Karlův běh České spořitelny - Karlův běh FT – Memoriál Jana Pravečka
DATUM : | 7.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 260 | BAUEROVÁ Kateřina | 1987 | LK Skovan Karlovy Vary | 1. / W19-29F | 1:09:34.3 | 0:00:00.0 | 23:54.3 | 1 | ||
2 | diplom | 114 | REJZKOVA Helena | 1972 | KARLOVY VARY | 1. / W40-49F | 1:11:04.0 | 0:01:29.7 | 23:54.7 | 2 | ||
3 | diplom | 25 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | XC Sport | 1. / W18F Juniorky | 1:13:44.9 | 0:04:10.6 | 25:15.1 | 3 | ||
4 | diplom | 216 | GERMAID Haenel | 1960 | NSC - ERZGEBIRGE OBERW.THAL | 1. / W50-59F | 1:17:58.6 | 0:08:24.3 | 26:01.1 | 4 | ||
5 | diplom | 99 | KOMZÁKOVÁ Lucie | 1982 | HO ŠKROVÁD | 1. / W30-39F | 1:20:53.2 | 0:11:18.9 | 27:55.6 | 7 | ||
6 | diplom | 43 | HOUSKOVÁ Kateřina | 1993 | Rover Praha | 2. / W19-29F | 1:21:31.6 | 0:11:57.3 | 27:24.6 | 6 | ||
7 | diplom | 137 | ŠŤASTNÁ Veronika | 1988 | SmíchOFF | 3. / W19-29F | 1:22:11.0 | 0:12:36.7 | --- | --- | ||
8 | diplom | 65 | MÜLLEROVÁ Bára | 1996 | --- | 4. / W19-29F | 1:22:13.6 | 0:12:39.3 | 27:24.0 | 5 | ||
9 | diplom | 128 | VESELÁ Anna | 1992 | TJ Jiskra Nejdek | 5. / W19-29F | 1:25:18.0 | 0:15:43.7 | 28:35.2 | 8 | ||
10 | diplom | 75 | KADLECOVÁ Hana | 1959 | Metrostav | 2. / W50-59F | 1:26:21.5 | 0:16:47.2 | 29:26.8 | 9 | ||
11 | diplom | 261 | DÍTKOVÁ Jitka | 1977 | LK Skovan Karlovy Vary | 2. / W30-39F | 1:27:15.0 | 0:17:40.7 | 29:33.5 | 10 | ||
12 | diplom | 165 | ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka | 1972 | FRANTIŠKOVY LÁZNĚ | 2. / W40-49F | 1:27:37.6 | 0:18:03.3 | 30:01.4 | 11 | ||
13 | diplom | 138 | VALENTOVÁ Květa | 1956 | Hasiči Praha | 3. / W50-59F | 1:29:17.0 | 0:19:42.7 | --- | --- | ||
14 | diplom | 129 | VÁŇOVÁ Marie | 1977 | Skyinvest | 3. / W30-39F | 1:30:12.3 | 0:20:38.0 | 31:36.1 | 14 | ||
15 | diplom | 231 | MATERNOVÁ Klára | 1975 | --- | 3. / W40-49F | 1:31:27.9 | 0:21:53.6 | 30:10.7 | 12 | ||
16 | diplom | 14 | NASONOVOVÁ Jana | 1988 | TANVALD | 6. / W19-29F | 1:32:43.8 | 0:23:09.5 | 32:02.0 | 15 | ||
17 | diplom | 177 | LOŠŤÁKOVÁ Ivana | 1977 | Sokol Hřivice | 4. / W30-39F | 1:33:34.0 | 0:23:59.7 | 31:23.8 | 13 | ||
18 | diplom | 20 | SVOBODOVÁ Marta | 1985 | VARNSDORF | 5. / W30-39F | 1:33:41.6 | 0:24:07.3 | 32:06.4 | 17 | ||
19 | diplom | 193 | ŠIMKOVÁ Anna | 1998 | GVP Praha 4 | 2. / W18F Juniorky | 1:35:35.4 | 0:26:01.1 | 32:05.0 | 16 | ||
20 | diplom | 1 | HARTLOVÁ Ivana | 1981 | Sokol Římov | 6. / W30-39F | 1:36:16.9 | 0:26:42.6 | 33:35.1 | 19 | ||
21 | diplom | 208 | BŘEZINOVÁ Dagmar | 1958 | VS Kadaň | 4. / W50-59F | 1:38:20.3 | 0:28:46.0 | 33:00.6 | 18 | ||
22 | diplom | 343 | ŠINDELÁŘOVÁ Lenka | 1989 | --- | 7. / W19-29F | 1:40:29.9 | 0:30:55.6 | 34:01.0 | 20 | ||
23 | diplom | 221 | KROUPOVÁ Květka | 1975 | --- | 4. / W40-49F | 1:46:03.5 | 0:36:29.2 | 35:39.2 | 21 | ||
24 | diplom | 81 | ŠAFRÁNKOVÁ Markéta | 1960 | ZŠ Brána jazyků | 5. / W50-59F | 1:50:57.9 | 0:41:23.6 | 38:16.7 | 24 | ||
25 | diplom | 163 | ŠTĚPÁNOVÁ Hana | 1964 | KM Loket | 6. / W50-59F | 1:53:33.3 | 0:43:59.0 | 38:14.6 | 23 | ||
26 | diplom | 276 | BUDSKÁ Tereza | 1994 | MOST | 8. / W19-29F | 1:59:53.7 | 0:50:19.4 | 37:39.2 | 22 | ||
27 | diplom | 157 | VOTOČKOVÁ Ivana | 1957 | Trutnov | 7. / W50-59F | 2:14:55.7 | 1:05:21.4 | 42:38.4 | 25 | ||
--- | 34 | NDUWIMANA Eva | 1980 | KARLOVY VARY | . / W30-39F | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 88 | FUNKOVÁ Zuzana | 1976 | Známka punku | . / W30-39F | DNS | --- | --- | --- |