Kordícky Extrém

Běh
DATUM :18.7.2020 MÍSTO :Kordíky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GREŠTIAK Michal
Zolná-Poľana
SVK 2:11:39 0:00:00
2.
VAJS Roman
BBtrener.sk / mintal.sk
SVK 2:13:31 0:01:52
3.
SOPKO Ján
Ak Krupina
SVK 2:18:59 0:07:20
4.
BEDNÁR Peter
HK Salora/KMB Zilina
SVK 2:19:48 0:08:09
5.
DODOK Peter
Slovalco
SVK 2:20:17 0:08:38
6.
ŠULJA Michal
Veki run team
SVK 2:21:08 0:09:29
7.
KVIETOK Paťo
GeoSport Team
SVK 2:22:07 0:10:28
8.
FOŘT Martin
ELEVEN RUN TEAM
CZE 2:22:15 0:10:36
9.
BRAMUŠKA Andrej
Bučina ddd
SVK 2:23:41 0:12:02
10.
LENGYEL Michal
NITRA
SVK 2:27:44 0:16:05
11.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 2:28:46 0:17:07
12.
LÜBECK Peter
new-wave multisport
SVK 2:29:27 0:17:48
13.
MORAVA Ján
Liptovské Sliače
SVK 2:29:41 0:18:02
14.
TIŠLIAR Ladislav
Baláže
SVK 2:32:40 0:21:01
15.
CAPEK Martin
ČADEčKA
SVK 2:32:43 0:21:04
16.
HRMO Ľubomír
BŠK Banská Bystrica
SVK 2:35:31 0:23:52
17.
MINICH Ladislav
Kanianka
SVK 2:37:15 0:25:36
18.
LIBIČEK Michal
DHZ Hybe
SVK 2:37:40 0:26:01
19.
GAJDOŠ Denis
Geosport
SVK 2:37:46 0:26:07
20.
FARKAŠ Branislav
FARKY FAMILY
SVK 2:37:53 0:26:14
21.
KUČERA Cyprián
Levoča
SVK 2:38:09 0:26:30
22.
JÁNOŠÍK Brańo
Bežci Poltár
SVK 2:38:44 0:27:05
23.
MASLO Peter
OCR Ružomberok
SVK 2:40:01 0:28:22
24.
PALÚCH Jakub
Trian ŠK UMB
SVK 2:40:15 0:28:36
25.
ŠTRAUS Richard
Košice
SVK 2:40:19 0:28:40
26.
ESTERKA Jaroslav
E100
SVK 2:40:20 0:28:41
27.
FLOROVIČ Ľuboš
ziadny
SVK 2:40:43 0:29:04
28.
SLOBODNÍK Peter
Baláže
SVK 2:41:50 0:30:11
29.
ONDRUŠKA Martin
W&F
SVK 2:43:17 0:31:38
30.
PALEČEK Ľubomír
Barefoot
SVK 2:43:25 0:31:46
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOVRANTOVA Katarina
Salomon team
SVK 2:35:28 0:00:00
2.
BRAŠEŇOVÁ Anna
new-wave multisport
SVK 2:39:35 0:04:07
3.
KUŠNIEROVÁ Denisa
Trail Runners Trnava
SVK 2:40:57 0:05:29
4.
URMINSKÁ Daniela
Club Trail Pirata Jerez
SVK 2:44:08 0:08:40
5.
FOŘTOVÁ Iveta
ELEVEN RUN TEAM
CZE 2:47:52 0:12:24
6.
PALUCHOVÁ Ľubica
žiadny
SVK 2:53:48 0:18:20
7.
KAMENSKA Lucia
Sputnik
SVK 2:55:41 0:20:13
8.
CHRANČOKOVÁ Daniela
BB
SVK 2:56:54 0:21:26
9.
BAČÍKOVÁ Jana
neregistrovaná
SVK 3:00:06 0:24:38
10.
MRÁZOVÁ Jurina
Dyno BB
SVK 3:07:58 0:32:30
11.
KALINOVA Lubomíra
GAMILU
SVK 3:08:22 0:32:54
12.
PANÁKOVÁ Barbora
"W & F"
SVK 3:08:28 0:33:00
13.
SENDREIOVA Martina
Revuca
SVK 3:09:05 0:33:37
14.
JAROŠOVÁ Jana
ŠK Detva v pohybe
SVK 3:09:29 0:34:01
15.
BULLOVA Monika
Honeybudgers
SVK 3:10:21 0:34:53
16.
JAGNEŠÁKOVÁ Petronela
Svetielko nádeje
SVK 3:10:34 0:35:06
17.
GATIALOVA Marta
STG Prievidza
SVK 3:14:08 0:38:40
18.
STEHLÍKOVÁ Michalka
M&M RUN
SVK 3:14:34 0:39:06
19.
GRENDOVÁ Valentína
BIKE
SVK 3:18:05 0:42:37
20.
KUCEJOVÁ Jana
Detva
SVK 3:18:51 0:43:23
21.
VETRÁKOVÁ Denisa
Denisa Vetráková
SVK 3:27:16 0:51:48
22.
BABARIKOVÁ Zuzana
Beh večernou Nitrou
SVK 3:27:39 0:52:11
23.
BLAŠKOVIČOVÁ Eva
NZ
SVK 3:29:12 0:53:44
24.
MORAVÍKOVÁ Miriam
ŠK Detva v pohybe
SVK 3:31:30 0:56:02
25.
ŠARADÍNOVÁ Monika
Tréningový klub Spartans Zvolen
SVK 3:39:10 1:03:42
26.
GRENDOVÁ Andrea
BIKE
SVK 3:39:51 1:04:23
27.
BOHÁČIKOVÁ Jana
Marathon BB Team
SVK 3:40:09 1:04:41
28.
DVORSKÁ Tereza
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 3:41:02 1:05:34
29.
RAGANOVÁ Mária
ZHMOTNENÁ TMA
SVK 3:44:26 1:08:58
30.
KUKUČKOVÁ Gabriela
-
SVK 3:45:17 1:09:49

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených952
Přihlášeno - Muži596
Přihlášeno - Ženy356
Odstartovalo912
V cíli908