Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
DATUM : | 27.4.2019 | MÍSTO : | Dobřichovice |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6017 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 1. / Žáci 10-11 let | 0:11:31.9 | 0:00:00.0 | 02:49.0 [1] | 1 | 02:54.4 [1] | 1 | 02:55.9 [1] | 1 | 02:52.4 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6015 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2. / Žáci 10-11 let | 0:12:21.2 | 0:00:49.2 | 02:56.5 [2] | 2 | 03:12.4 [3] | 3 | 03:08.9 [2] | 3 | 03:03.2 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6065 | VOBORNÍK FILIP | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:12:26.4 | 0:00:54.4 | 02:59.7 [3] | 3 | 03:08.2 [2] | 2 | 03:09.7 [3] | 2 | 03:08.7 [4] | 3 | ||
4 | diplom | 6031 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:12:40.4 | 0:01:08.4 | 03:01.5 [5] | 5 | 03:12.9 [5] | 5 | 03:16.7 [4] | 5 | 03:09.1 [5] | 4 | ||
5 | diplom | 6050 | SOUKUP Daniel | 2008 | Author Team Stupno | 5. / Žáci 10-11 let | 0:12:57.4 | 0:01:25.4 | 02:59.7 [3] | 3 | 03:12.7 [4] | 4 | 03:18.2 [6] | 4 | 03:26.7 [17] | 5 | ||
6 | diplom | 6003 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:13:11.1 | 0:01:39.1 | 03:12.9 [6] | 6 | 03:27.9 [11] | 7 | 03:25.2 [12] | 9 | 03:04.9 [3] | 6 | ||
7 | diplom | 6075 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | UNIKOVO MTB | 6. / Žáci 10-11 let | 0:13:11.4 | 0:01:39.4 | 03:14.2 [9] | 9 | 03:25.4 [9] | 6 | 03:19.4 [7] | 7 | 03:12.2 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 6203 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 7. / Žáci 10-11 let | 0:13:11.9 | 0:01:39.9 | 03:18.2 [13] | 13 | 03:22.7 [7] | 8 | 03:17.7 [5] | 6 | 03:13.2 [9] | 8 | ||
9 | diplom | 6044 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike team šam | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:13:17.1 | 0:01:45.2 | 03:13.7 [8] | 8 | 03:28.4 [13] | 10 | 03:25.4 [13] | 12 | 03:09.5 [6] | 9 | ||
10 | diplom | 6027 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:13:18.6 | 0:01:46.6 | 03:13.2 [7] | 7 | 03:28.2 [12] | 9 | 03:24.9 [11] | 10 | 03:12.2 [8] | 10 | ||
11 | diplom | 6279 | KRYL Karol | 2008 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:13:23.4 | 0:01:51.4 | 03:20.0 [16] | 16 | 03:22.2 [6] | 11 | 03:19.7 [8] | 8 | 03:21.4 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 6073 | MALÍŘ Hóna | 2008 | GHOST Junior team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:13:32.9 | 0:02:01.0 | 03:17.0 [11] | 11 | 03:27.2 [10] | 12 | 03:22.9 [9] | 11 | 03:25.7 [16] | 12 | ||
13 | diplom | 6305 | KAMENÍK Dominik | 2009 | ADASTRA Cycling Team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:13:33.1 | 0:02:01.2 | 03:19.5 [15] | 15 | 03:25.4 [8] | 13 | 03:23.2 [10] | 13 | 03:24.9 [14] | 13 | ||
14 | diplom | 6019 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 11. / Žáci 10-11 let | 0:13:55.6 | 0:02:23.7 | 03:18.2 [13] | 13 | 03:38.2 [20] | 15 | 03:32.2 [15] | 14 | 03:26.9 [18] | 14 | ||
15 | diplom | 6037 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:13:57.4 | 0:02:25.4 | 03:16.0 [10] | 10 | 03:54.4 [28] | 23 | 03:29.4 [14] | 20 | 03:17.4 [10] | 15 | ||
16 | diplom | 6039 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:13:58.3 | 0:02:26.4 | 03:24.9 [19] | 19 | 03:35.9 [18] | 19 | 03:32.7 [17] | 16 | 03:24.7 [13] | 16 | ||
17 | diplom | 6074 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 13. / Žáci 10-11 let | 0:14:01.1 | 0:02:29.2 | 03:25.2 [21] | 21 | 03:34.4 [15] | 16 | 03:35.9 [19] | 18 | 03:25.4 [15] | 17 | ||
18 | diplom | 6029 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 14. / Žáci 10-11 let | 0:14:02.2 | 0:02:30.2 | 03:24.7 [18] | 18 | 03:39.2 [21] | 20 | 03:35.7 [18] | 19 | 03:22.5 [12] | 18 | ||
19 | diplom | 6025 | FALTYSOVÁ Nela | 2008 | Adastra Sokol Veltěž | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:14:03.6 | 0:02:31.6 | 03:25.2 [20] | 20 | 03:35.4 [16] | 18 | 03:32.7 [16] | 15 | 03:30.2 [19] | 19 | ||
20 | diplom | 6032 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:14:23.1 | 0:02:51.1 | 03:24.5 [17] | 17 | 03:35.6 [17] | 17 | 03:42.2 [23] | 21 | 03:40.7 [23] | 20 | ||
21 | diplom | 6207 | SÁRKÖZI Petr | 2009 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 15. / Žáci 10-11 let | 0:14:23.4 | 0:02:51.4 | 03:17.7 [12] | 12 | 03:36.9 [19] | 14 | 03:38.9 [21] | 17 | 03:49.7 [30] | 21 | ||
22 | diplom | 6181 | HORÁČEK adam | 2008 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:14:23.9 | 0:02:51.9 | 03:29.5 [23] | 23 | 03:39.7 [22] | 22 | 03:41.4 [22] | 22 | 03:33.2 [20] | 22 | ||
23 | diplom | 6078 | KUDRNA Tomáš | 2009 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 17. / Žáci 10-11 let | 0:14:27.6 | 0:02:55.7 | 03:35.5 [25] | 25 | 03:33.2 [14] | 21 | 03:42.7 [24] | 23 | 03:36.2 [21] | 23 | ||
24 | diplom | 6277 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | Active Tour Cycling Team | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:14:43.3 | 0:03:11.4 | 03:28.2 [22] | 22 | 03:42.4 [23] | 24 | 03:50.4 [27] | 24 | 03:42.2 [25] | 24 | ||
25 | diplom | 6315 | KOHOUNOVÁ Julie | 2008 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:14:46.8 | 0:03:14.9 | 03:33.2 [24] | 24 | 03:45.9 [26] | 25 | 03:46.2 [26] | 25 | 03:41.4 [24] | 25 | ||
26 | diplom | 6040 | VÝDOVÁ Thea | 2009 | cyklokroužek Slaný | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:14:53.3 | 0:03:21.4 | 03:40.9 [31] | 31 | 03:43.2 [25] | 27 | 03:44.7 [25] | 26 | 03:44.4 [28] | 26 | ||
27 | diplom | 6014 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:15:08.3 | 0:03:36.4 | 03:40.7 [30] | 30 | 03:43.2 [24] | 26 | 04:00.4 [33] | 27 | 03:43.9 [26] | 27 | ||
28 | diplom | 6020 | HAŠKOVÁ Kateřina | 2009 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:15:09.8 | 0:03:37.9 | 03:39.9 [29] | 29 | 03:59.7 [33] | 31 | 03:50.9 [28] | 30 | 03:39.2 [22] | 28 | ||
29 | diplom | 6090 | KOŽELUH David | 2008 | Ivar cs autor team | 18. / Žáci 10-11 let | 0:15:14.4 | 0:03:42.4 | 03:36.0 [26] | 26 | 03:56.6 [30] | 28 | 03:56.4 [31] | 28 | 03:45.2 [29] | 29 | ||
30 | diplom | 6072 | MINAŘÍK Adam | 2008 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:15:14.6 | 0:03:42.7 | 03:37.7 [27] | 27 | 03:56.4 [29] | 29 | 03:56.2 [30] | 29 | 03:44.2 [27] | 30 | ||
31 | diplom | 6086 | PETROF Johana | 2008 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:15:50.1 | 0:04:18.1 | 03:38.9 [28] | 28 | 03:59.4 [32] | 30 | 03:59.4 [32] | 31 | 04:12.2 [33] | 31 | ||
32 | diplom | 6026 | TABULKOVÁ Barbora | 2009 | --- | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:16:01.8 | 0:04:29.9 | 03:47.9 [33] | 33 | 04:07.2 [35] | 33 | 04:04.4 [34] | 34 | 04:02.2 [31] | 32 | ||
33 | diplom | 6282 | KALBÁČOVÁ Nela | 2008 | --- | 14. / Žákyně 10-11 let | 0:16:10.8 | 0:04:38.9 | 03:58.9 [36] | 36 | 03:58.4 [31] | 34 | 04:08.2 [35] | 35 | 04:05.2 [32] | 33 | ||
34 | diplom | 6035 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 15. / Žákyně 10-11 let | 0:17:00.6 | 0:05:28.6 | 03:56.4 [35] | 35 | 04:17.9 [36] | 36 | 04:14.9 [37] | 36 | 04:31.1 [34] | 34 | ||
35 | diplom | 6034 | KROUPA Ondřej | 2008 | little riders | 20. / Žáci 10-11 let | 0:11:46.7 | - 1 Lap(s) | 04:15.5 [39] | 39 | 03:52.7 [27] | 35 | 03:38.4 [20] | 32 | --- | --- | ||
35 | diplom | 6089 | PEJCHA Viktor | 2009 | Cyklo Pejcha RT | 20. / Žáci 10-11 let | 0:11:46.7 | - 1 Lap(s) | 03:47.2 [32] | 32 | 04:05.2 [34] | 32 | 03:54.2 [29] | 32 | --- | --- | ||
37 | diplom | 6306 | BEZDĚK Matyáš | 2009 | --- | 22. / Žáci 10-11 let | 0:12:38.4 | - 1 Lap(s) | 03:56.2 [34] | 34 | 04:31.7 [39] | 37 | 04:10.4 [36] | 37 | --- | --- | ||
38 | diplom | 6140 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 23. / Žáci 10-11 let | 0:13:09.6 | - 1 Lap(s) | 04:30.7 [44] | 44 | 04:19.9 [37] | 39 | 04:18.9 [38] | 38 | --- | --- | ||
39 | diplom | 6095 | KOŠÁR Karel | 2008 | cyklo team KOLARNA | 24. / Žáci 10-11 let | 0:13:21.1 | - 1 Lap(s) | 04:13.7 [37] | 37 | 04:25.7 [38] | 38 | 04:41.7 [42] | 39 | --- | --- | ||
40 | diplom | 6117 | TINKA Dominik | 2009 | --- | 25. / Žáci 10-11 let | 0:13:33.4 | - 1 Lap(s) | 04:15.0 [38] | 38 | 04:40.9 [40] | 40 | 04:37.4 [41] | 40 | --- | --- | ||
41 | diplom | 6118 | LEDVINOVÁ Emma | 2008 | --- | 16. / Žákyně 10-11 let | 0:13:35.9 | - 1 Lap(s) | 04:27.9 [43] | 43 | 04:41.7 [41] | 42 | 04:26.2 [39] | 41 | --- | --- | ||
42 | diplom | 6301 | BULÍŘOVÁ Kristýna | 2008 | --- | 17. / Žákyně 10-11 let | 0:13:40.3 | - 1 Lap(s) | 04:22.7 [42] | 42 | 04:43.9 [42] | 41 | 04:33.7 [40] | 42 | --- | --- | ||
43 | diplom | 6249 | BUTTKE Alex | 2008 | --- | 26. / Žáci 10-11 let | 0:13:55.4 | - 1 Lap(s) | 04:18.0 [41] | 41 | 04:53.2 [43] | 43 | 04:44.2 [43] | 43 | --- | --- | ||
44 | diplom | 6206 | ČERNÁ Jessica | 2008 | Jessi Climb Club | 18. / Žákyně 10-11 let | 0:13:58.3 | - 1 Lap(s) | 04:17.9 [40] | 40 | 04:53.9 [44] | 44 | 04:46.4 [44] | 44 | --- | --- | ||
45 | diplom | 6287 | KLEINOVÁ Adriana | 2009 | --- | 19. / Žákyně 10-11 let | 0:14:27.1 | - 1 Lap(s) | 04:37.2 [45] | 45 | 04:55.7 [45] | 45 | 04:54.2 [45] | 45 | --- | --- | ||
46 | diplom | 6176 | MATĚJKA Kryštof | 2009 | CK Příbram | 27. / Žáci 10-11 let | 0:14:45.1 | - 1 Lap(s) | 04:39.2 [46] | 46 | 05:07.2 [46] | 46 | 04:58.7 [46] | 46 | --- | --- | ||
47 | diplom | 6300 | VOLAVKOVÁ Sabina | 2008 | --- | 20. / Žákyně 10-11 let | 0:16:50.1 | - 1 Lap(s) | 04:40.4 [47] | 47 | 06:07.9 [47] | 47 | 06:01.6 [47] | 47 | --- | --- | ||
48 | diplom | 6313 | ČÍŽEK Miloš | 2009 | --- | 28. / Žáci 10-11 let | 0:11:59.7 | - 2 Lap(s) | 05:29.5 [48] | 48 | 06:30.1 [48] | 48 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 6048 | BENEŠOVÁ Anna | 2007 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6051 | MAŠKOVÁ Eliška | 2008 | VELO Akademie Kladno | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6053 | JELÍNKOVÁ Nicol | 2008 | Express CZ SCOTT TEAM Kolín | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6059 | VYCHYTILOVÁ Žofie | 2009 | Penguin team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6068 | KORBEL Dominik | 2009 | Six Monkeys | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6096 | SOCHOR Patrik | 2008 | CK Bítovská | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6136 | ŠANTOROVÁ Eliška | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6208 | FRIŠ Jonáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6253 | KINDL Petr | 2008 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6263 | VAGENKNECHTOVÁ Monika | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |