Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravsky potok 2 | # | Holubí skála 1 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravsky potok 2 | # | Holubí skála 1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2076 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1. / M30-39F | 1:43:10.9 | 0:00:00.0 | 25:10.8 | 5 | 1:07:48.1 | 1 | ||
2 | diplom | 2118 | ROTHBERGER Markus | 1977 | Haderer Sports Team | 2. / M30-39F | 1:43:33.9 | 0:00:23.0 | 25:10.5 | 3 | 1:07:48.5 | 2 | ||
3 | diplom | 2071 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 3. / M30-39F | 1:47:17.4 | 0:04:06.5 | 25:10.6 | 4 | 1:10:08.3 | 7 | ||
4 | diplom | 2050 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 4. / M30-39F | 1:47:17.6 | 0:04:06.7 | 25:09.1 | 1 | 1:10:07.3 | 5 | ||
5 | diplom | 2034 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 1. / M19-29F | 1:47:37.9 | 0:04:27.0 | 25:11.1 | 6 | 1:10:06.8 | 3 | ||
6 | diplom | 2077 | HOLUB Petr | 1966 | Kasper Swix Team | 1. / M50-59F | 1:47:47.9 | 0:04:37.0 | 25:14.0 | 9 | 1:10:07.1 | 4 | ||
7 | diplom | 2047 | VANC Petr | 1970 | Mercedes Benz Salomon team | 1. / M40-49F | 1:48:29.4 | 0:05:18.5 | 25:15.3 | 10 | 1:10:08.1 | 6 | ||
8 | diplom | 2066 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Kaper Swix Team | 5. / M30-39F | 1:49:03.1 | 0:05:52.2 | 25:13.3 | 8 | 1:10:09.8 | 8 | ||
9 | diplom | 2120 | SCHAUB MAYR Gunter | 1965 | Union depping | 2. / M50-59F | 1:49:12.9 | 0:06:02.0 | 25:10.1 | 2 | 1:11:10.0 | 9 | ||
10 | diplom | 2028 | MURDOCH Kent | 1961 | Fall City | 3. / M50-59F | 1:50:29.6 | 0:07:18.7 | 25:11.1 | 7 | 1:12:21.5 | 10 | ||
11 | diplom | 2130 | VEJNAR Josef | 1957 | ski vysoké ROLSKI | 4. / M50-59F | 1:53:00.4 | 0:09:49.5 | 25:48.6 | 11 | 1:13:13.1 | 11 | ||
12 | diplom | 2090 | MOJŽÍŠEK Petr | 1977 | Kanoistika USK Praha | 6. / M30-39F | 1:53:53.9 | 0:10:43.0 | 26:05.9 | 12 | 1:14:03.7 | 12 | ||
13 | diplom | 2029 | JIRÁK Jan | 1978 | HS Jizerské hory | 7. / M30-39F | 1:53:54.1 | 0:10:43.2 | 27:06.3 | 16 | 1:14:44.1 | 13 | ||
14 | diplom | 2100 | MARTON Matúš | 1973 | SANSPORT | 2. / M40-49F | 1:53:55.6 | 0:10:44.7 | 27:10.6 | 18 | 1:15:02.6 | 14 | ||
15 | diplom | 2123 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 5. / M50-59F | 1:55:37.1 | 0:12:26.2 | 27:01.3 | 14 | 1:15:19.3 | 15 | ||
16 | diplom | 2086 | SVÍTIL Marek | 1978 | Železná Ruda | 8. / M30-39F | 1:56:03.9 | 0:12:53.0 | 27:06.0 | 15 | 1:15:44.8 | 17 | ||
17 | diplom | 2037 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 9. / M30-39F | 1:56:12.9 | 0:13:02.0 | 27:08.3 | 17 | 1:15:48.1 | 18 | ||
18 | diplom | 2013 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV-Geyer | 3. / M40-49F | 1:57:49.2 | 0:14:38.3 | 26:55.8 | 13 | 1:15:40.6 | 16 | ||
19 | diplom | 2091 | BAŘINA Jaromír | 1971 | --- | 4. / M40-49F | 1:59:29.7 | 0:16:18.8 | 27:31.6 | 22 | 1:17:45.3 | 21 | ||
20 | diplom | 2093 | BOŘÁNEK Petr | 1970 | USK Praha | 5. / M40-49F | 1:59:57.2 | 0:16:46.3 | 27:44.1 | 25 | 1:17:50.0 | 23 | ||
21 | diplom | 2003 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 6. / M40-49F | 2:00:05.4 | 0:16:54.5 | 28:07.3 | 27 | 1:18:33.1 | 24 | ||
22 | diplom | 2002 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 6. / M50-59F | 2:00:22.9 | 0:17:12.0 | 27:23.3 | 21 | 1:17:40.3 | 19 | ||
22 | diplom | 2044 | WUTTE Toni | 1958 | DSG Sele Zell | 6. / M50-59F | 2:00:22.9 | 0:17:12.0 | 27:46.1 | 26 | 1:18:37.8 | 26 | ||
24 | diplom | 2128 | ČIČMANEC Luděk | 1977 | AČR - VU 2994 | 10. / M30-39F | 2:01:23.4 | 0:18:12.5 | 29:19.3 | 42 | 1:18:57.6 | 27 | ||
25 | diplom | 2030 | TOMAHOGH Jan | 1978 | KBL Turcianske Teplice | 11. / M30-39F | 2:02:01.7 | 0:18:50.8 | 27:20.6 | 20 | 1:17:45.1 | 20 | ||
26 | diplom | 2072 | ALBRECHT Uli | 1953 | SC Murnau | 1. / M60+F | 2:02:27.2 | 0:19:16.3 | 28:11.3 | 28 | 1:19:00.1 | 29 | ||
27 | diplom | 2085 | KOLÍN Jiří | 1978 | ČZU Praha | 12. / M30-39F | 2:02:30.9 | 0:19:20.0 | 27:33.3 | 23 | 1:18:36.6 | 25 | ||
28 | diplom | 2046 | PEKÁREK Milan | 1965 | Žižkovský tygři | 8. / M50-59F | 2:02:40.2 | 0:19:29.3 | 28:35.1 | 32 | 1:19:00.4 | 30 | ||
29 | diplom | 2042 | ŠKABRADA Jan | 1973 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 7. / M40-49F | 2:03:02.7 | 0:19:51.8 | 29:04.8 | 41 | 1:19:27.0 | 32 | ||
30 | diplom | 2105 | REJZEK Martin | 1972 | ELEVEN eintracht braunschweig | 8. / M40-49F | 2:03:14.5 | 0:20:03.6 | 27:13.1 | 19 | 1:19:24.6 | 31 | ||
31 | diplom | 2082 | ČÁSTKA Kryštof | 1977 | Železná Ruda | 13. / M30-39F | 2:03:15.4 | 0:20:04.5 | 28:59.8 | 39 | 1:19:39.1 | 34 | ||
32 | diplom | 2060 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 9. / M40-49F | 2:03:19.4 | 0:20:08.5 | 27:37.3 | 24 | 1:17:45.6 | 22 | ||
33 | diplom | 2005 | PAVEL Jan | 1969 | HLÁSNÁ TŘEBÁŇ | 10. / M40-49F | 2:03:27.9 | 0:20:17.0 | 28:37.3 | 33 | 1:19:33.8 | 33 | ||
34 | diplom | 2004 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 11. / M40-49F | 2:03:43.7 | 0:20:32.8 | 28:38.8 | 34 | 1:20:06.1 | 38 | ||
35 | diplom | 2113 | KARLÍK Petr | 1982 | Ski klub MÁROVKY-bLANSKO | 14. / M30-39F | 2:04:10.7 | 0:20:59.8 | 28:50.8 | 36 | 1:18:57.8 | 28 | ||
36 | diplom | 2054 | STARKOV Oleg | 1970 | Sokolyata | 12. / M40-49F | 2:05:22.9 | 0:22:12.0 | 28:41.6 | 35 | 1:20:31.4 | 41 | ||
37 | diplom | 2121 | KOUDELKA Filip | 1991 | www.kosvar.cz | 2. / M19-29F | 2:05:26.7 | 0:22:15.8 | 29:43.8 | 44 | 1:21:31.4 | 42 | ||
38 | diplom | 2129 | SANDER Hartmut | 1967 | Herzogenrath | 13. / M40-49F | 2:05:34.7 | 0:22:23.8 | 28:11.6 | 29 | 1:19:41.1 | 35 | ||
39 | diplom | 2043 | ROSSMANN Hagen | 1969 | LG Wassersuppe | 14. / M40-49F | 2:05:45.9 | 0:22:35.0 | 29:59.1 | 46 | 1:19:57.1 | 36 | ||
40 | diplom | 2119 | HUMENBERGER Max | 1961 | Union ÖPPING | 9. / M50-59F | 2:05:58.9 | 0:22:48.0 | 28:31.6 | 31 | 1:20:02.0 | 37 | ||
41 | diplom | 2026 | RABIŇÁK Martin | 1979 | Ski klub Borová Lada | 15. / M30-39F | 2:06:47.9 | 0:23:37.0 | 28:56.1 | 38 | 1:20:07.0 | 39 | ||
42 | diplom | 2127 | TANCIBUDEK Jan | 1985 | AČR - VU 2427 | 16. / M30-39F | 2:07:02.2 | 0:23:51.3 | 30:26.1 | 51 | 1:22:27.8 | 43 | ||
43 | diplom | 2049 | LANDERL Wolfgang | 1969 | Trirun Linz | 15. / M40-49F | 2:07:27.7 | 0:24:16.8 | 28:29.1 | 30 | 1:24:03.0 | 46 | ||
44 | diplom | 2112 | VENTA Vladimír | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 17. / M30-39F | 2:07:32.2 | 0:24:21.3 | 30:34.6 | 55 | 1:29:08.2 | 66 | ||
45 | diplom | 2021 | THUILLÉ Christophe | 1966 | ski club bellegarde | 10. / M50-59F | 2:07:33.4 | 0:24:22.5 | 32:31.8 | 73 | 1:30:44.6 | 73 | ||
46 | diplom | 2098 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 18. / M30-39F | 2:07:38.7 | 0:24:27.8 | 30:24.6 | 50 | 1:23:49.6 | 44 | ||
47 | diplom | 2045 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | GLEDE Team | 16. / M40-49F | 2:08:52.9 | 0:25:42.0 | 28:51.6 | 37 | 1:24:03.7 | 47 | ||
48 | diplom | 2099 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 17. / M40-49F | 2:08:54.7 | 0:25:43.8 | 29:33.1 | 43 | 1:23:51.1 | 45 | ||
49 | diplom | 2117 | HACKL Gerhard | 1962 | WSV puchberg | 11. / M50-59F | 2:09:58.4 | 0:26:47.5 | 30:03.1 | 48 | 1:25:03.7 | 50 | ||
50 | diplom | 2084 | MÜLLER Frank | 1965 | Bielatal | 12. / M50-59F | 2:10:09.2 | 0:26:58.3 | 30:26.8 | 52 | 1:24:30.6 | 48 | ||
51 | diplom | 2011 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 2. / M60+F | 2:10:22.4 | 0:27:11.5 | 29:51.6 | 45 | 1:25:37.1 | 52 | ||
52 | diplom | 2079 | AMBROS Jakub | 1987 | AK E. Zátopka Kopřivnice | 3. / M19-29F | 2:11:28.9 | 0:28:18.0 | 30:52.3 | 57 | 1:24:34.9 | 49 | ||
53 | diplom | 2081 | JEBAVÝ Pavel | 1965 | Kasper Swix Team | 13. / M50-59F | 2:12:20.4 | 0:29:09.5 | 31:08.0 | 59 | 1:25:48.1 | 54 | ||
54 | diplom | 2116 | SCHILLER Michael | 1978 | SC Wiener Stadtadler | 19. / M30-39F | 2:13:12.2 | 0:30:01.3 | 31:26.1 | 61 | 1:25:24.4 | 51 | ||
55 | diplom | 2023 | ZOLD Stefan | 1962 | --- | 14. / M50-59F | 2:13:15.4 | 0:30:04.5 | 32:10.3 | 67 | 1:26:57.6 | 58 | ||
56 | diplom | 2063 | ŠPLÍCHAL Ladislav | 1978 | DTJ Hrachoviště | 20. / M30-39F | 2:13:33.2 | 0:30:22.3 | 30:31.8 | 54 | 1:26:51.1 | 57 | ||
57 | diplom | 2110 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 18. / M40-49F | 2:14:01.2 | 0:30:50.3 | 30:01.1 | 47 | 1:25:46.6 | 53 | ||
58 | diplom | 2041 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 19. / M40-49F | 2:14:35.4 | 0:31:24.5 | 30:31.6 | 53 | 1:25:56.0 | 55 | ||
59 | diplom | 2134 | PECHEK Jan | 1994 | Vlasenice | 4. / M19-29F | 2:14:46.4 | 0:31:35.5 | 29:03.8 | 40 | 1:20:23.8 | 40 | ||
60 | diplom | 2089 | ETRYCH Tomáš | 1973 | TJ ZENTIVA | 20. / M40-49F | 2:14:50.4 | 0:31:39.5 | 30:36.6 | 56 | 1:26:13.4 | 56 | ||
61 | diplom | 2061 | TKADLEC Štěpán | 1974 | Roztoky | 21. / M40-49F | 2:15:15.7 | 0:32:04.8 | 31:20.6 | 60 | 1:27:37.9 | 59 | ||
62 | diplom | 2038 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 15. / M50-59F | 2:15:29.4 | 0:32:18.5 | 30:18.1 | 49 | 1:28:07.9 | 60 | ||
63 | diplom | 2073 | DONT Miroslav | 1957 | TURNOV | 16. / M50-59F | 2:15:47.4 | 0:32:36.5 | 31:04.8 | 58 | 1:28:09.1 | 62 | ||
64 | diplom | 2074 | ALEKSEEV Alexander | 1956 | SC Farma Vyšehrad | 3. / M60+F | 2:15:57.7 | 0:32:46.8 | 31:30.1 | 62 | 1:28:21.5 | 63 | ||
65 | diplom | 2007 | STEINER David | 1981 | Hakoach | 21. / M30-39F | 2:16:05.5 | 0:32:54.6 | 32:10.9 | 68 | 1:28:08.6 | 61 | ||
66 | diplom | 2114 | BĚLÍK AntonÍn | 1966 | VHS Brno | 17. / M50-59F | 2:16:42.4 | 0:33:31.5 | 35:40.8 | 96 | 1:29:02.6 | 65 | ||
67 | diplom | 2078 | HEGNER David | 1978 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 22. / M30-39F | 2:17:32.5 | 0:34:21.6 | 32:08.1 | 66 | 1:29:54.4 | 71 | ||
68 | diplom | 2126 | STRNAD Miloš | 1953 | PSÁRY | 4. / M60+F | 2:17:35.7 | 0:34:24.8 | 32:13.6 | 69 | 1:29:15.9 | 67 | ||
69 | diplom | 2022 | WIEDERKEHR Tony | 1965 | Arlington Washington | 18. / M50-59F | 2:17:51.0 | 0:34:40.1 | 32:33.3 | 74 | 1:29:31.1 | 68 | ||
70 | diplom | 2062 | KLÁPŠTĚ Jaroslav | 1951 | HK JIZERA | 5. / M60+F | 2:18:23.2 | 0:35:12.3 | 32:13.8 | 70 | 1:29:35.9 | 69 | ||
71 | diplom | 2040 | HAAS Jan | 1984 | Trutnov | 23. / M30-39F | 2:19:01.0 | 0:35:50.1 | 32:50.1 | 76 | 1:29:49.9 | 70 | ||
72 | diplom | 2012 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün-Weiß Pirna | 22. / M40-49F | 2:19:47.7 | 0:36:36.8 | 32:25.3 | 72 | 1:30:13.4 | 72 | ||
73 | diplom | 2103 | PŘIBIL Petr | 1959 | PJR Frenštát | 19. / M50-59F | 2:21:08.7 | 0:37:57.8 | 32:36.3 | 75 | 1:31:20.9 | 74 | ||
74 | diplom | 2133 | PECHEK Vladimír | 1957 | Vlasenice | 20. / M50-59F | 2:23:03.7 | 0:39:52.8 | 32:03.6 | 65 | 1:28:49.6 | 64 | ||
75 | diplom | 2017 | MATATKO Matthias | 1969 | Skiteam Pirna | 23. / M40-49F | 2:23:34.1 | 0:40:23.2 | 32:23.6 | 71 | 1:32:25.6 | 77 | ||
76 | diplom | 2111 | KRECHLER Miroslav | 1952 | Ježek team | 6. / M60+F | 2:24:34.2 | 0:41:23.3 | 31:41.6 | 63 | 1:32:18.4 | 76 | ||
77 | diplom | 2069 | ŽÍDEK Karel | 1982 | MFF UK | 24. / M30-39F | 2:24:56.5 | 0:41:45.6 | 31:58.4 | 64 | 1:31:23.1 | 75 | ||
78 | diplom | 2102 | PERFUMO Renzo | 1955 | sci club verdefondo | 7. / M60+F | 2:25:14.1 | 0:42:03.2 | 33:59.3 | 83 | 1:34:12.1 | 78 | ||
79 | diplom | 2052 | SCHREIB Franz | 1946 | Vöhrenbach | 8. / M60+F | 2:25:34.5 | 0:42:23.6 | 34:01.1 | 84 | 1:34:16.1 | 79 | ||
80 | diplom | 2020 | WÜNSCHE Frank | 1969 | Schwarzer Kamin e.V. | 24. / M40-49F | 2:25:59.2 | 0:42:48.3 | 33:34.1 | 79 | 1:34:17.7 | 80 | ||
81 | diplom | 2008 | BÖNISCH Radek | 1977 | Skanska | 25. / M30-39F | 2:27:15.5 | 0:44:04.6 | 33:20.6 | 78 | 1:35:36.7 | 83 | ||
82 | diplom | 2056 | SVOBODA Pavel | 1957 | Skoky Praha | 21. / M50-59F | 2:27:22.5 | 0:44:11.6 | 42:10.6 | 110 | 1:36:02.4 | 85 | ||
83 | diplom | 2015 | YUNISOV Kirill | 1969 | Sokolyata | 25. / M40-49F | 2:27:55.5 | 0:44:44.6 | 33:49.6 | 81 | 1:35:31.6 | 82 | ||
84 | diplom | 2031 | ZEMANEK Miroslav | 1958 | KBL Turcianske Teplice | 22. / M50-59F | 2:29:23.7 | 0:46:12.8 | 33:57.2 | 82 | 1:35:14.9 | 81 | ||
85 | diplom | 2027 | FONTANIVE Riccardo | 1967 | sci nordico sportful | 26. / M40-49F | 2:29:27.2 | 0:46:16.3 | 34:04.6 | 85 | 1:36:14.1 | 87 | ||
86 | diplom | 2106 | NĚMEC Jan | 1953 | Block | 9. / M60+F | 2:29:54.3 | 0:46:43.4 | 33:16.8 | 77 | 1:37:17.9 | 89 | ||
87 | diplom | 2094 | ČECH Pavel | 1964 | SKI PAX Horní Maxov | 23. / M50-59F | 2:31:15.4 | 0:48:04.5 | 34:20.6 | 88 | 1:37:09.4 | 88 | ||
88 | diplom | 2092 | DRBOHLAV Zbyněk | 1960 | --- | 24. / M50-59F | 2:31:25.3 | 0:48:14.4 | 34:15.3 | 86 | 1:35:55.1 | 84 | ||
89 | diplom | 2057 | ERNST Marco | 1983 | FC Rinchnach | 26. / M30-39F | 2:32:43.5 | 0:49:32.6 | 34:20.4 | 87 | 1:36:03.7 | 86 | ||
90 | diplom | 2080 | GENCHEV Miroslav | 1975 | IBM | 27. / M40-49F | 2:33:10.8 | 0:49:59.9 | 35:15.8 | 92 | 1:39:21.4 | 93 | ||
91 | diplom | 2016 | EROFEEV Alexander | 1956 | Sokolyata | 10. / M60+F | 2:33:44.2 | 0:50:33.3 | 35:50.1 | 97 | 1:39:38.7 | 94 | ||
92 | diplom | 2107 | KOVÁČ Karol | 1955 | KT Apollo Bratislava | 11. / M60+F | 2:34:07.3 | 0:50:56.4 | 33:42.3 | 80 | 1:38:16.4 | 91 | ||
93 | diplom | 2032 | MAZAN Jozef | 1963 | KBL Turcianske Teplice | 25. / M50-59F | 2:34:50.9 | 0:51:40.0 | 34:22.1 | 89 | 1:38:52.2 | 92 | ||
94 | diplom | 2009 | SLIWKA Zenon | 1979 | PRAHA 4 | 27. / M30-39F | 2:34:58.2 | 0:51:47.3 | 35:18.8 | 93 | 1:39:51.9 | 95 | ||
95 | diplom | 2039 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 26. / M50-59F | 2:35:01.5 | 0:51:50.6 | 35:21.8 | 94 | 1:41:09.4 | 99 | ||
96 | diplom | 2065 | CHOTĚBOR Tomáš | 1972 | SP KOLO LOAP HAMAX | 28. / M40-49F | 2:35:01.7 | 0:51:50.8 | 35:28.3 | 95 | 1:39:54.7 | 96 | ||
97 | diplom | 2035 | BRONISCH Hans-Joachim | 1949 | SSV Erfurt 02 | 12. / M60+F | 2:35:06.8 | 0:51:55.9 | 35:52.3 | 98 | 1:40:09.2 | 97 | ||
98 | diplom | 2033 | WINKLER Pavel | 1973 | Jachtklub Toušeň | 29. / M40-49F | 2:38:10.5 | 0:54:59.6 | 34:44.6 | 90 | 1:38:13.7 | 90 | ||
99 | diplom | 2104 | ZLÁMALÍK Jaroslav | 1956 | TS MOTOR Č. BUDĚJOVICE | 13. / M60+F | 2:38:21.3 | 0:55:10.4 | 35:09.3 | 91 | 1:40:43.2 | 98 | ||
100 | diplom | 2064 | SCHNORRER Milan | 1984 | BRATISLAVA | 28. / M30-39F | 2:40:55.3 | 0:57:44.4 | 35:56.3 | 99 | 1:45:23.2 | 103 |