 2010 | Velosport Domažlice | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:03:39.3 | 0:25:38.7 | |
66 | diplom | 7173 | MAŠEK David | 1974 | --- | 9. / JTM Doprovod | 1:06:39.0 | 0:28:38.5 | |
67 | diplom | 7137 | MĚCHURA Albert | 2008 | PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM | 16. / Žáci 10-11 let | 1:06:54.5 | 0:28:54.0 | |
68 | diplom | 7177 | POLÁČEK David | 1974 | --- | 10. / JTM Doprovod | 1:07:00.0 | 0:28:59.5 | |
69 | diplom | 7175 | POLÁČEK Denis | 2005 | --- | 9. / Žáci 14-16 let | 1:07:00.3 | 0:28:59.8 | |
70 | diplom | 7166 | ZAZVONIL Jáchym | 2011 | --- | 10. / Žáci 8-9 let | 1:07:29.3 | 0:29:28.8 | |
71 | diplom | 7169 | ZAZVONILOVÁ Katerina | 1979 | --- | 11. / JTM Doprovod | 1:07:29.5 | 0:29:29.0 | |
72 | diplom | 7138 | RÁKOSNÍK Tadeáš | 2009 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 1:07:46.5 | 0:29:46.0 | |
73 | diplom | 7146 | KRIVDA Filip | 2010 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 1:08:59.0 | 0:30:58.5 | |
74 | diplom | 7184 | NOVOTNÝ Vojtěch | 2010 | --- | 12. / Žáci 8-9 let | 1:13:27.8 | 0:35:27.3 | |
75 | diplom | 7185 | NOVOTNÝ Tomáš | 1977 | --- | 12. / JTM Doprovod | 1:13:27.8 | 0:35:27.3 | |
76 | diplom | 7183 | MINAŘÍK Adam | 2008 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 1:14:21.1 | 0:36:20.5 | |
77 | diplom | 7171 | KOSÍK Tomáš | 1978 | --- | 13. / JTM Doprovod | 1:14:39.8 | 0:36:39.3 | |
78 | diplom | 7127 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:14:40.1 | 0:36:39.5 | |
79 | diplom | 7118 | JANITOR Matyáš | 2006 | MRK TEAM | 10. / Žáci 12-13 let | 1:15:16.1 | 0:37:15.5 | |
80 | diplom | 7180 | JANITOR Radoslav | 1979 | MRK TEAM | 14. / JTM Doprovod | 1:15:28.3 | 0:37:27.8 | |
81 | diplom | 7154 | SEDLÁŘ Lumír | 2008 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 1:18:22.4 | 0:40:21.8 | |
82 | diplom | 7160 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 20. / Žáci 10-11 let | 1:18:43.6 | 0:40:43.0 | |
83 | diplom | 7192 | ČERMÁKOVÁ Miluše | 1978 | --- | 1. / JTM Doprovod | 1:26:05.3 | 0:48:04.8 | |
84 | diplom | 7188 | HATINOVÁ Kateřina | 2008 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 1:27:56.3 | 0:49:55.8 | |
85 | diplom | 7186 | HOŠEK Tomáš | 2011 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 1:53:33.1 | 1:15:32.6 | |
--- | 7103 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7111 | MAŘÍK Petr | 2006 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 7112 | KORBEL Daniel | 2006 | TJ Lokomotiva Beroun | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 7120 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 7126 | ŠÁRA Vítek | 2007 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 7131 | NOVÁK Kryštof | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 7134 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7135 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7136 | NOVÁ Nikola | 2005 | AC Sparta Praha - cycling | . / Žákyně 14-16 let | DNS | --- | ||
--- | 7141 | ONDROUŠKOVÁ Zuzana | 2011 | AZK | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 7142 | ONDROUŠKOVÁ Adéla | 2008 | AZK | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7143 | RÖHRICH Adam | 2010 | Hejno rorejsů | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 7153 | ŘEZÁČ Dominik | 2005 | --- | . / Žáci 14-16 let | DNS | --- | ||
--- | 7157 | KOUTKOVÁ Aneta | 2008 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7158 | HOFMAN Michal | 2008 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- |