ČSOB letná séria 2 - klasické behy 2020

Běh
DATUM :12.8.2020 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOSTKA Michal
SVK 0:38:54 0:00:00
2.
PENZEŠ Lukaš
SVK 0:42:27 0:03:33
3.
MAYERHOFER David
Team Ausdauercoach
AUT 0:42:46 0:03:52
4.
NAGY Viliam
AK Tlmače
SVK 0:42:49 0:03:55
5.
SEDLAK Pavol
Sk Slovan Bratislava
SVK 0:43:08 0:04:14
6.
VÁCLAV Boris
Magazín Radar
SVK 0:44:28 0:05:34
7.
LANGER Stefan
Team Ausdauercoach
AUT 0:44:37 0:05:43
8.
KUNDRÁK David
Magazín Radar
SVK 0:45:17 0:06:23
9.
ŠVEC Roman
ŠKP
SVK 0:45:17 0:06:23
10.
TVRDOŇ Ľubomír
Bratislava Marathon - pacer
SVK 0:45:17 0:06:23
11.
MACHATA Peter
Trávnica
SVK 0:45:59 0:07:05
12.
ŠRAMKO Dávid
SVK 0:46:30 0:07:36
13.
BUČÁK Marian
SVK 0:46:45 0:07:51
14.
FUMAČ Peter
SVK 0:47:27 0:08:33
15.
ROTTENSTEINER Heimo
WLR
AUT 0:47:39 0:08:45
16.
FILO Peter
SVK 0:48:05 0:09:11
17.
MATIAŠOVIČ Ľubomír
DOBRÝ ANJEL n.o.
SVK 0:48:32 0:09:38
18.
MAŤAŠOVSKÝ Michal
Nordcam
SVK 0:48:35 0:09:41
19.
TVARUŽKA Tomáš
SVK 0:49:08 0:10:14
20.
BRUCHAC Michal
ZKA
SVK 0:49:42 0:10:48
21.
JANČIČKA Ivan
Squash Hlohovec
SVK 0:49:54 0:11:00
22.
BOROVEC Milan
BORO
SVK 0:50:01 0:11:07
23.
KAISER Ján
i-riders.sk
SVK 0:50:04 0:11:10
24.
VACULA Ján
SVK 0:51:03 0:12:09
25.
NOVÁK Miroslav
BILLA
SVK 0:51:39 0:12:45
26.
ZACHAR Vladimir
SVK 0:51:56 0:13:02
27.
LUCKÝ Pavol
BILLA RUNNERS
SVK 0:52:10 0:13:16
28.
FEŤKO Damián
SVK 0:53:04 0:14:10
29.
POLIAK Peter
SVK 0:55:40 0:16:46
30.
SITÁR Marek
SVK 0:55:41 0:16:47
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MICHALEA Vallová
SVK 0:44:32 0:00:00
2.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:48:59 0:04:27
3.
SKANDEROVA Jana
PACER
SVK 0:50:04 0:05:32
4.
HURBANOVA Monika
i-riders.sk
SVK 0:50:04 0:05:32
5.
SCHITTENHELM Andrea
SVK 0:55:01 0:10:29
6.
DVORSKÁ Lenka
SVK 0:55:55 0:11:23
7.
MUZSLAYOVA Ildiko
PACER
SVK 0:55:56 0:11:24
8.
KARNIKOVA Alexandra
PACER 55 min
SVK 0:55:56 0:11:24
9.
LÍŠKOVÁ Zuzana
SVK 0:56:20 0:11:48
10.
LANGOVÁ Janka
SVK 0:58:28 0:13:56
11.
SKALICKÁ Zuzana
SVK 0:59:15 0:14:43
12.
SEKERKOVÁ Paulína
SVK 0:59:22 0:14:50
13.
MAREKOVÁ Jaroslava
Magazín Radar
SVK 0:59:48 0:15:16
14.
ZAJÍCOVÁ Soňa
Tanečné divadlo Bralen
SVK 1:00:36 0:16:04
15.
HUDECOVÁ Monika
SVK 1:01:39 0:17:07
16.
MILLNER Sarah
SVK 1:01:55 0:17:23
17.
ZACHAR Katarina
SVK 1:03:45 0:19:13
18.
ŠRAMKOVÁ Marta
SVK 1:04:01 0:19:29
19.
RYBAROVA Zdenka
SVK 1:06:33 0:22:01
20.
MRAVEC CHRENKOVÁ Eva
Magazín Radar
SVK 1:09:18 0:24:46

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených183
Přihlášeno - Muži112
Přihlášeno - Ženy71
Odstartovalo171
V cíli170