Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DATUM : | 27.1.2018 | MÍSTO : | Roudnice |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 702 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 0:54:34.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 703 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Fénix Jeseník | 0:56:26.7 | 0:01:52.5 | ||
3 | diplom | 701 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 0:58:03.7 | 0:03:29.5 | ||
4 | diplom | 509 | BUBÍLEK Michal | 1986 | Kellys BIKE RANCH | 0:58:11.5 | 0:03:37.3 | ||
5 | diplom | 664 | STRNAD Aleš | 1986 | --- | 0:59:34.2 | 0:05:00.0 | ||
6 | diplom | 521 | SYNEK Ondřej | 1982 | VELOCENTRUM PETR ČECH SPORT | 0:59:53.2 | 0:05:19.0 | ||
7 | diplom | 512 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 1:00:39.3 | 0:06:05.1 | ||
8 | diplom | 517 | JÁNSKÝ Lukáš | 1979 | ADR team | 1:00:40.2 | 0:06:06.0 | ||
9 | diplom | 520 | LISÝ Tomáš | 1979 | Silvini Madshus team | 1:01:18.0 | 0:06:43.8 | ||
10 | diplom | 540 | MAŠEK Petr | 1979 | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | 1:04:57.5 | 0:10:23.3 | ||
11 | diplom | 532 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM | 1:05:26.1 | 0:10:51.9 | ||
12 | diplom | 506 | PRUNER Petr | 1982 | VSK Humanita Praha | 1:05:33.6 | 0:10:59.4 | ||
13 | diplom | 717 | SPILKA Kryštof | 1982 | Musher Klub Harrachov | 1:07:18.2 | 0:12:44.0 | ||
14 | diplom | 599 | KLÍMA Martin | 1982 | --- | 1:08:44.6 | 0:14:10.4 | ||
15 | diplom | 585 | HROUDA Štěpán | 1985 | Žižkovský tygři | 1:08:45.3 | 0:14:11.1 | ||
16 | diplom | 688 | HARRER Jakub | 1987 | Atomic Salomon Team | 1:10:25.7 | 0:15:51.5 | ||
17 | diplom | 565 | VOTRUBA Jan | 1979 | Altán Tým | 1:12:24.3 | 0:17:50.1 | ||
18 | diplom | 670 | ŠÍPEK Jan | 1983 | Trutnov | 1:12:30.5 | 0:17:56.3 | ||
19 | diplom | 663 | CLEMENZ Oliver | 1981 | --- | 1:14:15.0 | 0:19:40.8 | ||
20 | diplom | 650 | KODR Ondřej | 1985 | Ouki Douki | 1:14:16.4 | 0:19:42.2 | ||
21 | diplom | 677 | URBÁNEK Jiří | 1987 | HO Slavie Liberec | 1:15:17.7 | 0:20:43.5 | ||
22 | diplom | 534 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 1:15:39.2 | 0:21:05.0 | ||
23 | diplom | 605 | BAKEŠ Libor | 1983 | --- | 1:16:55.7 | 0:22:21.5 | ||
24 | diplom | 714 | DULEBA Lukáš | 1984 | NOVÁ PAKA | 1:16:58.2 | 0:22:24.0 | ||
25 | diplom | 617 | JELÍNEK Petr | 1982 | True Winners | 1:17:48.8 | 0:23:14.6 | ||
26 | diplom | 607 | HORÁK Lukáš | 1979 | Sokol Hradec Králové | 1:18:12.7 | 0:23:38.5 | ||
27 | diplom | 661 | BERGLER Gerhard | 1984 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 1:18:40.5 | 0:24:06.3 | ||
28 | diplom | 601 | JASSO Ladislav | 1987 | --- | 1:19:24.7 | 0:24:50.5 | ||
29 | diplom | 630 | NAVRÁTIL Zdeněk | 1979 | Prague Runners | 1:20:57.7 | 0:26:23.5 | ||
30 | diplom | 544 | KUPR Jan | 1985 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 1:21:21.3 | 0:26:47.1 | ||
31 | diplom | 574 | ZEISEL Viktor | 1985 | --- | 1:21:46.0 | 0:27:11.8 | ||
32 | diplom | 603 | GROF Lukáš | 1982 | Plantážníci | 1:22:19.2 | 0:27:45.0 | ||
33 | diplom | 712 | KUDELA Ondřej | 1980 | Baterka | 1:29:25.8 | 0:34:51.6 | ||
34 | diplom | 689 | KUŽEL Zdeněk | 1985 | CRAFT Team | 1:34:30.3 | 0:39:56.1 | ||
35 | diplom | 627 | STRNIŠA Samo | 1987 | sLOVEnia | 1:40:52.3 | 0:46:18.1 | ||
36 | diplom | 722 | ROTEK Milan | 1988 | KV Kondor | 1:46:25.4 | 0:51:51.2 | ||
37 | diplom | 723 | REICHERT Michal | 1988 | --- | 1:48:31.4 | 0:53:57.2 | ||
38 | diplom | 631 | ŠERÁK Jan | 1980 | SK Olympie Dolní Břežany | 1:49:42.0 | 0:55:07.8 | ||
39 | diplom | 653 | MUŽÍK Jan | 1980 | --- | 1:52:51.1 | 0:58:16.9 | ||
--- | 526 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | DNF | --- | |||
--- | 573 | ZELENKA Jan | 1984 | Roprachtice | DNS | --- | |||
--- | 643 | ŠMÍD Jakub | 1982 | --- | DNS | --- |