seriál :
No.4 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 10
DATUM : | 30.10.2020 | MÍSTO : | Spain |
---|
POŘADATEL : | ROUVY |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KARL Ghjuvan |
Gold wheel |
FRA | 0:36:37.9 | 0:00:00.0 |
2. | STUDNICKA Vaclav |
CZE | 0:36:58.7 | 0:00:20.7 | |
3. | KOPSE Igor |
SLO | 0:38:11.5 | 0:01:33.5 | |
4. | JEŻ Jarosław |
Endorświnki |
POL | 0:39:18.0 | 0:02:40.1 |
5. | WILLAERT Pascal |
MTB Feel free |
BEL | 0:39:26.0 | 0:02:48.0 |
6. | MACHADO Andre |
Ciclismo2640 |
POR | 0:40:41.2 | 0:04:03.3 |
7. | ŠEVČÍK Jakub |
SVK | 0:40:42.6 | 0:04:04.6 | |
8. | SALA Mateusz |
Biegne, zeby Bartek mogl biegac |
POL | 0:40:58.5 | 0:04:20.6 |
9. | VÁVRA Petr |
Dukla Praha |
CZE | 0:41:09.0 | 0:04:31.1 |
10. | GREGORY Kevin |
King Racing Group |
USA | 0:41:21.1 | 0:04:43.2 |
11. | ALFIN Verini |
Siovann Cycling Team |
AND | 0:41:39.4 | 0:05:01.4 |
12. | DURAND jean-Christophe |
ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE |
FRA | 0:41:39.7 | 0:05:01.7 |
13. | JENSEN Dan |
NOR | 0:41:54.0 | 0:05:16.0 | |
14. | MILATA Roman |
DTC - N3N - T2F |
SVK | 0:41:56.1 | 0:05:18.1 |
15. | BENEDIK Jean-Philippe |
FRA | 0:41:58.3 | 0:05:20.3 | |
16. | ARTUR Kubiński |
Grupetto Warszawa |
POL | 0:41:58.5 | 0:05:20.6 |
17. | ADÁMIK Ján |
DTC Topolcany |
SVK | 0:41:58.6 | 0:05:20.6 |
18. | BIGGERSTAFF Darryn |
Boulder Centre for Orthopedics Cycling Team |
USA | 0:42:06.7 | 0:05:28.7 |
19. | ENDERS Christian |
GER | 0:42:27.1 | 0:05:49.1 | |
20. | SENKO Greg |
Starsky CC |
IRL | 0:42:33.4 | 0:05:55.5 |
21. | NERO guelfo |
Blokko |
ITA | 0:42:38.8 | 0:06:00.9 |
22. | GONCALVES luis |
POR | 0:42:47.2 | 0:06:09.3 | |
23. | HENKELMANN Klaus |
DRC1884 |
GER | 0:42:50.9 | 0:06:13.0 |
24. | PATTERSON Chris |
USA | 0:42:58.5 | 0:06:20.6 | |
25. | SHTOK ok |
FIN | 0:43:05.9 | 0:06:27.9 | |
26. | VAGNER Romain |
FRA | 0:43:19.9 | 0:06:41.9 | |
27. | ESCAROS-BUECHSEL Frank |
IRL | 0:43:21.3 | 0:06:43.3 | |
28. | KOMPIŠ Miroslav |
SVK | 0:43:21.8 | 0:06:43.8 | |
29. | LIBRA Mirek |
NOVATOP BIKE Team |
CZE | 0:43:22.1 | 0:06:44.1 |
30. | WHITE Ben |
USA | 0:43:22.7 | 0:06:44.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | WÓJCIKIEWICZ Agata |
POL | 0:47:00.3 | 0:00:00.0 | |
2. | KLEMBAROVA Jana |
SVK | 0:52:20.3 | 0:05:20.0 | |
3. | HILL Megan |
ROUVY AMBASSADOR |
USA | 0:59:33.3 | 0:12:33.0 |
4. | COMPOSTELLA Chiara |
Argonauts |
ITA | 0:59:33.6 | 0:12:33.3 |
5. | LIPKA Edyta |
POL | 1:04:02.3 | 0:17:01.9 | |
6. | LAU Eva |
USA | 1:18:46.5 | 0:31:46.1 |
Závody seriálu
- No.1 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 3
- No.2 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 6
- No.3 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 8
- No.5 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 11
- No.6 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 12
- No.7 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 13 | TT
- No.8 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 17