STRABAG Ve stopě Zlaté lyže
DATUM : | 20.1.2018 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Cíl | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 242 | CRHÁKOVÁ Lucie | 2006 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | 1. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:41.2 | 0:00:00.0 | 06:41.1 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 167 | JANEČEK Roman | 2006 | Ski klub Česká Třebová | 1. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:47.7 | 0:00:06.5 | 06:47.6 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 173 | DUCHÁČOVÁ Ema | 2006 | BKL Machov | 2. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:50.9 | 0:00:09.7 | 06:50.9 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 280 | PEŠINA Jan | 2006 | --- | 2. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:52.4 | 0:00:11.2 | 06:52.4 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 208 | HARVEY Oliver | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 3. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:52.7 | 0:00:11.5 | 06:52.6 [5] | 5 | ||
6 | diplom | 265 | MÁLEK Michael | 2007 | Tj Spartak Letohrad | 4. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:53.7 | 0:00:12.5 | 06:53.6 [6] | 6 | ||
7 | diplom | 211 | FALTÝNEK Honza | 2006 | SK NMNM | 5. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:55.4 | 0:00:14.2 | 06:55.4 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 263 | KNÁPEK Šimon | 2007 | Tj Spartak Letohrad | 6. / Chlapci 11 - 12 let | 0:07:02.7 | 0:00:21.5 | 07:02.6 [8] | 8 | ||
9 | diplom | 264 | KUBÍČKOVÁ Nina | 2007 | Tj Spartak Letohrad | 3. / Dívky 11 - 12 let | 0:07:16.4 | 0:00:35.2 | 07:16.4 [9] | 9 | ||
10 | diplom | 228 | SLONKOVÁ Amálie | 2006 | SK Nové Město na Moravě | 4. / Dívky 11 - 12 let | 0:07:24.2 | 0:00:43.0 | 07:24.1 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 231 | MAJKA Wojciech | 2007 | Team nabiegowkach.pl | 7. / Chlapci 11 - 12 let | 0:07:54.4 | 0:01:13.2 | 07:54.4 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 233 | POUL Kryštof | 2006 | LOTJ Žďár nad Sázavou | 8. / Chlapci 11 - 12 let | 0:07:57.2 | 0:01:16.0 | 07:57.1 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 182 | ROZKOŠNÁ Klára | 2007 | KB Blansko | 5. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:00.9 | 0:01:19.7 | 08:00.9 [13] | 13 | ||
14 | diplom | 294 | SMUTNÁ Sofie | 2006 | SK Skol Brno | 6. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:02.7 | 0:01:21.5 | 08:02.6 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 199 | KOCIÁNOVÁ Beata | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 7. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:08.4 | 0:01:27.2 | 08:08.4 [15] | 15 | ||
16 | diplom | 212 | LEMPERA Dan | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 9. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:13.7 | 0:01:32.5 | 08:13.6 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 200 | KOŠÍK Filip | 2006 | SK NMNM | 10. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:15.1 | 0:01:33.9 | 08:15.0 [17] | 17 | ||
18 | diplom | 213 | VOLF Marek | 2006 | KKL Hlinsko | 11. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:15.7 | 0:01:34.5 | 08:15.6 [18] | 18 | ||
19 | diplom | 293 | MUSILOVÁ Lucie | 2006 | SK Skol Brno | 8. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:16.7 | 0:01:35.5 | 08:16.6 [19] | 19 | ||
20 | diplom | 207 | SRNSKÁ Veronika | 2007 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | 9. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:18.9 | 0:01:37.7 | 08:18.9 [20] | 20 | ||
21 | diplom | 262 | HEGEROVA Rozalie | 2007 | Tj Spartak Letohrad | 10. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:21.2 | 0:01:40.0 | 08:21.1 [21] | 21 | ||
22 | diplom | 234 | BOŘIL David | 2007 | LOTJ Žďár nad Sázavou | 12. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:24.4 | 0:01:43.2 | 08:24.4 [22] | 22 | ||
23 | diplom | 237 | PAUL Jáchym | 2007 | LOTJ Žďár nad Sázavou | 13. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:25.2 | 0:01:44.0 | 08:25.1 [23] | 23 | ||
24 | diplom | 227 | MALUŠKOVÁ Kateřina | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 11. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:36.7 | 0:01:55.5 | 08:36.6 [24] | 24 | ||
25 | diplom | 295 | MARŠÁLKOVÁ Barbora | 2006 | SK Skol Brno | 12. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:39.2 | 0:01:58.0 | 08:39.1 [25] | 25 | ||
26 | diplom | 235 | KOŇAŘÍK Vojtěch | 2007 | LOTJ Žďár nad Sázavou | 14. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:44.2 | 0:02:03.0 | 08:44.1 [26] | 26 | ||
27 | diplom | 304 | BOUŠKOVÁ Monika | 2006 | --- | 13. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:52.7 | 0:02:11.5 | 08:52.6 [27] | 27 | ||
28 | diplom | 201 | KOŠÍK David | 2006 | SK NMNM | 15. / Chlapci 11 - 12 let | 0:09:13.4 | 0:02:32.2 | 09:13.4 [28] | 28 | ||
29 | diplom | 291 | KUČERA Kryštof | 2007 | SK Skol Brno | 16. / Chlapci 11 - 12 let | 0:09:40.2 | 0:02:59.0 | 09:40.1 [29] | 29 | ||
30 | diplom | 193 | MUSILOVÁ Klára | 2006 | --- | 14. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:09.2 | 0:03:28.0 | 10:09.1 [30] | 30 | ||
31 | diplom | 236 | KLÍMA Matěj | 2007 | LOTJ Žďár nad Sázavou | 17. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:09.7 | 0:03:28.5 | 10:09.6 [31] | 31 | ||
32 | diplom | 296 | PAŘENICOVÁ Rozálie | 2007 | SK Skol Brno | 15. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:16.2 | 0:03:35.0 | 10:16.1 [32] | 32 | ||
33 | diplom | 197 | KUNSTMÜLLEROVÁ Lea | 2006 | SK NMNM | 16. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:29.9 | 0:03:48.7 | 10:29.9 [33] | 33 | ||
34 | diplom | 305 | NEČASOVÁ Kateřina | 2006 | SK Nové Město na Moravě | 17. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:41.2 | 0:04:00.0 | 10:41.1 [34] | 34 | ||
35 | diplom | 230 | ZAJÍČEK Petr | 2007 | --- | 18. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:54.9 | 0:04:13.7 | 10:54.9 [35] | 35 | ||
36 | diplom | 261 | DVOŘÁKOVÁ Tereza | 2007 | Tj Spartak Letohrad | 18. / Dívky 11 - 12 let | 0:11:02.9 | 0:04:21.7 | 11:02.9 [36] | 36 | ||
37 | diplom | 314 | ŠINCLOVÁ Nina | 2007 | --- | 19. / Dívky 11 - 12 let | 0:11:11.2 | 0:04:30.0 | 11:11.1 [37] | 37 | ||
38 | diplom | 170 | GALLO Natálie | 2006 | --- | 20. / Dívky 11 - 12 let | 0:11:19.4 | 0:04:38.2 | 11:19.4 [38] | 38 | ||
39 | diplom | 162 | KOVALČÍKOVÁ Alena | 2007 | Orientační Běh Opava | 21. / Dívky 11 - 12 let | 0:11:39.7 | 0:04:58.5 | 11:39.6 [39] | 39 | ||
40 | diplom | 283 | DVOŘÁKOVÁ Veronika | 2006 | --- | 22. / Dívky 11 - 12 let | 0:11:43.4 | 0:05:02.2 | 11:43.4 [40] | 40 | ||
41 | diplom | 292 | KALA Martin | 2007 | SK Skol Brno | 19. / Chlapci 11 - 12 let | 0:13:21.1 | 0:06:39.9 | 13:21.0 [41] | 41 | ||
42 | diplom | 312 | LÍPOVÁ Simona | 2006 | --- | 23. / Dívky 11 - 12 let | 0:14:05.2 | 0:07:24.0 | 14:05.1 [42] | 42 | ||
--- | 165 | PROCHÁZKA Matěj | 2007 | IRON STARS Beroun | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 191 | JANÍČKOVÁ Jolana | 2007 | Cyklo Janíček | . / Dívky 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 195 | ŽVÁČKOVÁ Nela | 2007 | SK NMNM | . / Dívky 11 - 12 let | DNS | --- | 06:38.5 [-] | --- | |||
--- | 215 | BŘÍZA Vojtěch | 2006 | KKL Hlinsko | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 240 | FOUSEK Vít | 2006 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 260 | DOLEČEK Přemysl | 2007 | Tj Spartak Letohrad | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 266 | MAREK Matouš | 2007 | Tj Spartak Letohrad | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 267 | MAREŠOVÁ Eliška | 2007 | Tj Spartak Letohrad | . / Dívky 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 301 | PAVLIŠ Matěj | 2007 | --- | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | --- | --- |