Karlův běh České spořitelny - Karlův běh CT – Memoriál Jiřího Čáslavského
DATUM : | 8.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 362 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 1. / MK19-29 | 1:12:46.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 609 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Krušnohorský Dvůr | 1. / MK30-39 | 1:12:56.9 | 0:00:10.7 | ||
3 | diplom | 635 | SCHNEIDER Silivio | 1969 | BERTSDORFER SV | 1. / MK40-49 | 1:13:26.5 | 0:00:40.3 | ||
4 | diplom | 494 | BURIÁNEK Tomáš | 1989 | Žižkovský tygři | 2. / MK19-29 | 1:16:23.5 | 0:03:37.3 | ||
5 | diplom | 441 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 2. / MK40-49 | 1:16:41.9 | 0:03:55.7 | ||
6 | diplom | 520 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 3. / MK40-49 | 1:17:52.2 | 0:05:06.0 | ||
7 | diplom | 437 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 3. / MK19-29 | 1:20:46.9 | 0:08:00.7 | ||
8 | diplom | 585 | SÜS Benjamin | 1984 | --- | 2. / MK30-39 | 1:21:15.7 | 0:08:29.5 | ||
9 | diplom | 670 | HENNIG Heiko | 1972 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal e.V. | 4. / MK40-49 | 1:21:43.4 | 0:08:57.2 | ||
10 | diplom | 438 | WŰRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 1. / MK50-59 | 1:23:25.5 | 0:10:39.3 | ||
11 | diplom | 505 | MELOUN Martin | 1975 | Sportcentrum Meldy J.Hradec | 5. / MK40-49 | 1:24:07.1 | 0:11:20.9 | ||
12 | diplom | 661 | KŘIČEK Jan | 1946 | Uměl. školy Pha | 1. / MK65-69 | 1:25:06.3 | 0:12:20.1 | ||
13 | diplom | 424 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 2. / MK50-59 | 1:25:08.9 | 0:12:22.7 | ||
14 | diplom | 529 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 6. / MK40-49 | 1:25:10.3 | 0:12:24.1 | ||
15 | diplom | 440 | JANAK Karel | 1957 | Titan SC | 3. / MK50-59 | 1:25:48.8 | 0:13:02.6 | ||
16 | diplom | 663 | SCHOLZ Torsten | 1970 | FAHRRAD Grille | 7. / MK40-49 | 1:25:48.8 | 0:13:02.6 | ||
17 | diplom | 667 | GRILLE Günter | 1954 | FAHRRAD Grille | 1. / MK60-64 | 1:25:54.1 | 0:13:07.9 | ||
18 | diplom | 603 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 8. / MK40-49 | 1:26:50.1 | 0:14:03.9 | ||
19 | diplom | 666 | ČÁSLAVSKÝ Ondra | 1977 | Bezvaběžky.cz | 3. / MK30-39 | 1:27:01.0 | 0:14:14.8 | ||
20 | diplom | 587 | KRAUS Vladislav | 1963 | LK Slovan K. Vary | 4. / MK50-59 | 1:27:07.8 | 0:14:21.6 | ||
21 | diplom | 573 | PLHA Martin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 1. / MK18- | 1:27:17.3 | 0:14:31.1 | ||
22 | diplom | 488 | ČIHÁK Pavel | 1972 | VTT | 9. / MK40-49 | 1:27:37.0 | 0:14:50.8 | ||
23 | diplom | 644 | KAMPF Steffen | 1963 | FAHRRAD Grille | 5. / MK50-59 | 1:28:51.7 | 0:16:05.5 | ||
24 | diplom | 474 | KUČA Petr | 1968 | LK Slovan KV | 10. / MK40-49 | 1:29:12.1 | 0:16:25.9 | ||
25 | diplom | 462 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 11. / MK40-49 | 1:29:15.8 | 0:16:29.6 | ||
26 | diplom | 383 | ZÁMEČNÍK David | 1975 | SK Kamenice | 12. / MK40-49 | 1:29:56.5 | 0:17:10.3 | ||
27 | diplom | 407 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 2. / MK65-69 | 1:30:35.1 | 0:17:48.9 | ||
28 | diplom | 608 | NOVAK Petr | 1973 | Spartak Praha 4 | 13. / MK40-49 | 1:31:48.0 | 0:19:01.8 | ||
29 | diplom | 447 | ANDRLE Jiří | 1993 | --- | 4. / MK19-29 | 1:32:10.6 | 0:19:24.4 | ||
30 | diplom | 384 | ŠUNKA Jan | 1976 | Louňovice | 4. / MK30-39 | 1:32:53.2 | 0:20:07.0 | ||
31 | diplom | 401 | KUBÍČEK Zdeněk | 1972 | OK Mnichovo Hradiště | 14. / MK40-49 | 1:33:06.0 | 0:20:19.8 | ||
32 | diplom | 511 | PLÁT Petr | 1979 | Pelhřimov | 5. / MK30-39 | 1:33:34.8 | 0:20:48.6 | ||
33 | diplom | 555 | DÍTKO Jan | 1973 | LK Slovan K. Vary | 15. / MK40-49 | 1:34:00.4 | 0:21:14.2 | ||
34 | diplom | 638 | ZINN Heiko | 1968 | SV Pöhlatal Königswalde | 16. / MK40-49 | 1:34:16.8 | 0:21:30.6 | ||
35 | diplom | 482 | VÁŇA Zdeněk | 1977 | --- | 6. / MK30-39 | 1:34:59.4 | 0:22:13.2 | ||
36 | diplom | 357 | ČEČRLE Václav | 1970 | SK Bílina | 17. / MK40-49 | 1:35:35.3 | 0:22:49.1 | ||
37 | diplom | 546 | CIPRYS František | 1981 | --- | 7. / MK30-39 | 1:35:38.0 | 0:22:51.8 | ||
38 | diplom | 640 | NÁHLOVSKÝ David | 1965 | PBV MTB Team Brno | 6. / MK50-59 | 1:36:09.1 | 0:23:22.9 | ||
39 | diplom | 536 | SCHMIDT Matthias | 1953 | SV Tellerhäuser | 2. / MK60-64 | 1:36:17.1 | 0:23:30.9 | ||
40 | diplom | 567 | KLEIN David | 2001 | LK Slovan K.Vary | 2. / MK18- | 1:37:01.0 | 0:24:14.8 | ||
41 | diplom | 572 | HUSÁK Robin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 3. / MK18- | 1:37:01.1 | 0:24:14.9 | ||
42 | diplom | 538 | TUCHSCHEERER Dietmar | 1951 | SSV Geyer | 3. / MK60-64 | 1:38:06.5 | 0:25:20.3 | ||
43 | diplom | 574 | MULLER Adam | 2002 | LK Slovan K.Vary | 4. / MK18- | 1:40:10.0 | 0:27:23.8 | ||
44 | diplom | 446 | PLZÁK Michal | 1979 | ŘEVNICE | 8. / MK30-39 | 1:40:17.0 | 0:27:30.8 | ||
45 | diplom | 422 | TLAPA Jaroslav | 1981 | Ultima K.lap Team | 9. / MK30-39 | 1:41:21.6 | 0:28:35.4 | ||
46 | diplom | 409 | SMETANKA Aleš | 1976 | BEZVA BĚŽKY CZ | 10. / MK30-39 | 1:41:27.3 | 0:28:41.1 | ||
47 | diplom | 620 | LAVIČKA František | 1945 | Ski Šumava VIMPERK | 1. / MK70+ | 1:42:24.3 | 0:29:38.1 | ||
48 | diplom | 351 | KOVÁŘ Jakub | 1983 | KARLOVY VARY | 11. / MK30-39 | 1:42:45.3 | 0:29:59.1 | ||
49 | diplom | 398 | KAFKA Jan | 1950 | Team Bike Perštejn | 3. / MK65-69 | 1:42:59.6 | 0:30:13.4 | ||
50 | diplom | 392 | KŮTEK Pavel | 1968 | Antoniwald | 18. / MK40-49 | 1:43:25.6 | 0:30:39.4 | ||
51 | diplom | 628 | ROSCHER Uwe | 1969 | SV Neudorf | 19. / MK40-49 | 1:44:09.4 | 0:31:23.2 | ||
52 | diplom | 445 | ČECH Karel | 1945 | KAK Praha | 2. / MK70+ | 1:44:37.9 | 0:31:51.7 | ||
53 | diplom | 413 | PASLER Jiří | 1946 | KAK Praha | 4. / MK65-69 | 1:44:51.3 | 0:32:05.1 | ||
54 | diplom | 664 | WEIS Reiner | 1952 | FAHRRAD Gritte | 4. / MK60-64 | 1:45:46.4 | 0:33:00.2 | ||
55 | diplom | 478 | MIKA Radomír | 1965 | Rossignol racing team | 7. / MK50-59 | 1:46:10.8 | 0:33:24.6 | ||
56 | diplom | 501 | PRIBYL Miroslav | 1974 | pruhonice | 20. / MK40-49 | 1:46:12.4 | 0:33:26.2 | ||
57 | diplom | 612 | JAROŠ Pavel | 1964 | LK Slovan K. Vary | 8. / MK50-59 | 1:46:56.1 | 0:34:09.9 | ||
58 | diplom | 475 | LAKATOŠ Zdenek | 1973 | LK Abertamy | 21. / MK40-49 | 1:47:06.3 | 0:34:20.1 | ||
59 | diplom | 645 | ROUBÍNEK Zdenek | 1958 | Ski Look | 9. / MK50-59 | 1:47:45.4 | 0:34:59.2 | ||
60 | diplom | 622 | WEBER Daniel | 1983 | SSV Geyer | 12. / MK30-39 | 1:49:41.6 | 0:36:55.4 | ||
61 | diplom | 444 | SOUKUP Dušan | 1979 | STRAKONICE | 13. / MK30-39 | 1:49:47.9 | 0:37:01.7 | ||
62 | diplom | 473 | LABANC Štefan | 1954 | LK Abertamy | 5. / MK60-64 | 1:49:52.1 | 0:37:05.9 | ||
63 | diplom | 403 | HAVLÍČEK Michal | 1971 | Pupkani KV | 22. / MK40-49 | 1:50:32.6 | 0:37:46.4 | ||
64 | diplom | 619 | DVOŘÁK Petr | 1942 | ski šumava | 3. / MK70+ | 1:50:36.6 | 0:37:50.4 | ||
65 | diplom | 547 | NEZKUSIL Marek | 1980 | --- | 14. / MK30-39 | 1:53:08.6 | 0:40:22.4 | ||
66 | diplom | 649 | GARTŠÍK Štěpán | 1975 | ASK Borišov/Valetol | 23. / MK40-49 | 1:53:39.9 | 0:40:53.7 | ||
67 | diplom | 354 | ŠMÍD Jakub | 1982 | DELA Company s. r. o. | 15. / MK30-39 | 1:53:43.6 | 0:40:57.4 | ||
68 | diplom | 589 | HŮLA Luboš | 1960 | Bezva bežky CZ | 10. / MK50-59 | 1:54:08.2 | 0:41:22.0 | ||
69 | diplom | 358 | PINĎÁK Jiří | 1960 | OCELOVí LETCI | 11. / MK50-59 | 1:54:09.0 | 0:41:22.8 | ||
70 | diplom | 564 | BAUER Mates | 2004 | LK Slovan K. Vary | 5. / MK18- | 1:54:09.2 | 0:41:23.0 | ||
71 | diplom | 669 | SOBĚSLAVSKÝ Karel | 1943 | Sázavan Bezvěrov | 4. / MK70+ | 1:54:23.4 | 0:41:37.2 | ||
72 | diplom | 551 | MARTIN Ivan | 1978 | USK Outdoor Plzeň | 16. / MK30-39 | 1:54:42.9 | 0:41:56.7 | ||
73 | diplom | 419 | ŠTENGL David | 1994 | TJ STODŮLKY PRAHA o.s. | 5. / MK19-29 | 1:54:47.2 | 0:42:01.0 | ||
74 | diplom | 565 | DVOŘÁK Jan | 2004 | LK Slovan K. Vary | 6. / MK18- | 1:55:24.4 | 0:42:38.2 | ||
75 | diplom | 602 | CZERNIN Děpold | 1969 | SK Dymokury | 24. / MK40-49 | 1:56:21.0 | 0:43:34.8 | ||
76 | diplom | 371 | FIŠÁK Jan | 1944 | MLOK Mariánské Lázně | 5. / MK70+ | 1:57:03.3 | 0:44:17.1 | ||
77 | diplom | 545 | DUŘT Zdeněk | 1963 | LK Slovan | 12. / MK50-59 | 1:58:03.8 | 0:45:17.6 | ||
78 | diplom | 507 | KOVÁŘ Zdeněk | 1960 | KARLOVY VARY | 13. / MK50-59 | 1:58:08.2 | 0:45:22.0 | ||
79 | diplom | 375 | NEMETH Marek | 1981 | Mufloni Kunratice | 17. / MK30-39 | 1:58:32.3 | 0:45:46.1 | ||
80 | diplom | 504 | HOMOLA Radek | 1970 | ACES TEAM | 25. / MK40-49 | 1:58:33.9 | 0:45:47.7 | ||
81 | diplom | 631 | POTŮČEK Milan | 1972 | P.Prazdroj | 26. / MK40-49 | 1:58:53.2 | 0:46:07.0 | ||
82 | diplom | 653 | BERNDT Dieter | 1948 | SV Auerbach | 5. / MK65-69 | 1:59:23.3 | 0:46:37.1 | ||
83 | diplom | 490 | KAFKA Jan | 1977 | Rhinoweld | 18. / MK30-39 | 1:59:32.1 | 0:46:45.9 | ||
84 | diplom | 395 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 19. / MK30-39 | 1:59:41.0 | 0:46:54.8 | ||
85 | diplom | 540 | PILÁT Tomáš | 1975 | Marco Polo | 27. / MK40-49 | 2:01:15.8 | 0:48:29.6 | ||
86 | diplom | 593 | ZENÁHLÍK Dušan | 1976 | Platany | 20. / MK30-39 | 2:01:58.5 | 0:49:12.3 | ||
87 | diplom | 500 | JANDL František | 1980 | USK Outdoor Plzeň | 21. / MK30-39 | 2:02:36.6 | 0:49:50.4 | ||
88 | diplom | 450 | KRÁL Václav | 1982 | Kozojedy | 22. / MK30-39 | 2:03:33.3 | 0:50:47.1 | ||
89 | diplom | 410 | URBAN Jiří | 1974 | ACES Karlovy Vary | 28. / MK40-49 | 2:04:38.2 | 0:51:52.0 | ||
90 | diplom | 360 | KRÁLÍK Lukáš | 1975 | KARLOVY VARY | 29. / MK40-49 | 2:04:51.4 | 0:52:05.2 | ||
91 | diplom | 616 | VINŠ Michal | 1951 | KARLOVY VARY | 6. / MK60-64 | 2:05:17.2 | 0:52:31.0 | ||
92 | diplom | 366 | KRÁL Petr | 1975 | FRANTIŠKOVY LÁZNĚ | 30. / MK40-49 | 2:06:27.1 | 0:53:40.9 | ||
93 | diplom | 577 | SLÍVA František | 1956 | LK Slovan K. Vary | 14. / MK50-59 | 2:07:14.0 | 0:54:27.8 | ||
94 | diplom | 595 | MOHRMANN Radek | 1974 | --- | 31. / MK40-49 | 2:09:06.4 | 0:56:20.2 | ||
95 | diplom | 658 | VOSKA Filip | 1975 | --- | 32. / MK40-49 | 2:09:42.8 | 0:56:56.6 | ||
96 | diplom | 613 | KOLLÁR Niky | 2004 | LK Slovan K. Vary | 7. / MK18- | 2:09:52.0 | 0:57:05.8 | ||
97 | diplom | 591 | VASTL Oldřich | 1949 | --- | 6. / MK65-69 | 2:10:04.5 | 0:57:18.3 | ||
98 | diplom | 377 | HYKL Jaroslav | 1961 | BIG TIME | 15. / MK50-59 | 2:13:20.4 | 1:00:34.2 | ||
99 | diplom | 601 | PIKORA Tomáš | 1969 | SK Nejdek | 33. / MK40-49 | 2:13:30.0 | 1:00:43.8 | ||
100 | diplom | 633 | MICHAL Jan | 1969 | Sokol Senohraby | 34. / MK40-49 | 2:15:22.2 | 1:02:36.0 |