seriál : serie logo

MČR XCO MTB UCI CN - Pec pod Sněžkou

MTB
DATUM :10 - 12.7.2020 MÍSTO :Pec pod Sněžkou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:19:55.0 0:00:00.0
2.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:20:13.5 0:00:18.5
3.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:29.5 0:00:34.5
4.
STREJČEK Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:46.5 0:00:51.4
5.
LIENERT Patrik
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:20:59.5 0:01:04.4
6.
SMEJKAL Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:59.7 0:01:04.6
7.
ŠMÍD Jakub
Author Team Stupno
CZE 0:21:08.2 0:01:13.1
8.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:10.0 0:01:14.9
9.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:21:17.5 0:01:22.4
10.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:25.4 0:01:30.3
11.
PURNOCH Matyáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:21:25.5 0:01:30.4
12.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:26.5 0:01:31.4
13.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:21:28.0 0:01:32.9
14.
MITÁŠ Robert
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:21:34.8 0:01:39.7
15.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:42.2 0:01:47.1
16.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:48.5 0:01:53.4
17.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 0:21:55.8 0:02:00.7
18.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:22:30.0 0:02:34.9
19.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:22:38.0 0:02:42.9
20.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:22:58.9 0:03:03.8
21.
KNIHA Petr
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:04.3 0:03:09.2
22.
VLK Josef
Bikeheart Plzeň
CZE 0:23:08.0 0:03:12.9
23.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:23:09.8 0:03:14.7
24.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:23:10.5 0:03:15.4
25.
FOLTÝN Marek
BAKAKO Nová Paka
CZE 0:23:11.7 0:03:16.6
26.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:16.3 0:03:21.2
27.
PILAŘ Patrik
ČISTÝ SPORT
CZE 0:23:29.3 0:03:34.2
28.
MANSFELD Tadeáš
PROFI SPORT Cheb
CZE 0:23:31.4 0:03:36.3
29.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:23:34.7 0:03:39.6
30.
BRÜCKNER Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:45.7 0:03:50.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:31.4 0:00:00.0
2.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:24:09.3 0:00:37.9
3.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:22.4 0:00:51.0
4.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:24:28.1 0:00:56.7
5.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK EDIE TEAM VSETÍN
CZE 0:24:41.1 0:01:09.6
6.
GOTTWALDOVÁ Amálie
CP team
CZE 0:24:57.8 0:01:26.4
7.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:25:01.6 0:01:30.1
8.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:25:07.1 0:01:35.7
9.
HANÁKOVÁ Anna
CP team
CZE 0:25:07.1 0:01:35.7
10.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:25:41.1 0:02:09.7
11.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:25:51.6 0:02:20.1
12.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:01.1 0:02:29.6
13.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:09.3 0:02:37.9
14.
SRNSKÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:26:18.8 0:02:47.4
15.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:26:28.6 0:02:57.2
16.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS Bike Academy racing
CZE 0:26:45.3 0:03:13.9
17.
KUNČÍKOVÁ Ella
BIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN
CZE 0:26:47.2 0:03:15.8
18.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:06.8 0:03:35.4
19.
VOŽENÍLKOVÁ Nikola
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:27:10.3 0:03:38.9
20.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:27:16.1 0:03:44.6
21.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:19.3 0:03:47.9
22.
PULKRABOVÁ Marika
ČISTÝ SPORT
CZE 0:27:33.3 0:04:01.9
23.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:27:51.1 0:04:19.6
24.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:03.8 0:04:32.4
25.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:28:20.9 0:04:49.4
26.
DINGOVÁ Anna
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:36.4 0:05:04.9
27.
ČERNÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:28:49.3 0:05:17.9
28.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:28:54.9 0:05:23.5
29.
PAVELKOVÁ Barbora
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:29:03.5 0:05:32.0
30.
DAŇKOVÁ Adina
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:29:03.6 0:05:32.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:10:18.8 0:00:00.0
2.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:10:23.0 0:00:04.2
3.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:10:27.5 0:00:08.7
4.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:10:39.8 0:00:20.9
5.
VOREL Lukáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:10:44.3 0:00:25.4
6.
JANOVSKÝ Tomáš
MS Bike Academy racing
CZE 0:11:24.5 0:01:05.7
7.
JIROUŠ Vincent
ROUVY Specialized
CZE 0:11:30.3 0:01:11.5
8.
VAJSEJTL Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:11:30.3 0:01:11.5
9.
URBAN Jakub
VRV TEAM
CZE 0:11:34.5 0:01:15.7
10.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:11:38.9 0:01:20.0
11.
POLÁŠEK Richard
BIKE 2000
CZE 0:11:38.9 0:01:20.0
12.
LIPENSKÝ Matouš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:12:04.4 0:01:45.6
13.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:12:09.0 0:01:50.2
14.
JOHN Antonín
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:10.0 0:01:51.2
15.
KUCHAŘ Josef
ACT LERAK Blansko
CZE 0:12:15.5 0:01:56.7
16.
NOVÁK Matěj
ROUVY Specialized
CZE 0:12:16.5 0:01:57.7
17.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:12:21.3 0:02:02.4
18.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:12:21.4 0:02:02.6
19.
PURNOCH Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:12:23.8 0:02:04.9
20.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:12:26.3 0:02:07.4
21.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:12:33.8 0:02:14.9
22.
HORÁK Adam
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:12:34.5 0:02:15.7
23.
JOHN Eduard
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:34.8 0:02:15.9
24.
KOTAČKA Robin
Vysočina Cycling
CZE 0:12:41.5 0:02:22.7
25.
BEČVÁŘ Oliver
BIKROSCLUB ŘEPY
CZE 0:12:47.3 0:02:28.4
26.
KUBÍČEK Jan
SK VELO PRAHA
CZE 0:12:47.5 0:02:28.7
27.
BLAHOUT Jonáš
DUKLA PRAHA
CZE 0:12:53.3 0:02:34.4
28.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:12:55.8 0:02:36.9
29.
PRÝCA Oscar
MS Bike Academy racing
CZE 0:12:55.8 0:02:36.9
30.
ORSAVA Jakub
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:13:11.0 0:02:52.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
KROSS RACING TEAM
CZE 1:28:51.5 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:29:35.7 0:00:44.1
3.
STOŠEK Martin
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 1:30:33.7 0:01:42.1
4.
VASTL Jan
Pushbikers XC Team
CZE 1:30:56.9 0:02:05.4
5.
RAUCHFUSS Marek
Ethic Sport cycling team
CZE 1:32:13.2 0:03:21.6
6.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:33:21.4 0:04:29.8
7.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:33:46.9 0:04:55.4
8.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:35:35.1 0:06:43.6
9.
RAJCHART Jan
Ethic Sport cycling team
CZE 1:35:54.4 0:07:02.8
10.
JIROUŠ Samuel
ROUVY Specialized
CZE 1:36:24.7 0:07:33.1
11.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized
CZE 1:37:38.5 0:08:47.0
12.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:39:04.5 0:10:12.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:24:09.8 0:00:00.0
2.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:24:58.8 0:00:48.9
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Pushbikers XC Team
CZE 1:26:08.5 0:01:58.7
4.
CZECZINKAROVÁ Jana
LIV Mistral Cycling
CZE 1:27:15.5 0:03:05.7
5.
SÁSKOVÁ Tereza
ROUVY Specialized
CZE 1:27:41.5 0:03:31.7
6.
NEUMANOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:30:00.5 0:05:50.6
7.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:33:40.7 0:09:30.9
8.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
LAWI Sport Team
CZE 1:34:43.0 0:10:33.2
9.
KUČEROVÁ Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:35:04.4 0:10:54.6
10.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:37:48.9 0:13:39.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:56:54.4 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:57:27.4 0:00:33.0
3.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:58:27.9 0:01:33.4
4.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:01:46.7 0:04:52.3
5.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:03:12.1 0:06:17.7
6.
OBOŘILOVÁ Tereza
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:04:35.3 0:07:40.8
7.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:06:32.1 0:09:37.6
8.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:09:46.5 0:12:52.1
9.
ŠEVĆÍKOVÁ Dorka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:11:00.1 0:14:05.7
10.
HOVORKOVÁ Aneta
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:11:20.0 0:14:25.6
11.
KNIHOVÁ Kateřina
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:15:16.8 0:18:22.3
12.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:17:00.8 0:20:06.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS Bike Academy racing
CZE 0:27:42.3 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Eliška
CP team
CZE 0:29:19.7 0:01:37.4
3.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:58.3 0:02:16.0
4.
PŮBALOVÁ Nela
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:30:06.3 0:02:24.0
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS Bike Academy racing
CZE 0:30:31.6 0:02:49.3
6.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:30:39.0 0:02:56.7
7.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:01.7 0:03:19.4
8.
SRNSKÁ Patricie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:31:13.4 0:03:31.1
9.
UHMANOVÁ Kateřina
MS Bike Academy racing
CZE 0:31:27.5 0:03:45.2
10.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:32:06.0 0:04:23.7
11.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:32:21.2 0:04:38.9
12.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:33:14.7 0:05:32.4
13.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:33:47.3 0:06:05.0
14.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:33:49.2 0:06:06.9
15.
TERŠL Anna
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:34:05.2 0:06:22.9
16.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:34:09.7 0:06:27.4
17.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:34:18.2 0:06:35.9
18.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:34:50.5 0:07:08.2
19.
KRÁLOVÁ Julie
MS Bike Academy racing
CZE 0:35:14.7 0:07:32.4
20.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:35:28.0 0:07:45.6
21.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:35:36.5 0:07:54.1
22.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:36:17.7 0:08:35.4
23.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:36:31.5 0:08:49.1
24.
OLIVOVÁ Denisa
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:37:56.7 0:10:14.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:02:39.3 0:00:00.0
2.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:03:37.1 0:00:57.7
3.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:04:10.1 0:01:30.7
4.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:04:28.8 0:01:49.4
5.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:04:34.8 0:01:55.4
6.
KONEČNÝ Filip
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 1:04:54.6 0:02:15.2
7.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS Bike Academy racing
CZE 1:05:43.1 0:03:03.7
8.
MACHÁČ Josef
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:06:33.8 0:03:54.4
9.
VÍTEK Tomáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:07:05.8 0:04:26.4
10.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:07:26.6 0:04:47.2
11.
LEPKA Filip
Eleven Mercedes Mitas /Sportunion Hinterbrühl
CZE 1:07:45.8 0:05:06.4
12.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:08:00.9 0:05:21.5
13.
KRULA Štěpán
MS Bike Academy racing
CZE 1:09:40.5 0:07:01.2
14.
ZEMENE Jakub
Ethic Sport cycling team
CZE 1:10:07.3 0:07:27.9
15.
PROCHÁZKA Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:35.0 0:07:55.6
16.
NEUGEBAUER Michal
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:10:55.4 0:08:16.0
17.
KOPECKÝ Petr
ROUVY Specialized
CZE 1:11:13.3 0:08:33.9
18.
DUŠÁK Martin
ROUVY Specialized
CZE 1:11:18.8 0:08:39.4
19.
LETEV Marek
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:11:47.3 0:09:07.9
20.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:12:13.8 0:09:34.4
21.
ŠINDELÁŘ Jan
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:12:31.8 0:09:52.4
22.
JEŘÁBEK Oldřich
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:12:54.6 0:10:15.2
23.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:13:13.3 0:10:33.9
24.
JEŘÁBEK Ondřej
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:13:15.8 0:10:36.4
25.
BRUDNÝ Karel
BIKE 2000
CZE 1:13:29.0 0:10:49.6
26.
MAREK Adam
PROFI SPORT Cheb
CZE 1:13:47.5 0:11:08.1
27.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:13:59.8 0:11:20.4
28.
BOHDALOVSKÝ Jiří
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:14:13.8 0:11:34.4
29.
ŠIDLÍK Karel
BIKE PRO RACING
CZE 1:14:42.8 0:12:03.4
30.
SZCZEPANSKI Lukáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:15:38.0 0:12:58.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PÁVEK Matyáš
Kc Kooperativa Jablonec Nad Nisou Z.s.
CZE 0:50:45.1 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:52:28.0 0:01:42.9
3.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:53:51.5 0:03:06.4
4.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:54:13.0 0:03:27.9
5.
KERL Maximilian
Author Team Stupno
CZE 0:54:32.5 0:03:47.4
6.
KUNČÍK Matěj
ROUVY Specialized
CZE 0:54:37.5 0:03:52.4
7.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:54:42.6 0:03:57.5
8.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:54:47.3 0:04:02.2
9.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:55:02.8 0:04:17.7
10.
VONDRÁČEK Matáš
ROUVY Specialized
CZE 0:55:08.2 0:04:23.1
11.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:55:16.7 0:04:31.6
12.
VENCL Libor
Eleven Black.ET team
CZE 0:55:17.3 0:04:32.2
13.
ČERNÝ Patrik
SK VELO PRAHA
CZE 0:55:25.6 0:04:40.5
14.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:55:32.2 0:04:47.1
15.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:55:54.3 0:05:09.2
16.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:55:59.2 0:05:14.1
17.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:56:21.8 0:05:36.7
18.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:56:41.8 0:05:56.7
19.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:56:47.3 0:06:02.2
20.
DOBRÝ Lukáš
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:57:03.3 0:06:18.2
21.
UHER David
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:57:21.0 0:06:35.9
22.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:57:44.8 0:06:59.7
23.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:57:51.5 0:07:06.4
24.
HAVELKA Štěpán
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:57:59.8 0:07:14.7
25.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:58:04.3 0:07:19.2
26.
NAXERA Václav
SK VELO PRAHA
CZE 0:58:20.8 0:07:35.6
27.
KUBA Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:59:35.0 0:08:49.9
28.
POLÁŠEK Ondřej
BIKE 2000
CZE 0:59:52.7 0:09:07.6
29.
BÖHM Marian
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:59:55.2 0:09:10.1
30.
BARTH Matěj
MS Bike Academy racing
CZE 0:59:56.1 0:09:11.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:53:24.0 0:00:00.0
2.
NAVAŘÍK Robert
NAVA SPORT Velké Losiny
CZE 0:54:53.1 0:01:29.1
3.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:55:14.6 0:01:50.6
4.
VONDRÁČEK Jaroslav
ROUVY Specialized
CZE 0:56:08.1 0:02:44.1
5.
ŠTOLFA Štěpán
Pitrs bikes team
CZE 0:57:58.6 0:04:34.6
6.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:58:10.3 0:04:46.3
7.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:58:10.6 0:04:46.6
8.
MARKVART Vladislav
MS Bike Academy racing
CZE 0:58:29.7 0:05:05.6
9.
KOZEL Michal
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:59:47.3 0:06:23.3
10.
ČEJKA Daniel
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 1:00:56.1 0:07:32.0
11.
LETTOVSKÝ Tomáš
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:01:05.6 0:07:41.5
12.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 1:01:56.6 0:08:32.5
13.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 1:02:32.0 0:09:08.0
14.
SUCHÁNEK Vít
MORAVEC Team
CZE 1:03:29.5 0:10:05.5
15.
KOVÁŘÍK David
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 1:04:32.8 0:11:08.8
16.
KLOFANDA Martin
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 1:05:22.0 0:11:58.0
17.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Bendl
CZE 1:05:39.0 0:12:15.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Black.ET team
CZE 0:54:04.5 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
KL sport Most
CZE 0:54:46.2 0:00:41.7
3.
ŽILÁK František
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE 0:54:49.4 0:00:44.9
4.
DOBRÝ Petr
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:56:02.1 0:01:57.6
5.
KARÁSEK Vladislav
LAWI Sport Team
CZE 0:56:27.6 0:02:23.1
6.
BUKOVSKÝ Lukáš
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:58:35.6 0:04:31.1
7.
SCHEJBAL Josef
Cyklo Bendl
CZE 0:59:05.1 0:05:00.6
8.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:59:09.9 0:05:05.4
9.
GONDA Pavel
SKILS HOTELTIME BIKEGALLERY
CZE 0:59:43.9 0:05:39.4
10.
MORGENSTEIN Libor
MS Bike Academy racing
CZE 1:00:49.6 0:06:45.1
11.
VANČUŘÍK Pavel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:03:07.1 0:09:02.6
12.
KANTNER Michal
MS Bike Academy racing
CZE 1:06:22.6 0:12:18.1
13.
VEBER Michal
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 1:06:50.1 0:12:45.6
14.
PANTŮČEK Jiří
ACT LERAK Blansko
CZE 1:07:38.1 0:13:33.6
15.
BALAJKA Ondřej
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:08:01.3 0:13:56.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROUVY SPECIALIZED
CZE 0:48:21.8 0:00:00.0
2.
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:48:51.4 0:00:29.5
3.
KROSS + MS BIKE ACADEMY
CZE 0:50:07.7 0:01:45.8
4.
GT OPORTUNITY BRNO
CZE 0:55:07.8 0:06:45.9
5.
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:56:11.0 0:07:49.1
6.
KC KOOPERATIVA
CZE 0:59:29.2 0:11:07.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADASTRA + CYKLO BENDA
CZE 0:35:47.2 0:00:00.0
2.
DUKLA PRAHA
CZE 0:37:57.4 0:02:10.2
3.
IVAR CS AUTHOR TEAM I.
CZE 0:38:20.9 0:02:33.7
4.
ADASTRA + AUTO ŠKODA
CZE 0:38:29.6 0:02:42.4
5.
SKI AND BIKE KUNRATICE II.
CZE 0:39:08.1 0:03:20.9
6.
MS BIKE ACADEMY + IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:39:54.6 0:04:07.4
7.
IVAR CS AUTHOR TEAM II
CZE 0:40:19.1 0:04:31.9
8.
J. KULHAVÝ CYCLING TEAM + CYKLOSTAR TREK MB
CZE 0:40:41.4 0:04:54.2
9.
MS BIKE ACADEMY + BIKE CLUB TOUŠKOV
CZE 0:40:50.1 0:05:02.9
10.
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:41:10.6 0:05:23.4
11.
ČERTÍCI Z HOLIC
CZE 0:41:38.1 0:05:50.9
12.
J. KULHAVÝ CYCLING TEAM + AUTO ŠKODA ML. BOLESLAV
CZE 0:42:01.3 0:06:14.1
13.
SHORT+ MORAVEC
CZE 0:42:22.4 0:06:35.2
14.
SKI AND BIKE KUNRATICE I.
CZE 0:42:27.6 0:06:40.4
15.
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:43:27.6 0:07:40.4
16.
SK VELO PRAHA
CZE 0:46:50.7 0:11:03.5
17.
SHORT + ČISTÝ SPORT
CZE 0:48:41.4 0:12:54.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru