seriál : serie logo

Svätojurský blesk

MTB
DATUM :5.7.2020 MÍSTO :Svätý Jur

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROVNÝ Rastislav
Ck Svatý Jur
SVK 0:16:47.0 0:00:00.0
2.
NAGY Tomáš
Cyklistický tím FIREFLY
SVK 0:17:28.6 0:00:41.6
3.
MAGYAR Bálint
Trinitas Sport Club
SVK 0:17:53.2 0:01:06.2
4.
VANČO Jakub
AŠK INTER Bratislava
SVK 0:18:04.7 0:01:17.7
5.
SLOBODA Simon
WLRM cc
SVK 0:18:08.2 0:01:21.2
6.
ČERVENÝ Jakub
SVK 0:18:12.3 0:01:25.3
7.
STEIGER Lubos
Dukla Bratislava
SVK 0:18:13.4 0:01:26.4
8.
MALÍŠEK Miroslav
PROefekt team
SVK 0:18:22.9 0:01:35.9
9.
BOHUMEL Lukáš
CK Svätý Jur
SVK 0:18:35.9 0:01:48.9
10.
REHORA Radoslav
Trnava Cycling Team
SVK 0:18:48.2 0:02:01.2
11.
BABKA Milan
Dukla Bratislava
SVK 0:18:49.8 0:02:02.8
12.
OZIMY Juraj
Športservis
SVK 0:18:51.5 0:02:04.5
13.
ONDRIS Peter
SVK 0:19:01.3 0:02:14.3
14.
DUBOVEC Michal
InShape
SVK 0:19:01.3 0:02:14.3
15.
CIBULKA Ján
ebajk racing
SVK 0:19:01.5 0:02:14.5
16.
VOZÁR Michal
Cykloklub SENEC
SVK 0:19:05.8 0:02:18.8
17.
JANŽO Róbert
Procycling Team Bratislava
SVK 0:19:10.5 0:02:23.5
18.
MAURSKY Peter
OSMOS Cycling Team
SVK 0:19:14.3 0:02:27.3
19.
MITOŠINKA Ivan
Chlpaté Gazely
SVK 0:19:18.3 0:02:31.3
20.
SARVAŠ Martin
OKO Racing
SVK 0:19:18.8 0:02:31.8
21.
HULKA Roman
Športservis team BA
SVK 0:19:19.3 0:02:32.3
22.
PRIBULA Martin
SVK 0:19:23.5 0:02:36.5
23.
DEDINSKÝ Tomáš
Športový klub Devínska Kobyla
SVK 0:19:27.8 0:02:40.8
24.
BALKO Miroslav
Expendables Cycling Team
SVK 0:19:28.8 0:02:41.8
25.
HARCEG Ivan
SUNCYCLE.sk Racing Team
SVK 0:19:30.9 0:02:43.9
26.
ONDRIŠ Marek
Bike4you Hlohovec
SVK 0:19:37.1 0:02:50.1
27.
LÁVEČKA Matúš
CK Karpaty Smolenice
SVK 0:19:42.9 0:02:55.9
28.
ZOBKA Radovan
AXA Cycling Team
SVK 0:19:43.9 0:02:56.9
29.
ZVARA Adrian
Cyklo Klub Senec
SVK 0:19:47.6 0:03:00.6
30.
GUZY Matus
WLRM cc
SVK 0:19:48.5 0:03:01.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FINDROVA Mariana
CK Banska Bystrica
SVK 0:21:18.9 0:00:00.0
2.
JUHÁSOVÁ Zuzana
Bike Team Juhasky
SVK 0:21:31.3 0:00:12.4
3.
HUDEKOVÁ Kristína
WLRM cc
SVK 0:22:29.4 0:01:10.5
4.
HRABOVSKÁ Mária
SVK 0:23:10.7 0:01:51.8
5.
FILOVÁ Andrea
Cyklistický klub AB Sereď
SVK 0:23:46.4 0:02:27.5
6.
OTHMANOVA Sona
SVK 0:23:57.4 0:02:38.5
7.
ŠŤOVÍČKOVÁ Markéta
WLRM cc
CZE 0:23:57.7 0:02:38.8
8.
DORICOVA Kristina
WLRM cc
SVK 0:24:21.2 0:03:02.3
9.
IVANIČOVÁ Andrea
Bajkula Riders Bratislava
SVK 0:24:49.1 0:03:30.2
10.
SLÁDEKOVÁ Kristína
Senec
SVK 0:25:27.8 0:04:08.9
11.
JANUŠÍKOVÁ Nina
Senec
SVK 0:25:38.2 0:04:19.3
12.
MILOVA Katarina
WLRM cc
SVK 0:26:19.6 0:05:00.7
13.
MACHÁČKOVÁ Hana
Triatlon Pezinok
SVK 0:26:54.5 0:05:35.6
14.
CÍBIKOVÁ Antónia
CK Slimák Púchov
SVK 0:27:49.9 0:06:31.0
15.
KARABOVÁ Eva
TJ Dynamo DK
SVK 0:27:57.6 0:06:38.7
16.
ORLÍKOVÁ Veronika
CK IOAN 1209
SVK 0:27:59.9 0:06:41.0
17.
MURÍNOVÁ Viktória
SVK 0:28:03.5 0:06:44.6
18.
HAMAJOVA Janka
haKLUBss
SVK 0:28:04.5 0:06:45.6
19.
GUZY Eva
WLRM cc
SVK 0:28:29.4 0:07:10.5
20.
DUBOVSKÁ Denisa
MTBiker
SVK 0:28:38.5 0:07:19.6
21.
SKALICKÁ Daniela
SVK 0:29:06.3 0:07:47.4
22.
SVETLÁKOVÁ Nikoleta
Trnava Cycling Team
SVK 0:29:30.9 0:08:12.0
23.
ORLÍKOVÁ Kristiána
CK IOAN 1209
SVK 0:30:15.3 0:08:56.4
24.
JOKLOVÁ Lenka
CK Svätý Jur
SVK 0:31:03.8 0:09:44.9
25.
GRAUZELOVÁ Tana
SVK 0:31:57.9 0:10:39.0
26.
REMENCOVA Karin
SVK 0:33:37.3 0:12:18.4
27.
SLOTÍKOVÁ Nikol
ŠK Triatlon Pezinok
SVK 0:33:40.7 0:12:21.8
28.
CAPICIKOVA Helena
Trail Runners Trnava
SVK 0:34:27.4 0:13:08.5
29.
ORLÍKOVÁ Gabriela
CK IOAN 1209
SVK 0:34:27.8 0:13:08.9
30.
BRONĎOŠOVÁ Mária
SVK 0:36:15.7 0:14:56.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru