seriál : serie logo
seriál : Marathonman Europe 2020

AUTHOR Král Šumavy MTB - memoriál Františka Šraita

MTB
DATUM :22.8.2020 MÍSTO :Klatovy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ALBERTI Matthias
KTM MTB FACTORYTEAM
GER 4:41:53.1 0:00:00.0
2.
CHRISTOPH Soukup
KTM MTB FACTORYTEAM
AUT 4:50:34.1 0:08:40.9
3.
GATHOF Daniel
DG Sport
GER 5:09:08.2 0:27:15.0
4.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM z.s.
CZE 5:11:37.6 0:29:44.5
5.
HAVEL Josef
STATIKA J.S.K.K.
CZE 5:16:18.1 0:34:24.9
6.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 5:25:25.8 0:43:32.6
7.
JUKL Karel
CZE 5:27:48.3 0:45:55.1
8.
GÖTZ Daniel
Radynebike.cz
CZE 5:29:05.8 0:47:12.6
9.
JANDA Tomáš
Cyklo Atom
CZE 5:30:16.8 0:48:23.6
10.
RADL Jakub
Velosport Domažlice
CZE 5:31:55.0 0:50:01.8
11.
KOZÁK Tomáš
Cyklo Atom
CZE 5:33:04.5 0:51:11.3
12.
ŘÍHÁNEK Lukáš
2V BIKERS
CZE 5:34:44.5 0:52:51.3
13.
ERHARDT Dominik
GER 5:35:06.5 0:53:13.3
14.
FOOS Mikhail
1. RC Jena
GER 5:35:57.2 0:54:04.0
15.
JENŠÍK Jan
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:37:30.2 0:55:37.0
16.
JASAN Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 5:39:30.7 0:57:37.5
17.
HOMOLKA Tomáš
cyklotrenink.com
CZE 5:40:01.7 0:58:08.5
18.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 Servis
CZE 5:40:50.4 0:58:57.3
19.
ZEIBIG Florian
RSG Vilstal
GER 5:42:12.2 1:00:19.0
20.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 5:42:48.2 1:00:55.0
21.
NEVORAL Petr
Cyklo Galík
CZE 5:43:13.2 1:01:20.0
22.
SCHEJBAL Marek
CZE 5:43:24.2 1:01:31.0
23.
HOCHMUT Milan
CZE 5:43:31.9 1:01:38.7
24.
KALAŠ Jan
BikePart.cz
CZE 5:43:33.9 1:01:40.7
25.
ŠESTÁK Martin
WINPEAKS
CZE 5:46:56.6 1:05:03.5
26.
KOLOMAZNÍK Milan
CZE 5:48:33.4 1:06:40.2
27.
PASÁK Jan
MTB Šumava Riders
CZE 5:50:34.4 1:08:41.2
28.
KYNDL Jakub
Kid on bike
CZE 5:50:47.9 1:08:54.7
29.
AUTERSKÝ Václav
Radynebike.cz
CZE 5:51:15.4 1:09:22.2
30.
MIKEŠ Jakub
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 5:51:45.4 1:09:52.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
REINERS Sarah
EDELSTEN MTB Ladies
GER 6:06:02.8 0:00:00.0
2.
FLAŠAROVÁ Nikol
BIKE HERO www.bikehero.cz
CZE 6:07:26.2 0:01:23.4
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
cyklotrenink.com
CZE 6:28:10.1 0:22:07.3
4.
RIPPELOVA Hana
CZE 7:16:13.0 1:10:10.2
5.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 7:27:56.7 1:21:53.9
6.
LÁSKOVÁ Julie
CZE 8:00:06.9 1:54:04.1
7.
HOLÁ Kateřina
CZE 9:08:17.2 3:02:14.4
8.
VÁLOVÁ Jitka
Rožmitál B.H.A.
CZE 9:31:18.8 3:25:16.0
9.
PAPEŽOVÁ Martina
JML - Jerseys Made with Love
CZE 10:24:09.6 4:18:06.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORGENSTEIN Libor
Ms Bike Academy racing
CZE 3:32:55.0 0:00:00.0
2.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domazlice
CZE 3:32:59.0 0:00:04.0
3.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 3:33:25.7 0:00:30.7
4.
KANTNER Michal
Ms Bike Academy racing
CZE 3:36:40.2 0:03:45.2
5.
PÜSCHEL Sven
Team Bauer-Werner
GER 3:40:35.1 0:07:40.1
6.
BRUNS Roy
M-WAVE Pro Team
GER 3:44:20.1 0:11:25.1
7.
HUMMEL Jonas
SV IKA Chemnitz / Team LoonyTuns
GER 3:44:51.1 0:11:56.1
8.
RUDOLPH Eric
TSV`92 Freiberg
GER 3:49:27.6 0:16:32.6
9.
MAREŠ Vojtěch
VELOKLASIK Café
CZE 3:50:00.1 0:17:05.1
10.
SOUČEK Šimon
KPC Praha
CZE 3:56:13.0 0:23:18.0
11.
ROSYPAL Ladislav
MMB Třebenice
CZE 3:59:32.3 0:26:37.3
12.
POKORNÝ Marek
SK Oslov
CZE 4:01:36.0 0:28:41.0
13.
KUEHN Ivo
RV Wettstetten
GER 4:03:00.2 0:30:05.2
14.
STANČÍK Petr
Duratec
CZE 4:05:23.0 0:32:28.0
15.
TOMÁŠEK Jaroslav
WINPEAKS
CZE 4:06:13.2 0:33:18.2
16.
NYKLES Jan
Velosport Domažlice
CZE 4:07:06.5 0:34:11.5
17.
WAGLER Julius
NRT Protective
GER 4:07:33.2 0:34:38.2
18.
SKŮČEK Petr
IONILYTE GANG
CZE 4:08:31.4 0:35:36.4
19.
HAVRÁNEK Jan
SK FIT Tábor
CZE 4:09:05.2 0:36:10.2
20.
ASKA Vaclav
Team Duratec
CZE 4:09:16.9 0:36:21.9
21.
MARTINEC Roman
Velosport Písek
CZE 4:09:37.9 0:36:42.9
22.
LANDGRAF Tomáš
CZE 4:10:05.9 0:37:10.9
23.
BENDA Jan
SK FIT Tábor
CZE 4:10:52.9 0:37:57.9
24.
TOUŠKA Kryštof
CSG TRI TEAM
CZE 4:12:03.2 0:39:08.2
25.
KLEČKA Jiří
UnivSport Chotíkov
CZE 4:12:23.2 0:39:28.2
26.
HAVRÁNEK Martin
SK FIT Tábor
CZE 4:12:42.9 0:39:47.9
27.
ERLEBACH Jan
CZE 4:15:19.6 0:42:24.6
28.
KUČERA Jan
KC Slavia Praha
CZE 4:15:49.6 0:42:54.6
29.
POŠMOURNÝ Ondřej
CZE 4:16:26.4 0:43:31.4
30.
GAHLEITNER Markus
Stöckli Racing Team
AUT 4:18:23.1 0:45:28.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WEIß Veronika
EDELSTEN MTB Ladies
GER 4:01:21.0 0:00:00.0
2.
HOFMANN Anna
RC ARBÖ Garmin Merida PSV Wien
AUT 4:24:19.6 0:22:58.5
3.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST team
CZE 4:35:19.0 0:33:58.0
4.
GÁVELOVÁ BUBLÍKOVÁ Petra
cyklotrenink.com
CZE 4:42:13.0 0:40:51.9
5.
SCHAARSCHMIDT Anke
EBM Team Seiffen
GER 4:45:31.2 0:44:10.1
6.
VALDMANOVÁ Lenka
SkiNordic Mariánské Lázně
CZE 4:51:54.4 0:50:33.3
7.
PICKOVÁ Michaela
Bikeclinic cafe
CZE 4:55:09.6 0:53:48.6
8.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 5:06:05.0 1:04:44.0
9.
TRAUTNER Helga
BikeSportBühne Bayreuth
GER 5:09:42.0 1:08:21.0
10.
ZEMKOVÁ Lucie
3STA
CZE 5:40:02.6 1:38:41.5
11.
NEČASOVÁ Zuzana
CZE 5:40:10.3 1:38:49.3
12.
BOUZKOVÁ Kateřina
IKEM&Sušice
CZE 5:44:00.5 1:42:39.5
13.
ELIÁŠOVÁ Lenka
CZE 5:46:00.8 1:44:39.7
14.
ERHARDT Isabell
RC Schnaittachtal
GER 5:52:04.2 1:50:43.2
15.
MAREŠOVÁ Lucie
CZE 6:12:31.3 2:11:10.3
16.
KORÁLOVÁ Eva
CZE 6:30:17.9 2:28:56.8
17.
HAVRANOVA Stanislava
KT Tryskomyš
CZE 6:40:04.1 2:38:43.1
18.
MUNDLOVÁ Štěpánka
CZE 6:44:18.3 2:42:57.3
19.
KRÁTKÁ ING Hana
CZE 6:49:53.5 2:48:32.5
20.
MAREŠOVÁ Magda
CZE 6:58:03.7 2:56:42.7
21.
KOSNAROVÁ Václava
CZE 7:01:32.5 3:00:11.4
22.
TURKOVÁ Lucie
ZEVLOTOUR
CZE 7:59:39.8 3:58:18.8
23.
DOLEŽELOVÁ Gabriela
ZEVLOTOUR
CZE 7:59:40.3 3:58:19.2
24.
HURAJTOVÁ Barbora
CZE 8:17:29.2 4:16:08.1
25.
VOJÁKOVA Jana
CZE 8:23:30.6 4:22:09.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GEBHARD Martin
RC Herpersdorf 1919
GER 2:07:39.9 0:00:00.0
2.
SPAHN Maxi
WILIER/FORCE Germany
GER 2:09:22.9 0:01:42.9
3.
SPAHN Hannes
FX Sports Sparkasse Mainfranken
GER 2:11:57.4 0:04:17.4
4.
VODRÁŽKA Vojtěch
kc Hlinsko
CZE 2:12:16.6 0:04:36.7
5.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 2:13:28.4 0:05:48.4
6.
STRÁNSKÝ Vojtěch
Czech MTBO Team
CZE 2:13:44.6 0:06:04.7
7.
KOPECKÝ Petr
Rouvy Specialized Team
CZE 2:14:01.1 0:06:21.2
8.
HASMAN Ondřej
KOS Plzeň
CZE 2:14:27.8 0:06:47.9
9.
VESELÝ Radek
Ms Bike Academy racing
CZE 2:16:53.6 0:09:13.6
10.
ŠUBRT František
Velosport Domažlice
CZE 2:23:03.0 0:15:23.1
11.
KOVÁŘÍK Karel
Klatovy
CZE 2:25:55.3 0:18:15.3
12.
PFEFFER Pavel
U Pilouse
CZE 2:26:20.3 0:18:40.3
13.
HAMANN Lutz
digades Racing Team
GER 2:29:07.7 0:21:27.8
14.
INGRIŠ Patrik
Nýřany
CZE 2:30:59.5 0:23:19.5
15.
KLAUSCH Sebastian
Bertsdorfer SV
GER 2:32:44.7 0:25:04.8
16.
PETRMICHL Tomáš
Faurecia seating
CZE 2:33:12.7 0:25:32.8
17.
HLADÍK Petr
SK Petřín Plzeň
CZE 2:34:11.2 0:26:31.2
18.
DANĚK Filip
Ms Bike Academy racing
CZE 2:34:22.4 0:26:42.5
19.
CHOC Pavel
Author Team Stupno
CZE 2:35:06.4 0:27:26.5
20.
VETROVSKY Ales
Brdska Krasojizda
CZE 2:35:41.5 0:28:01.5
21.
VOJTA Radek
GHOST team
CZE 2:36:09.2 0:28:29.2
22.
INGRIŠ Marek
Nýřany
CZE 2:36:38.2 0:28:58.2
23.
KEHART Pavel
WARP2
CZE 2:38:08.7 0:30:28.7
24.
MÁCHA Martin
GHOST team
CZE 2:39:59.2 0:32:19.2
25.
ŘÍHA Karel
Kross Racing Železná Ruda
CZE 2:40:52.9 0:33:13.0
26.
KOHOUT Martin
CZE 2:41:55.6 0:34:15.7
27.
BARTH Aleš
Ms Bike Academy racing
CZE 2:42:26.9 0:34:46.9
28.
ŘÍHA Lukáš
Author Team Stupno
CZE 2:42:59.4 0:35:19.4
29.
BUZIJANS Raitis
LAT 2:43:05.1 0:35:25.2
30.
MÁCHA Jiří
GHOST team
CZE 2:43:36.9 0:35:56.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:51:40.6 0:00:00.0
2.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 2:54:18.5 0:02:37.9
3.
RUDOLFOVÁ Martina
Triatlon klub Klatovy
CZE 2:57:47.3 0:06:06.7
4.
HLAVATÁ Veronika
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 3:01:34.5 0:09:53.9
5.
GRÜNER Lisa
EBM Team Seiffen
GER 3:02:30.2 0:10:49.6
6.
LICHAN Sophia
GER 3:03:01.0 0:11:20.4
7.
OTÁHALOVÁ Lucka
Ohrobec Bike Team
CZE 3:08:57.2 0:17:16.6
8.
HACKNER Silvia
RC Herpersdorf 1919
GER 3:10:18.7 0:18:38.1
9.
LICHAN Katrin
GER 3:14:43.4 0:23:02.8
10.
KYNDLOVÁ Markéta
Kid on bike
CZE 3:16:20.6 0:24:40.0
11.
HELMOVÁ Petra
FyzioFit tým Klatovy
CZE 3:16:37.1 0:24:56.5
12.
MOTTLOVÁ Klára
horní blatná
CZE 3:18:36.9 0:26:56.3
13.
CHALUPNÁ Kristýna
CZE 3:29:33.3 0:37:52.7
14.
DURAJOVÁ Zuzana
Poprvé na kole
CZE 3:34:16.3 0:42:35.6
15.
KRÁLOVÁ Brigita
CZE 3:38:54.0 0:47:13.4
16.
VOLFOVÁ Denisa
CZE 3:39:16.0 0:47:35.4
17.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born in Sumava
CZE 3:39:17.5 0:47:36.9
18.
BAŤKOVÁ Veronika
RadyněBike
CZE 3:41:09.5 0:49:28.8
19.
MACÍKOVÁ Bohdana
DRAKUN
CZE 3:42:48.2 0:51:07.6
20.
VOTÍPKOVÁ Jana
"
CZE 3:47:27.7 0:55:47.1
21.
DUBOVÁ Kateřina
CZE 3:49:02.9 0:57:22.3
22.
ZELENKOVÁ Radka
CZE 3:51:05.9 0:59:25.3
23.
PETERKOVÁ Kateřina
CZE 3:51:39.6 0:59:59.0
24.
KOVÁŘÍKOVÁ Eva
Petřinské běhny
CZE 3:52:15.1 1:00:34.5
25.
MARGOLDOVÁ Kateřina
Petřinské běhny
CZE 3:54:42.9 1:03:02.3
26.
KULIŠOVÁ ||gabriela
CZE 3:56:56.1 1:05:15.5
27.
VAJNEROVÁ Petra
CZE 3:57:44.3 1:06:03.7
28.
KARKOŠOVÁ Markéta
Pilsen Beer Bikers
CZE 4:02:25.8 1:10:45.2
29.
WINKELHOFEROVÁ Martina
CZE 4:02:27.1 1:10:46.4
30.
KŠÍROVÁ Marie
CZE 4:04:49.5 1:13:08.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru