XTERRA CZECH 2019 Powered by JEEP
DATUM : | 02 - 4.8.2019 | MÍSTO : | Prachatice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- XTERRA CZECH - 1.5 - 35 - 10.5 km muži / ženy
- XTERRA CZECH - 1.5 - 35 - 10.5 km po kategorích
- XTERRA CZECH - ŠTAFETY
- XTERRA ShortTrack PRO Men
- XTERRA ShortTrack PRO Women
- XTERRA VIP ShortTrack
- XTERRA SPRINT HOBBY - 0.3 - 12 - 5 km muži / ženy
- XTERRA SPRINT HOBBY - 0.3 - 12 - 5 km po kategorích
- XTERRA SPRINT HOBBY - ŠTAFETY
- XTERRA KIDS po kategorích
- XTERRA Herbi’s RunXTERRA Herbi’s Run absolutně
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SERRIERES Arthur |
MONTPELLIER TRIATHLON |
FRA | 2:31:41.9 | 0:00:00.0 |
2. | RUZAFA CUETO Ruben |
independiente |
ESP | 2:32:04.9 | 0:00:23.0 |
3. | WEISS Bradley |
RSA | 2:34:14.9 | 0:02:32.9 | |
4. | FORISSIER Arthur |
TEAMTVERT |
FRA | 2:35:19.9 | 0:03:37.9 |
5. | CHANE Maxim |
ORGANICOACH |
FRA | 2:36:57.9 | 0:05:15.9 |
6. | DAFFLON Xavier |
Swiss Triathlon |
SUI | 2:37:37.6 | 0:05:55.7 |
7. | ZADÁK Karel |
TRIEXPERT MILT RACING TEAM |
CZE | 2:38:57.4 | 0:07:15.4 |
8. | FLEURETON Cedric |
FRA | 2:39:19.1 | 0:07:37.1 | |
9. | CARLONI Francois |
ORGANICOACH |
FRA | 2:39:27.6 | 0:07:45.6 |
10. | NIELSEN Jens Emil |
Aarhus 1900 |
DEN | 2:40:21.6 | 0:08:39.6 |
11. | HALL Doug |
GBR | 2:40:50.6 | 0:09:08.6 | |
12. | FORISSIER Félix |
Triathl'aix |
FRA | 2:41:09.4 | 0:09:27.4 |
13. | ALLEN Ben |
Triathlon Australia |
AUS | 2:42:31.1 | 0:10:49.1 |
14. | SILBERBAUER Andreas |
RC-Grieskirchen/sportradl.at |
AUT | 2:43:09.6 | 0:11:27.6 |
15. | FRANCKE Michal |
HAVEN TEAM |
CZE | 2:43:42.0 | 0:12:00.0 |
16. | VAN DEYNZE Lucas |
Squadra |
BEL | 2:43:47.1 | 0:12:05.1 |
17. | LEHMANN Peter |
SV Elbland Coswig-Meißen e.V. |
GER | 2:43:50.6 | 0:12:08.6 |
18. | KUBÍČEK Jan |
JK RACING |
CZE | 2:43:51.3 | 0:12:09.4 |
19. | MAIA Tiago |
POR | 2:44:10.8 | 0:12:28.9 | |
20. | JUD Samuel |
SUI | 2:44:33.3 | 0:12:51.4 | |
21. | LAURYSSEN Geert |
sptc team 185 |
BEL | 2:46:08.3 | 0:14:26.4 |
22. | CARABIN Sébastien |
Merida wallonie |
BEL | 2:46:11.6 | 0:14:29.6 |
23. | HOLUB Václav |
Velosport Valenta Scott |
CZE | 2:47:42.3 | 0:16:00.3 |
24. | WORMS Swiad |
Aberdeen University Triathlon Club |
GER | 2:47:52.6 | 0:16:10.7 |
25. | DONNENWIRTH Tom |
Comminges triathlon |
FRA | 2:47:54.2 | 0:16:12.2 |
26. | MARTINEZ Jacques |
ASPTT Mulhouse Tri |
FRA | 2:48:47.4 | 0:17:05.5 |
27. | BOUTTE Mathurin |
TEAMTVERT |
FRA | 2:48:58.8 | 0:17:16.8 |
28. | DOLORES Rui |
Amiciclo Grândola |
POR | 2:49:10.6 | 0:17:28.6 |
29. | PAREJA VILLAR Alejandro |
CLUB TRIATLON ONDARRETA ALCORCÓN |
ESP | 2:49:17.2 | 0:17:35.2 |
30. | KLIMEK David |
Triklub Olomouc 2005 |
CZE | 2:49:42.2 | 0:18:00.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RIOU Morgane |
XTERRA RACING TEAM |
FRA | 3:01:03.2 | 0:00:00.0 |
2. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
LAWI Sport Team |
CZE | 3:01:48.0 | 0:00:44.7 |
3. | DUVOISIN Loanne |
Team ATLET |
SUI | 3:02:28.5 | 0:01:25.2 |
4. | ALLEN Jacqui |
B&JRACING |
GBR | 3:03:00.0 | 0:01:56.7 |
5. | PERONCINI Eleonora |
CUS PARMA |
ITA | 3:07:10.4 | 0:06:07.2 |
6. | SLATER Penny |
Bjracing |
AUS | 3:07:27.2 | 0:06:23.9 |
7. | GARCÍA Eva |
aloha racing |
ESP | 3:07:27.7 | 0:06:24.4 |
8. | MENDITTO Marta |
Frecce bianche |
ITA | 3:08:42.9 | 0:07:39.6 |
9. | BOLZAN Matide |
Frecce bianche |
ITA | 3:09:56.9 | 0:08:53.6 |
10. | POÓR Brigitta |
Merida Maraton Team CST Megathlon |
HUN | 3:10:25.9 | 0:09:22.6 |
11. | MAIHROFER Sandra |
TEAMTVERT |
ITA | 3:10:47.7 | 0:09:44.4 |
12. | ĎURDIAKOVÁ Tereza |
Konrad tools triathlon team |
CZE | 3:10:49.7 | 0:09:46.4 |
13. | BUSS Ladina |
Triteam Oensingen |
SUI | 3:12:56.9 | 0:11:53.6 |
14. | ZEMANOVÁ Jindřiška |
TAP |
CZE | 3:14:35.7 | 0:13:32.4 |
15. | CALLEJA Maria |
PLANET MTB TRIATLON CARABANCHEL |
ESP | 3:20:09.1 | 0:19:05.8 |
16. | SPANGSBERG Janni |
Esbjerg Tri- og Multisport |
DEN | 3:21:16.6 | 0:20:13.3 |
17. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross BikeRanch Team |
CZE | 3:21:54.4 | 0:20:51.1 |
18. | NAVRÁTILOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 3:23:23.6 | 0:22:20.4 |
19. | DÖRING Maria |
O-SEE Sports e.V. |
GER | 3:24:50.8 | 0:23:47.6 |
20. | ORCHARD Elizabeth |
aloha racing |
NZL | 3:25:56.3 | 0:24:53.0 |
21. | SOPOUŠKOVÁ Mariana |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 3:28:10.1 | 0:27:06.8 |
22. | WALTERS Nicole |
GBR | 3:28:13.5 | 0:27:10.3 | |
23. | VARGOVÁ Pavlína |
LAWI Sport Team |
CZE | 3:28:22.3 | 0:27:19.0 |
24. | BRANTLOVÁ Jana |
Velosport Domažlice |
CZE | 3:29:09.8 | 0:28:06.5 |
25. | VIE Pauline |
Alhandra Sporting Club |
POR | 3:30:10.8 | 0:29:07.5 |
26. | TARNOWSKA Justyna |
Bike Salon Team |
POL | 3:31:20.3 | 0:30:17.0 |
27. | ADAMS Heleen |
Atriac |
BEL | 3:32:25.3 | 0:31:22.0 |
28. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Sport Team |
CZE | 3:32:47.3 | 0:31:44.0 |
29. | MAI Claudia |
CIS Amberg |
GER | 3:34:14.0 | 0:33:10.8 |
30. | ŠTALZEROVÁ Lada |
DUKLA PRAHA |
CZE | 3:34:23.8 | 0:33:20.5 |