seriál : serie logo

Trek Enduro Race Zadov

MTB
DATUM :04 - 5.7.2020 MÍSTO :Zadov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHARVÁT Matěj
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:17:54.2 0:00:00.0
2.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:18:02.0 0:00:07.7
3.
SEHNAL Stanislav
Kellys Factory team
CZE 0:18:13.2 0:00:18.9
4.
MYŠÍK Milan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:18:20.1 0:00:25.9
5.
RUS Šimon
SVK 0:18:31.6 0:00:37.4
6.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:18:36.2 0:00:41.9
7.
KNAPEC Martin
CTM Racing Team
CZE 0:18:51.4 0:00:57.1
8.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:18:59.5 0:01:05.3
9.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:19:01.9 0:01:07.6
10.
VOTH Janik
Propain Factory Enduro
GER 0:19:04.1 0:01:09.9
11.
SCHEICHER Valentin
GER 0:19:05.3 0:01:11.1
12.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:19:06.9 0:01:12.6
13.
MOTYKA Marcin
Dartmoor Enduro Team
POL 0:19:09.3 0:01:15.1
14.
VOTH Laurin
Propain Factory Enduro
GER 0:19:10.5 0:01:16.3
15.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:19:13.3 0:01:19.1
16.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:19:22.4 0:01:28.2
17.
KLOKOČKA Vojtěch
Bikestrike
CZE 0:19:24.9 0:01:30.6
18.
MÖHWALD Jonas
TV Waldsassen
GER 0:19:26.7 0:01:32.5
19.
ZAJAC Filip
CZE 0:19:30.3 0:01:36.1
20.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:19:31.3 0:01:37.1
21.
ZADÁK David
CYKLOTEAM Ostrov
CZE 0:19:36.2 0:01:42.0
22.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:19:37.3 0:01:43.1
23.
SEIDL Martin
FDF Commencal team
CZE 0:19:38.4 0:01:44.2
24.
SZYMCZUK Łukasz Lusiek
Whyte Racing
POL 0:19:40.5 0:01:46.3
25.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:19:42.4 0:01:48.1
26.
GĄSIENICA Jakub
POL 0:19:46.3 0:01:52.1
27.
PATÁK Jiří
MONDRAKER racing team
CZE 0:19:48.4 0:01:54.1
28.
POSPÍŠIL Filip
Maxxis.cz
CZE 0:19:49.1 0:01:54.9
29.
MOŠKO Martin
Commencal FDF Team
CZE 0:19:53.7 0:01:59.5
30.
BARTŮNĚK Ota
KRAB CYCLES
CZE 0:19:56.5 0:02:02.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST Team
CZE 0:21:46.1 0:00:00.0
2.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:22:12.3 0:00:26.1
3.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:22:13.3 0:00:27.2
4.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:22:25.0 0:00:38.8
5.
DURČÁKOVÁ Dominika
Qayron Factory Team
CZE 0:24:15.6 0:02:29.4
6.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 0:24:51.1 0:03:04.9
7.
CSEH Veronika
Alpinbike Team
HUN 0:29:31.7 0:07:45.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru