Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 2.8.2014 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.skisumava.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2010 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team | 1:01:31.1 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2011 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team | 1:01:54.1 | 0:00:23.0 | |
3 | diplom | 2013 | SEDLÁČEK Vojtěch | 1999 | AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM | 1:02:49.4 | 0:01:18.3 | |
4 | diplom | 2167 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Ski klub Šumava | 1:04:01.4 | 0:02:30.3 | |
5 | diplom | 2027 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | VelosportHB Jihlava | 1:04:10.6 | 0:02:39.5 | |
6 | diplom | 2019 | JIROUŠ Samuel | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team | 1:04:47.6 | 0:03:16.5 | |
7 | diplom | 2157 | MÁNEK Jiří | 1998 | SKSVŠumava | 1:07:34.4 | 0:06:03.3 | |
8 | diplom | 2069 | KONOPÁSEK Petr | 1999 | NEVIX Team | 1:09:31.6 | 0:08:00.5 | |
9 | diplom | 2392 | NĚMEC Patrik | 2001 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 1:09:36.9 | 0:08:05.8 | |
10 | diplom | 2244 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Ski klubŠumava | 1:10:09.6 | 0:08:38.5 | |
11 | diplom | 2020 | BLAŽEK Jakub | 1998 | VelosportHB Jihlava | 1:10:54.6 | 0:09:23.5 | |
12 | diplom | 2128 | MARKOVEC Roman | 1999 | Česká Spořitelna SPECIALIZED MTB Vimperk | 1:13:45.4 | 0:12:14.3 | |
13 | diplom | 2045 | LUTOVSKÝ Ondřej | 1998 | Česká spořitelna Specialized SG Vimperk | 1:14:17.7 | 0:12:46.6 | |
14 | diplom | 2164 | KOTIŠ Jan | 1998 | MTB Ježíkov Horažďovice | 1:14:19.9 | 0:12:48.8 | |
15 | diplom | 2160 | MAREK Oskar | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior | 1:14:41.1 | 0:13:10.0 | |
16 | diplom | 2242 | VACHUTA Matěj | 2000 | SkiklubŠumava | 1:15:19.4 | 0:13:48.3 | |
17 | diplom | 2153 | MYŠIČKA David | 1998 | --- | 1:17:28.2 | 0:15:57.1 | |
18 | diplom | 2166 | KOBR Jiří | 2000 | Ski klub Šumava | 1:18:41.9 | 0:17:10.8 | |
19 | diplom | 2168 | ŘEHOŘ David | 1999 | Ski klub Šumava | 1:18:55.4 | 0:17:24.3 | |
20 | diplom | 2193 | TISCHLER Josef | 2000 | Ski klubŠumava | 1:19:36.2 | 0:18:05.1 | |
21 | diplom | 2060 | DUDÁČEK Daniel | 1999 | CYKLO JIŘIČKA | 1:19:43.7 | 0:18:12.6 | |
22 | diplom | 2471 | MATĚJKA Tomáš | 2000 | --- | 1:19:52.2 | 0:18:21.1 | |
23 | diplom | 2162 | MAREŠ Ondřej | 2000 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 1:22:06.9 | 0:20:35.8 | |
24 | diplom | 2115 | FILIP Jan | 1998 | Brumla racing team | 1:22:47.2 | 0:21:16.1 | |
25 | diplom | 2239 | NEUMANN Ondřej | 1998 | --- | 1:23:14.9 | 0:21:43.8 | |
26 | diplom | 2252 | VONDRYSKA Vojtěch | 2000 | --- | 1:24:34.2 | 0:23:03.1 | |
27 | diplom | 2243 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Ski klubŠumava | 1:24:47.4 | 0:23:16.3 | |
28 | diplom | 2470 | STUDENOVSKÝ Vojtěch | 2000 | GS cyklo JIstebnice | 1:28:53.2 | 0:27:22.1 | |
29 | diplom | 2155 | STRNAD Karel | 1998 | --- | 1:29:24.9 | 0:27:53.8 | |
30 | diplom | 2238 | MÁNEK Ondřej | 2001 | SkirapleŠumava | 1:31:00.9 | 0:29:29.8 | |
31 | diplom | 2154 | SPALENKA David | 1999 | --- | 1:36:58.4 | 0:35:27.3 | |
32 | diplom | 2251 | KOFROŇ Radek | 2002 | CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV | 1:38:19.4 | 0:36:48.3 | |
33 | diplom | 2161 | VÍTOVEC Jindra | 2000 | Ski Šumava VIMPERK | 1:45:25.4 | 0:43:54.3 | |
34 | diplom | 2480 | PROCHÁZKA Jakub | 2000 | --- | 1:48:09.2 | 0:46:38.1 | |
35 | diplom | 2465 | VOSKA Kryštof | 2002 | --- | 2:03:35.7 | 1:02:04.6 |