Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 11 - 12.8.2018 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 14 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 1:50:29.0 | 0:00:00.0 | 1:11:34.3 | 1 | ||
2 | diplom | 22 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 1:56:09.6 | 0:05:40.6 | 1:16:34.1 | 3 | ||
3 | diplom | 25 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | 1:56:20.0 | 0:05:50.9 | 1:15:38.8 | 2 | ||
4 | diplom | 166 | FLÁMA Tomáš | 1997 | T.S. Bohemia Bike Team | 1:59:00.7 | 0:08:31.6 | 1:18:38.8 | 5 | ||
5 | diplom | 24 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:59:01.2 | 0:08:32.1 | 1:16:34.6 | 4 | ||
6 | diplom | 30 | VOPAT Milan | 1999 | GHOST Team | 2:01:21.6 | 0:10:52.5 | 1:18:39.6 | 7 | ||
7 | diplom | 151 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven Extreme Team | 2:01:22.7 | 0:10:53.6 | 1:18:39.1 | 6 | ||
8 | diplom | 38 | KUŠNÍR Ondřej | 1999 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 2:01:44.3 | 0:11:15.3 | 1:19:30.1 | 8 | ||
9 | diplom | 36 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 2:01:45.9 | 0:11:16.8 | 1:20:11.3 | 10 | ||
10 | diplom | 72 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:03:04.6 | 0:12:35.6 | 1:21:19.6 | 11 | ||
11 | diplom | 67 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR BITTERS TEAM | 2:06:30.4 | 0:16:01.3 | 1:21:36.8 | 12 | ||
12 | diplom | 82 | TOMAŠOV Filip | 1996 | SKR sportswear | 2:09:37.0 | 0:19:08.0 | 1:24:20.8 | 14 | ||
13 | diplom | 257 | NOSEK Michal | 1996 | Symbio+ CE.Energy | 2:13:24.7 | 0:22:55.7 | 1:29:45.1 | 19 | ||
14 | diplom | 35 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | KROSS RACING TEAM | 2:13:51.0 | 0:23:22.0 | 1:22:30.8 | 13 | ||
15 | diplom | 85 | KUTIŠ Martin | 1997 | Symbio+ CE.Energy | 2:14:46.5 | 0:24:17.4 | 1:24:52.8 | 15 | ||
16 | diplom | 266 | COUFAL Tomáš | 2001 | Apache Loko Trutnov | 2:14:54.0 | 0:24:25.0 | 1:27:24.1 | 17 | ||
17 | diplom | 87 | FUKSA Jaromír | 1999 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 2:15:06.5 | 0:24:37.5 | 1:28:10.6 | 18 | ||
18 | diplom | 155 | BLAŽEK Jakub | 1998 | KROSS RACING TEAM | 2:15:09.0 | 0:24:40.0 | 1:26:15.3 | 16 | ||
19 | diplom | 590 | KOČÍ Vít | 2000 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 2:15:38.0 | 0:25:09.0 | 1:30:11.1 | 21 | ||
20 | diplom | 130 | ŠTĚPÁNEK Marek | 2001 | AEROTEC SPORT TEAM | 2:18:54.5 | 0:28:25.4 | 1:29:50.1 | 20 | ||
21 | diplom | 251 | NOVÁK Jan | 1996 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2:21:03.5 | 0:30:34.4 | 1:32:01.1 | 22 | ||
22 | diplom | 73 | TOMAN Petr | 1997 | Velosport Domažlice | 2:22:03.2 | 0:31:34.1 | 1:20:10.6 | 9 | ||
23 | diplom | 322 | MATULA Ondřej | 1999 | --- | 2:23:14.2 | 0:32:45.1 | 1:34:36.9 | 23 | ||
24 | diplom | 555 | MOLÁK Dominik | 2001 | Vysočina Cycling, o.s. | 2:25:01.7 | 0:34:32.6 | 1:34:45.4 | 24 | ||
25 | diplom | 328 | BARTOŇ Ondřej | 1997 | Symbio+CE Energy | 2:29:15.9 | 0:38:46.8 | 1:39:15.1 | 25 | ||
26 | diplom | 644 | CHLUBNA Patrik | 2001 | NMNM | 2:35:40.3 | 0:45:11.3 | 1:44:17.1 | 27 | ||
27 | diplom | 307 | NEMET Michal | 1997 | WÜRTH MTB racing team | 2:40:56.5 | 0:50:27.5 | 1:44:01.9 | 26 | ||
28 | diplom | 391 | KOMÁREK Tomáš | 1996 | Symbio+CE.Energy | 2:43:45.2 | 0:53:16.2 | 1:47:04.6 | 29 | ||
29 | diplom | 385 | SMETKA Jan | 2000 | --- | 2:43:49.2 | 0:53:20.2 | 1:46:59.1 | 28 | ||
30 | diplom | 691 | ELSNER Miroslav | 1999 | --- | 2:53:10.4 | 1:02:41.4 | 1:52:11.4 | 30 | ||
31 | diplom | 624 | MARKEL Aleš | 2001 | Sedmitečka | 2:53:36.9 | 1:03:07.9 | 1:54:39.2 | 31 | ||
32 | diplom | 608 | GALLUS Jiří | 2000 | --- | 3:20:16.4 | 1:29:47.4 | 2:13:09.9 | 33 | ||
33 | diplom | 423 | MORAVČÍK Jan | 1999 | AGROFERT cyklo tým | 3:25:30.6 | 1:35:01.6 | 2:09:26.9 | 32 | ||
34 | diplom | 507 | ŠVOMA Vojtěch | 2000 | REBELS Pardubice | 3:27:52.3 | 1:37:23.3 | 2:13:17.7 | 34 | ||
35 | diplom | 485 | MICHÁLEK Petr | 1998 | --- | 5:06:21.8 | 3:15:52.7 | 3:22:34.8 | 35 | ||
--- | 28 | DOLEŽAL Václav | 1996 | Symbio+CE Energy | DNF | --- | 1:28:42.3 | --- | |||
--- | 217 | IRA Tomáš | 1997 | Velosport Valenta Scott Team | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 445 | POSPÍŠIL Jonáš | 2001 | --- | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 17 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+CE Energy | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 50 | HOVORKA Daniel | 2001 | Symbio+CE.Energy | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 66 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 75 | VAČLENA Ondřej | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 97 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 114 | MORAVEK Tomáš | 1999 | ZP cyklo PROOFY Corratec tem | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 122 | UHLÍK Jan | 2000 | TJkovo praha | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 200 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 572 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | Česká Spořitelna Specialized Junior MTB | DNS | --- | --- | --- |