Olomoucká padesátka České spořitelny
POŘADATEL : | Kolo pro život | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:47:42.5 | 0:00:00.0 |
2. | SÁBLÍK Lukáš |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:49:43.9 | 0:02:01.4 |
3. | NESVADBA Jan |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:49:44.0 | 0:02:01.5 |
4. | PLESNÍK Michal |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:51:26.7 | 0:03:44.2 |
5. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:51:32.7 | 0:03:50.2 |
6. | BACHMAN Milan |
Merrell Team |
CZE | 1:53:12.9 | 0:05:30.4 |
7. | KNÍŽE David |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:53:30.8 | 0:05:48.3 |
8. | JANEČKA Svatopluk |
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM |
CZE | 1:53:34.2 | 0:05:51.7 |
9. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:53:43.7 | 0:06:01.2 |
10. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:54:12.4 | 0:06:29.9 |
11. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:55:08.4 | 0:07:25.9 |
12. | KUCHAŘÍK Milan |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:55:20.1 | 0:07:37.6 |
13. | SVOBODA Tomáš |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:55:23.8 | 0:07:41.3 |
14. | SMAZAL Václav |
Nissan Dolak |
CZE | 1:55:52.3 | 0:08:09.8 |
15. | TOMÁŠEK Martin |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:56:17.3 | 0:08:34.8 |
16. | FRÝBA Lukáš |
A JE TO - Relax Třebíč |
CZE | 1:57:25.8 | 0:09:43.3 |
17. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 1:57:31.8 | 0:09:49.3 |
18. | STIEBER Zdeněk |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:57:44.5 | 0:10:02.0 |
19. | KOCIAN Václav |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:58:05.7 | 0:10:23.2 |
20. | HÁJEK Pavel |
Alltraning Lawi.cz |
CZE | 1:58:55.2 | 0:11:12.7 |
21. | KADÚCH Jan |
CZE | 1:59:17.0 | 0:11:34.5 | |
22. | STRÁNSKÝ Vojtěch |
Alltraining.cz |
CZE | 1:59:18.8 | 0:11:36.3 |
23. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:59:47.9 | 0:12:05.4 |
24. | KUNČICKÝ Radim |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:59:56.7 | 0:12:14.2 |
25. | TURNER Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:57.6 | 0:12:15.1 |
26. | ČÍŽEK Jan |
axitdoldy |
CZE | 1:59:57.8 | 0:12:15.3 |
27. | HROMÁDKA Ivo |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:00:01.1 | 0:12:18.6 |
28. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:00:02.6 | 0:12:20.1 |
29. | RYDVAL Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:00:02.9 | 0:12:20.4 |
30. | BERAN Vojtěch |
Alltraining.cz |
CZE | 2:00:12.2 | 0:12:29.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:12:02.7 | 0:00:00.0 |
2. | KYPTOVÁ Jana |
CZE | 2:17:47.9 | 0:05:45.2 | |
3. | BLÁHOVÁ Veronika |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 2:24:00.2 | 0:11:57.5 |
4. | PUGNEROVÁ Irena |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:31:20.9 | 0:19:18.2 |
5. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:32:01.9 | 0:19:59.2 |
6. | SOLANSKÁ Martina |
MTB Rysová |
CZE | 2:33:31.9 | 0:21:29.2 |
7. | SOVADINOVÁ Soňa |
TROB RACING TEAM |
CZE | 2:35:42.2 | 0:23:39.5 |
8. | LINKOVÁ Ivana |
Ceska Sporitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 2:39:54.4 | 0:27:51.7 |
9. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
Centrum Babylon Liberec |
CZE | 2:41:02.6 | 0:28:59.9 |
10. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 2:41:08.7 | 0:29:06.0 |
11. | ČUPOVÁ Jana |
CK Frenštát p.R. |
CZE | 2:43:42.1 | 0:31:39.4 |
12. | PUČEGLOVÁ Jana |
SIX MONKEYS |
CZE | 2:44:39.6 | 0:32:36.9 |
13. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM |
CZE | 2:46:47.9 | 0:34:45.2 |
14. | APPLOVÁ Jana |
CZE | 2:47:20.1 | 0:35:17.4 | |
15. | DOLÁKOVÁ Táňa |
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM |
CZE | 2:49:15.6 | 0:37:12.9 |
16. | SKÁCELOVÁ Naděžda |
CZE | 2:51:43.8 | 0:39:41.1 | |
17. | VIDROVÁ Kristýna |
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1 |
CZE | 2:51:53.9 | 0:39:51.2 |
18. | PUGNEROVÁ Irena |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:55:13.3 | 0:43:10.6 |
19. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 2:59:26.1 | 0:47:23.4 | |
20. | JANČÍKOVÁ Martina |
Bike Team Sazovice |
CZE | 3:00:49.8 | 0:48:47.1 |
21. | MAŤÁTKOVÁ Marcela |
CZE | 3:03:29.4 | 0:51:26.7 | |
22. | VODEHNALOVÁ Milena |
CZE | 3:05:29.1 | 0:53:26.4 | |
23. | HOLEŠOVSKÁ Marcela |
Brno |
CZE | 3:08:14.4 | 0:56:11.7 |
24. | CENKOVÁ Marcela |
CZE | 3:13:23.1 | 1:01:20.4 | |
25. | TLAMSOVÁ Tereza |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:15:18.8 | 1:03:16.1 |
26. | MARKOVÁ Šárka |
Kola Kaňkovsky |
CZE | 3:20:01.9 | 1:07:59.2 |
27. | HLAVÁČKOVÁ Dana |
Nejlevnejsitaxi.cz |
CZE | 3:20:16.5 | 1:08:13.8 |
28. | PALUCHOVÁ Zuzana |
CZE | 3:22:02.5 | 1:09:59.8 | |
29. | ZVONAŘOVÁ Ilona |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 3:23:46.0 | 1:11:43.3 |
30. | BALOGOVÁ Renáta |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 3:24:16.1 | 1:12:13.4 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory Škoda auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Lipno Tour České Spořitelny
- Bikemaraton Drásal ČS
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Praha-Karlštejn Tour ČS
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory ČS
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Finálová hra Kola pro život