ŠKODA AUTO Mistrovství v silniční cyklistice - časovka jednotlivců

Silniční cyklistika
DATUM :20.8.2020 MÍSTO :Mladá Boleslav
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČERNÝ Josef
CCC Team
CZE 0:46:11.6 0:00:00.0
2.
BÁRTA Jan
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:46:21.3 0:00:09.6
3.
ŤOUPALÍK Adam
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:47:14.6 0:01:02.9
4.
OTRUBA Jakub
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:47:21.7 0:01:10.0
5.
SCHLEGEL Michal
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:47:39.4 0:01:27.8
6.
TUREK Daniel
Israel Cycling Academy
CZE 0:47:49.4 0:01:37.7
7.
KELEMEN Petr
CCC Development Team
CZE 0:48:13.4 0:02:01.8
8.
CULLY Ján Andrej
DUKLA Banská Bystrica
SVK 0:48:32.3 0:02:20.6
9.
ŘEPA Vojtěch
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 0:48:58.0 0:02:46.3
10.
KUKRLE Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:48:58.3 0:02:46.6
11.
KRAUS Jan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:49:11.9 0:03:00.2
12.
BOUČEK Jakub
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 0:49:28.7 0:03:17.1
13.
PIETRULA Nicolas
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:49:32.2 0:03:20.5
14.
HARING Martin
DUKLA Banská Bystrica
SVK 0:49:43.1 0:03:31.4
15.
KLABOUCH Petr
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 0:49:46.6 0:03:34.9
16.
KUBA Ronald
Brigetio KSE
SVK 0:49:48.0 0:03:36.3
17.
ČANECKÝ Marek
DUKLA Banská Bystrica
SVK 0:49:55.5 0:03:43.8
18.
KAŇKOVSKÝ Alois
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:50:08.9 0:03:57.2
19.
HONSA František
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 0:50:13.6 0:04:01.9
20.
KUBIŠ Lukáš
DUKLA Banská Bystrica
SVK 0:50:20.5 0:04:08.8
21.
OROS Samuel
Cycling Academy Trenčín
SVK 0:50:37.3 0:04:25.6
22.
ZAHÁLKA Matěj
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:50:37.9 0:04:26.2
23.
ŤOUPALÍK Jakub
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 0:50:38.5 0:04:26.8
24.
NAGY Tomáš
Team Firefly
SVK 0:50:48.9 0:04:37.2
25.
MALOVEC Ľuboš
Trnava cycling team
SVK 0:50:51.2 0:04:39.6
26.
VLČÁK Martin
DUKLA Banská Bystrica
SVK 0:51:10.4 0:04:58.7
27.
NEŽERKA Václav
LAWI Stars - GIANT
CZE 0:51:11.3 0:04:59.6
28.
KAŠPAR Jan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:51:22.2 0:05:10.6
29.
JANOŠ Matyáš
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:51:23.0 0:05:11.3
30.
JAKOUBEK Tomáš
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:51:23.4 0:05:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOSKOVÁ Nikola
Équipe Paule Ka
CZE 0:27:15.7 0:00:00.0
2.
HÁJKOVÁ Markéta
BEPINK
CZE 0:27:26.8 0:00:11.0
3.
MEDVEĎOVA Tereza
WCC Team
SVK 0:27:27.8 0:00:12.0
4.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 0:27:33.1 0:00:17.4
5.
JASEKOVÁ Tatiana
Cyklistický klub Spartak Tlmače
SVK 0:27:36.6 0:00:20.8
6.
KORVASOVÁ Tereza
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:27:42.0 0:00:26.2
7.
JANDOVÁ Veronika
WCC Team
CZE 0:27:56.7 0:00:40.9
8.
ŠEVČÍKOVÁ Petra
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:27:57.3 0:00:41.5
9.
MACHAČOVÁ Jarmila
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:28:14.3 0:00:58.6
10.
FINDROVÁ Mariana
CK Banská Bystrica
SVK 0:28:20.7 0:01:04.9
11.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:28:23.3 0:01:07.5
12.
KOHOUTKOVÁ Kateřina
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:28:35.5 0:01:19.7
13.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:28:37.3 0:01:21.5
14.
HANESOVÁ Lívia
CK Banská Bystrica
SVK 0:28:56.7 0:01:40.9
15.
DEBNÁROVÁ Laura
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:28:57.7 0:01:41.9
16.
PAULECHOVÁ Radka
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:28:58.9 0:01:43.2
17.
MACHÁLKOVÁ Petra
Cycling Academy Trenčín
SVK 0:29:05.1 0:01:49.3
18.
VAN NECK Melissa
BEPINK
CZE 0:29:14.7 0:01:59.0
19.
MACHÁČKOVÁ Šárka
SportRaces Cycling Team
CZE 0:29:16.7 0:02:00.9
20.
ŠVRČKOVÁ Barbora
BRS Technology - Kaktus bike racing team
SVK 0:29:30.4 0:02:14.7
21.
HARTYCHOVÁ Nicole
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 0:29:36.4 0:02:20.6
22.
HEŘMANOVSKÁ Hana
SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
CZE 0:29:40.0 0:02:24.2
23.
FILIPOVÁ Klára
PRODOLI RACING TEAM
CZE 0:29:53.5 0:02:37.7
24.
VORÁČOVÁ Naďa
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:30:08.2 0:02:52.4
25.
ZADÁKOVÁ Klára
SportRaces Cycling Team
CZE 0:30:22.3 0:03:06.5
26.
TRČKOVÁ Daniela
RESTORE CYCLING
CZE 0:30:56.2 0:03:40.4
27.
VINŠÁLKOVÁ Tereza
HRADECKÝ SPINNING KLUB
CZE 0:31:54.9 0:04:39.1
28.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:32:28.3 0:05:12.5
29.
STRNADOVÁ Alexandra
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:32:57.7 0:05:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JENČUŠOVÁ Nora
CEA Schwabik cycling Spišská Nová Ves
SVK 0:15:08.1 0:00:00.0
2.
BURLOVÁ Kristýna
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:15:52.5 0:00:44.4
3.
KURNICKÁ Tereza
TJ Slávia ŠG Trenčín
SVK 0:16:04.9 0:00:56.8
4.
ZÁHORCOVÁ Simona
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 0:16:29.4 0:01:21.3
5.
PROŠKOVÁ Tereza
SportRaces Cycling Team
CZE 0:16:34.6 0:01:26.4
6.
ZELINOVÁ Vladimíra
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 0:16:35.0 0:01:26.8
7.
BÁRTOVÁ Gabriela
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:16:39.3 0:01:31.1
8.
LUKÁČOVÁ Laura
TJ Slávia ŠG Trenčín
SVK 0:16:46.9 0:01:38.7
9.
HEJHALOVÁ Dagmar
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:16:53.2 0:01:45.1
10.
PARMOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 0:17:01.1 0:01:53.0
11.
OBOŘILOVÁ Tereza
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:17:07.2 0:01:59.0
12.
DŽERENGOVÁ Sabina
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:17:11.9 0:02:03.8
13.
NAVRKALOVÁ Michaela
Ethic Sport cycling team
CZE 0:17:19.0 0:02:10.9
14.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:23.2 0:02:15.0
15.
LOCHMANOVÁ Aneta
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:17:31.9 0:02:23.7
16.
BARTOŠOVÁ Martina
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:17:32.2 0:02:24.1
17.
ČIŠECKÁ Miriama
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:17:38.2 0:02:30.0
18.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:08.9 0:04:00.7
19.
NOVÁČKOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 0:19:11.7 0:04:03.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru