Xterra Czech Republic - ShortTrack
DATUM : | 20.6.2021 | MÍSTO : | Prachatice, Křišťanovice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FORISSIER Arthur |
team Hexatri |
FRA | 0:35:14.4 | 0:00:00.0 |
2. | KOCAR Lukas |
KONRAD TOOLS TEAM |
CZE | 0:35:44.1 | 0:00:29.7 |
3. | SERRIERES Arthur |
T2S |
FRA | 0:35:54.3 | 0:00:39.9 |
4. | SLOTH NIELSEN Jens Emil |
Capra Triathlon |
DEN | 0:36:31.4 | 0:01:16.9 |
5. | CHANE Maxim |
Organicoach |
FRA | 0:36:35.4 | 0:01:21.0 |
6. | DUPRAS Théo |
team Hexatri |
FRA | 0:36:41.9 | 0:01:27.4 |
7. | SPINAZZE Federico |
Silca Ultralite Vittorio Veneto |
ITA | 0:37:00.1 | 0:01:45.7 |
8. | CARLONI Francois |
Team organicoach |
FRA | 0:37:17.9 | 0:02:03.4 |
9. | BEDNARSKÝ Vojtěch |
CZE | 0:37:26.5 | 0:02:12.1 | |
10. | RUZAFA CUETO Ruben |
Triatlón Benálmadena |
ESP | 0:37:33.9 | 0:02:19.4 |
11. | BARAZZUOL Filippo |
Granbike |
ITA | 0:37:55.3 | 0:02:40.9 |
12. | DUSEK Karel |
Kome Kraslice |
CZE | 0:38:25.8 | 0:03:11.4 |
13. | LAURYSSEN Geert |
Jgr |
BEL | 0:38:33.8 | 0:03:19.4 |
14. | MARTINES Jacques |
HTC - Geko Bike |
FRA | 0:38:39.1 | 0:03:24.7 |
15. | DOLORES Rui |
POR | 0:38:48.3 | 0:03:33.9 | |
16. | VAN DEYNZE Lucas |
BEL | 0:39:37.1 | 0:04:22.7 | |
17. | SFREGOLA Matteo |
Silca Ultralite Vittorio Veneto |
ITA | 0:39:57.6 | 0:04:43.2 |
18. | HONLE Veit |
Racextract Racing Team |
GER | 0:40:25.1 | 0:05:10.7 |
19. | KNEJZLÍK Tomáš |
Tri club Česká Lípa |
CZE | 0:40:48.0 | 0:05:33.6 |
20. | JAHODA Vojtěch |
Triathlon Team Tábor |
CZE | 0:41:17.6 | 0:06:03.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MENDITTO Marta |
Organicoach |
ITA | 0:42:33.3 | 0:00:00.0 |
2. | BILLOUIN Solenne |
FRA | 0:43:01.4 | 0:00:28.0 | |
3. | MAIRHOFER Sandra |
Gran Bike |
ITA | 0:43:16.1 | 0:00:42.8 |
4. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
CZECH MULTISPORT COACHING |
CZE | 0:43:39.9 | 0:01:06.5 |
5. | PERONCINI Eleonora |
CUS PARMA |
ITA | 0:44:26.4 | 0:01:53.0 |
6. | ZEMANOVÁ Jindřiška |
Triatlon Plzeň |
CZE | 0:44:37.9 | 0:02:04.5 |
7. | GRABMÜLLEROVÁ Aneta |
OSI Triatlon |
CZE | 0:46:07.1 | 0:03:33.8 |
8. | LEBERON Segolene |
team Hexatri |
FRA | 0:46:39.5 | 0:04:06.2 |
9. | DAL MASS Matilde |
ITA | 0:47:18.8 | 0:04:45.5 | |
10. | CHMATALOVA Adela |
CZE | 0:48:25.8 | 0:05:52.5 | |
11. | BISOVÁ Štěpánka |
CZE | 0:49:37.6 | 0:07:04.2 |