Efisan Skiroll Classics Šumava

Běžecké lyžování
DATUM :18 - 19.7.2020 MÍSTO :Horská Kvilda

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAKŠ Martin
Fisher Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:38:12.5 0:00:00.0
2.
ŠRAIL Jan
Vltava Fund Ski Team
CZE 0:38:42.2 0:00:29.7
3.
ŠTOČEK Fabian
Vltava Fund Ski Team
CZE 0:38:45.2 0:00:32.7
4.
SEDLÁČEK Václav
Silvini Madsus Team
CZE 0:38:47.0 0:00:34.4
5.
ŘEZÁČ Stanislav
Slavia Pojišťovna Team
CZE 0:40:49.0 0:02:36.4
6.
KOČANDRLE Martin
Sport Club Plzeň
CZE 0:41:00.0 0:02:47.4
7.
VANK Michal
Sun sport Team
CZE 0:41:41.7 0:03:29.2
8.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:42:52.9 0:04:40.4
9.
ZUNA Ondřej
Sport Club Plzeň
CZE 0:43:26.2 0:05:13.7
10.
VEBER Tomáš
Kasper - Swix Team
CZE 0:43:30.7 0:05:18.2
11.
FUCHS Felix
SV Finsterau
GER 0:43:39.2 0:05:26.7
12.
BAUER David
WSV Grafenau
GER 0:43:42.7 0:05:30.2
13.
HÁJEK Matěj
SKI klub Jablonec
CZE 0:44:27.4 0:06:14.9
14.
VLČEK Martin
Sport Club Plzeň
CZE 0:44:47.2 0:06:34.7
15.
ZUNA štěpán
SCPL
CZE 0:45:20.4 0:07:07.9
16.
KUCHL Johannes
WSV Skadi Bodenmais
GER 0:45:23.7 0:07:11.2
17.
RIEDL Peter
Team Zipps
GER 0:46:23.7 0:08:11.2
18.
SVOBODA Jan
Silvini Madshus Team
CZE 0:46:30.9 0:08:18.4
19.
LANDA František
Silvini Madshus Team
CZE 0:46:54.2 0:08:41.7
20.
POLÁŠEK Petr
Rouvy
CZE 0:47:03.9 0:08:51.4
21.
PAZDERSKÝ Marek
Silvini Madsus Team
CZE 0:47:19.9 0:09:07.4
22.
HUŠEK Martin
Salomon team
CZE 0:47:22.4 0:09:09.9
23.
GROSS Petr
Borci zdar!
CZE 0:48:09.7 0:09:57.1
24.
GRUMUS Daniel
KOLečkové lyže TOMSKI
CZE 0:48:44.9 0:10:32.4
25.
GROMUS Tomáš
KOLečkové lyže TOMSKI
CZE 0:49:02.4 0:10:49.9
26.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:49:26.7 0:11:14.2
27.
ŠIMEK Pavel
Olfin Car Ski team
CZE 0:49:32.1 0:11:19.6
28.
KULICH Jaroslav
Vltava Fund Ski Team
CZE 0:49:35.1 0:11:22.6
29.
HABLE Maximilian
WSV Grafenau
GER 0:49:57.4 0:11:44.9
30.
HAVEL Lukáš
Skilauf team
CZE 0:50:19.4 0:12:06.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec n. N.
CZE 0:46:30.7 0:00:00.0
2.
BEROUŠKOVÁ Barbora
SCPL
CZE 0:49:56.9 0:03:26.2
3.
BECK Vroni
GER 0:51:10.1 0:04:39.4
4.
VITÁKOVÁ Petra
Sport Club Plzeň
CZE 0:52:02.1 0:05:31.4
5.
ŠVANCAROVÁ Kateřina
Sun sport Team
CZE 0:52:12.1 0:05:41.4
6.
KLEMENTOVÁ Andrea
Vltava Fund Ski Team
CZE 0:52:37.6 0:06:06.9
7.
NOVÁKOVÁ Adéla
Sport Club Plzeň
CZE 0:53:57.9 0:07:27.1
8.
LANE Meg
Tri Nordic Coaching
GER 0:54:35.4 0:08:04.7
9.
NÖHMEIER Hanna
Team Zipps
GER 0:56:24.1 0:09:53.4
10.
HUJEROVA Tereza
Ski klub Jablonec n. N.
CZE 0:57:07.6 0:10:36.9
11.
NYKLESOVÁ Karolína
Sport Club Plzeň
CZE 0:59:59.1 0:13:28.4
12.
SMETANOVÁ Barbora
SKI klub Jablonec
CZE 1:00:08.3 0:13:37.6
13.
VOTAVOVÁ Anna
Sport Club Plzeň
CZE 1:00:45.1 0:14:14.4
14.
MEISCHNER Marie
SC Norweger Annaberg
GER 1:04:12.8 0:17:42.1
15.
JABLONSKA Ewa
www.domki-krynica.eu
POL 1:05:05.1 0:18:34.3
16.
KULHÁNKOVÁ Eva
Sun sport Team
CZE 1:05:12.8 0:18:42.1
17.
LORENZ Hannah
SV Bayerisch Eisenstein
GER 1:05:35.3 0:19:04.6
18.
HŮRKOVÁ Johanka
KB SG Jablonec
CZE 1:06:54.3 0:20:23.6
19.
KURZOK Alicia
WSV Grafenau
GER 1:09:33.8 0:23:03.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠRAIL Jan
Vltava Fund Ski Team
CZE 0:59:30.2 0:00:00.0
2.
ŠTOČEK Fabian
Vltava Fund Ski Team
CZE 0:59:31.8 0:00:01.6
3.
SEDLÁČEK Václav
Silvini Madsus Team
CZE 0:59:39.9 0:00:09.7
4.
ŘEZÁČ Stanislav
Slavia Pojišťovna Team
CZE 1:00:15.9 0:00:45.6
5.
JAKŠ Martin
Fisher Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:00:50.4 0:01:20.1
6.
VEBER Tomáš
Kasper - Swix Team
CZE 1:02:53.4 0:03:23.1
7.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:04:42.9 0:05:12.6
8.
VANK Michal
Sun sport Team
CZE 1:04:49.4 0:05:19.1
9.
FRIEDL Christoph
WSV Skadi Bodenmais
GER 1:04:58.4 0:05:28.1
10.
KUCHL Johannes
WSV Skadi Bodenmais
GER 1:05:04.1 0:05:33.9
11.
HUŠEK Martin
Salomon team
CZE 1:05:04.6 0:05:34.4
12.
RIEDL Peter
Team Zipps
GER 1:05:16.1 0:05:45.9
13.
SVOBODA Jan
Silvini Madshus Team
CZE 1:06:02.6 0:06:32.4
14.
TRNAVSKÝ Miroslav
Silvini Madsus Team
CZE 1:08:47.4 0:09:17.1
15.
PAZDERSKÝ Marek
Silvini Madsus Team
CZE 1:08:51.1 0:09:20.8
16.
LANDA František
Silvini Madshus Team
CZE 1:08:54.1 0:09:23.9
17.
GROSS Petr
Borci zdar!
CZE 1:09:16.6 0:09:46.3
18.
HAAS Erwin
RC Allgäu
GER 1:10:14.9 0:10:44.6
19.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:10:51.8 0:11:21.6
20.
HONSA Antonín
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:10:54.3 0:11:24.1
21.
SLÁDEK Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:11:19.1 0:11:48.8
22.
FIŠNAR Jiří
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:11:26.6 0:11:56.3
23.
KADLEC Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:11:34.8 0:12:04.6
24.
AMBRUZ Martin
Vivatsport
CZE 1:11:43.0 0:12:12.7
25.
VEJNAR Josef
JOVE ROLLSKI Vysoké n/J.
CZE 1:11:48.1 0:12:17.8
26.
FIŠNAR Jan
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:11:57.6 0:12:27.3
27.
MEINEL Heiko
MADSHUS RACING TEAM SPORTALBERT
GER 1:12:16.6 0:12:46.3
28.
KNÁPEK Ladislav
Šerlich 8.30
CZE 1:12:21.3 0:12:51.1
29.
KULICH Jaroslav
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:12:27.1 0:12:56.8
30.
ŠIMEK Pavel
Olfin Car Ski team
CZE 1:12:48.6 0:13:18.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec n. N.
CZE 1:10:00.3 0:00:00.0
2.
HUJEROVA Tereza
Ski klub Jablonec n. N.
CZE 1:13:41.8 0:03:41.4
3.
NÖHMEIER Hanna
Team Zipps
GER 1:20:12.6 0:10:12.2
4.
KLEMENTOVÁ Andrea
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:20:53.0 0:10:52.6
5.
LANE Meg
Tri Nordic Coaching
USA 1:21:25.3 0:11:24.9
6.
ŠVANCAROVÁ Kateřina
Sun sport Team
CZE 1:22:23.0 0:12:22.6
7.
KULHÁNKOVÁ Eva
Sun sport Team
CZE 1:30:23.5 0:20:23.1
8.
HONSOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:32:45.7 0:22:45.3
9.
VÖLFLOVÁ Natálie
SKI Sokol Stachy
CZE 1:33:41.0 0:23:40.6
10.
KOZLOVSKAIA Irina
SC Rosenheim
RUS 1:35:00.4 0:25:00.1
11.
MEISCHNER Marie
SC Norweger Annaberg
GER 1:35:58.2 0:25:57.8
12.
PAVLÁSKOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:56:12.8 0:46:12.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru