seriál : serie logo

Techniserv cup - Bělkovicko - Lašťanské kritérium

Silniční cyklistika
DATUM :20.6.2020 MÍSTO :Bělkovice-Lašťany
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.ceskysvazcyklistiky.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BITTNER Pavel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:13.6 0:00:00.0
2.
FIALA Matyáš
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:46:14.4 0:00:00.7
3.
ŠIROKÝ Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:46:14.7 0:00:01.0
4.
BUSCHEK Paul
RADSPORT STANGER KITZBÜHEL
AUT 0:46:15.5 0:00:01.8
5.
HAJEK Alexander
RADSPORT STANGER KITZBÜHEL
AUT 0:46:15.7 0:00:02.0
6.
OTTA Josef
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:46:16.0 0:00:02.3
7.
KOVAR Stefan
RADSPORT STANGER KITZBÜHEL
AUT 0:46:16.1 0:00:02.5
8.
JINDŘICH Pavel
Tj Stadion Louny
CZE 0:46:16.4 0:00:02.8
9.
KUBÍK Adam
Cycling Academy Tábor
CZE 0:46:16.6 0:00:02.9
10.
HOFBAUER Philip
JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ
AUT 0:46:16.7 0:00:03.0
11.
PATAY Adrián
TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN
SVK 0:46:17.0 0:00:03.3
12.
VONDRÁČEK Jan
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:46:17.1 0:00:03.4
13.
KOPELENT David
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:46:17.2 0:00:03.5
14.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:17.3 0:00:03.6
15.
SVRČEK Martin
CYS-AKADÉMIA PETRA SAGANA
SVK 0:46:17.3 0:00:03.7
16.
KOVAŘČÍK Petr
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:46:17.4 0:00:03.8
17.
ČEKAL Josef
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:46:17.7 0:00:04.1
18.
KAŇKOVSKÝ Adam
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:18.1 0:00:04.4
19.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:18.2 0:00:04.5
20.
VRBIK Adam
KAKTUS BIKE-TEAM BRATISLAVA
SVK 0:46:18.2 0:00:04.5
21.
PAUMANN David
ARBÖ RC STEINER SHOPPING PURGSTALL
AUT 0:46:18.2 0:00:04.5
22.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:18.3 0:00:04.6
23.
VYKYDAL Jaroslav
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:46:18.4 0:00:04.8
24.
SOKOLÍK Lukáš
TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN
SVK 0:46:18.5 0:00:04.9
25.
HAVRLANT Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:18.8 0:00:05.1
26.
BORKOVEC Matyáš
KOVO PRAHA
CZE 0:46:18.8 0:00:05.1
27.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:18.9 0:00:05.2
28.
GROSS Adam
CYCING ACADEMY TRENČÍN
SVK 0:46:18.9 0:00:05.2
29.
DOSTÁL Václav
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:46:19.0 0:00:05.3
30.
KUČERA Vojtěch
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:46:19.1 0:00:05.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru