Rajecký maratón, Inline polmaratón

Běh
DATUM :8.8.2020 MÍSTO :Rajec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠVAJDA Gabriel
Atletický club Nové Zámky
SVK 2:40:20 0:00:00
2.
KOPČÍK Tomáš
Atletický club Nové Zámky
SVK 2:44:17 0:03:57
3.
KALINA Rastislav
Maratón klub Rajec
SVK 2:47:36 0:07:16
4.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fénix Bratislava
SVK 2:48:41 0:08:21
5.
MOCKOVČIAK Marek
TJ Obal servis Košice
SVK 2:52:30 0:12:10
6.
KAMENDY Marián
Bratislava
SVK 2:59:02 0:18:42
7.
WEICHPART Henrich
Individuálny člen SAZ
SVK 2:59:36 0:19:16
8.
ŠULJA Michal
Dinamo Pančevo
SVK 3:02:19 0:21:59
9.
KLIMO Stanislav
HK Direct Bytča
SVK 3:04:04 0:23:44
10.
KUBÁNY Michal
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 3:05:59 0:25:39
11.
PENCIAK Emil
Partizán Vrícko
SVK 3:08:01 0:27:41
12.
JURČÍK Ján
Klub Kysuckého maratónu Čadca
SVK 3:09:26 0:29:06
13.
PUŠKÁR Michal
AK AŠK Slávia Trnava
SVK 3:10:30 0:30:10
14.
MIKLOŠOVIČ Daniel
Šúrovce
SVK 3:12:16 0:31:56
15.
LEŠTÁK Peter
JAMES Bratislava
SVK 3:15:02 0:34:42
16.
ŽELEZOV Konstantin
42195.kiev.ua
UKR 3:15:56 0:35:36
17.
VOROS Róbert
SVK 3:17:59 0:37:39
18.
PAVUK Marian
indiv.člen
SVK 3:18:52 0:38:32
19.
ŠVÁB Michal
ŠK Zrýchlená Turistika
SVK 3:20:34 0:40:14
20.
SKORČÍK Jano
Cykloklub Turzovka
SVK 3:22:31 0:42:11
21.
TREĽO Michal
Trebišov
SVK 3:23:17 0:42:57
22.
DIKOŠ Martin
Žilina
SVK 3:23:35 0:43:15
23.
HANZLÍK Ondrej
AK Baník Prievidza
SVK 3:23:59 0:43:39
24.
BAČA Mario
Zlaté Moravce
SVK 3:24:03 0:43:43
25.
ZAMORA Jozef
Bratislava
SVK 3:25:56 0:45:36
26.
JEŽÍK Miroslav
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 3:26:41 0:46:21
27.
TOMÁNEK Roman
Gallak Slavičín
CZE 3:27:55 0:47:35
28.
TICHÝ Peter
Atletický klub ZZO Čadca
SVK 3:29:46 0:49:26
29.
BUDZEL Ivan
BigHeroes
SVK 3:29:53 0:49:33
30.
BLAHO Peter
Martin
SVK 3:29:55 0:49:35
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PASTOROVÁ Petra
Maraton klub Seitl Ostrava
CZE 2:58:53 0:00:00
2.
SEBESTIAN Sylvia
Atletika ŠK Skalica
SVK 3:12:56 0:14:03
3.
VIČAROVÁ Hana
2B Winner
CZE 3:19:34 0:20:41
4.
URMINSKÁ Daniela
Trail Pirata Jerez
SVK 3:22:47 0:23:54
5.
LÍŠKOVÁ Ivana
cyklomania.sk
SVK 3:25:18 0:26:25
6.
HUDEKOVÁ Andrea
TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
SVK 3:41:45 0:42:52
7.
KAMENDY Zuzana
BK Spartak Medzev
SVK 3:49:16 0:50:23
8.
STOLIČNÁ Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 3:51:47 0:52:54
9.
HATALOVÁ Lucia
Klub nenapraviteľných optimistov
SVK 3:57:27 0:58:34
10.
KOKAVCOVA Alena
Elago
SVK 4:00:54 1:02:01
11.
ŠUCHOVÁ Marcela
Martin
SVK 4:02:07 1:03:14
12.
BUTORACOVÁ Ivana
MTC Vyšná Šebastová
SVK 4:12:03 1:13:10
13.
SEMANOVÁ Zlatka
Košice
SVK 4:17:20 1:18:27
14.
MATTOSOVA Lucia
Bratislava
SVK 4:21:50 1:22:57
15.
MICHÁLKOVÁ Eva
Wandera
CZE 4:24:21 1:25:28
16.
HLINKOVÁ Simona
Rajecké Teplice
SVK 4:25:13 1:26:20
17.
HROMADOVA Andrea
SVK 4:26:13 1:27:20
18.
KAJANKOVA Silvia
Rajecke Teplice
SVK 4:26:32 1:27:39
19.
JENDRICHOVSKÁ Danka
TTTrend
SVK 4:28:05 1:29:12
20.
VADOCKÁ Gabriela
Pieščanské parníky
SVK 4:39:11 1:40:18
21.
URBANOVA Lenka
Pieščanské parníky
SVK 4:39:11 1:40:18
22.
KYSELICOVÁ Stanislava
TV Severka
SVK 4:49:11 1:50:18
23.
SEIDLOVÁ Eva
Atletický klub mesta Tlmače
SVK 4:56:52 1:57:59
24.
PUŠKÁROVÁ Katarína
Odorín
SVK 4:57:10 1:58:17
25.
DONOVALOVÁ Eva
OZ Mar. BB Team Banská Bystrica
SVK 5:41:41 2:42:48

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených809
Přihlášeno - Muži634
Přihlášeno - Ženy175
Odstartovalo737
V cíli735