CEC 2020 - Reto Peajes Flypass - Main

Virtual MTB
DATUM :2.8.2020 MÍSTO :Peajes

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MATUTE Willy
HON 0:50:29.0 0:00:00.0
2.
HERNANDEZ Daniel
COL 0:52:23.0 0:01:53.9
3.
CARDENO Ricardo
COL 0:53:17.7 0:02:48.7
4.
RAMIREZ Carlos
COL 0:53:58.1 0:03:29.0
5.
ZULUAGA Carlos
COL 0:55:07.0 0:04:37.9
6.
MEDAGLIA Andres
COL 0:56:06.3 0:05:37.2
7.
RESTREPO Juan
COL 0:56:21.3 0:05:52.2
8.
VÉLEZ Jose
COL 0:56:36.7 0:06:07.6
9.
"MONTOYA ARANGO" "Juan Felipe"
COL 0:57:01.6 0:06:32.6
10.
MENDOZA Yhon
COL 0:57:07.7 0:06:38.6
11.
GIL Jonathan
COL 0:57:31.7 0:07:02.6
12.
MESA "juan camilo"
COL 0:57:51.6 0:07:22.5
13.
BEDOYA Mauricio
COL 0:58:02.0 0:07:32.9
14.
"NIETO MEJIA" Carlos
COL 0:58:44.0 0:08:15.0
15.
COL 0:58:54.2 0:08:25.2
16.
CORDOBA Santiago
COL 0:59:05.0 0:08:36.0
17.
"ATEHORTÚA BENJUMEA" "Andrés Mauricio"
COL 0:59:17.4 0:08:48.3
18.
CORREA Oscar
COL 0:59:21.2 0:08:52.2
19.
"JARAMILLO CABALLERO" "Luis Miguel"
COL 0:59:31.3 0:09:02.2
20.
OCHOA Jairo
COL 1:00:09.1 0:09:40.0
21.
SMETS Bas
NED 1:00:18.8 0:09:49.7
22.
FERNANDEZ Ricardo
COL 1:00:50.7 0:10:21.6
23.
LOZANO Santiago
COL 1:01:21.7 0:10:52.6
24.
GOMEZ "John Andres"
COL 1:01:26.9 0:10:57.8
25.
ARAMBURU Ernesto
COL 1:01:38.8 0:11:09.8
26.
GIL Gildebran
COL 1:01:42.0 0:11:12.9
27.
IBARRA Carlos
COL 1:01:42.2 0:11:13.1
28.
ARBOLEDA Santiago
COL 1:01:42.6 0:11:13.5
29.
PORTILLA Jorge
COL 1:01:46.6 0:11:17.5
30.
GARCIA william
COL 1:01:50.7 0:11:21.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
- -
COL 1:02:52.0 0:00:00.0
2.
MEJÍA Elisa
COL 1:04:25.9 0:01:33.9
3.
GOMEZ Mariana
COL 1:07:28.3 0:04:36.3
4.
-FERNANDEZ -pauli
COL 1:10:37.1 0:07:45.1
5.
TRIPPET Alejandra
USA 1:10:37.3 0:07:45.2
6.
LÓPEZ Daisy
COL 1:12:25.7 0:09:33.7
7.
"VASQUEZ JIMENEZ" "Martha Elena"
COL 1:12:26.5 0:09:34.5
8.
URIBE Liliana
COL 1:12:29.9 0:09:37.9
9.
SEDIVA Hana
SVK 1:12:36.7 0:09:44.7
10.
BEDOYA Eliana
COL 1:13:09.8 0:10:17.7
11.
GIRALDO SORA
COL 1:13:20.4 0:10:28.4
12.
GUZMAN Laura
COL 1:14:45.1 0:11:53.1
13.
"-DUQUE " -lina
COL 1:14:57.9 0:12:05.8
14.
ANTE laura
COL 1:15:28.8 0:12:36.8
15.
LOAIZA Paulina
COL 1:15:29.5 0:12:37.5
16.
"LARGO ORDÓNEZ" "Ginna Eloiza"
COL 1:15:43.9 0:12:51.9
17.
FLOREZ LUISA
COL 1:16:13.0 0:13:20.9
18.
- -
COL 1:16:38.3 0:13:46.3
19.
ROMERO Marce
COL 1:16:42.4 0:13:50.4
20.
BEDOYA Veronica
COL 1:16:57.9 0:14:05.8
21.
IDARRAGA Adriana
COL 1:17:51.2 0:14:59.2
22.
BEDOYA Lina
COL 1:18:59.3 0:16:07.2
23.
RAMIREZ Claudia
COL 1:19:09.5 0:16:17.4
24.
MESA Lili
COL 1:19:33.9 0:16:41.9
25.
COL 1:19:59.9 0:17:07.9
26.
HIGUITA Diana
COL 1:20:29.9 0:17:37.9
27.
BOTERO Olga
COL 1:21:02.2 0:18:10.2
28.
MUSALAN Sara
COL 1:21:10.0 0:18:17.9
29.
RODRIGUEZ Maria
COL 1:21:43.4 0:18:51.3
30.
GÓMEZ Ana
COL 1:23:21.1 0:20:29.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru