seriál : ŠKODA CUP 2020

Škoda Cup - Záboří

Silniční cyklistika
DATUM :18.7.2020 MÍSTO :Záboří
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LODERER Timon
Hrinkow Advarics Cycleang
GER 3:46:50.5 0:00:00.0
2.
SEDLÁČEK Vojtěch
Reprezentace ČR
CZE 3:46:50.5 0:00:00.0
3.
GLUTH Martin
Maloja Pushbikers MTB
GER 3:46:50.6 0:00:00.0
4.
ŘEPA Vojtěch
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:46:50.7 0:00:00.2
5.
ZAHÁLKA Matěj
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 3:46:50.8 0:00:00.3
6.
VACEK Mathias
Reprezentace ČR
CZE 3:46:51.0 0:00:00.5
7.
GRUBER Pavel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:46:51.3 0:00:00.8
8.
ROSNER Linus
rad-net ROSE Team
GER 3:46:51.4 0:00:00.8
9.
VOLTR Martin
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:46:51.5 0:00:00.9
10.
STÖHR Jan
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:46:51.6 0:00:01.1
11.
SCHURAN Michal
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:46:51.7 0:00:01.2
12.
HATZ Christopher
Hrinkow Advarics Cycleang
GER 3:49:37.6 0:02:47.1
13.
HONSA František
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:49:53.1 0:03:02.6
14.
MODLITBA Vojtěch
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:53:44.3 0:06:53.8
15.
AUGUSTIN Hannes
Berliner TSC e.V. / KED-STEVENS Radteam Berlin
GER 3:53:44.4 0:06:53.9
16.
RUGOVAC Denis
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:54:25.2 0:07:34.7
17.
ČER Tomáš
CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
CZE 3:54:28.5 0:07:38.0
18.
WOLLENBERG Tim
Maloja Pushbikers
GER 3:54:38.9 0:07:48.4
19.
ŤOUPALÍK Adam
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 3:54:39.0 0:07:48.5
20.
PIETRULA Nicolas
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:54:39.5 0:07:49.0
21.
BITTNER Pavel
Reprezentace ČR
CZE 3:54:39.6 0:07:49.0
22.
KNAUER Florenz
Maloja Pushbiker
GER 3:54:40.0 0:07:49.4
23.
FRANZ Toni
Berliner TSC e.V. / KED-STEVENS Radteam Berlin
GER 3:54:40.1 0:07:49.6
24.
HAMPL Petr
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:54:41.0 0:07:50.5
25.
VONEŠ Jan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:54:41.2 0:07:50.6
26.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 3:54:41.3 0:07:50.7
27.
FIALA Petr
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:54:41.6 0:07:51.0
28.
PAKALSKI Henrik
rad-net ROSE Team
GER 3:54:41.7 0:07:51.1
29.
ŤOUPALÍK Jakub
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:54:42.2 0:07:51.7
30.
STEININGER Fabian
Union Raiffeisen Radteam Tirol
AUT 3:54:42.4 0:07:51.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru