IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.1 - Zadov
DATUM : | 22.5.2021 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | EGGER Georg |
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM |
GER | 1:36:25.1 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:36:46.6 | 0:00:21.5 |
3. | MARKT Karl |
Trek Vaude |
AUT | 1:37:59.6 | 0:01:34.5 |
4. | JELÍNEK Josef |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:38:20.8 | 0:01:55.7 |
5. | VASTL Jan |
Maloja Pushbikers MTB |
CZE | 1:38:31.1 | 0:02:06.0 |
6. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:39:02.1 | 0:02:37.0 |
7. | ZATLOUKAL Jan |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:39:18.8 | 0:02:53.7 |
8. | RAJCHART Jan |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:39:45.8 | 0:03:20.7 |
9. | MIRANDA MALDONADO Sebastian |
Team Chile |
CZE | 1:39:51.1 | 0:03:26.0 |
10. | PAPRSTKA Tomáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:40:30.1 | 0:04:05.0 |
11. | ULÍK Matěj |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
SVK | 1:41:02.1 | 0:04:37.0 |
12. | SÁSKA Jan |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:41:28.4 | 0:05:03.3 |
13. | ŠULC David |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:43:00.1 | 0:06:35.0 |
14. | HOLLAND Michael |
Bike Team Kaiser |
AUT | 1:43:18.8 | 0:06:53.7 |
15. | SKÁLA Jaromír |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:44:33.1 | 0:08:08.0 |
16. | BÁRTEK David |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 1:45:06.3 | 0:08:41.2 |
17. | KUČERA Jakub |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:45:18.1 | 0:08:53.0 |
18. | VIALLE Alexandre |
Toyota St-Eustache |
CAN | 1:45:25.8 | 0:09:00.7 |
19. | ANDERLE Florian |
Team FujiBikes Rockets |
GER | 1:45:30.1 | 0:09:05.0 |
20. | HEMMERLING Lars |
TEAM HERZLICHST ZYPERN |
GER | 1:46:02.3 | 0:09:37.2 |
21. | GAßNER Michael |
Team Giant Hersbruck |
GER | 1:46:19.1 | 0:09:54.0 |
22. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:46:27.8 | 0:10:02.7 |
23. | VOBECKÝ Zdeněk |
FANY CYCLING TEAM |
CZE | 1:46:42.8 | 0:10:17.7 |
24. | BUBÍLEK Michal |
KROSS Bike Ranch team |
CZE | 1:47:05.8 | 0:10:40.7 |
25. | JIROUŠ Samuel |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:47:29.3 | 0:11:04.2 |
26. | LIPP Miron |
Orbea - Serpentine Velosport |
GER | 1:48:05.1 | 0:11:40.0 |
27. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:48:21.6 | 0:11:56.5 |
28. | KRAUSS Louis |
STEVENS MTB racing team |
GER | 1:48:40.6 | 0:12:15.5 |
29. | ŠICH Petr |
MORAVEC Team |
CZE | 1:48:50.8 | 0:12:25.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAS Kata Blanka |
Merida Maraton Team CST |
HUN | 1:37:20.7 | 0:00:00.0 |
2. | CAMPUZANO CHAVEZ PEON Daniela |
Mexico National Team |
MEX | 1:37:47.1 | 0:00:26.4 |
3. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:40:18.2 | 0:02:57.5 |
4. | BATTY Emily |
CANYON COLLECTIVE FACTORY TEAM |
CAN | 1:40:45.0 | 0:03:24.2 |
5. | CZECZINKAROVÁ Jana |
LIV Mistral Cycling |
CZE | 1:43:51.2 | 0:06:30.5 |
6. | HOLUBOVÁ Adéla |
kola-bbm.cz |
CZE | 1:44:06.5 | 0:06:45.7 |
7. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Maloja Pushbikers MTB |
CZE | 1:45:12.7 | 0:07:52.0 |
8. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:45:27.7 | 0:08:07.0 |
9. | ARSENEAULT Laurie |
CANYON COLLECTIVE FACTORY TEAM |
CAN | 1:45:39.2 | 0:08:18.5 |
10. | MONTAMBAULT Cindy |
individual |
CAN | 1:46:08.2 | 0:08:47.5 |
11. | BOROWIECKA Barbara |
POL | 1:46:34.2 | 0:09:13.5 | |
12. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:47:15.2 | 0:09:54.5 |
13. | OBOŘILOVÁ Tereza |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:50:40.5 | 0:13:19.7 |
14. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
CZECH MULTISPORT COACHING |
CZE | 1:51:12.5 | 0:13:51.7 |
15. | KUČEROVÁ Monika |
Superior riders |
CZE | 1:51:54.0 | 0:14:33.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KONEČNÝ Filip |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:13:49.5 | 0:00:00.0 |
2. | JECH Filip |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:14:05.2 | 0:00:15.7 |
3. | KRÜGER Benjamin |
LEXWARE MTB TEAM/ TSV Niederstaufen |
GER | 1:14:09.5 | 0:00:20.0 |
4. | VEVERKA Václav |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:14:16.7 | 0:00:27.2 |
5. | FIALA Matyáš |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 1:14:46.2 | 0:00:56.7 |
6. | EDER Fabian |
German Technology Racing Team |
GER | 1:14:56.7 | 0:01:07.2 |
7. | DOSTÁL Václav |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 1:15:16.5 | 0:01:27.0 |
8. | STRÁNSKÝ Matěj |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:15:36.7 | 0:01:47.2 |
9. | SCHWEIZER Ben |
STOP&GO MARDERABWEHR MTB TEAM |
GER | 1:15:43.5 | 0:01:54.0 |
10. | DOLEŽAL Tomáš |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:16:31.0 | 0:02:41.5 |
11. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:17:12.5 | 0:03:23.0 |
12. | HRTÁNEK Martin |
CK EPIC DOHŇANY |
SVK | 1:17:20.2 | 0:03:30.7 |
13. | ZEMENE Jakub |
D2mont Merida cycling team |
CZE | 1:17:43.8 | 0:03:54.2 |
14. | SCHERRER Julius |
Bikework Race Team |
AUT | 1:17:52.0 | 0:04:02.5 |
15. | VONDRÁČEK Matyáš |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:17:59.0 | 0:04:09.5 |
16. | ROSSNER Moritz |
EdS-MTB-Team Nürnberg |
GER | 1:18:26.2 | 0:04:36.7 |
17. | TAKÁCS-VALENT Márk |
National Team Hungary |
HUN | 1:18:44.7 | 0:04:55.2 |
18. | HOLUB Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:19:03.7 | 0:05:14.2 |
19. | HORVÁTH Áron Mihály |
Hungarian National Team |
HUN | 1:19:19.5 | 0:05:30.0 |
20. | CHÝLE Filip |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 1:19:23.2 | 0:05:33.7 |
21. | HATZOLD Julian |
TV Redwitz |
GER | 1:19:53.7 | 0:06:04.2 |
22. | PÁVEK Matyáš |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:19:55.0 | 0:06:05.5 |
23. | JEŘÁBEK Oldřich |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 1:20:03.4 | 0:06:13.9 |
24. | WEINBERG Peat |
SSv Mounty Altenberg |
GER | 1:20:21.2 | 0:06:31.7 |
25. | IRMSCHER Paul |
SSv Mounty Altenberg |
GER | 1:20:38.0 | 0:06:48.5 |
26. | KERL Maximilian |
Author team Stupno |
CZE | 1:20:45.0 | 0:06:55.5 |
27. | HLÁVKA Adam |
Superior riders |
CZE | 1:20:50.2 | 0:07:00.7 |
28. | NEUGEBAUER Michal |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:20:55.2 | 0:07:05.7 |
29. | KOPECKÝ Petr |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:21:04.0 | 0:07:14.5 |
30. | ŠINDELÁŘ Jan |
Kolofix |
CZE | 1:21:14.2 | 0:07:24.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:07:41.4 | 0:00:00.0 |
2. | LIPP Finja |
Orbea - Serpentine Velosport |
GER | 1:08:34.6 | 0:00:53.2 |
3. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:09:12.1 | 0:01:30.7 |
4. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:10:09.9 | 0:02:28.5 |
5. | SALVINI MORGEN Giuliana |
Sense Factory Racing |
BRA | 1:13:00.1 | 0:05:18.7 |
6. | SOMMER Clara |
ARBÖ PopaFlo Freistadt |
AUT | 1:13:27.6 | 0:05:46.2 |
7. | HOJKOVÁ Štěpánka |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:14:43.6 | 0:07:02.2 |
8. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
LAWI junior team |
CZE | 1:15:58.1 | 0:08:16.7 |
9. | KLIEN Fiona |
Union RC Bikerei |
AUT | 1:16:51.3 | 0:09:09.9 |
10. | SRNSKÁ Patricie |
SPORTREG |
CZE | 1:17:04.7 | 0:09:23.2 |
11. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 1:18:19.4 | 0:10:38.0 |
12. | PLESKAČOVÁ Natálie |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:18:28.2 | 0:10:46.7 |
13. | LEUPOLD Paula |
Team JOTA / TV 1875 Burglengenfeld |
GER | 1:18:47.9 | 0:11:06.5 |
14. | KVASNIČKOVÁ Eliška |
SportRaces Cycling Team |
CZE | 1:19:05.9 | 0:11:24.5 |
15. | SCHMID Finnja |
BIKE Junior Team powered by BULLS / RV Gomaringen |
GER | 1:19:55.7 | 0:12:14.2 |
16. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:20:17.9 | 0:12:36.5 |
17. | ŠEVĆÍKOVÁ Dorka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:21:11.7 | 0:13:30.2 |
18. | ŠMÍDOVÁ Adéla |
Author team Stupno |
CZE | 1:21:49.6 | 0:14:08.2 |
19. | MALOŠÍKOVÁ Julie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 1:22:42.2 | 0:15:00.7 |
20. | HOVORKOVÁ Aneta |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:23:48.7 | 0:16:07.2 |
21. | BUKOVÁCZ Anna |
Limitless Team XCO Nagykanizsa |
HUN | 1:23:58.4 | 0:16:17.0 |
22. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 1:24:55.2 | 0:17:13.7 |
23. | JEŘÁBKOVÁ Barbora |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:26:33.2 | 0:18:51.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:45:25.5 | 0:00:00.0 |
2. | BERNÁT Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:45:56.5 | 0:00:31.0 |
3. | ŠUMPÍK Pavel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:46:10.0 | 0:00:44.5 |
4. | HOJKA František |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:46:43.5 | 0:01:18.0 |
5. | FRIEDEL David |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 0:46:51.7 | 0:01:26.2 |
6. | JEŽEK Václav |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:47:16.2 | 0:01:50.7 |
7. | KIRCHBERGER Tobias |
SRT - Protective Factoryteam |
GER | 0:47:27.2 | 0:02:01.7 |
8. | SAMEC Filip |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:47:37.5 | 0:02:12.0 |
9. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:47:58.5 | 0:02:33.0 |
10. | DOBRÝ Lukáš |
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM |
CZE | 0:48:11.0 | 0:02:45.5 |
11. | STREJČEK Adam |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:48:35.5 | 0:03:10.0 |
12. | UHER David |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 0:48:59.0 | 0:03:33.5 |
13. | RUBEŠ Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:49:04.5 | 0:03:39.0 |
14. | LIENERT Patrik |
ČED Bike Team |
CZE | 0:49:09.2 | 0:03:43.7 |
15. | BRANDL Timo |
KTM Youngsters Bayern / RSV Grafenau |
GER | 0:49:09.7 | 0:03:44.2 |
16. | HYNEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:49:41.5 | 0:04:16.0 |
17. | ZAHÁLKA Štěpán |
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY |
CZE | 0:49:51.7 | 0:04:26.2 |
18. | JASKIEWICZ Leszek |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:49:57.0 | 0:04:31.5 |
19. | PURNOCH Matyáš |
ČED Bike Team |
CZE | 0:50:02.2 | 0:04:36.7 |
20. | ZONYGA David |
VRV TEAM |
CZE | 0:50:15.2 | 0:04:49.7 |
21. | TOMAN Patrik |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:50:20.5 | 0:04:55.0 |
22. | SCHNEIDER Paul Morten |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:50:21.2 | 0:04:55.7 |
23. | FALTÝNEK Jan |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 0:50:32.5 | 0:05:07.0 |
24. | ŠINDELÁŘ Roman |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:50:44.5 | 0:05:19.0 |
25. | VRANÁK Lukáš |
CK EPIC DOHŇANY |
SVK | 0:50:52.2 | 0:05:26.7 |
26. | ELBADRI Jakub |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:50:59.0 | 0:05:33.5 |
27. | ŠTILIP Ondřej |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 0:51:01.7 | 0:05:36.2 |
28. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:51:12.0 | 0:05:46.5 |
29. | SCHWINGER Vinzent |
BikeSportBühne Bayreuth |
GER | 0:51:16.0 | 0:05:50.5 |
30. | SÝKORA Josef |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:51:28.7 | 0:06:03.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANÁKOVÁ Eliška |
CP team |
CZE | 0:35:58.9 | 0:00:00.0 |
2. | HAHN Carla |
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM TSV Benediktbeuern-Bichl |
GER | 0:36:43.9 | 0:00:45.0 |
3. | GRZEGORZEWSKA Natalia |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 0:36:45.7 | 0:00:46.7 |
4. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:37:43.7 | 0:01:44.7 |
5. | DUŠKOVÁ Kateřina |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:38:02.9 | 0:02:04.0 |
6. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 0:38:32.9 | 0:02:34.0 |
7. | BRUCHNER Regina |
National Team Hungary |
HUN | 0:38:39.7 | 0:02:40.7 |
8. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:38:50.9 | 0:02:52.0 |
9. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 0:39:14.2 | 0:03:15.2 |
10. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:39:15.2 | 0:03:16.2 |
11. | RADOVÁ Daniela |
LAWI junior team |
CZE | 0:39:27.2 | 0:03:28.2 |
12. | KROUPOVÁ Zuzana |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:39:51.7 | 0:03:52.7 |
13. | HODLOVÁ Nikola |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 0:40:08.0 | 0:04:09.0 |
14. | JUROVÁ Hana |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:20.9 | 0:04:21.9 |
15. | HINDER Angelina |
RV Dornbirn/Bikeworks |
AUT | 0:40:45.0 | 0:04:46.0 |
16. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:40:56.7 | 0:04:57.7 |
17. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:41:03.7 | 0:05:04.7 |
18. | KÜHLEIN Jasmin |
Team JOTA/ Biketeam Regensburg |
GER | 0:41:04.0 | 0:05:05.0 |
19. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:41:44.5 | 0:05:45.5 |
20. | PULKRABOVÁ Marika |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:41:52.5 | 0:05:53.5 |
21. | ŠEDIVÁ Evelína |
ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:41:58.7 | 0:05:59.7 |
22. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:42:18.0 | 0:06:19.0 |
23. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:42:30.7 | 0:06:31.7 |
24. | PANUŠOVÁ Anna |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:42:52.5 | 0:06:53.5 |
25. | DINGOVÁ Anna |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:43:48.0 | 0:07:49.0 |
26. | VAŇKOVÁ Valentýna |
CYKLOKLUB JIČÍN |
CZE | 0:45:03.2 | 0:09:04.2 |
27. | MACOLOVÁ Amálie |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:45:36.0 | 0:09:37.0 |
28. | KUBÍKOVÁ Nikola |
Author team Stupno |
CZE | 0:47:32.0 | 0:11:33.0 |
29. | LEBEDOVÁ Kristýna |
CK Jihočeské naděje |
CZE | 0:49:11.6 | 0:13:12.6 |
30. | NEUGEBAUEROVÁ Karolína |
Sportovní kurzy.cz |
CZE | 0:50:19.5 | 0:14:20.5 |
Závody seriálu
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.2 - Brno
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.3 - Bedřichov
- IZOMAT MTB CUP 2021 – ČP XCO - žactvo a Šumavský pohár Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 - Hlinsko
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO - dětské a žákovské kategorie
- MČR a ČP XC MTB Harrachov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.6 - Město Touškov