Račiansky polmaratón, Račianska desiatka

Běh
DATUM :29.8.2020 MÍSTO :Rača

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÜLLER Matej
ŠK Vazka Bratislava
SVK 0:38:39 0:00:00
2.
FOLTÁN Gabriel
TJ Druzstevnik Lovcica Trubin
SVK 0:39:06 0:00:27
3.
AMBRUS Peter
i - RIDERS.SK
SVK 0:41:18 0:02:39
4.
GRMAN Martin
SVK 0:42:17 0:03:38
5.
HÜBNER Erik
Slovak ultra trail team
SVK 0:42:49 0:04:10
6.
VAŇUŠ Marek
Svd
SVK 0:42:54 0:04:15
7.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:43:11 0:04:32
8.
SARKA Jakub
CZE 0:43:51 0:05:12
9.
NYÉKI Ladislav
SVK 0:44:17 0:05:38
10.
VIZVÁRI Norbert
NRM
SVK 0:44:45 0:06:06
11.
SABO Jozef
SVK 0:44:46 0:06:07
12.
NAGY Viliam
AK Tlmače
SVK 0:44:57 0:06:18
13.
BLACH Ján
The Minions
SVK 0:46:01 0:07:22
14.
PECHA Roman
FINECO
SVK 0:46:10 0:07:31
15.
VIGLAŠ Dominik
SVK 0:47:16 0:08:37
16.
CÍCH Vladimír
BEHAME.sk
SVK 0:47:19 0:08:40
17.
MRVA Marek
SVK 0:47:45 0:09:06
18.
KOVÁČ Andrej
Run for fun
SVK 0:47:45 0:09:06
19.
DROTOVÁN Michal
Bežecký klub Rača
SVK 0:47:48 0:09:09
20.
GÁLIK Tomáš
SVK 0:48:03 0:09:24
21.
PAŽICKÝ Tomáš
SVK 0:48:18 0:09:39
22.
VANČO Ján
Run for fun
SVK 0:48:19 0:09:40
23.
PAVLOV Jozef
Magazín Radar
SVK 0:48:32 0:09:53
24.
KURTA Milan
SVK 0:48:51 0:10:12
25.
ONDREJIČKA Peter
adidas runners
SVK 0:49:30 0:10:51
26.
STREČANSKÝ Marcel
SVK 0:49:32 0:10:53
27.
CAVOJSKY Andrej
Miraculous
SVK 0:49:38 0:10:59
28.
MARKO Andrej
SVK 0:49:52 0:11:13
29.
SZABO Jozef
SLOVNAFT RELAX
SVK 0:49:52 0:11:13
30.
PECHA Peter
FINECO
SVK 0:50:57 0:12:18
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHRAPPA Bronislava
ETOS Slovakia
SVK 0:45:11 0:00:00
2.
RYBÁRIKOVÁ Michaela
Bratislava runners
SVK 0:47:58 0:02:47
3.
HIKLOVÁ Mária
SVK 0:48:23 0:03:12
4.
STOPJAKOVÁ Lenka
SVK 0:50:05 0:04:54
5.
BERESOVA Zuzana
SVK 0:50:55 0:05:44
6.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:51:02 0:05:51
7.
MRAZOVA Renata
AK Veteran
SVK 0:51:39 0:06:28
8.
BARTKOVÁ Magdaléna
SVK 0:52:43 0:07:32
9.
MESÁROŠOVÁ Nikoleta
SVK 0:54:22 0:09:11
10.
PAPUGOVA Katarina
ATU Kosice
SVK 0:55:25 0:10:14
11.
LISSNIKOVA Anna
SVK 0:57:14 0:12:03
12.
LADVENICOVA Silvia
SHEruns
SVK 0:57:39 0:12:28
13.
LESICKOVA Andrea
SVK 0:58:13 0:13:02
14.
TURENIČOVÁ Dana
SVK 0:59:01 0:13:50
15.
KUBÁNIOVÁ Martina
Bežecký klub RTVS
SVK 0:59:23 0:14:12
16.
BAUEROVA Dominika
STG Svätý Jur
SVK 0:59:54 0:14:43
17.
VOROBEĽOVÁ Zuzana
SVK 1:00:05 0:14:54
18.
DOSEKOVA Linda
SVK 1:00:18 0:15:07
19.
SLOVÁKOVÁ Eva
Arrows Vráble
SVK 1:00:23 0:15:12
20.
KERESZTESOVÁ Barbora
SVK 1:00:28 0:15:17
21.
BOČKAYOVÁ Katarína
SVK 1:00:34 0:15:23
22.
PAKŠI Silvia
STG Svätý Jur
SVK 1:01:13 0:16:02
23.
SLIVOVÁ Gabriela
Bežecký klub Rača
SVK 1:02:33 0:17:22
24.
RALBOVSKA Marcela
SVK 1:03:04 0:17:53
25.
KRÁLIKOVÁ Viktoria
SVK 1:04:05 0:18:54
26.
BERESOVA Lubica
SVK 1:04:32 0:19:21
27.
PCHÁLKOVÁ Barbora
SVK 1:04:33 0:19:22
28.
CHRAPPOVÁ Janka
Edgar Power
SVK 1:04:54 0:19:43
29.
LEHOTSKÁ Monika
STG Svätý Jur
SVK 1:05:45 0:20:34
30.
VIDOMANOVA Martina
SVK 1:05:45 0:20:34

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených308
Přihlášeno - Muži201
Přihlášeno - Ženy107
Odstartovalo216
V cíli216