Beh nočným Breznom

Běh
DATUM :8.8.2020 MÍSTO :Brezno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRAŇO Peter
Salomon/Suunto
SVK 0:24:56 0:00:00
2.
KUBEJ Tomáš
SMZ Jelšava
SVK 0:25:07 0:00:11
3.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:25:17 0:00:21
4.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:25:24 0:00:28
5.
MALČEK Marek
TRIAN ŠK UMB BB
SVK 0:25:44 0:00:48
6.
JUROŠ Ľubomír
GEO sport
SVK 0:26:39 0:01:43
7.
SIVÁK Rastislav
Slavošovce
SVK 0:26:41 0:01:45
8.
RIDZOŇ Ľubomír
Brezno
SVK 0:26:49 0:01:53
9.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 0:27:14 0:02:18
10.
GOLIAN Peter
Brezno
SVK 0:27:15 0:02:19
11.
KREDATUS Ivan
Marathon BB Team
SVK 0:27:27 0:02:31
12.
TABERNAUS Marek
LO HST-Polomka Bučnik
SVK 0:28:10 0:03:14
13.
KVACKAJ Martin
Jasenie
SVK 0:28:30 0:03:34
14.
LENHART Hendrik
RSC Mering
SVK 0:28:33 0:03:37
15.
GREŠKO Vratislav
Čím skôr tým prv
SVK 0:28:43 0:03:47
16.
ŤAPUŠÍK Miroslav
ŠK Achiles Handlová
SVK 0:28:50 0:03:54
17.
PILIARKIN Miroslav
Za rodinu
SVK 0:28:50 0:03:54
18.
GAJDOŠ Denis
Geosport/Zolná skyrunning team
SVK 0:29:03 0:04:07
19.
FARKAŠ Branislav
FARKY FAMILY
SVK 0:29:05 0:04:09
20.
TEREK Radoslav
Pohorela
SVK 0:29:12 0:04:16
21.
BEŇUŠ Miloš
BAUTRADE RUN TEAM
SVK 0:29:14 0:04:18
22.
CABAN Matej
Brezno
SVK 0:29:20 0:04:24
23.
ŠULÍK Pavol
Penetta Group
SVK 0:29:22 0:04:26
24.
LUKÁČ Jakub
FPS BB
SVK 0:29:35 0:04:39
25.
GAŽO Radovan
GeoSport Team
SVK 0:29:38 0:04:42
26.
LIBIČEK Michal
DHZ Hybe
SVK 0:29:50 0:04:54
27.
BONKALO Martin
Bratislava runners
SVK 0:29:57 0:05:01
28.
HOLÍK Juraj
vinárstvo Berezun
SVK 0:30:11 0:05:15
29.
ĎURÍČEK Martin
žiadny
SVK 0:30:23 0:05:27
30.
DUREC Richard
Berserkers
SVK 0:30:27 0:05:31
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JESENSKÁ Krisína
-
SVK 0:28:49 0:00:00
2.
MARTINSKÁ Jana
TK Sliač
SVK 0:28:53 0:00:04
3.
ŠIMONOVÁ Barbora
AK zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:29:43 0:00:54
4.
SLIVKOVÁ Viera
Brezno
SVK 0:30:18 0:01:29
5.
POLIAKOVÁ Gabriela
-
SVK 0:30:56 0:02:07
6.
LIPTÁKOVÁ Miroslava
AK Danica Zvolen
SVK 0:31:29 0:02:40
7.
KUPCOVÁ Katarína
Miesiči Brezno
SVK 0:32:55 0:04:06
8.
ALEXOVÁ Andrea
AK Mostáreň Brezno
SVK 0:34:56 0:06:07
9.
STRAŇAVSKÁ Stanislava
KTV-U Banská Bystrica
SVK 0:35:20 0:06:31
10.
TÓTHOVÁ Martina
GreenTeam
SVK 0:35:30 0:06:41
11.
ŠVANTNEROVA Janka
žiadny
SVK 0:35:54 0:07:05
12.
FIĽOVÁ Martina
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 0:36:01 0:07:12
13.
JUROŠOVÁ Júlia
-
SVK 0:36:27 0:07:38
14.
CABANOVÁ Veronika
Brezno
SVK 0:36:43 0:07:54
15.
FILKOROVÁ Andrea
Andrea Filkorová
SVK 0:36:51 0:08:02
16.
FILIPKOVÁ Ivana
Pochabé žabky BB
SVK 0:36:54 0:08:05
17.
BAZALOVÁ Marcela
Pochabé žabky BB
SVK 0:36:54 0:08:05
18.
TAPAJČÍKOVÁ Andrea
RUNNING TEAM CMK BB
SVK 0:36:57 0:08:08
19.
JEDINÁKOVÁ Marcela
Šport zóna
SVK 0:37:01 0:08:12
20.
POHORELCOVÁ Janka
Horehron
SVK 0:37:07 0:08:18
21.
DAXNEROVÁ Denisa
SVK 0:37:08 0:08:19
22.
JARGANOVÁ Martina
Veselé Bežkyne
SVK 0:37:18 0:08:29
23.
KUREKOVÁ Ľubica
Veselé Bežkyne
SVK 0:37:20 0:08:31
24.
PAŽITNÁ Anna
HK Kamenná Chata pod Chopkom
SVK 0:37:21 0:08:32
25.
RIDZOŇOVÁ Daniela
Brezno
SVK 0:37:33 0:08:44
26.
MESIARIKOVÁ Zdenka
-
SVK 0:37:41 0:08:52
27.
HAHNOVA Alexandra
Valaská
SVK 0:37:56 0:09:07
28.
BÍLKOVÁ Majka
Čiernohronská železnica
SVK 0:38:00 0:09:11
29.
FELNEROVÁ Bianka
Čiernohronská železnica
SVK 0:38:00 0:09:11
30.
BELKOVÁ Zuzana
0
SVK 0:38:03 0:09:14

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených251
Přihlášeno - Muži160
Přihlášeno - Ženy91
Odstartovalo251
V cíli249