Manitou Železné hory České spořitelny
DATUM : | 18.8.2018 | MÍSTO : | Chrudim |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 8 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+CE Energy | 2:31:56.0 | 0:00:00.0 | 1:58:14.8 | 1 | ||
2 | diplom | 15 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:32:53.5 | 0:00:57.5 | 1:58:15.8 | 2 | ||
3 | diplom | 12 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:32:54.0 | 0:00:58.0 | 1:58:17.1 | 3 | ||
4 | diplom | 21 | KUNT Lukáš | 1997 | GHOST Team | 2:34:27.0 | 0:02:31.0 | 1:59:17.1 | 4 | ||
5 | diplom | 9 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 2:39:35.2 | 0:07:39.2 | 2:00:01.1 | 5 | ||
6 | diplom | 507 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | --- | 2:41:32.8 | 0:09:36.7 | 2:04:57.9 | 6 | ||
7 | diplom | 26 | VOPAT Milan | 1999 | GHOST Team | 2:41:39.5 | 0:09:43.5 | 2:04:58.3 | 7 | ||
8 | diplom | 32 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 2:44:40.0 | 0:12:44.0 | 2:08:42.8 | 9 | ||
9 | diplom | 64 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR BITTERS TEAM | 2:44:55.5 | 0:12:59.5 | 2:06:27.1 | 8 | ||
10 | diplom | 42 | KOZÁK Matouš | 1998 | Rohozec Amulet Team | 2:48:26.3 | 0:16:30.2 | 2:11:25.3 | 10 | ||
11 | diplom | 74 | TOMAN Petr | 1997 | Velosport Domažlice | 2:48:49.3 | 0:16:53.2 | 2:11:44.1 | 11 | ||
12 | diplom | 94 | TOMAŠOV Filip | 1996 | SKR sportswear | 2:52:07.3 | 0:20:11.2 | 2:13:29.1 | 13 | ||
13 | diplom | 282 | MEDUNA Jakub | 1997 | --- | 2:54:09.5 | 0:22:13.5 | 2:15:48.1 | 16 | ||
14 | diplom | 31 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | KROSS RACING TEAM | 2:55:36.8 | 0:23:40.7 | 2:12:27.8 | 12 | ||
15 | diplom | 453 | PRADÁČ Michal | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 2:55:39.8 | 0:23:43.8 | 2:15:43.6 | 14 | ||
16 | diplom | 23 | DOLEŽAL Václav | 1996 | Symbio+CE Energy | 2:56:03.5 | 0:24:07.5 | 2:15:47.6 | 15 | ||
17 | diplom | 165 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 3:07:52.5 | 0:35:56.5 | 2:23:14.6 | 17 | ||
18 | diplom | 313 | NOVOTNÝ Martin | 1998 | --- | 3:11:44.0 | 0:39:48.0 | --- | --- | ||
19 | diplom | 207 | KOTIŠ Jan | 1998 | Symbio+CE Energy | 3:13:09.5 | 0:41:13.5 | 2:30:34.6 | 18 | ||
20 | diplom | 291 | BARTOŇ Ondřej | 1997 | Symbio+CE Energy | 3:26:42.3 | 0:54:46.2 | 2:39:32.6 | 20 | ||
21 | diplom | 99 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 3:27:56.8 | 0:56:00.7 | 2:40:23.1 | 21 | ||
22 | diplom | 211 | NOSEK Michal | 1996 | Symbio+ CE.Energy | 3:30:01.5 | 0:58:05.5 | 2:38:37.4 | 19 | ||
23 | diplom | 274 | BARTOŠ Marek | 1998 | --- | 3:41:28.3 | 1:09:32.2 | 2:53:29.9 | 22 | ||
24 | diplom | 463 | VĚŘÍŠ Tomáš | 2001 | --- | 3:43:12.3 | 1:11:16.2 | 2:55:31.2 | 23 | ||
25 | diplom | 375 | KOCMAN Jan | 1998 | Rohozec Amulet Team | 4:03:53.4 | 1:31:57.3 | 3:11:40.7 | 24 | ||
26 | diplom | 460 | TUČEK Jonáš | 1996 | --- | 4:03:56.6 | 1:32:00.6 | 3:12:27.2 | 25 | ||
27 | diplom | 439 | JANEČEK Michael | 1996 | --- | 4:12:21.3 | 1:40:25.3 | 3:21:53.0 | 26 | ||
28 | diplom | 385 | PINKAS Tomáš | 2001 | --- | 4:25:50.3 | 1:53:54.2 | 3:26:44.0 | 27 | ||
--- | 16 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 155 | KLUCH Luboš | 2000 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | DNF | --- | 2:26:10.1 | --- | |||
--- | 386 | MICHÁLEK Petr | 1998 | --- | DNF | --- | 5:17:25.6 | --- | |||
--- | 6 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 41 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 73 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 75 | FORMÁNEK Adam | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 92 | KUTIŠ Martin | 1997 | Symbio+ CE.Energy | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 114 | ZADÁK David | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 116 | VÁCHAL David | 1998 | Velosport Domažlice | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 125 | JIROUŠ Samuel | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 132 | ŠTYCH Jan | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 141 | HENDRYCH David | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 432 | JUKL Lukáš | 1999 | --- | DNS | --- | --- | --- |