ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUNT Lukáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:38:04.7 | 0:00:00.0 |
2. | KAŠPAR Adam |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:38:06.9 | 0:00:02.2 |
3. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:38:23.0 | 0:00:18.3 |
4. | KRUMPHANZL Matyáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:39:08.7 | 0:01:04.0 |
5. | OUDA Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:39:54.0 | 0:01:49.3 |
6. | SPUDIL Martin |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:39:57.5 | 0:01:52.8 |
7. | KŘÍŽEK Pavel |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:19.6 | 0:02:14.9 |
8. | ŠEDIVÝ Jakub |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:40:30.2 | 0:02:25.5 |
9. | ZEŤÁK Michael |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:40:32.6 | 0:02:27.9 |
10. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:40:35.3 | 0:02:30.6 |
11. | SLAVÍK Lukáš |
APPACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:40:49.6 | 0:02:44.9 |
12. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:40:50.6 | 0:02:45.9 |
13. | MAYER Daniel |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:40:51.5 | 0:02:46.8 |
14. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:40:58.7 | 0:02:54.0 |
15. | STARÝ Dominik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:42:59.4 | 0:04:54.7 |
16. | ŠORM Jiří |
CK Carla Dvůr Král.n.L. |
CZE | 0:43:35.2 | 0:05:30.5 |
17. | BŘEZINA Jonáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:43:44.5 | 0:05:39.8 |
18. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:44:07.3 | 0:06:02.6 |
19. | HONZÁK David |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:44:27.5 | 0:06:22.8 |
20. | KLAUDA Jan |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:44:38.2 | 0:06:33.5 |
21. | ŠUBR Martin |
CK Carla-Kupkolo.cz |
CZE | 0:44:42.4 | 0:06:37.7 |
22. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:44:51.3 | 0:06:46.6 |
23. | ZUZAŇÁK Radek |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:45:02.0 | 0:06:57.3 |
24. | SOLAŘ Kryštof |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:45:12.3 | 0:07:07.6 |
25. | INDRA Jan |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:45:21.5 | 0:07:16.8 |
26. | KOČÍ Vojtěch |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:45:37.4 | 0:07:32.7 |
27. | MATĚJČEK Martin |
CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:46:10.6 | 0:08:05.9 |
28. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:46:17.4 | 0:08:12.7 |
29. | KLAUKO Vojtěch |
Cyklotem Ostrov |
CZE | 0:46:35.2 | 0:08:30.5 |
30. | PEŠŤÁK Martin |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:46:46.1 | 0:08:41.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CZECZINKAROVÁ Jana |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:26:21.9 | 0:00:00.0 |
2. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 0:26:49.0 | 0:00:27.1 |
3. | BŘEZINOVÁ Daniela |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:27:21.3 | 0:00:59.4 |
4. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:28:59.4 | 0:02:37.5 |
5. | BAJGEROVÁ Nikola |
ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ |
CZE | 0:29:25.4 | 0:03:03.5 |
6. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:29:28.7 | 0:03:06.8 |
7. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:30:52.4 | 0:04:30.5 |
8. | PRÝMKOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:31:10.7 | 0:04:48.8 |
9. | KLAUKOVÁ Aneta |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:31:18.6 | 0:04:56.7 |
10. | STAŠKOVÁ Amanda |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 0:31:28.5 | 0:05:06.6 |
11. | VAICOVÁ Markéta |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:33:02.0 | 0:06:40.1 |
12. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:33:24.7 | 0:07:02.8 |
13. | BONIATTI Kristina |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:35:03.3 | 0:08:41.4 |
14. | DŽERENGOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:35:03.8 | 0:08:41.9 |
15. | CHOTĚBOROVÁ Anna |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:35:50.6 | 0:09:28.7 |
16. | ŠRŮTKOVÁ Natálie |
CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO |
CZE | 0:36:57.7 | 0:10:35.8 |
17. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:37:52.8 | 0:11:30.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Pavel |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:57:42.4 | 0:00:00.0 |
2. | KOHOUTEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 0:58:02.5 | 0:00:20.1 |
3. | STOŠEK Viktor |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:00:42.0 | 0:02:59.6 |
4. | MALÍK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:01:11.0 | 0:03:28.6 |
5. | ZELENÝ Ondřej |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:01:25.9 | 0:03:43.5 |
6. | BAMBULA Stanislav |
CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:01:28.0 | 0:03:45.6 |
7. | KLOS Viktor |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:01:43.2 | 0:04:00.8 |
8. | SLÁMA Jaroslav |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 1:01:58.1 | 0:04:15.7 |
9. | POSPÍŠILÍK Martin |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:01:58.2 | 0:04:15.8 |
10. | PAPEŽ Vojtěch |
CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:02:25.6 | 0:04:43.2 |
11. | VOJTA Aleš |
KC KOOPERATIVA |
CZE | 1:02:34.4 | 0:04:52.0 |
12. | LIEBICH Petr |
JS SPORT - GIANT |
CZE | 1:02:39.0 | 0:04:56.6 |
13. | KUGLER Zbyněk |
Kofola Sensor race team |
CZE | 1:02:44.2 | 0:05:01.8 |
14. | KAMLER Josef |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:03:08.4 | 0:05:26.0 |
15. | BOŘIL Petr |
Moravech Czech MTB Team |
CZE | 1:03:08.9 | 0:05:26.5 |
16. | ŠUBRT Jan |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:03:32.1 | 0:05:49.7 |
17. | KALIVODA Jiří |
Big Shock Team |
CZE | 1:03:46.8 | 0:06:04.4 |
18. | STRACH Jakub |
ATOM BIKE TREK TEAM |
CZE | 1:04:50.9 | 0:07:08.5 |
19. | NESTLER Lukáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:05:03.1 | 0:07:20.7 |
20. | KUBICA Roman |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:05:15.4 | 0:07:33.0 |
21. | MAHAGONI Marek |
ČESYK |
CZE | 1:05:31.1 | 0:07:48.7 |
22. | FRANK Petr |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:05:45.7 | 0:08:03.3 |
23. | DOLEŽAL Jan |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:05:46.0 | 0:08:03.6 |
24. | BOLEK Viktor |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:06:17.4 | 0:08:35.0 |
25. | HRON Milan |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 1:06:22.6 | 0:08:40.2 |
26. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 1:06:59.2 | 0:09:16.8 |
27. | POŘÍZ Martin |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:07:06.4 | 0:09:24.0 |
28. | SVOBODA Petr |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 1:09:06.7 | 0:11:24.3 |
29. | MAITNER Josef |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:09:36.8 | 0:11:54.4 |
30. | BRAND Tomáš |
Cyklomax Specialized |
CZE | 1:10:03.0 | 0:12:20.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GONDA Pavel |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:59:21.3 | 0:00:00.0 |
2. | BARTOŇ Pavel |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 0:59:55.6 | 0:00:34.3 |
3. | SCHWARZ Herbert |
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ |
CZE | 1:01:42.0 | 0:02:20.7 |
4. | DOBRÝ Petr |
BICYCLECAFE |
CZE | 1:02:21.1 | 0:02:59.8 |
5. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:02:45.0 | 0:03:23.7 |
6. | VIDECKÝ Karel |
MAX CURSOR |
CZE | 1:04:20.8 | 0:04:59.5 |
7. | PITHART Jan |
NUTREND SPECIALIZED TEAM |
CZE | 1:05:29.2 | 0:06:07.9 |
8. | ŠIMEČEK David |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:06:15.6 | 0:06:54.3 |
9. | ŠÍMA Martin |
MAX CURSOR |
CZE | 1:06:54.1 | 0:07:32.8 |
10. | ČAPEK Jan |
SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC |
CZE | 1:08:12.7 | 0:08:51.4 |
11. | JAROUŠ Martin |
CZE | 1:08:45.1 | 0:09:23.8 | |
12. | CHÁB Miroslav |
CZE | 1:10:17.0 | 0:10:55.7 | |
13. | DOHNAL Roman |
SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC |
CZE | 1:10:43.9 | 0:11:22.6 |
14. | PEER Ivoš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:12:59.0 | 0:13:37.7 |
15. | NOVOTNÝ Petr |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:14:29.8 | 0:15:08.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJCHART Jan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:44:23.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:45:22.1 | 0:00:58.8 |
3. | DUDEK Ondřej |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:45:47.2 | 0:01:23.9 |
4. | SEKANINA Adam |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:46:01.8 | 0:01:38.5 |
5. | HECZKO Filip |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 0:46:54.9 | 0:02:31.6 |
6. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:47:11.5 | 0:02:48.2 |
7. | KUBÍN Filip |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:47:21.1 | 0:02:57.8 |
8. | BLAŽEK Josef |
TOP TEN TEAM TEPLICE |
CZE | 0:47:31.8 | 0:03:08.5 |
9. | ŠULC Jakub |
BIKE&SKI BAKAJDA |
CZE | 0:48:10.8 | 0:03:47.5 |
10. | PÁNEK Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:48:37.8 | 0:04:14.5 |
11. | SROVNALÍK Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:48:56.7 | 0:04:33.4 |
12. | ZRŮST Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:48:58.3 | 0:04:35.0 |
13. | SVRČINA Karel |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:49:12.2 | 0:04:48.9 |
14. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:49:56.2 | 0:05:32.9 |
15. | DEJMEK Martin |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 0:50:25.7 | 0:06:02.4 |
16. | NOVAK Přemysl |
Ašští bajkeři |
CZE | 0:50:28.0 | 0:06:04.7 |
17. | VOMÁČKO Václav |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:50:56.8 | 0:06:33.5 |
18. | LEHKÝ Roman |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:51:04.5 | 0:06:41.2 |
19. | HAUSNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:51:11.3 | 0:06:48.0 |
20. | KUBÍK Martin |
TJ PLAMEN CHODOV |
CZE | 0:51:20.7 | 0:06:57.4 |
21. | ŠTANCL Daniel |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 0:51:25.8 | 0:07:02.5 |
22. | BERGMANN Michal |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:52:00.1 | 0:07:36.8 |
23. | BARTOŇ Jan |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:52:58.0 | 0:08:34.7 |
24. | BYSTROŇ Vilém |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:53:11.0 | 0:08:47.7 |
25. | PREJDA Václav |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:53:23.3 | 0:09:00.0 |
26. | FICENEC Jakub |
TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA |
CZE | 0:53:50.2 | 0:09:26.9 |
27. | VYKOUKAL Marek |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:53:57.2 | 0:09:33.9 |
28. | NOVÁK Jindřich |
BIKE&SKI BAKAJDA |
CZE | 0:54:20.1 | 0:09:56.8 |
29. | LANGR Štěpán |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:54:52.0 | 0:10:28.7 |
30. | PAPEŽ Vít |
CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:55:24.7 | 0:11:01.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOVÁŘ Radim |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:12:23.4 | 0:00:00.0 |
2. | SVOBODA Tomáš |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:12:59.1 | 0:00:35.7 |
3. | DOLEŽAL Milan |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:13:23.0 | 0:00:59.6 |
4. | STOŠEK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:09.9 | 0:01:46.5 |
5. | BOHATA Tomáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:14:40.2 | 0:02:16.8 |
6. | LUKEŠ Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:14:45.2 | 0:02:21.8 |
7. | ŽNIVA Ondřej |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:16:32.6 | 0:04:09.2 |
8. | POMEZNÝ Lukáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:59.8 | 0:04:36.4 |
9. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:17:17.9 | 0:04:54.5 |
10. | BŘEZNA Jan |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:17:36.0 | 0:05:12.6 |
11. | ADÁMEK Petr |
APPACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 1:18:12.6 | 0:05:49.2 |
12. | OŠŤÁDAL Jiří |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:18:39.0 | 0:06:15.6 |
13. | HRABAL Jakub |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:19:44.3 | 0:07:20.9 |
14. | ŠAFÁŘ Jakub |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:20:12.3 | 0:07:48.9 |
15. | SVOBODA Jiří |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:21:38.2 | 0:09:14.8 |
16. | ŘEHÁK Vít |
MARATON CENTRUM JIČÍN |
CZE | 1:22:17.9 | 0:09:54.5 |
17. | ŠIRC Matěj |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:22:56.8 | 0:10:33.4 |
18. | KALOJÍROS Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:22:57.3 | 0:10:33.9 |
19. | KUBÍN Michael |
Johnson Controls Autoškoda Mladá Boleslav |
CZE | 1:22:58.3 | 0:10:34.9 |
20. | JOHÁNEK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:24:46.0 | 0:12:22.6 |
21. | MINKA Jakub |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 1:24:57.0 | 0:12:33.6 |
22. | ZÁBRANSKÝ Stanislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:25:44.0 | 0:13:20.6 |
23. | BERECKEI Ondřej |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:25:55.0 | 0:13:31.6 |
24. | OBDRŽÁLEK David |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 1:26:27.0 | 0:14:03.6 |
25. | RYPKA Jiří |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:27:00.0 | 0:14:36.6 |
26. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:29:12.0 | 0:16:48.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUŘÍKOVÁ Tereza |
Central Haibike Pro Team |
CZE | 1:19:54.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠULCOVÁ Pavlína |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:23:45.1 | 0:03:50.7 |
3. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
APB Cycling Team |
CZE | 1:24:42.0 | 0:04:47.6 |
4. | VESELÁ Lucie |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:27:20.0 | 0:07:25.6 |
5. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:34:08.8 | 0:14:14.4 |
6. | KYPTOVÁ Jana |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:36:04.8 | 0:16:10.4 |
7. | NOVÁKOVÁ Pavla |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:36:48.2 | 0:16:53.8 |
8. | HAVLASOVÁ Alžběta |
HAIBIKE.CZ |
CZE | 1:38:27.2 | 0:18:32.8 |
9. | BERKOVÁ Irena |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:38:56.7 | 0:19:02.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHULKOVÁ Barbora |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:50:39.6 | 0:00:00.0 |
2. | HLUBINKOVÁ Nikola |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:51:56.0 | 0:01:16.4 |
3. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:53:15.0 | 0:02:35.4 |
4. | DRAHOVZALOVÁ Markéta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:55:28.2 | 0:04:48.6 |
5. | KUNTOVÁ Vendula |
GT CZECH TEAM |
CZE | 0:55:46.9 | 0:05:07.3 |
6. | LORENCOVÁ Judita |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:57:42.9 | 0:07:03.3 |
7. | MÜLLEROVÁ Lucie |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:59:07.7 | 0:08:28.1 |
8. | HANŽLOVÁ Miroslava |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:24.0 | 0:10:44.4 |
9. | PAROLKOVÁ Markéta |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:02:15.2 | 0:11:35.6 |
10. | BAREŠOVÁ Nikola |
DUKLA PRAHA |
CZE | 1:02:42.7 | 0:12:03.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
BIKE 2000 |
CZE | 0:35:41.8 | 0:00:00.0 |
2. | BARTIZALOVÁ Denisa |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 0:37:23.0 | 0:01:41.2 |
3. | VALIŠOVÁ Tereza |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:37:57.5 | 0:02:15.7 |
4. | ADÁMKOVÁ Jana |
APPACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:39:06.8 | 0:03:25.0 |
5. | VANÍČKOVÁ Elena |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 0:39:37.1 | 0:03:55.3 |
6. | REZKOVÁ Aneta |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:41:14.1 | 0:05:32.3 |
7. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 0:46:57.3 | 0:11:15.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:48:04.8 | 0:00:00.0 |
2. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:48:17.0 | 0:00:12.2 |
3. | EBERL Filip |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:48:41.7 | 0:00:36.9 |
4. | HYNEK Kristian |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 1:50:01.1 | 0:01:56.3 |
5. | BOUDNÝ Pavel |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 1:50:48.2 | 0:02:43.4 |
6. | FRIEDL Jiří |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:51:49.9 | 0:03:45.1 |
7. | ULMAN Matouš |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:52:20.8 | 0:04:16.0 |
8. | DLASK Petr |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:52:52.8 | 0:04:48.0 |
9. | NOVÁK Jiří |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:55:14.0 | 0:07:09.2 |
10. | HUDEČEK Jiří |
PSK WHIRLPOOL - AUTHOR |
CZE | 1:55:51.4 | 0:07:46.6 |
11. | RYBAŘÍK Ivan |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:56:30.6 | 0:08:25.8 |
12. | KÁŠEK David |
CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:56:56.7 | 0:08:51.9 |
13. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:58:17.4 | 0:10:12.6 |
14. | HAMAN Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:58:40.9 | 0:10:36.1 |
15. | ZLÁMALÍK Martin |
KDL trans - Landbouwkrediet |
CZE | 2:01:24.1 | 0:13:19.3 |
16. | SÁBLÍK Lukáš |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 2:01:46.8 | 0:13:42.0 |
17. | AŠKA Václav |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 2:04:49.1 | 0:16:44.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CINK Ondřej |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:36:25.1 | 0:00:00.0 |
2. | RAUCHFUSS Marek |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:37:00.6 | 0:00:35.5 |
3. | NEPUSTIL Matěj |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:41:26.0 | 0:05:00.9 |
4. | MAGNUSEK Jakub |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:42:09.2 | 0:05:44.1 |
5. | SKALICKÝ Pavel |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 1:42:55.7 | 0:06:30.6 |
6. | BARTÁK Tomáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:43:12.9 | 0:06:47.8 |
7. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:44:53.3 | 0:08:28.2 |
8. | PEŠEK Tomáš |
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:45:07.2 | 0:08:42.1 |
9. | ŠILAR Jakub |
JS SPORT - GIANT |
CZE | 1:45:43.0 | 0:09:17.9 |
10. | APEL Filip |
CK MTB TEAM |
CZE | 1:47:00.3 | 0:10:35.2 |
11. | JEŽEK Petr |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 1:47:50.3 | 0:11:25.2 |
12. | KEC Jan |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:48:29.3 | 0:12:04.2 |
13. | PLEVÁK Ivo |
MAX CURSOR |
CZE | 1:49:08.6 | 0:12:43.5 |
14. | VOBECKÝ Zdeněk |
KRAB CYCLES SPECIALIZED |
CZE | 1:49:45.9 | 0:13:20.8 |
15. | ŠIMERLE Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:49:56.1 | 0:13:31.0 |
16. | SVORADA Jan |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:51:29.1 | 0:15:04.0 |
17. | KOZEL Michal |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:51:37.2 | 0:15:12.1 |
18. | MUSIL Jaroslav |
caffenannini.cz CyclingMTBteam |
CZE | 1:52:48.1 | 0:16:23.0 |
19. | VOSTRČIL David |
JS SPORT - GIANT |
CZE | 1:53:07.2 | 0:16:42.1 |
20. | PAUR Ondřej |
CK STOCK PLZEŇ |
CZE | 1:56:09.1 | 0:19:44.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT cycling team |
CZE | 1:27:51.5 | 0:00:00.0 |
2. | KALAŠOVÁ Karolína |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED |
CZE | 1:30:02.9 | 0:02:11.4 |
3. | VALEŠOVÁ Jana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:31:16.1 | 0:03:24.6 |
4. | JEŽKOVÁ Hana |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:32:00.2 | 0:04:08.7 |
5. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:37:17.3 | 0:09:25.8 |
6. | KRBOVÁ Petra |
EURO CYCLING TEAM |
CZE | 1:41:37.0 | 0:13:45.5 |
7. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:43:46.8 | 0:15:55.3 |
8. | KREJČOVÁ Anna |
GHOST - MOJEKOLO.CZ |
CZE | 1:48:49.1 | 0:20:57.6 |
Statistiky
Počet přihlášených | 294 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 237 |
Přihlášeno - Ženy | 57 |
Odstartovalo | 288 |
V cíli | 265 |